روش جن گیری اصولی و آشنایی کامل با جن

روش جن گیری اصولی و آشنایی کامل با جن | موضوع جن گیری عبارت است از عمل بیرون راندن یا دور کردن شیاطین یا ارواح شیطانی از افراد، مکان ها یا چیزهایی که تصور می شود توسط آنها تسخیر یا هجوم آمده است یا ممکن است قربانی یا ابزار آنها شوند.

? روش جن گیری | بخش متافیزیک PDF :

? ۱- آشنایی با جن

? ۲- رفتار های جن در مواقع خروج از جسم انسانی

? ۳- روش اصولی آنقیمت : ۲۶.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


جن و جن گیری اما ریشه های عقیدتی و مذهبی در فرهنگ ایرانیان دارد و از این رو، برخی نیز به استفاده یا بهتر بگوییم سوء استفاده از نگاه‌های عقیدتی به موضوع جن می کنند و کاسبی حسابی از این موضوع برای خود راه انداخته اند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


روش جن گیری | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی

بدخواهی وسایلی که برای این منظور به کار می رود، مخصوصاً سوگند جدی و مقتدرانه دیو، به نام خدا، یا هر یک از قدرت های برتر که در آن قرار دارد.

لینک مفید : جفت روحی

این کلمه، که خود کتاب مقدس نیست، از exorkizo مشتق شده است که در هفتادوگان (پیدایش ۲۴:۳ = علت سوگند خوردن؛ III (I) پادشاهان ۲۲:۱۶ = سوگند، و در متی ۲۶:۶۳، توسط کاهن اعظم به مسیح، “تو را به خدای زنده سوگند می دهم…” هورکیزو غیر فشرده و اسم exorkistes (جن گیر) در اعمال رسولان ۱۹:۱۳ دیده می شود

لینک مفید : ذهن خوانی

جایی که دومی (در جمع) برای برخی از یهودیان در حال قدم زدن که ادعا می کردند قادر به بیرون راندن شیاطین هستند به کار می رود.

روش جن گیری : بنابراین، اخراج با سوگند، معنای اصلی جن گیری است، و هنگامی که، مانند استفاده مسیحی، این قسم به نام خدا یا مسیح باشد، جن گیری یک عمل یا مناسک کاملاً مذهبی است.

اما در مذاهب قومی و حتی در میان یهودیان از زمانی که شواهدی مبنی بر رایج بودن آن وجود دارد، جن گیری به عنوان یک عمل مذهبی تا حد زیادی با استفاده از ابزارهای جادویی و خرافی صرف جایگزین شده است که در حال حاضر نویسندگان غیر کاتولیک به آن عمل می کنند.

لینک مفید : چشم سوم چیست ؟

روز گاهی اوقات کاملاً ناعادلانه جن گیری مسیحی را جذب می کند. خرافات را نباید با دین اشتباه گرفت، هر چند که تاریخ آنها با یک مناسک مذهبی مشروع آمیخته باشد، و نه جادو، هر چند سفید باشد.


در مذاهب قومی

استفاده از وسایل حفاظتی در برابر آزارهای واقعی یا فرضی ارواح خبیثه طبیعتاً از اعتقاد به وجود آنها ناشی می شود و از ویژگی های مذاهب قومی وحشی و متمدن بوده و بوده و هست.

روش جن گیری : در این رابطه فقط دو ادیان از ادیان باستانی، مصری و بابلی، خواستار توجه هستند. اما کار آسانی نیست، حتی در مورد این دو، جدا کردن آنچه که دقیقاً به موضوع ما مربوط می شود، از انبوه جادوی صرف که در آن گنجانده شده است.

لینک مفید : آموزش پرواز روح

مصریان بیماری‌های خاص و شرارت‌های مختلف دیگر را به شیاطین نسبت می‌دادند و به تأثیر طلسم‌ها و افسون‌های جادویی برای طرد یا دفع آنها اعتقاد داشتند.

مردگان مخصوصاً نیاز داشتند که به خوبی با سحر و جادو تقویت شوند تا بتوانند با خیال راحت سفر خطرناک خود را به دنیای زیرین انجام دهند (رجوع کنید به Budge, Egyptian Magic, London, 1899). اما از جن گیری، به معنای دقیق، به ندرت اثری در سوابق مصری وجود دارد.

روش جن گیری : در مورد معروفی که یک دیو از دختر شاهزاده بختن اخراج شد، خدمت بشر بی فایده بود و خود خدای خونسو مجبور شد تمام راه را از تبس برای این منظور فرستاده شود.

لینک مفید : خواب بینی

دیو وقتی با خدا روبه‌رو شد، به‌خوبی بازنشسته شد، و خدا اجازه داد تا در یک ضیافت بزرگ قبل از رفتن به «محل خود» با او رفتار کند (نقل به نقل از ص ۲۰۶ مربع).

جادوی بابلی تا حد زیادی با دارو پیوند خورده بود، بیماری‌های خاصی به نوعی تسخیر شیطانی نسبت داده می‌شد، و جن‌گیری ساده‌ترین، اگر نگوییم تنها راه درمان آن‌ها در نظر گرفته می‌شد (سایس، هیبرت لکت. ۱۸۸۷، ۳۱۰).

روش جن گیری : برای این منظور از فرمول خاصی از اطاعت استفاده می شد که در آن از خدا یا الهه یا گروهی از خدایان استفاده می شد تا شرور را از بین ببرد و شرارتی را که او ایجاد کرده بود ترمیم کند.

مثال زیر (از Sayce, op. cit., 441 seq.) می‌توان نقل کرد: «دیو (دارنده) که انسان را می‌گیرد، دیو (ekimmu) که انسان را می‌گیرد؛ دیو (گرفتار) که فساد می‌کند، دیو شیطانی، ای روح آسمان، تجسم کن، ای روح زمین. برای مثال های بیشتر به King, Babylonian Magic and Sorcery (لندن، ۱۸۹۶) مراجعه کنید.


در میان یهودیان

هیچ نمونه ای در عهد عتیق وجود ندارد که شیاطین توسط مردان اخراج شوند. در طوبیاس ۸: ۳، فرشته ای است که “شیطان را گرفت و او را در صحرای مصر علیا بست.” و دستوری که قبلاً به توبیاس جوان داده شده بود (۶: ۱۸-۱۹)، به نظر می رسد که فقط بخشی از نقشه فرشته برای پنهان کردن هویت خود بوده است.

لینک مفید : خواب بینی

روش جن گیری : اما در ادبیات فرا متعارف یهودی، افسون هایی برای جن گیری شیاطین وجود دارد که نمونه هایی از آن را می توان در تلمود مشاهده کرد (شابات، xiv، ۳؛ ابودا زارا، xii، ۲؛ سنهدرین، x، ۱).

گاهی اوقات روی سطح داخلی کاسه‌های خاکی نوشته می‌شد که مجموعه‌ای از آن‌ها (تخمین زده می‌شود مربوط به قرن هفتم پس از میلاد باشد) در موزه سلطنتی برلین نگهداری می‌شود.

و کتیبه هایی از این مجموعه منتشر شده است که توسط Wohlstein در “Zeitschrift für Assyriologie” (دسامبر ۱۸۹۳؛ آوریل ۱۸۹۴) ترجمه شده است.

روش جن گیری : ویژگی اصلی این جن‌گیری‌های یهودی، نام‌گذاری آن‌ها به نام‌هایی است که اعتقاد بر این است که کارآمد هستند، یعنی نام‌های فرشتگان خوب، که به تنهایی یا در ترکیب با ال (=خدا) استفاده می‌شوند.

لینک مفید : جن عاشق

در واقع اتکا به نامهای صرف مدتها قبل در نزد یهودیان تبدیل به یک خرافات شده بود و مهمتر از همه این بود که از نامهای مناسب که برای زمانها و مناسبتهای مختلف متفاوت بود استفاده شود.

این باور خرافی، بدون شک، باعث شد که پسران اسکوا، که شاهد جن‌گیری‌های موفقیت‌آمیز سنت پل به نام عیسی بوده‌اند، این فرمول را امتحان کنند، “تو را به وسیله عیسی که پولس موعظه می‌کند، تجسم می‌کنم”. با نتایج فاجعه بار اعتبار آنها (اعمال رسولان ۱۹:۱۳).

روش جن گیری : این یک عقیده رایج یهودیان بود که حتی توسط یک جهان وطنی دانشمند مانند ژوزفوس پذیرفته شده بود، که سلیمان قدرت اخراج شیاطین را دریافت کرده است، و او فرمول های خاصی را ساخته و منتقل کرده است که برای این منظور مؤثر است.

لینک مفید : دفترچه رویا

مورخ یهودی نقل می کند که چگونه یک الازار در حضور امپراتور وسپاسیان و افسرانش با حلقه ای جادویی که به بینی یک فرد تسخیر شده زده بود موفق شد دیو را از سوراخ های بینی بیرون بکشد – فضیلت حلقه به این دلیل است که ریشه کمیاب خاصی را که در فرمول سلیمان نشان داده شده بود، در بر می گرفت و به دست آوردن آن بسیار دشوار بود (Ant. Jud, VIII, ii, 5; Cf. Bell. Jud. VII, vi, 3. ).

روش جن گیری : اما جدای از خرافات و جادو، در پاسخ های مسیح به فریسیان، که او را متهم به بیرون راندن شیاطین با قدرت بلزبوب می کردند، اشاره شده است که برخی از یهودیان در زمان او با موفقیت شیاطین را به نام خدا از بین می بردند: “و اگر من بوسیله بلزبوب را بیرون کنم.

لینک مفید : جهان فرشتگان چگونه است ؟

شیاطین، فرزندان شما توسط چه کسی آنها را بیرون می کنند؟» (متی ۱۲:۲۷). معقول به نظر نمی رسد که این پاسخ را به عنوان کنایه صرف، یا صرفاً به عنوان یک استدلال ad hominem که دلالت بر عدم پذیرش واقعیت دارد، درک کنیم.

روش جن گیری : بیشتر از این، مانند جاهای دیگر (مرقس ۹: ۳۷-۳۸) ما روایتی از شخصی داریم که شاگردی نبود که شیاطین را به نام مسیح بیرون می‌کرد، و مسیح از سرزنش یا ممنوع کردن عمل او خودداری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *