آشنایی دقیق از راز رمز اهرام برای ثروت فراوان

آشنایی دقیق از راز رمز اهرام برای ثروت فراوان | فراعنه مصر انتظار داشتند که در زندگی پس از مرگ خدایان شوند. برای آماده شدن برای دنیای بعدی، آنها معابد خدایان و مقبره های هرمی عظیم را برای خود برپا کردند – مملو از همه چیزهایی که هر حاکمی برای هدایت و حفظ خود در جهان بعدی نیاز دارد.

? راز اهرام برای ثروت فراوان | بخش متافیزیک PDF :

? ۱- اهرام برای چه ساخته شدند

? ۲- راز اهرام و ثروت فراوانقیمت : ۱۴.۰۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


اهرام جیزه که برای ابدیت ساخته شده اند، این کار را انجام داده اند. مقبره های تاریخی یادگاری از دوران پادشاهی قدیم مصر هستند و حدود ۴۵۰۰ سال پیش ساخته شده‌اند.

فرعون خوفو اولین پروژه هرم جیزه را در حدود ۲۵۵۰ سال قبل از میلاد آغاز کرد. هرم بزرگ او بزرگترین هرم در جیزه است و در ارتفاع ۴۸۱ فوتی (۱۴۷ متری) بالاتر از فلات قرار دارد. ۲.۳ میلیون بلوک سنگی تخمین زده شده هر کدام به طور متوسط ​​بین ۲.۵ تا ۱۵ تن وزن دارند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


راز اهرام برای ثروت فراوان | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

پسر خوفو، فرعون خفرع، هرم دوم را در جیزه در حدود ۲۵۲۰ قبل از میلاد ساخت. گورستان او همچنین شامل ابوالهول، یک بنای اسرارآمیز سنگ آهک با بدن یک شیر و یک سر فرعون بود. ابوالهول ممکن است نگهبان کل مجموعه مقبره فرعون باشد.

سومین اهرام جیزه به طور قابل توجهی کوچکتر از دو اهرام اول است. این معبد در حدود ۲۴۹۰ قبل از میلاد توسط فرعون منکائوره ​​ساخته شد و دارای معبد مرده بسیار پیچیده تری بود.

راز اهرام برای ثروت فراوان : هر هرم عظیم تنها بخشی از یک مجموعه بزرگتر است که شامل قصر، معابد، چاله های قایق خورشیدی و سایر ویژگی ها می شود.


رونق ساختمان

شاهکارهای مهندسی باستان در جیزه آنقدر چشمگیر بود که حتی امروزه دانشمندان نمی توانند مطمئن باشند که این اهرام چگونه ساخته شده اند. با این حال، آنها چیزهای زیادی در مورد افرادی که آنها را ساخته اند و قدرت سیاسی لازم برای تحقق آن آموخته اند.

لینک مفید : باطل کردن سحر

سازندگان، کارگران ماهر مصری بودند که تغذیه خوبی داشتند و در یک شهر موقت نزدیک زندگی می کردند.

راز اهرام برای ثروت فراوان : حفاری‌های باستان‌شناسی در این مکان جذاب، جامعه‌ای بسیار سازمان‌یافته، سرشار از منابع را نشان داده است که باید توسط یک قدرت مرکزی قوی حمایت می‌شد.

این احتمال وجود دارد که جوامع در سراسر مصر کارگران و همچنین مواد غذایی و سایر اقلام ضروری را برای پروژه ای ملی برای نمایش ثروت و کنترل فراعنه باستان کمک کرده باشند.

چنین افشاگری‌ها، زاهی حواس، دبیرکل شورای عالی آثار باستانی مصر و یکی از کاوشگران نشنال جئوگرافیک را بر آن داشته است که به این نکته توجه داشته باشد که از یک نظر این اهرام بودند که مصر را ساختند – نه برعکس.


حفظ گذشته

اگر اهرام به ساخت مصر باستان کمک کردند، آن را نیز حفظ کردند. جیزا به ما اجازه می دهد تا دنیایی را که مدت هاست ناپدید شده کشف کنیم.

پیتر در مانوئلیان، مصر شناس موزه هنرهای زیبا، بوستون و دانشگاه تافتس، می گوید: «بسیاری از مردم این مکان را فقط یک قبرستان به معنای امروزی می دانند، اما خیلی بیشتر از این است.

راز اهرام برای ثروت فراوان : در این مقبره‌های تزئین‌شده، صحنه‌های شگفت‌انگیزی از هر جنبه‌ای از زندگی در مصر باستان مشاهده می‌کنید—بنابراین این موضوع فقط در مورد چگونگی مردن مصری‌ها نیست، بلکه نحوه زندگی آنها نیز مهم است.»

هنر مقبره شامل تصاویری از کشاورزان باستانی است که در مزارع خود کار می‌کردند و به دامداری می‌پرداختند، ماهیگیری و مرغداری، نجاری، لباس‌ها، آیین‌های مذهبی و آداب دفن.

کتیبه ها و متون همچنین امکان تحقیق در دستور زبان و زبان مصری را فراهم می کند. Der Manuelian می‌گوید: «تقریباً هر موضوعی که بخواهید درباره تمدن فراعنه مطالعه کنید، روی دیوارهای مقبره جیزه موجود است.

راز اهرام برای ثروت فراوان : برای کمک به دسترسی به این منابع گرانبها برای همه، Der Manuelian سرپرستی پروژه بایگانی جیزه را بر عهده دارد، مجموعه عظیمی از عکس‌ها، نقشه‌ها، نقشه‌ها، دست نوشته‌ها، سوابق اشیاء، و خاطرات اکسپدیشن که بازدید مجازی از فلات را امکان‌پذیر می‌سازد.

نفرتیابت، دختر خوفو، بر روی نقش برجسته ای که در مقبره او در جیزه پیدا شده است به تصویر کشیده شده است.

بستگان فرعون، مانند نفرتیابت، دختر خوفو – که بر روی این نقش برجسته در مقبره او در جیزه به تصویر کشیده شده است – در کنار هرم حاکم دفن شدند.

اسناد قدیمی‌تر، نقاشی‌ها یا کتیبه‌هایی را حفظ می‌کنند که از آن زمان محو شده‌اند، مصنوعاتی را که از بین رفته یا از بین رفته‌اند ثبت می‌کنند، و قفل مقبره‌هایی را که در دسترس عموم نیست باز می‌کنند.

Der Manuelian که با خروجی طولانی‌ترین کاوش‌های تاریخ در جیزه، موزه هنرهای زیبای هاروارد، اکسپدیشن بوستون (۱۹۰۲-۱۹۴۷) مسلح شده است، امیدوار است که محتوای بین‌المللی را اضافه کند و بایگانی را در مخزن مرکزی آنلاین جهانی جیزا رشد دهد. مواد مرتبط

راز اهرام برای ثروت فراوان : اما او تاکید می کند که هیچ چیز هرگز نمی تواند تجربه بازدید شخصی از جیزه را تکرار کند یا جایگزین کند.


آینده اهرام

گردشگری به این سازه ها از زمان ظهور بهار عربی در سال ۲۰۱۱، زمانی که مصر یک تحول سیاسی را تجربه کرد که سال ها به طول انجامید، به سرعت کاهش یافته است.

راز اهرام برای ثروت فراوان : این کشور از آن زمان تاکنون چندین تغییر در مدیریت داشته است و بی ثباتی به این معنی است که آینده گردشگری تا اهرام نامشخص است.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *