پاکسازی روح نایاب و آموزش اصولی پاکسازی روح

آموزش نایاب پاکسازی روح | واضح است که گفتن این موضوع بسیار ساده تر از انجام آن است. در جهانی مملو از بداخلاقی، ممکن است تطهیر روح فرد تقریباً غیرممکن به نظر برسد.

? آموزش نایاب پاکسازی روح | بخش متافیزیک PDF :

? ۱- آزمایش

? ۲- پاکسازی روحقیمت : ۲۲.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


آنھا دیگر دچار تکرار کارماھای منفی مربوط بھ قبل، بھ واسطھ کنکاش ذھن در اتفاقات تلخ گذشتھ و ھمینطور از دست دادن انرژی ھالھ )آگاھی( بھ واسطھ ترس از آینده نمی باشند.

این یعنی ذھن آنھا قابل کنترل و دستکاری )بھ منظور دزدیده شدن انرژی( نیست. آنھا افرادی ھستند کھ آگاھانھ یا حتی ناخودآگاه )بھ دلیل داشتن قلبی باز( امواج معراج )از سال ٢٠١٢ تا بھ اینجا( را دریافت و بھ آگاھی تبدیل کرده اند و بھ دلیل استفاده بیشتر از وجدان توسط موجودات نوری روئیت، ھدایت و از تلھ ھای وجھ تاریک در امان مانده اند.

آنھا بھ معنای واقعی در لحظھ زندگی و از افکار کروی استفاده می کنند، برای ھمین زمان را بھ مانند افراد دیگر احساس نمی کنند و احساس خوب و ثابتی دارند و برای تبدیل شدن بھ موجوداتی خداگونھ آماده ھستند.

این عزیزان بھ خوبی از ٣ مرحلھ درمان، بھ دست آوردن بالانس و قرار گرفتن در پروسھ کریستالی شدن استفاده کرده اند کھ در گذشتھ بھ صورت مفصل بھ آنھا .پرداختھ بودیم


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


آموزش نایاب پاکسازی روح | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

شاید احساس کنیم که روح ما برای همیشه آلوده به زهر ناپاکی ما خواهد ماند، گناهان ما آنقدر فاحش است که هرگز نمی توان آنها را شست، و اکنون راه پاکی مبهم است.

خوشبختانه حضرت مصلح مودت(ره) گام های عملی برای تهذیب نفس و رسیدن به سعادت پایدار گذاشته است.

آموزش نایاب پاکسازی روح : به تعبیر خودش، ۱۱ راه حضرت مصلح مود (ره) برای طهارت روح (برگرفته از سخنرانی ایشان با عنوان عرفان الهی، ایراد شده در ۱۶ مارس ۱۹۱۹ در جلسا سلنا قادیان) در اینجا آمده است:


تمام افکار ناپاک را از قلب خود دور کنید

«اولین شرط برای تهذیب نفس این است که انسان به دفع افکار پلید و ناپاک از دل ادامه دهد. (عرفان الهی، انوارالعلوم، ج ۴، ص ۳۷۱)

آنچه را که خداوند دوست دارد و آنچه را که دوست ندارد، بدانید

«کسی نمی‌تواند نفس خود را پاکیزه کند تا از هر بدی دوری کند و کارهای نیک انجام ندهد. بنابراین، لازم است که انسان نسبت به همه اعمالی که خداوند از آنها ناپسند و دوست دارد، آگاهی کامل پیدا کند.

آموزش نایاب پاکسازی روح : حضرت مسیح (ع) فهرستی از همه امر و نهی‌های ذکر شده در قرآن کریم بر قرآنی که تلاوت می‌کرد، قرار داده بود. از این جا معلوم می شود که ایشان (مسیح موعود علیه السلام) چقدر به اجرای امر و نهی خداوند متعال اهمیت می دادند.

«بنابراین، دانستن این امور برای تهذیب نفس بسیار مهم است. و با معلوم شدن این نکات، کار بسی آسان می شود، زیرا انسان از ظلمت جهل خارج می شود و به نور معرفت وارد می شود.

اگر امر و نهی معلوم است باید در عمل به آن کوشید که تلاش برای عمل به وسیله پس از دانستن آنها تنها فرمول موفقیت است.

حتى اگر در عمل به این وسایل دچار لغزش شود و به طور کامل این کار را نکند، باز هم نباید تلاش خود را رها کند; بلکه باید به تلاش خود ادامه دهد، زیرا این امر سبب پیشرفت آینده او خواهد شد.

آموزش نایاب پاکسازی روح : در واقع، باید به خاطر داشت که نباید اعمالی را که بدون آنها ایمان کامل نمی شود، ترک کرد. باید به همه آنها عمل کرد.» (همان، ص ۳۷۱-۳۷۲)


کارهای نیک را به عادت تبدیل کنید

اعمالی را که باعث طهارت می شود باید در دل خود جای داد و به یادش ادامه داد، زیرا کارهایی که دائماً در یادها می ماند ثابت می شود و در دل کاشته می شود. با مثال زیر توضیح می دهم:

لینک مفید : ذهن خوانی

«اجازه دهید فرض کنیم فردی وجود دارد که بسیار کوتاه مزاج است. او باید در زمان مناسب فکر کند: “من خیلی زود عصبانی می شوم.” این یک عمل شیطانی است. این مانعی برای پیشرفت معنوی من است.

از این رو هرگز مرتکب این عمل نمی شوم.» پیوسته این امر را به دل خود یادآوری کند تا جایی که در دلش جا بیفتد و خود را از این بیماری نجات دهد…

«موفقیت از طریق پیشرفت تدریجی و تبدیل آن به یک تمرین روزانه امکان پذیر می شود. از این رو، خود را مجبور کنید که یک کار خیر را فقط یک بار انجام دهید و سپس در مقطعی دیگر آن را انجام دهید. به این ترتیب این عمل را بارها انجام دهید که در نهایت تبدیل به عادت می شود.

آموزش نایاب پاکسازی روح : «در حقیقت نفس انسان مانند کودک است. از این رو باید در کودکی با آن برخورد کرد و از همان وسایلی که در مدارس برای آموزش به کودکان استفاده می شود برای آموزش معنویت استفاده کرد.

لینک مفید : پرواز روح

ابتدا به بچه ها درس های کوچکی داده می شود و به تدریج حجم کار بیشتر می شود.» (همان، ص ۳۷۲-۳۷۳)


سازگاری

«شما باید در انجام کارهای خیر ثابت قدم باشید. خداوند متعال می فرماید:

وَاعۡبُدۡ رَبَّکَ حَتّٰی یَاۡتِیَکَ الۡیَقِیۡنُ

«یعنی «وَ عبادت پروردگارت را ادامه ده تا مرگ تو فرا رسد» (سوره حجر، باب ۱۵: آیه ۱۰۰).

«آن مردم دروغگوی افراطی هستند که ادعا می‌کنند خدا را دیده‌اند یا با آن یکی شده‌اند و «پس نیازی به جستجوی او با این قایق نیست».

آموزش نایاب پاکسازی روح : نماز و روزه و حج و زکات نام این کشتی است که انسان را به خدای متعال می رساند. وقتی انسان به خدا رسید، ماندن در این کشتی جهل است.

«موجودی که می‌خواهیم به آن برسیم محدود نیست و ما از میان رودخانه‌ای بی‌پایان سفر می‌کنیم.

بنابراین مثال ما شبیه کسی است که برای رسیدن به سرچشمه رودخانه در حال حرکت است، بر خلاف کسی که از یک رودخانه به ساحل دیگر می رود.

آموزش نایاب پاکسازی روح : از این رو، همانطور که خداوند محدود نیست، اعمال ما نیز برای رسیدن به او محدود نیست. اگر او محدود بود، نماز و روزه و زکات و حج ما نیز محدود می شد. اما چون خدای ما محدود نیست پس چگونه اعمال ما محدود می شود؟ …

«در عبادت باید قوام باشد. نباید عبادت آنها را مدتی بجا آورد و بعد از آن دست بردارد.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *