فرافکنی همراه با آموزش اصولی و تکنیک های فرافکنی

آموزش اصولی و تکنیک های فرافکنی | به دیگران در مورد تمرین خود توضیح داده، از آنها بخواهید با سکوت خود، با شما همکاری کنند. یک موزیک ملایم و بدون کلام پخش کنید، تا مزاحمتهای صوتی جزیی در آن گم شود. این موزیک به آرامش شما نیز کمک میکند و زمان تمرین شما را تنظیم مینماید.

? آموزش فرافکنی | بخش متافیزیک PDF :

? ۱- آموزش فرافکنی

? ۲- زمان مناسب

? ۳- مکان مناسبقیمت : ۲۱.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


همچنین بعد از چند جلسه، شما با صدای موزیک شرطی میشوید. این باعث میشود در تمرینات بعد راحتتر و سریعتر به نتیجه مطلوب برسید و نتایج موفقتری کسب نمایید. در و پنجرهها را ببندید تا مزاحمتهای صوتی از بیرون وارد نشود.

خود را برای پذیرش مزاحمتهای صوتی ناگهانی آماده کنید. بدین ترتیب که به خود بگویید: مزاحمتهای صوتی ناگهانی و احتمالی برای من به راحتی قابل تحمل است. مکان بهتر است که نیمه تاریک و یا تاریک باشد. وجود نور، خود نوعی محرک و عامل مزاحم میباشد.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک


فرافکنی چیست؟

آیا تا به حال کسی به شما گفته است که احساسات خود را به او نشان ندهید؟ در حالی که فرافکنی اغلب برای دنیای روانشناسی محفوظ است، این احتمال وجود دارد که زمانی که افراد احساس می‌کنند مورد حمله قرار می‌گیرند، این اصطلاح را در بحث‌ها و بحث‌های داغ شنیده باشید.

اما در واقع فرافکنی از این نظر به چه معناست؟ به گفته Karen R. Koenig، M.Ed، LCSW، فرافکنی به برداشت ناخودآگاه احساسات یا صفاتی که در مورد خود دوست ندارید و نسبت دادن آنها به شخص دیگری اشاره دارد.

آموزش فرافکنی : یک مثال رایج همسر خیانتکار است که به خیانت شریک خود مشکوک است. آنها به جای اعتراف به خیانت خود، این رفتار را به شریک زندگی خود منتقل می کنند یا فرافکنی می کنند.

لینک مفید : آموزش پرواز روح

چرا برخی افراد فرافکنی می کنند؟ و آیا چیزی وجود دارد که به کسی کمک کند تا از فرافکنی خودداری کند؟ بخوانید تا متوجه شوید.


چرا این کار را می کنیم؟

مانند بسیاری از جنبه های رفتار انسان، فرافکنی به دفاع از خود خلاصه می شود. کونیگ خاطرنشان می کند که فرافکنی چیزی که در مورد خود دوست ندارید به شخص دیگری از شما در برابر پذیرش بخش هایی از خودتان که دوست ندارید محافظت می کند.

او اضافه می‌کند که انسان‌ها با دیدن ویژگی‌های منفی در دیگران به جای خودشان احساس راحتی بیشتری می‌کنند.


چه کسی آن را انجام می دهد؟

کونیگ توضیح می‌دهد: فرافکنی کاری را انجام می‌دهد که همه مکانیسم‌های دفاعی باید انجام دهند: ناراحتی خود را دور از آگاهی خود نگه دارید.

آموزش فرافکنی : او می گوید افرادی که بیشتر مستعد فرافکنی هستند کسانی هستند که خودشان را خیلی خوب نمی شناسند، حتی اگر فکر می کنند که می شناسند.

روانشناس مایکل بروستاین، روانشناس، می افزاید، افرادی که «احساس حقارت و اعتماد به نفس پایینی دارند» نیز می توانند عادت کنند که احساسات خود را که به اندازه کافی خوب نیستند به دیگران نشان دهند.

او به نژادپرستی و هوموفوبیا به عنوان نمونه هایی از این نوع فرافکنی در مقیاس وسیع تر اشاره می کند.

از سوی دیگر، افرادی که می‌توانند شکست‌ها و ضعف‌های خود را بپذیرند – و به راحتی در مورد خوب، بد و زشت درون خود فکر می‌کنند – تمایلی به فرافکنی ندارند.

کونیگ می افزاید: «آنها هیچ نیازی ندارند، زیرا می توانند تشخیص یا تجربه نکات منفی در مورد خودشان را تحمل کنند.


چند نمونه دیگر از فرافکنی چیست؟

فرافکنی اغلب برای هر فرد متفاوت به نظر می رسد. با این اوصاف، در اینجا چند نمونه از کونیگ آورده شده است تا به شما کمک کند تا درک بهتری از نحوه اجرای طرح ریزی در سناریوهای مختلف داشته باشید:

آموزش فرافکنی : اگر برای شام بیرون هستید و شخصی به صحبت کردن و صحبت کردن ادامه می دهد و شما صحبت را قطع می کنید، ممکن است شما را متهم کنند که شنونده خوبی نیستید و توجه می خواهید.

اگر شدیداً از ایده‌ای در محل کار خود دفاع می‌کنید، یک همکار ممکن است شما را متهم کند که همیشه راه خود را می‌خواهید، حتی اگر بیشتر اوقات با ایده‌های او همراه باشید.

رئیس شما اصرار دارد که در مورد ساعات زیادی که برای یک پروژه وقت گذاشته اید دروغ می گویید، در حالی که او همان کسی است که زودتر از وقت اداری کار را ترک می کند و ضرب الاجل را رعایت نمی کند.


آیا راه هایی برای توقف فرافکنی وجود دارد؟

اگر خود را در هر یک از این سناریوها می شناسید، دیگر نیازی به سرزنش کردن خودتان نیست.

آموزش فرافکنی : این فقط می تواند منجر به فرافکنی بیشتر شود. درعوض، سعی کنید روی چرایی فرافکنی تمرکز کنید. چند راه برای انجام این کار وجود دارد.


کمی جستجوی روح انجام دهید

بروستاین می‌گوید یک نقطه شروع خوب این است که بررسی کنید واقعاً چه احساسی نسبت به خودتان دارید، به‌ویژه نقاط ضعفتان.

آنها چه هستند؟ آیا کارهایی وجود دارد که شما فعالانه برای کمک به آنها انجام می دهید؟ او توصیه می کند که این سوالات را در یک مجله هش کنید.

لینک مفید : آموزش نایاب پاکسازی روح

کونیگ در مورد اهمیت بازتاب خود در هنگام فرافکنی موافق است. برای او، خود اندیشی به معنای “نگاه کردن به خود با جدایی و کنجکاوی است، هرگز قضاوت”.

به رفتار خود نگاه کنید و ببینید آیا تمایل دارید دیگران را به خاطر کارهایی که انجام می دهید سرزنش کنید یا ویژگی های منفی را به اشتباه به دیگران نسبت دهید.

آموزش فرافکنی : اگر این کار را می کنید، به آن توجه داشته باشید و ادامه دهید. سعی کنید به آن فکر نکنید و خودتان را خیلی سخت قضاوت کنید.


از کسی که میفهمه بپرس

ترسناک به نظر می رسد، اما کونیگ توصیه می کند از نزدیکان خود بپرسید که آیا متوجه فرافکنی شما شده اند یا خیر. مطمئن شوید که این فردی است که به او اعتماد دارید و احساس راحتی می کنید که با او صحبت کنید.

آموزش فرافکنی : شاید در ابتدا مطرح کردن آن سخت باشد، اما در نظر داشته باشید که با آنها صادق باشید. توضیح دهید که سعی می کنید بهتر بفهمید خود و دیگران را چگونه می بینید.

فقط مطمئن شوید که آماده شنیدن چیزهایی هستید که اگر تصمیم به انجام این کار دارید، ممکن است لزوماً نخواهید بشنوید. با این حال، به یاد داشته باشید که این اطلاعات می تواند به شما کمک کند یاد بگیرید که از فرافکنی خودداری کنید.


به یک درمانگر مراجعه کنید

یک درمانگر خوب می تواند یکی از بهترین ابزارها برای غلبه بر فرافکنی باشد. آن‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا دلایلی که چرا فرافکنی می‌کنید را شناسایی کرده و به آنها رسیدگی کنید و ابزارهایی را در اختیارتان قرار دهند که به شما کمک کنند متوقف شوید.

آموزش فرافکنی : اگر فرافکنی به یک رابطه نزدیک آسیب رسانده باشد، یک درمانگر همچنین می تواند به شما کمک کند آن رابطه را بازسازی کنید یا از وقوع آن در آینده جلوگیری کنید.

مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ در اینجا پنج گزینه درمانی برای هر بودجه وجود دارد.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *