دنیای فرشتگان الهی و آشنایی اصولی با فرشتگان الهی

? دنیای فرشتگان الهی و آشنایی اصولی با فرشتگان الهی | بخش متافیزیک PDF :

? ۱- فرشتگان الهی

? ۲- جهان فرشتگان

? ۳- نحوه ارتباط با جهان فرشتگان

? ۴- سخن بزرگانقیمت : ۲۱.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


فرشتگان الهی در ملکوت آسمانی تحت حکومت عیسی زندگی می کنند و ارواح فانیانی هستند که زمانی روی زمین زندگی می کردند. آنها با عشق پدر رستگار شدند و شریک الوهیت و بنابراین جاودانه هستند. آنها دیگر هرگز نمی توانند بمیرند و از «مرگ دوم» فراتر رفته اند.

اکنون فرشتگان به انسان ها و ارواح رستگاری نشده خدمت می کنند. با داشتن تجربه وجود جسمانی همراه با غم و اندوه همراه با آن و همچنین رهایی از شرایط گناه و خطا، آنها را دوست دارند و می توانند کاملاً درک کنند که به آنها خدمت می کنند.

حتی عیسی در بدنی فیزیکی زندگی می‌کرد و به او امکان می‌داد ضعف‌ها، رنج‌ها و اشتیاق انسان‌ها را درک کند. این تلاش عاشقانه نسبت به رستگاران، فرشتگان الهی را به شادی می‌آورد – به‌ویژه وقتی نتایج را ببینند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک


دنیای فرشتگان الهی

کتاب مقدس از فرشتگان دیگری یاد می کند که تجربه انسانی را نداشته اند، اما آنها در قسمت های دیگر بهشت ​​زندگی می کنند و در کار نجات انسان دخالتی ندارند.

فرشتگان الهی در کرات آسمانی فراتر از تصور انسان خوشحال هستند. اگرچه آنها به هیچ وجه ناراضی نیستند، قانون پیشرفت با آنها کار می کند تا آنها همچنان آرزوی زندگی بالاتر را داشته باشند و به دنبال فراوانی بیشتر عشق الهی باشند.

دنیای فرشتگان الهی : بنابراین هم شادی کامل وجود دارد و هم تلاش برای پیشرفت برای رسیدن به شادی کاملتر.

در حالی که جهان پر از آموزه ها و باورهای نادرستی است که پیشرفت روح را به تاخیر می اندازد و بسیاری را از نور دور می کند، حقایقی نیز در آموزه های مختلف پراکنده است که راه را به ملکوت خدا نشان می دهد.

لینک مفید : پک کامل متافیزیک و آموزش اصولی با اساس متافیزیک

کسانی که عشق خدا و تعالیم عیسی را درک می‌کنند، می‌توانند حقیقت واقعی رستگاری را پس از آموختن آن درک کنند.

دنیای فرشتگان الهی : زمانی فرا می رسد که حقیقت به طور جهانی آموزش داده می شود، بشریت در خوشبختی زندگی می کند و پادشاهی بهشت ​​بر روی زمین وجود خواهد داشت. استفاده از فرصت رستگاری از طریق عشق الهی بسیار آسان تر خواهد بود.

این پژوهش به تجزیه و تحلیل بخش‌های منتخب کتاب تثنیه-شاهان می‌پردازد تا ویژگی‌ها و نقش‌های موجودات ماوراء الاهی را در این کتاب‌ها مشخص کند.

لینک مفید : طالع بینی هندی و نحوه آموزش اصولی طالع هندی

سپس این داده ها با فرشته شناسی دوره دوم معبد مقایسه می شود تا شباهت ها و میزان تفاوت بین آنها مشخص شود.

دنیای فرشتگان الهی : کتاب تثنیه شامل ارجاعاتی به موجودات ماوراءالطبیعه ماوراء الوهیت، مانند «شیاطین» و «قدوسان» است. در حالی که تثنیه وجود موجودات فرعی را تأیید می کند، بنی اسرائیل را از پرستش آنها منع می کند.

در کتاب یوشع و قضات، آگاهی از موجودات ماوراء طبیعی و نقش آنها به عنوان جنگجو، پیام آور و شکنجه گر وجود دارد.

دنیای فرشتگان الهی : با این حال، در یوشع ۵: ۱۳-۱۵ و خروج ۳: ۲-۶، ظهور شاهزاده لشکر (YHWH) باید به تئوفانی تعبیر شود (به دانیال ۸: ۱۰-۱۱ مراجعه کنید). برخی از قسمت‌های «فرشته خداوند»، مانند قضات ۶، را نیز می‌توان به عنوان تئوفانی طبقه‌بندی کرد.

لینک مفید : خود هیپنوتیزم کابوک و آشنایی کامل هیپنوتیزم کابوک

کتاب‌های ساموئل حاوی ارجاعات زیادی به موجودات ماوراءالطبیعه فرعی الهی از جمله فرشتگان، کروبیان و ارواح است که تصویر کامل‌تری از جهان ماوراء طبیعی ارائه می‌دهد. پیام آوران فرشته و ارواح شیطانی موجود در کتاب های سموئیل شباهت زیادی به عهد جدید دارند.

دنیای فرشتگان الهی : کتاب‌های پادشاهان تصویری کامل از دنیای ماوراء الطبیعه و آگاهی بشریت از آن پیش از تبعید ارائه می‌کنند.

نقش «شورای الهی»، فرشته خدمتگزار، ارابه ها و اسب های آتشین در این کتاب ها دیده می شود. این کتاب ها همچنین روحی دروغگو و کروبی را به تصویر می کشند.

لینک مفید : ذهن خوانی و آموزش اصولی خواندن ذهن دیگران

فرشتگان تبعیدی و پس از تبعید دارای ویژگی های جالب و برجسته زیادی هستند. برخی از موجودات نام برده می‌شوند، نقش‌های بیشتری (یعنی مفسر بینایی) تعیین می‌شوند و نقش متهم/شیطان در کیهان واضح‌تر می‌شود.

دنیای فرشتگان الهی : با این حال، تفاوت‌های بین فرشتگان تبعیدی/پس از تبعید و فرشتگان پیش از تبعید بیش از حد بیان شده است. بسیاری از عهد جدید و تصورات بین عهدی در مورد جهان ماوراء طبیعی ریشه در دوره پیش از تبعید دارند.

فرشتگان به شیوه های مشابهی عمل می کنند، به عنوان پیام رسان، مجازات کننده، و وزیر. ارواح می توانند ویران کنند، و مفهوم نبرد روحانی (پرستش یحوح به جای شیاطین) وجود دارد.

دنیای فرشتگان الهی : اجزای سازنده مفاهیم دوره معبد دوم در مورد فرشتگان و دیگر موجودات فروع الهی اساس خود را در تثنیه – پادشاهان دارد و نیازی به جستجوی منشاء خارجی (یعنی بین النهرین، ایرانی یا یونانی) این ایده ها نیست.

لینک مفید : طالع بینی چینی همراه با آموزش اصولی طالع چینی

در آیین زرتشتی اعتقادی به آمیشا سپنتاس، جاودانه های مقدس یا فضلا، که جنبه های کارکردی یا موجودات اهورامزدا، پروردگار حکیم بودند، وجود داشت.

دنیای فرشتگان الهی : یکی از آمیشاها به نام وهو مانا (ذهن خوب) به زرتشت پیامبر ایرانی (زرتشت، متوفی حدود ۵۵۱ ق. م.) خدای واقعی، ماهیت او و نوعی عهد اخلاقی را که انسانها ممکن است آن را بپذیرند، اطاعت یا رد کنند، آشکار کرد. و نافرمانی کند.

به همین ترتیب، حدود ۱۲۰۰ سال بعد، جبرئیل جبرئیل، قرآن (کتاب مقدس اسلام) و خدای حقیقی (الله)، یگانگی، و اخلاقیات و عبادات او را بر حضرت محمد (قرن پنجم تا ششم میلادی) نازل کرد.

الزامات اسلام القاب به کار رفته برای توصیف جبرئیل، رسول خدا – «روح قدوسیت» و «روح وفادار» – مشابه القاب هایی است که در مورد آمیشاهای زرتشتی و روح القدس، سومین شخص تثلیث (پدر) به کار می رود. ، پسر و روح القدس)، در مسیحیت.

دنیای فرشتگان الهی : در این ادیان توحیدی (اگرچه زردشتی بعداً دوگانه شد) و همچنین در یهودیت، ویژگی‌های کارکردی فرشتگان به وضوح بیشتر از ویژگی‌های هستی‌شناختی (یا ماهیت هستی) آنها بیان می‌شود – به استثنای موارد بسیاری که در آن تقوا و افسانه‌های مردمی نادیده گرفته شده است.

مذاهب مختلف، از جمله مذاهب فرهنگ‌های بی‌سواد، اعتقاد به موجودات واسطه‌ای بین قلمرو مقدس و بی‌حرمتی دارند، اما این عقیده به‌طور کامل در ادیان غرب تشریح شده است.

شیاطین : واژه دیو از کلمه یونانی daimōn گرفته شده است که به معنای “موجود ماوراء طبیعی” یا “روح” است.

دنیای فرشتگان الهی : اگرچه معمولاً با یک روح شیطانی یا بدخواه همراه بوده است، این اصطلاح در اصل به معنای موجودی روحانی است که بر شخصیت فرد تأثیر می گذارد. برای مثال، agathos daimōn («روح خوب») در رابطه خود با انسان ها خیرخواه بود.

به عنوان مثال، سقراط، فیلسوف یونانی، از دایمون خود به عنوان روحی صحبت کرد که او را به جستجو و بیان حقیقت برانگیخت.

این اصطلاح به تدریج در مورد ارواح کوچکتر قلمرو ماوراء طبیعی اطلاق می شد که بر انسان ها فشار می آوردند تا اعمالی را انجام دهند که برای رفاه آنها مفید نبود.

دنیای فرشتگان الهی : تعبیر غالب به نفع بدخواهی و آنچه نهی از منکر و بدبختی و فساد است وزن داده شده است.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : angel and demon

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *