کتاب آکاشیک و دانلود آسان پی دی اف کتاب آکاشیک

کتاب آکاشیک | واژه ی آکاشا برگرفته از زبان ۵۰۰۰ ساله ی سانسکریت به معنای “کتابخانه ی پنهان” است (در منابع دیگر آن را به معنای جوهر اولیه توصیف کرده اند که به نظر شخص من صحیح تر به نظر میاید).

? کتاب آکاشیک | بخش متافیزیک PDF :

? ۱- اساس آکاشیک چیست ؟

? ۲- سوابق آکاشیک

? ۳- رکوردهای آکاشیکقیمت : ۱۷.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


به زبان مبتنی بر تکنولوژی که امروز مرسوم تر است، می توان آن را همچون نوعی شبکه ی جهان گستر درونی (Internal World Wide Web ) دانست که هر کسی  می تواند در آن آزادانه به اطلاعات درباره ی هر کسی یا چیزی دسترسی پیدا کند.

این تالار پنهان حاوی پرونده های خلقت که  می تواند توسط مدیتیشن و رفتن به اعماق ذهن ناخودآگاه آشکار شود.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کتاب آکاشیک | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

یکی از اولین ارجاعات به سوابق آکاشیک در دوران مدرن توسط هلنا بلاواتسکی، بنیانگذار جنبش تئوسوفی در اواخر قرن نوزدهم انجام شد.

کتاب آکاشیک : تئوسوفی یک نظام اعتقادی باطنی است که اصول فلسفی ادیان شرقی را در بر می گیرد و در عین حال معتقد است که «هیچ دینی بالاتر از حقیقت وجود ندارد».

بلاواتسکی ادعا کرد که از سوابق از راهبان تبتی یا “ماهاتما” مطلع شده است که می‌گویند این سوابق را می‌توان در “آکاشا” یا “آکاسا”، کلمه سانسکریت برای نور اختری یا عنصر اتر در سیستم‌های اعتقادی شرقی یافت.

این عنصر پنجم فضا، تار و پود بنیادی واقعیت در نظر گرفته می‌شود که همه عناصر دیگر از آن سرچشمه می‌گیرند – منبع واقعیت مادی. ایده شرقی کارما جنبه اصلی سوابق آکاشیک است.

کتاب آکاشیک : این «استادان خرد باستانی»، همانطور که بلاواتسکی به آنها اشاره می‌کند، روشن‌بینی، توانایی‌های روانی و فرافکنی اختری را به او آموختند. او از این ابزارها برای انتقال اطلاعات از سوابق آکاشیک استفاده کرد و پیروان زیادی از تئوسوفیست ها، از جمله برخی از افراد مشهور، ایجاد کرد.

لینک مفید : فعال کردن چشم سوم

رودولف اشتاینر متافیزیکدان نیز به سوابق آکاشیک اشاره کرد و اظهار داشت که هر عمل، کلمه و اندیشه ردی در قلمروهای اثیری بر جای می گذارد. فیزیکدان معاصر، اروین لازلو، مفاهیم آکاشا را از منظر علم بررسی می کند و به این نتیجه می رسد که آکاشا شامل الگوهایی برای آرمان های انسانی مانند هارمونی و آرامش است. این در “پارادایم آکاشا” او که به فرآیندهای تکاملی انسان مربوط می شود منعکس شده است.

کتاب آکاشیک : کسانی که مشترک مدل‌های رکورد آکاشیک هستند، اغلب به کتاب زندگی اشاره می‌کنند که برای اولین بار در عهد عتیق (خروج) ذکر شده است. کتاب مقدس بیان می کند که پرونده هر زندگی در بهشت ​​نگهداری می شود و از این سوابق است که ارواح قضاوت می شوند.

لینک مفید : تعبیر رویا با راه حل علمی

کاوش‌های حوزه آکاشیک نیز کانون اصلی نوشته‌ها و کارهای ادگار کیس بود. مطالعات آکاشیک کیس بیان می کند که انباری از اطلاعات در سطح غیر فیزیکی وجود وجود دارد که سابقه ای از گذشته، حال و آینده هر روح را حفظ می کند.


چه کسی می تواند سوابق آکاشیک را بخواند؟

در حالی که دبی ریتر ممکن است با انتساب “کارشناس” مخالفت کند، او واجد شرایط است. پس از مطالعه زبان چینی ماندارین، تمرین قوانین محیط زیست، و مطالعات مادام العمر یوگا، شمنیسم، بودیسم و ​​دوره معجزه، او به پرورش استعدادهای شهودی بومی خود روی آورد.

او که با چندین معلم آموزش می دید، سوابق آکاشیک را نزد نویسنده لیندا هاو مطالعه کرد. اکنون او یک مربی بصری زندگی، رسانه روانی و خواننده Akashic Records است.

کتاب آکاشیک : وقتی از او در مورد موانع دسترسی به سوابق سؤال شد، توضیح داد که این سیستم به سادگی «چیز» همه نیست. او گفت: “کار کردن در رکوردها ممکن است چیزی باشد که برخی افراد در مورد آن کنجکاو هستند، اما هیچ چیز برای آنها کلیک نمی شود.

لینک مفید : تله پاتی اصولی

وقتی این اتفاق می افتد، ممکن است کاملاً معتبر باشد که مسیر یا روش دیگری وجود دارد که با آن شخص طنین انداز می شود. وقتی جلسات مقدماتی کوتاهی را انجام می دهم، این را می بینم. با ارضای کنجکاوی شخصی، به سراغ چیز دیگری می روند.»

او اضافه کرد که یکی دیگر از موانع ناباوری است و توضیح داد که برخی با پیش داوری ها مخالف هستند یا به تجربه خود بی اعتماد هستند. صرف نظر از این، ریتر معتقد است که هیچ کس از سوابق منع نشده است.

کتاب آکاشیک : او گفت: «این فقط تجربه من نیست، به عنوان یک خواننده یا معلم،» و افزود که برخی به دلیل اضطراب از سوابق دوری می‌کنند.

این به خود فرد بستگی دارد که تصمیم بگیرد ادامه دهد یا خیر. در مورد من، اضطراب حکایت از دامن زدن به مسائل داخلی داشت. من توانستم برای انجام برخی کارهای درونی هم از Records و هم از دیگران حمایت کنم.”

لینک مفید : دفترچه رویا

ریتر اضافه کرد که گهگاه تجربیات «کاذب» آکاشیک وجود دارد. او گفت که شاخص های واضح ترس یا منفی است. ریتر توضیح داد: «همچنین، یک لحن تند، مانند «تو باید این کار را انجام دهی» یا «تو باید آن کار را انجام بدهی» با ماهیت رکوردها منافات دارد.

به همین ترتیب، هیچ «سرنوشت» یا «سرنوشت» در سوابق وجود ندارد، زیرا زندگی نتیجه اتفاقات و هم افزایی های متعدد و دائماً در حال تغییر است. زندگی پیچیده تر از این است و هیچ قطعیتی در دنیای بیرون وجود ندارد.


مرحله برای دسترسی به سوابق آکاشیک

کلمات جستجو شده “دسترسی به سوابق Akashic” در جستجوی گوگل ۴,۲۷۰,۰۰۰۰۰ نتیجه را برمی گرداند. ده‌ها نفر از استادان یوتیوب در حال درخواست محتوای «چگونه به رکوردهای آکاشیک دسترسی پیدا کنیم»، همراه با برنامه‌های هیپنوتیزمی که مدعی هستند شنوندگان را مستقیماً به سالن‌های مقدس کیهانی هدایت می‌کنند.

کتاب آکاشیک : کسانی که به سوابق دسترسی دارند گزارش می دهند که جویندگان ممکن است راهنماهای ملاقات، فرشتگان و بازیکنان پشت صحنه را تجربه کنند. به نظر می رسد که کتابخانه کهکشانی پرسنل خوبی دارد. برخی می گویند که دسترسی به سوابق نوعی “کانال” است – برخی دیگر می گویند که آنها اطلاعات را در خواب دریافت می کنند.

باز هم، ممکن است کسی تصور کند که یک «طومار» از زندگی خود باز شود، اما کسانی که ادعا می‌کنند به سوابق دسترسی پیدا کرده‌اند، تجربیات مختلفی را گزارش می‌کنند: تصاویر راهنماها، محیط‌های معبد، یا پیام‌ها یا دستورالعمل‌های شنیداری – برخی «فیلم‌هایی» از زندگی‌های گذشته را گزارش می‌کنند.

پس از بررسی حساب‌های مختلف گزارش‌های رکورد آکاشیک، آشکار می‌شود که هر کسی تجربه‌ای دارد که منحصر به فرد است.

کتاب آکاشیک : برخی از اولین تلاش‌ها به رکوردها دسترسی پیدا می‌کنند، برخی دیگر هفته‌ها یا ماه‌ها قبل از دستیابی به موفقیت ادامه می‌دهند، بنابراین نزدیک شدن به تلاش با روحیه «بازی»، بدون انتظار، شاید بهترین رویکرد. بسیاری می گویند که تداوم در قالب جلسات مکرر در طول زمان بهترین نتایج را به همراه دارد.

لینک مفید : خود هیپنوتیزم

به تعداد گزارش‌های متنوع، روش‌هایی در کتاب‌ها، وبلاگ‌ها و ویدیوهای یوتیوب یافت می‌شود. گفته می شود، اصول اساسی مشترک برای بسیاری از روش ها وجود دارد.

تصمیم بگیرید که چه چیزی می خواهید بدانید. آیا فقط “مرور می کنید؟” اگر چنین است، قصد خود را مشخص کنید، که ممکن است این باشد: «می‌خواهم وجود رکوردهای آکاشیک را تأیید کنم» یا «می‌خواهم قلمرو رکوردهای آکاشیک را تجربه کنم».

سوال خاصی دارید؟ سعی کنید کمی وقت خود را صرف روشن کردن قصد خود کنید، شاید با نوشتن افکار خود با این درک که هیچ سوال یا نیتی “اشتباهی” وجود ندارد – می توانید آنچه را که دوست دارید بپرسید، اما ممکن است همیشه پاسخی دریافت نکنید.

کتاب آکاشیک : وقتی آماده شدید، به وضوح قصد خود را بیان کنید و از هر راهنما، چه آن‌ها را بشناسید و چه ندانید، بخواهید که به شما کمک کنند.

لینک مفید : تله پاتی

از هر تمرین مدیتیشنی که ترجیح می دهید برای وارد شدن به یک حالت آرام و باز استفاده کنید – به خود فرصت دهید تا انرژی خود را ثابت و متمرکز کنید.

بخواهید اجازه دسترسی به سوابق مربوط به سوال خود را داشته باشید – اکنون در حالت باز و پذیرا بمانید و اجازه دهید اطلاعات به آگاهی شما وارد شود. می تواند دیداری یا شنیداری باشد یا به شکل راهنما یا فرشته باشد.

اگر با موجود دیگری ارتباط برقرار می کنید، نام او را بپرسید و مشخص کنید که به دنبال دسترسی به سوابق مربوط به یک سوال هستید.

وقتی آماده شدید، جلسه خود را به پایان برسانید و برای ثبت تجربه وقت بگذارید. دسترسی پیدا کردی؟

کتاب آکاشیک : اگر نه، اشکالی ندارد – برای بسیاری، بیش از یک تلاش برای تنظیم کردن لازم است. حتی اگر فکر می‌کنید هیچ اتفاقی نیفتاده است، برداشت‌ها یا افکارتان را بنویسید – نگاه به گذشته ممکن است بیش از حد انتظار آشکار کند.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *