چشم سوم و نحوه آشنایی اصولی و کنترل چشم سوم

آموزش اصولی فعال کردن چشم سوم و نحوه کنترل آن | وقتی که چشم سوم شما فعال شود ، چشم عادی شما هم ارتقا پیدا می کند! به این صورت که محیط اطراف را شفاف تر و زنده تر مشاهده می کنید.

? آموزش اصولی فعال کردن چشم سوم | بخش متافیزیک PDF :

? ۱- تمرین های فعال سازی چشم سومقیمت : ۳۷.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


برای درک بهتر این موضوع مثالی می زنم، فرض کنید یک فیلم با کیفیت معمولی را تماشا می کنید، حالا همان فیلم را با کیفیت HD تماشا میکنید. وقتی چشم سوم شما به صورت کامل فعال شود چنین تغییری را در دید خود احساس می کنید! دنیا را واضح تر و روشن تر مشاهده می کنید.

همچنین آگاهی شما افزایش یافته و الهامات شما بیشتر می شود و خواب های بهتر و مهم تری می بینید. همچنین اراده شما بسیار قوی شده و تاثیر بسیاری روی اطرافیان خود خواهید داشت

در تمرین‌های معنوی سنتی هند، چشم سوم نمادی از وضعیت بالاتری از آگاهی است که از طریق آن می‌توانید جهان را درک کنید. همچنین به عنوان چاکرای ششم شناخته می شود، ظاهراً چشم سوم شما به شما اجازه می دهد تا به یک حس عمیق از شهود، خرد، معنویت و وضوح ضربه بزنید.

با استفاده از تمرین‌های معنوی روزمره، آزمایش تکنیک‌های مدیتیشن سنتی و ایجاد تغییرات در سبک زندگی، می‌توانید این چاکرا را باز کنید و درک روشن‌تری از جهان اطراف خود تنها در چند دقیقه به دست آورید.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


آموزش اصولی فعال کردن چشم سوم | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

چند قطره اسانس را به پیشانی خود بمالید. رایحه نقش مهمی در تحریک مغز ایفا می‌کند و بوی روغن‌های ضروری می‌تواند به شما کمک کند تا با بیداری مجدد مسیرهای حافظه، به خودشناسی دسترسی پیدا کنید.

لینک مفید : چشم ببر اصل

روغن اسطوخودوس، چوب صندل، کندر، جعفری یا روغن کاج را امتحان کنید. شما همچنین می توانید در اسانس نفس بکشید، آن را به یک پخش کننده اضافه کنید، یا روغن های ضروری را به آب حمام خود اضافه کنید تا چاکرای چشم سوم خود را تحریک کنید.


به مدت ۵ تا ۱۵ دقیقه “om” را بخوانید.

با لحنی که برای صدای شما طبیعی و راحت باشد، آواز بخوانید. شما می توانید سریع یا آهسته شعار دهید. همانطور که شعار می دهید، بر طنین کلمه در سینه و در دهان خود تمرکز کنید.

“Om” (همچنین “aum” نوشته می شود) قدرتمند است زیرا یک هجای بیجا یا هجای دانه است که ریشه های عمیقی در انرژی معنوی، کارما و وحدت دارد.

آموزش اصولی فعال کردن چشم سوم : هنگام طلوع و غروب خورشید به سمت خورشید نگاه کنید تا چشم سوم خود را باز کنید.

لینک مفید : آموزش پیشگویی

بدن خود را به سمت خورشید بچرخانید و دستان خود را به سمت خورشید بگیرید. سر خود را به عقب خم کنید و گلوی خود را شل کنید. بیش از ۱۰ ثانیه به آرامی به خورشید خیره شوید.

چاکرای چشم سوم شما به غده صنوبری شما مربوط می شود که برای تولید هورمون های خواب و بیداری بر اساس نور طبیعی تحریک می شود.

نگاه کردن به خورشید باعث کاهش تولید ملاتونین مغز شما می شود (هورمونی که باعث خواب آلودگی شما می شود). همچنین سروتونین (هورمون شادی) شما را افزایش می دهد

لینک مفید : ذهن خوانی

هنگامی که خورشید با قدرت کامل است مستقیماً به خورشید خیره نشوید و در طول طلوع و غروب خورشید بیش از چند ثانیه این کار را امتحان نکنید.

از قدرت کریستال ها استفاده کنید. یک کریستال بنفش، بنفش یا نیلی مانند آمتیست، یاقوت کبود بنفش، تورمالین بنفش بنفش، رودونیت یا سودالیت انتخاب کنید.

آموزش اصولی فعال کردن چشم سوم : همانطور که مدیتیشن می کنید، کریستال را روی چشم سوم خود قرار دهید و روی انرژی شفابخش و تسکین دهنده موجود در کریستال تمرکز کنید. سنگ را به مدت ۳۰-۱۵ دقیقه در آنجا بگذارید.


برای رفع انسداد چشم سوم، رژیم غذایی خود را تکمیل کنید.

برخی از غذاها به سم زدایی غده صنوبری و کلسیم زدایی چاکرای چشم سوم کمک می کنند و فعال شدن آن را آسان تر می کنند.

لینک مفید : فنگشویی

برخی از غذاهای زیر را در رژیم غذایی روزانه خود بگنجانید و مصرف شیرین کننده ها و نگهدارنده های مصنوعی را کاهش دهید.

  • کاکائو خام
  • گوجی بری
  • سیر
  • عسل
  • جلبک دریایی و جلبک (به ویژه اسپیرولینا یا جلبک سبز آبی)
  • میوه هایی مانند لیمو، هندوانه و موز

در مکانی ساکت، روی زمین یا روی یک صندلی بنشینید.

شانه های خود را شل کنید و اجازه دهید تنش از فک و صورت شما خارج شود. ستون فقراتت را صاف نگه دار و دست ها را بر زانو بگذار.

آموزش اصولی فعال کردن چشم سوم : ارتباط ذهن و بدن در مدیتیشن بسیار مهم است. هرچه از نظر فیزیکی راحت تر باشید، تمرکز بر چاکرای چشم سوم آسان تر خواهد بود.

لینک مفید : آموزش کامل استرولوژی

اکثر مردم بر این باورند که برخی از انواع نشستن روی زمین به صورت چهارپایان بهترین حالت مدیتیشن است.

برای راحتی بیشتر نشستن روی زمین از حداقل یک کوسن استفاده کنید. اگر متوجه شدید که برای شما بهتر است، از دو یا سه کوسن محکم استفاده کنید.

اگر در نشستن احساس راحتی نمی کنید، مدیتیشن پیاده روی را امتحان کنید. برای برخی افراد، صداهای موزون پای آنها می تواند بسیار آرام بخش باشد. به آرامی راه بروید و مسیری روشن داشته باشید تا مجبور نباشید زیاد به جایی که می‌روید فکر کنید.


چاکرای چشم سوم خود را پیدا کنید.

چشمان خود را ببندید و روی ناحیه درست بالای پل بینی خود تمرکز کنید. چاکرای چشم سوم شما در قسمت جلویی مغز، بین دو چشم شما قرار دارد.

آموزش اصولی فعال کردن چشم سوم : چاکراها مراکز انرژی در بدن شما هستند و در امتداد ستون فقرات شما قرار دارند.

لینک مفید : راز آموزش سفر روح

هفت چاکرا وجود دارد که هر کدام مربوط به بخش متفاوتی از سلامت جسمی، ذهنی و معنوی شماست. چاکرای چشم سوم شما چاکرای ششم است.

از نظر علمی، چاکرای چشم سوم به غده صنوبری مرتبط است که چرخه خواب و بیداری شما را تنظیم می کند.

اگر در تمرکز بر چاکرای ششم خود مشکل دارید، انگشت خود را بین ابروهای خود قرار دهید.


تنفس و انرژی خود را به هم متصل کنید.

انگشتان اشاره خود را بیاورید تا انگشت شست خود را به آرامی لمس کنید. شروع به نفس کشیدن آرام و عمیق کنید.

دم و بازدم را از طریق بینی انجام دهید و به انرژی تنفسی که از بدنتان می گذرد توجه کنید. حتی می توانید موسیقی ملایمی را در پس زمینه برای کمک به تمرکز خود قرار دهید.


به سمت چشم سوم خود خیره شوید.

در حالی که چشمانتان بسته است، نگاه خود را به سمت بالای پل بینی خود به سمت بالا هدایت کنید.

آموزش اصولی فعال کردن چشم سوم : تمرکز افکار خود را ادامه دهید و به آن نقطه نگاه کنید تا زمانی که نور سفید مایل به آبی یا آبی را مشاهده کنید.

لینک مفید : پرواز روح

با ورود به این وضعیت عمیق شفا و مراقبه، انرژی منفی را رها کنید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *