چاکرا و تکنیک های اصولی و نایاب و مجرب چاکرا بدن

چاکرا و تکنیک های اصولی و نایاب مجرب | در پائین ستون فقرات واقع شده و می شه گفت تقریبا” بین دستگاه تناسلی و مقعد قرار گرفته. این چاکرا محل ورود پرانا یا انرژی حیاتی است و رنگ نور و طول موج مربوط به آن “قرمز” است که نشانه ی زندگی و قدرت و نیروی حیات است.

? چاکرا و تکنیک های نایاب مجرب | بخش متافیزیک PDF :

? ۱- رنگ چاکراها

? ۲- محل دقیق هر چاکراقیمت : ۱۶.۰۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


این چاکرا در تولد تا چهار سالگی بیشترین فعالیت را دارد. با سیستم دفع فضولات و نیز توزیع خون در بدن سروکار دارد.

وقتی در تعادل است میل به زندگی کردنِ مشتاقانه را به ما هدیه می‏دهد؛ وقتی از تعادل خارج باشد، احساس فقدان اشتیاق و بی طاقتی می‏کنیم و زندگی برایمان مثل یک بارِ سنگین به نظر می‏رسد. فعالیت بیش از حد این چاکرا می‏تواند موجب پرخاشگری، خشونت یا حس تسلط بر دیگران شود.

غذای محرک و تاثیر گذار روی این چاکرا گوشت قرمز است یعنی این غذا برای این چاکرا انرزی زا است.

یعنی اگر چاکرا خوب و درست کار کند اثرخوب آن را بیشتر می کند . اگر بد کار کند ، اثر آن را بیشتر می کند! ( این نکته ی مهمیه. چون باعث می شه مثلا” به این فکر نیفتیم که برای اصلاح کار چاکرای ریشه فوری یه خروار گوشت قرمز بخوریم! چون اگه اون در حال بد کار کردن باشه با این کارمون اون حالتش رو تقویت می کنیم! )عنصر مربوط به این چاکرا خاک است.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


چاکرا و تکنیک های نایاب مجرب | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

در کارگاه سطح یک ریکی، وضعیت‌های اولیه دست را برای خوددرمانی و رفتار با دیگران هم در حالت نشسته روی یک صندلی و هم دراز کشیدن روی مبل یاد گرفته بودیم.

این تکنیک های اضافی متعادل کننده چاکرا به همسویی میدان انرژی چاکرا/بدن با هدف جریان عمودی خاص در امتداد خط هارا یا ستون مرکزی نور کمک می کند.

این هدف همراه با موقعیت‌های خاص دست، نتیجه خاصی را به همراه خواهد داشت، برای مثال برای کمک به تعادل برابر یا جریان رو به پایین از سر یا جریان به سمت بالا از چاکرای ریشه.

چاکرا و تکنیک های نایاب مجرب : در آماده سازی برای هر تکنیک، فضا را پاک کنید، خود را در مرکز قرار دهید و سپس فراخوانی ریکی را به طور معمول کامل کنید (برای جریان ریکی).

این روش ها را می توان یا به عنوان روش سریع تعادل یا به عنوان مکمل درمان سنتی استفاده کرد. من در مواقعی از یکی از این تکنیک ها برای تراز کردن چاکراها در رابطه با موضوع مورد نظر استفاده کرده ام:

  • در ابتدای یک درمان
  • در طول یا به عنوان یک درمان کامل
  • در پایان یک درمان

مهم نیست برای کدام یک از گزینه‌های بالا، هنگام استفاده از تکنیک‌ها، همیشه باید به دنباله‌های پاکسازی و بسته شدن ادامه دهید، که با اتصال به زمین در پاها شروع می‌شود.

چاکرا و تکنیک های نایاب مجرب : از آنجایی که هر کس روش خاص خود را برای احساس انرژی یا کار با شهود خود در هنگام انجام درمان دارد، پس برای هر تکنیک زیر احساس یا دانستن اینکه هر چاکرا با ریکی متعادل است ممکن است لازم باشد، اما ضروری نیست. شما ممکن است انرژی را به طرق مختلف احساس یا حس کنید، مانند:

  • احساس سوزن سوزن شدن در دست ها که سپس با جریان یافتن انرژی به چاکرا فروکش می کند.
  • گرما یا سردی در چاکراهای خاص، دوباره می توانید منتظر تغییر دما به عنوان یک شاخص باشید

رنگ های چاکرا که دیده می شوند ممکن است از رنگ تیره به رنگ روشن تغییر کنند.
هنگامی که روی هر ناحیه کار می کنید، ممکن است احساس پاکسازی احساس شود.

حرکت دست‌ها از یک ناحیه به ناحیه دیگر یا به آرامی تحت فشار قرار گرفتن عمودی در حین پر شدن چاکرا (قانون قطبیت با میدان‌های مغناطیسی)، جایی که ضعیف‌ترین آن‌ها یک میدان قوی را جذب می‌کند و با قوی‌تر شدن دفع می‌کند و در نتیجه حرکت ایجاد می‌کند

چاکرا و تکنیک های نایاب مجرب : اگر به روش‌های حس کردن بالا کار نکنید، به سادگی زمان کافی را برای هر یک از چاکراها اختصاص می‌دهید تا در حالت تعادل قرار گیرند. اگر زمان مشکل است، زمان را تقسیم کنید.


قصد

از آنجایی که ما موجوداتی خالق هستیم، واقعیت‌های خود را شکل می‌دهیم و خلق می‌کنیم و اگر اصطلاح «آنجا که فکر می‌رود انرژی جریان می‌یابد» را شنیده‌اید، این میزان تأثیر افکار ما نه تنها بر سلامتی و رفاه سیستم چاکراها، بلکه بر زندگی ما است.

میدان انرژی که به همه چیز نفوذ می کند و اساس همه واقعیت ها است، گاهی اوقات میدان انرژی جهانی یا اتر نامیده می شود.

چاکرا و تکنیک های نایاب مجرب : افکار و عواطف ما بر این حوزه و نحوه زندگی، زندگی و تعامل ما تأثیر می گذارد. در سطح میدان انرژی انسانی، ما می توانیم انرژی را به هر کجا که بخواهیم در سراسر بدنمان هدایت کنیم. ما می توانیم تنفس، آستانه درد و وضعیت ذهنی خود را کنترل کنیم.

لینک مفید : پیشگویی های زرتشت

همانطور که با دیگران رفتار می کنیم، می توانیم از طریق قصد (با استفاده از امکانات مشابه) جریان انرژی را هدایت کنیم و به آرامی کاری را که ریکی قبلا انجام می دهد، تقویت کنیم.

با استفاده از این روش‌های خاص، می‌توانید (در صورت تمایل) جریان ملایم انرژی مانند آب را در جهتی که در نظر دارید در یکی از تکنیک‌های زیر، یعنی از طریق کانال مرکزی یا خط هارا به سمت بالا یا پایین، تجسم کنید.


ایجاد تعادل از چاکرای سر تا ریشه

این تکنیک برای افرادی که انرژی زیادی در اطراف ناحیه سر دارند مفید خواهد بود. ممکن است آنها همیشه در ذهن خود در یک حرکت دائمی از تفکر، نگرانی و استرس در این مورد در واقعیت خود باشند.

لینک مفید : فعال کردن چشم سوم

سردرد، عدم تعادل سینوسی یا عصبی نیز می‌تواند یک عامل باشد، بنابراین توزیع رو به پایین جریان انرژی برای تنظیم مجدد و تعادل مجدد مورد نیاز است.

چاکرا و تکنیک های نایاب مجرب : با قرار دادن دست ها روی چاکرای چشم سوم و دست دیگر روی چاکرای گلو شروع کنید

همانطور که احساس می کنید چاکراها به تعادل می رسند، دست خود را روی چشم سوم نگه دارید اما دست دیگر خود را از چاکرای گلو به سمت چاکرای قلب حرکت دهید.

لینک مفید : آموزش خلسه

دوباره وقتی احساس می‌کنید که تعادل دارند، دست خود را روی چشم سوم نگه دارید و دست دیگر را به سمت شبکه خورشیدی حرکت دهید.

این کار را از طریق بقیه چاکراها ادامه می دهید که یک دست را روی چشم سوم بگیرید تا دست دیگرتان به چاکرای ریشه برسد.

چاکرا و تکنیک های نایاب مجرب : دوباره منتظر تعادل درون چاکرای ریشه باشید و ارتباط بین این چاکرای چشم سوم و چشم سوم را احساس کنید.


ایجاد تعادل از چاکرای ریشه تا سر

یکی دیگر از روش های تراز کردن چاکراها از چاکرای ریشه به سر یا چاکرای چشم سوم است.

از آنجایی که ما به طور طبیعی از منابع مختلف زمین به انرژی دسترسی داریم برای سیستم ایمنی ما بسیار مهم است، شکایات فیزیکی در آن ناحیه، متصل بودن و حضور در زندگی شما، تعلقات، ریشه ها / پایه های ما در وجود ما و البته برای توزیع انرژی حیاتی است. از طریق ستون مرکزی نور به سمت بالا.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *