تله پاتی و همراه با آموزش اصولی و ساده تله پاتی

تله پاتی و همراه با آموزش اصولی و ساده تله پاتی | موضوع تله پاتی توانایی انتقال کلمات، احساسات یا تصاویر به ذهن دیگران است. در حالی که هیچ مدرکی مبنی بر وجود تله پاتی وجود ندارد، هنوز هم می توانید آن را امتحان کنید.

? تله پاتی و همراه با آموزش اصولی و ساده تله پاتی | بخش متافیزیک PDF :

? ۱- مراحل آموزش تله پاتی

? ۲- تمرینات بسیار ساده

? ۳- آموزش اصولی و ساده تله پاتی

? ۴- تله پاتی اصولیقیمت : ۲۱.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


بدن و ذهن خود را آرام کنید، تجسم کنید که گیرنده درست در مقابل شما قرار دارد و افکار خود را بر ارسال یک کلمه یا تصویر ساده برای آنها متمرکز کنید.

به نوبت با یک دوست نزدیک یا خویشاوند پیام ارسال و دریافت کنید و پیشرفت خود را با یک ژورنال پیگیری کنید. با تمرین، ممکن است تعجب کنید که شما و دوستتان یک ارتباط ذهنی قوی دارید!


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – بخش متافیزیک


چرا از تله پاتی استفاده کنیم؟

تله پاتی می تواند در مواقعی که نمی دانید چه بگویید یا چگونه آن را بگویید، کمک کننده است. شاید از شنیدن یا طرد شدن می ترسید. شاید برداشتن تلفن با همسر سابقتان درست نباشد، اما همچنان می خواهید آنچه را که در دل دارید بگویید.

Mystic Michaela، هاله خوان و مجری پادکست می گوید: «همیشه نمی توان چیزهایی را که نیاز داریم یا می خواهیم به کسی در دنیای مادی خود بگوییم، بیان کنیم. وقت گذاشتن برای انجام این کار از طریق تله پاتی به هویت های روح و خود برتر اجازه می دهد تا برای رساندن این پیام ها درگیر شوند.

تله پاتی | آموزش اصولی و ساده تله پاتی : ارتباطات عمیق، بخشش و حتی بسته شدن را می توان در یک مکالمه تله پاتی تکمیل کرد که همیشه نمی تواند در مواجهه با آن واقع بینانه باشد. آنهایی که رو در رو هستند.

لینک مفید : آموزش کامل استرولوژی

اگر عصبی هستید، احساس حماقت می کنید، یا احساس می کنید اشتباه می کنید، توصیه مربی آسمانی و انرژی شفا دهنده آندریا دانلی را دنبال کنید و تله پاتی را گسترش طبیعی توانایی های انسانی خود بدانید.

او می گوید: «خانواده من اغلب آن را «صدای کوچک» ما می نامیدند. من فکر می کنم برای مبتدیان مفید است که به آن مانند حس ششم یا زبان دیگری که با آن متولد شده اید فکر کنند و فقط باید به خاطر بسپارند.

لینک مفید : خود هیپنوتیزم کابوک

این مانند یک شبکه تلفن روانی است که شما را به همه و همه چیز، از جمله افراد دیگر، گیاهان، حیوانات، وصل می کند. و ستاره ها.”

تله پاتی | آموزش اصولی و ساده تله پاتی : دانلی می‌گوید، هرچه بیشتر به روی احتمال تله‌پاتی باز شوید، بیشتر متوجه پیام‌های راهنمایان روحی و اجدادتان و همزمانی‌ها یا تصادف‌هایی می‌شوید که همیشه در زندگی شما جریان داشته است. با این روش ارتباط، زندگی و روابط شما می تواند به شدت تغییر کند.”


تمرکز افکارتان

حواس فیزیکی خود را تنظیم کنید سعی کنید نویز سفید را از طریق هدفون پخش کنید و از عینک خاموشی استفاده کنید. تغییر توجه از ادراکات فیزیکی ممکن است به شما این امکان را بدهد که عمیق‌تر روی ارسال پیام تله پاتیک تمرکز کنید.

شما و گیرنده هر دو باید سعی کنید حواس خود را تنظیم کنید. محرومیت حسی ممکن است به شما کمک کند تا روی پیام تمرکز کنید.


عضلات خود را دراز کنید یا یوگا انجام دهید.

تلاش برای ارسال پیام تله پاتیک نیاز به تمرکز ذهنی زیادی دارد، بنابراین سعی کنید از نظر جسمی و ذهنی آرام باشید. کشش منظم و تمرین یوگا می تواند به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه خود را در یک حالت متمرکز و آرام قرار دهید.

تله پاتی | آموزش اصولی و ساده تله پاتی : هنگامی که برای ارسال پیام تله پاتیک آماده می شوید، سعی کنید پاها، بازوها و پشت خود را دراز کنید.

همانطور که به یک حالت حرکت می کنید، نفس بکشید، سپس به آرامی نفس خود را به مدت ۱۵ یا ۲۰ ثانیه بیرون دهید. همانطور که کشش می دهید، تصور کنید که تمام تنش از بدن شما خارج می شود.


برای آرام کردن ذهن خود مدیتیشن کنید.

لباس های گشاد بپوشید و در وضعیتی راحت بنشینید. دم و بازدم را به آرامی انجام دهید و تمام تلاش خود را بکنید تا ذهن خود را از افکار ناخواسته پاک کنید. تصور کنید افکار پراکنده و تصادفی هنگام بازدم از ذهن شما خارج می شوند.

تمام تلاش خود را بکنید تا ذهن خود را روی یک فکر متمرکز کنید. سعی کنید حداقل ۲۰ دقیقه در روز مدیتیشن کنید. با تمرین، تمرکز ذهنتان راحت‌تر می‌شود.

تله پاتی | آموزش اصولی و ساده تله پاتی : هنگامی که در یک حالت آرام و متمرکز قرار گرفتید، آماده ارسال پیام تله پاتیک هستید. به خاطر داشته باشید که هم فرستنده و هم گیرنده پیام تله پاتیک باید آرامش داشته باشند و ذهن خود را پاک کنند.


برای ارسال و دریافت پیام به نوبت تلاش کنید.

در حین تمرین نقش های خود را تغییر دهید و ببینید آیا موفقیت بیشتری در این مورد دارید یا خیر. شاید متوجه شوید که شما در دریافت پیام ها بهتر هستید و دوستتان در ارسال آنها بهتر است.

لینک مفید : تله پاتی اصولی

به خاطر داشته باشید که تمرین با فردی که به او اعتماد دارید، مانند یک دوست نزدیک یا خویشاوند، مفید است.


سعی کنید یک بازی با ورق انجام دهید.

پنج کارت منحصربه‌فرد مانند کارت‌های بازی یا کارت‌هایی با نمادهای روی آن‌ها بردارید. با شریک زندگی خود در یک مکان جداگانه، یک کارت به طور تصادفی انتخاب کنید.

تله پاتی | آموزش اصولی و ساده تله پاتی : آرام باشید و ذهن خود را آرام کنید، سپس افکار خود را صرفاً با ارسال تصویر کارت برای دوست خود متمرکز کنید.

لینک مفید : آموزش اصولی فعال کردن چشم سوم

از شریک زندگی خود بخواهید ذهن خود را آرام کند و سعی کند پیام شما را درک کند. وقتی احساس کردند تصویری به ذهنشان خطور کرده است، از آنها بخواهید کارتی را که ارسال کرده اید بنویسند، سپس نتایج خود را بررسی کنید.


یک تصویر بکشید، سپس آن را برای شریک زندگی خود ارسال کنید.

سعی کنید شکل یا ترکیب ساده ای از اشکال مانند دایره ای در داخل مثلث بکشید. افکار خود را بر روی شکل متمرکز کنید و تصویری را که از ذهن شما به ذهن شریک زندگی تان می رسد تجسم کنید.

تله پاتی | آموزش اصولی و ساده تله پاتی : وقتی آنها احساس کردند که پیام را دریافت کرده اند، از آنها بخواهید هر شکلی که به ذهنشان رسیده است را ترسیم کنند.

لینک مفید : احضار روح اصولی

از طرف دیگر، شخص دیگری می‌تواند یک تصویر بکشد و آن را به فرستنده نشان دهد، سپس فرستنده سعی می‌کند آن را به گیرنده ارسال کند.


برای پیگیری پیشرفت خود یک دفترچه یادداشت تله پاتی داشته باشید.

هر بار که سعی می کنید از طریق تله پاتی ارتباط برقرار کنید، جزئیات تلاش خود را یادداشت کنید.

لینک مفید : معرفی چاکرا ها

توجه داشته باشید که فرستنده و گیرنده چه کسی بودند، تصویر ارسال شده چه بود و آیا موفق بودید یا خیر. یک مجله ممکن است به شما کمک کند تا راه هایی برای اصلاح توانایی های خود بیابید.

تله پاتی | آموزش اصولی و ساده تله پاتی : حتی اگر تلاشی ناموفق بود، به جزئیات امیدوارکننده توجه کنید. به عنوان مثال، اگر پیام «سیب» بود و دوستتان «قرمز» یا «میوه» را یادداشت کرد، این یک نشانه عالی است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *