آموزش خلسه و آشنایی اصولی با خلسه همراه با داستان

آموزش خلسه و آشنایی اصولی با خلسه همراه با داستان | با اِعمال کنترل کافی بر چاکراھا، انرژی لازم جھت سطوح بالاتر فراھم خواھد گشت. تولید یک نوع انرژی بخصوص، آگاھی را تا آن سطح بالاخواھد برد و بدن لطیف مربوطه را دارای انرژی خواھد ساخت.

? آموزش خلسه کامل به همراه داستان | آموزش کامل خلسه | بخش متافیزیک PDF :

? ۱- خروج اثیری یا رویای روشن کدام یک ؟

? ۲- بعد اثیری در پرواز روح

? ۳- به یاد آوردن همه چیزقیمت : ۳۱.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


این امر معمولاً از طریق بالا کشیدن انرژی، ضمن مدیتیشن آگاھانه و کاربرد انرژی روی چاکراھا تحقق خواھد یافت. در اینصورت آگاھی می تواند آن سطح از وجود را تجربه نماید.

در صورتیکه انرژی کافی موجود و شرایط لازم فراھم باشد، شخص مدیتیشن کننده می تواند آن بدن لطیف بخصوص را مستقیماً وارد بعد طبیعی نماید.

بسته به مھارت و استعداد طبیعی شخص مدی تیشن کننده، ھرگاه بدنی که در سطح بالاتر قرار دارد انرژی یافته و از تن خارج شود، بدنھای سطوح پائین تر نیز خارج خواھند شد.

آموزش خلسه | بدن اثیری محتوی کلیه بدنھای لطیف دیگر می باشد و می تواند ضمن خروج ،کالبد ذھنی را به بعد ذھنی وارد کند و ھمچنین سایر کالبد ھا را به بعد مخصوص خود بفرستد.

این موضوع گاھی سبب می شود که از یک بار خروج، چند گروه خاطره حاصل شود. قاعده کلی این است که ھر بدن لطیفی که محتوی بیشترین مقدار انرژی باشد، پایدارترین خاطرات را خواھد داشت.

این خاطرات پا برجا ھمانھائی ھستند که به محض بازگشتن به حالت بیداری بوسیله ذھن فیزیکی یادآوری می گردند

وقتی احساس می‌کنید تحت فشار نگرانی‌ها یا منفی‌گرایی هستید یا زمانی که احساس می‌کنید از نظر روحی مسدود شده‌اید، ممکن است یک پاکسازی معنوی انجام دهید. با این حال، ممکن است برای کمک به رشد معنوی خود، روح خود را به طور منظم پاک کنید.

انجام یک مراسم پاکسازی یا حمام تشریفاتی هر دو به شما این امکان را می دهد که روح خود را پاک کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید مدیتیشن یا دعا کنید تا بارهای خود را از بین ببرید.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


آموزش خلسه | آموزش اصولی خلسه همراه با داستان | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی


چگونه روح خود را پاک کنیم

قبل از حمام تشریفاتی دوش بگیرید تا تمیز باشید. شما نمی خواهید کثیفی یا ناخالصی های دیگری در آب حمام تشریفاتی خود داشته باشید، بنابراین همیشه ابتدا دوش بگیرید.

برای شستن پوست خود از صابون یا شستشوی بدن استفاده کنید و برای حمام تشریفاتی خود آماده شوید. در این مدت افکار خود را بر نیت خود برای پاکسازی روح متمرکز کنید.

لینک مفید : خود هیپنوتیزم

به عنوان مثال، می توانید هنگام حمام کردن، یک مانترا را در سر خود تکرار کنید. ممکن است فکر کنید، “من منفی را رها می کنم تا روحیه ام بالا برود” یا “من نگرانی ها و نگرانی هایم را از بین می برم.”

نکته: بهترین زمان برای حمام کردن آیینی نزدیکترین جمعه به ماه کامل است. با این حال، شما می توانید آن را در هر زمان انجام دهید و یک پاکسازی معنوی دریافت کنید.


حمامی بگیرید که به راحتی گرم است.

وان خود را با کمی آب داغ پر کنید که پوست شما را نسوزد. قبل از اینکه وارد شوید، آب خود را با پشت دست آزمایش کنید تا مطمئن شوید که خیلی داغ نیست.

آموزش خلسه | آموزش اصولی خلسه همراه با داستان : اگر احساس می کنید خیلی داغ است، چند دقیقه صبر کنید تا آب خنک شود.

لینک مفید : معرفی چاکرا ها

اگر آب شما برای راحتی بیش از حد سرد است، کمی آب را از وان خارج کنید، سپس آب داغ بیشتری به آن اضافه کنید تا گرم شود.


فنجان (۲۷۳ گرم) نمک حمام را به آب اضافه کنید تا انرژی خود را تصفیه کنید.

نمک معمولا به عنوان یک تصفیه کننده استفاده می شود، بنابراین برای یک حمام آیینی عالی است. می توانید از نمک ساده یا ترکیب نمک حمام که برای حمام معنوی ساخته شده است استفاده کنید.

نمک خود را داخل آب بریزید، سپس از دست خود برای حل شدن آب استفاده کنید. در اینجا چند گزینه برای نمک وجود دارد:[۳]

  • نمک دریای هیمالیا
  • نمک دریا تصفیه نشده
  • نمک اپسوم

هشدار: از نمک سفره استفاده نکنید، زیرا مواد ضد جوش مواد غیر ضروری به حمام شما اضافه می کنند. علاوه بر این، مواد معدنی آن حذف شده است.


برای مزایای بیشتر، گیاهان پاک کننده یا روغن های ضروری را اضافه کنید.

اگر از نمک ساده استفاده می کنید، افزودن گیاهان دارویی یا اسانس ایده خوبی است. این عطر می تواند به شما در پاکسازی روحیه کمک کند. علاوه بر این، برخی از گیاهان دارای خواص پاک کنندگی هستند.

آموزش خلسه | آموزش اصولی خلسه همراه با داستان : می توانید از ۱ روغن یا گیاه استفاده کنید یا می توانید یک ترکیب ایجاد کنید.

لینک مفید : چشم سوم

برای استفاده از روغن، ۳-۵ قطره اسانس را مستقیماً به حمام خود اضافه کنید. اگر از گیاهان استفاده می کنید، آنها را روی آب حمام خود بپاشید

  • اسانس اسطوخودوس یا گیاهان خشک شده
  • اسانس رزماری یا گیاهان خشک شده (برای زنان باردار مناسب نیست)
  • اسانس وتیور
  • اسانس چوب سدر
  • اسانس گل رز
  • گلبرگ های رز
  • مریم گلی خشک شده

نکته: اگر در تمرین خود از کریستال استفاده می کنید، کوارتز، رز کوارتز، تورمالین سیاه یا آمتیست را به حمام خود اضافه کنید تا به پاکسازی شما کمک کند.


۲۰-۳۰ دقیقه در آب خیس کنید.

وارد آب حمام خود شوید و استراحت کنید. تا حد امکان بدن خود را زیر آب فرو ببرید. سپس چشمان خود را ببند و بر قصد پاکسازی روحت تمرکز کن.

آموزش خلسه | آموزش اصولی خلسه همراه با داستان : روی نفس خود تمرکز کنید تا به آرامی آگاهی خود را به بدن خود و کاری که انجام می دهید بیاورید. این به شما کمک می کند تا در مورد قصد خود فکر کنید.


روی انرژی هایی که می خواهید پاکسازی کنید مدیتیشن کنید.

در حالی که قصد خود را فکر می کنید، نفس های آهسته و عمیق بکشید. به دلایلی فکر کنید که چرا احساس می کنید روح شما باید پاک شود. سپس، تصور کنید که نگرانی ها، منفی ها یا بلوک های معنوی شما در آب حل می شوند.

لینک مفید : سحر شدن

اگر دوست دارید، دعا کنید یا از حمایت معنوی بخواهید تا به شما در پاکسازی خود کمک کند.

آموزش خلسه | آموزش اصولی خلسه همراه با داستان : اجازه دهید بدن شما پس از حمام روحانی در هوا خشک شود. وقتی احساس آمادگی کردید، از حمام روحانی خود خارج شوید تا مراسم را به پایان برسانید.

لینک مفید : جادو و جادوگر

به جای خشک کردن با حوله، اجازه دهید آب به طور طبیعی در هوا خشک شود تا از روی پوست شما تبخیر شود. این به تکمیل فرآیند پاکسازی کمک می کند. پوشیدن ردای خود اشکالی ندارد، اما ابتدا آن را حوله نکشید.


هفته ای یک بار حمام پاکسازی خود را انجام دهید.

زیاد حمام پاک کننده نخورید. اگر احساس می کنید که نیاز به پاکسازی منظم دارید، یک بار در ماه یا هفته ای یک بار حمام روحانی بگیرید. در غیر این صورت، ممکن است روح خود را از پاکسازی بیش از حد تهی کنید.

آموزش خلسه | آموزش اصولی خلسه همراه با داستان : برنامه های مختلف پاکسازی را برای خودتان امتحان کنید تا ببینید چه چیزی برای شما مفید است.


مکانی ساکت را انتخاب کنید که حواس شما پرت نشود.

مکانی را انتخاب کنید که بتوانید راحت بنشینید یا دراز بکشید. لازم نیست فضای بزرگی باشد، و استفاده از گوشه ای از اتاق اشکالی ندارد. اگر درهم‌کاری وجود دارد، سعی کنید آن را از بین ببرید تا حواس شما را پرت نکند.

آموزش خلسه | آموزش اصولی خلسه همراه با داستان : اگر در پیدا کردن یک مکان خوب مشکل دارید، برای مراسم خود به بیرون بروید. این همچنین به شما امکان می دهد با طبیعت ارتباط برقرار کنید، که ممکن است به شما کمک کند انرژی مثبت خود را تقویت کنید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *