عالم ذر و آیا شما هم میدانید اساس عالم ذر چیست ؟

عالم ذر و آیا شما هم میدانید اساس عالم ذر چیست ؟ اگر آدم اولین شخص روی زمین بود، کتاب مقدس با علم در تضاد کامل است، که شواهد قاطعی دارد که مدت ها قبل از آن زمان فعالیت های انسانی روی زمین وجود داشته است.

? عالم ذر چیست ؟ بخش متافیزیک PDF :

? ۱- عالم ارواح

? ۲- چه شد که به عالم‌ذر معتقد شدیم

? ۳- آیا عالم ذر عقلی است ؟قیمت : ۲۶.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


این تناقض باعث می‌شود میلیون‌ها نفر بر این باور باشند که باید برای کتاب مقدس یا علم، یکی یا دیگری، یک انتخاب جدی داشته باشند. امروزه اکثر مردم علم را انتخاب می کنند و به این نتیجه می رسند که کتاب مقدس یک کتاب حقیقت قابل اعتماد نیست.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


عالم ذر | آیا میدانید که عالم ذر چیست ؟ کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی

این حیاتی است که ما به درستی درک کنیم که آن حساب چه کاری انجام می دهد و چه چیزی نمی گوید.

قبلاً نقاط ضعف نظریه تکامل را به عنوان توضیحی برای پیچیدگی گیج کننده اشکال زندگی که در اطراف خود می بینیم بررسی کردیم. حال به خود کتاب مقدس رجوع می کنیم تا ببینیم خدای خالق در مورد خلقتش چه می گوید.

عالم ذر | آیا میدانید که عالم ذر چیست ؟ با جمع کردن سن پدرسالاران کتاب مقدس، تاریخ حدود ۶۰۰۰ سال پیش برای اولین والدین انسان، آدم و حوا، بدست می آید که توسط خدا در پایان شش روز خلقت شکل گرفتند.

پس باید چه نظری داشته باشیم که دانشمندان تعیین کنند کیهان و سیاره ما میلیاردها سال قدمت دارند؟ در حالی که ممکن است در روش‌های دوستیابی نقص‌هایی وجود داشته باشد، در نظر بگیرید که مردم اغلب در مورد آنچه کتاب مقدس می‌گوید، فرضیات اشتباهی می‌کنند. در واقع چه چیزی را آشکار می کند؟

به خاطر داشته باشید که خدا معمولاً همه چیزهایی را که در مورد یک موضوع باید دانست در یک مکان در کتاب مقدس توضیح نمی دهد.

عالم ذر | آیا میدانید که عالم ذر چیست ؟ حتی نویسندگان کتاب مقدسی که او الهام کرده بود، همیشه آنچه را که ثبت می کردند کاملاً درک نمی کردند (دانیال ۱۲: ۸-۹؛ اول پطرس ۱: ۱۰-۱۲ را مقایسه کنید). و او اغلب جزئیات بیشتری را در قسمت های دیگر پر می کند. پیدایش ۱ هم همینطور است.

لینک مفید : ازکجا بفهمیم طلسم شده ایم ؟

برای مثال، در نظر بگیرید که پیدایش ۱:۱ می گوید: “در ابتدا خدا آسمان ها و زمین را آفرید.” ممکن است به نظر برسد که این آیه شروع همه چیز را توصیف می کند، اما خداوند بعداً جزئیات وقایع و شرایطی را که قبلاً رخ داده است آشکار می کند.

یوحنای رسول که تحت الهام خدا می نویسد، ما را به زمانی بازمی گرداند که قبل از رویدادهایی که در پیدایش ۱ شرح داده شده است. در ابتدا با خدا بود. همه چیز به وسیله او ساخته شد و بدون او هیچ چیز ساخته نشد.» (یوحنا ۱: ۱-۳، با تأکید در سراسر).

عالم ذر | آیا میدانید که عالم ذر چیست ؟ در اینجا کتاب مقدس نشان می دهد که، قبل از خلقت آسمان ها و زمین که در پیدایش ۱ توضیح داده شده است، کلام الهی (کسی که عیسی شد، آیه ۱۴) نزد خدا بود، و خدا همه چیز را به وسیله او خلق کرد.

لینک مفید : تله پاتی

هیچ یک از اینها در شرح پیدایش آشکار نشده است، با این حال این جزئیات به ما کمک می کند بفهمیم که خدا در آغاز و در زمان خلقت زمین چه کسی بوده است. می بینیم که جان اطلاعات بیشتری به ما می دهد که به ما کمک می کند بفهمیم چه اتفاقی افتاده است.

به طور مشابه، پیدایش ۱: ۲ زمین را به عنوان “بی شکل و پوچ” توصیف می کند. این توصیف کلی هیچ توضیحی برای اینکه چرا زمین در این وضعیت قرار داشت ارائه نمی دهد. با این حال، خداوند جزئیات بیشتری را در بخش‌های دیگر کلام خود آشکار می‌کند.

عالم ذر | آیا میدانید که عالم ذر چیست ؟ اگرچه در پیدایش ذکر نشده است، اما خداوند در جای دیگری توضیح می دهد که فرشتگان در خلقت زمین حضور داشتند.

لینک مفید : جادو و جادوگر

ما این جزئیات را در کتاب ایوب می یابیم، جایی که خداوند از ایوب می پرسد: “وقتی زمین را بنا کردم کجا بودی؟ … چه کسی سنگ بنای آن را گذاشت، وقتی ستارگان صبح با هم آواز خواندند، و همه پسران خدا. از خوشحالی فریاد زد؟” (ایوب ۳۸:۴، ۶-۷). “ستارگان صبح” و “پسران خدا” – فرشتگان – با دیدن زمین به طور معجزه آسایی به وجود آمدند.

یک کلید برای درک اینکه چرا زمین “بدون شکل و خالی” بود، شامل اتفاقاتی است که برای برخی از این فرشتگان رخ داده است. باز هم چیزی از این داستان فرشته ای در پیدایش شرح داده نشده است.

عالم ذر | آیا میدانید که عالم ذر چیست ؟ اما بعداً در کلام خود، خدا آشکار می کند که یک فرشته بزرگ به نام لوسیفر وجود داشت که علیه او شورش کرد: “ای لوسیفر، پسر صبح، چگونه از آسمان سقوط کردی! ملت‌ها! زیرا در دل خود گفته‌ای:

به آسمان بالا می‌روم، تاج و تخت خود را بر ستارگان خدا برافراشتم… از بلندی‌های ابرها بالا می‌روم، مانند حق تعالی خواهم بود.» (اشعیا ۱۴:۱۲-۱۴).

لینک مفید : حس ششم چیست ؟

در اینجا خدا توضیح می دهد که لوسیفر تاج و تختی داشت که نشان دهنده موقعیت رهبری و اقتدار بود. او از جایی پایین برخاست تا سعی کند خدا را سرنگون کند، اما “به زمین برید”.

این مکانی که لوسیفر تاج و تخت خود را در آن داشت کجا بود؟ عیسی مسیح، که قبلاً دیدیم «کلام» در کنار خدا در خلقت بود، جزئیات بیشتری را آشکار می کند. او گفت: «شیطان را دیدم که مانند برق از آسمان افتاد» (لوقا ۱۰:۱۸). لوسیفر که در طغیان خود تبدیل به شیطان (به معنی دشمن) شد، از آسمان به زمین انداخته شد!

عالم ذر | آیا میدانید که عالم ذر چیست ؟ کتاب مقدس توضیح می دهد که شیطان قدرت خود را بر این سیاره حفظ می کند. توجه کنید که شیطان به مسیح چه گفت: “سپس شیطان او را بر کوهی بلند برد و در یک لحظه تمام پادشاهی های جهان را به او نشان داد.

و شیطان به او گفت: “من تمام این اختیار را به تو خواهم داد. جلال آنها، زیرا این به من تسلیم شده است و به هر که بخواهم می دهم» (لوقا ۴: ۵-۶).

عالم ذر | آیا میدانید که عالم ذر چیست ؟ عیسی در برابر این وسوسه مقاومت کرد، اما ادعای اقتدار فعلی شیطان را مورد مناقشه قرار نداد، حتی بعداً او را «حاکم این جهان» نامید (یوحنا ۱۲:۳۱؛ ۱۴:۳۰؛ ۱۶:۱۱). او در جای دیگر «خدای این عصر» نامیده می شود (دوم قرنتیان ۴:۴).

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *