ارتباط با ارواح آموزش اصولی نحوه ارتباط با ارواح

? ارتباط با ارواح آموزش اصولی نحوه ارتباط با ارواح | بخش متافیزیک PDF :

? ۱- به سرعت یک اپیدمی

? ۲- تناسخ و عود ارواح

? ۳- انگیزه های تاریخی

? ۴- نخستین دلیل بر ابطال تناسخ

? ۵- نظریه ی یک فیلسوف

? ۶- هر روح فقط در بدن خود میتواند زندگی کندقیمت : ۱۷.۰۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


در حالی که اعتقاد به زندگی پس از مرگ سنگ بنای بسیاری از ادیان و فرهنگ های باستانی و مدرن در سراسر جهان است، این ایده که امکان برقراری ارتباط با مردگان وجود دارد هرگز به سطح یکسانی از پذیرش نرسید.

اما، برای مدتی حدود یک قرن، که از دهه ۱۸۴۰ شروع شد، ارسال پیام بین جهان انسان و روح نه تنها به عنوان یک مذهب، بلکه به عنوان یک سرگرمی نیز رایج بود.

اگرچه چند متفکر اروپایی قرن هجدهم با مفهوم ارتباط بالقوه بین علم و ماوراء طبیعی بازی کردند، جنبش مذهبی جدید که به عنوان معنویت گرایی مدرن شناخته می شود در سال ۱۸۴۸ در شمال نیویورک آغاز شد.

پس از این که ادعا کردند می توانند با افرادی در آن سوی قبر ارتباط برقرار کنند، محلی و بعدها در سطح بین المللی مشهور شدند. برای برخی، کار رسانه هایی مانند خواهران فاکس صرفاً سرگرمی بود.

اما برای دیگران، این دین تبدیل به یک مذهب شد و هنوز هم به عنوان یکی از چند جامعه باقی مانده امروزی انجام می شود.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک


ارتباط با ارواح

محبوبیت معنویت گرایی در باقیمانده قرن نوزدهم و دهه های اول قرن بیستم کاهش یافت و به طور قابل پیش بینی در پی تلفات گسترده زندگی مانند جنگ داخلی، جنگ جهانی اول و همه گیری آنفولانزای ۱۹۱۸ افزایش یافت.

ارتباط با ارواح : و اگرچه جنبش معنویت هرگز به طور کامل محو نشد، اما پس از جنگ جهانی دوم همان جذابیت را نداشت. اما برای نزدیک به ۱۰۰ سال، معنویت افراد را از هر بخش از جامعه – از جمله افراد مشهور – جذب کرد.

لینک مفید : فرشتگان الهی و وظایف آن ها و نحوه آشنایی با فرشتگان

در اینجا نگاهی به هشت چهره مشهوری داریم که در مقطعی از زندگی خود معتقد بودند که می توان با مردگان ارتباط برقرار کرد.

۱. توماس ادیسون

توماس ادیسون
مخترع توماس ادیسون در آزمایشگاه خود در اورنج، نیوجرسی، ج. ۱۹۲۹.

زمانی که توماس ادیسون در سال ۱۸۷۷ گرامافون را اختراع کرد، اولین ضبطی که او ساخت، صدای خودش بود که قافیه مهد کودک “مری یک بره کوچک داشت” را می خواند.

ارتباط با ارواح : سپس، در سال ۱۹۲۰، او اعلام کرد که قصد دارد نوع دیگری از صدا را ضبط کند: صدایی که متعلق به کسانی باشد که دیگر زنده نیستند.

لینک مفید : آموزش پیشگویی و تسلط اصولی و آسان به پیشگویی

مارک هارتزمن، مورخ و نویسنده کتاب تعقیب ارواح: تور شیفتگی ما به ارواح و فراطبیعی، می گوید به طور خاص، یک «تلفن روح» که قادر به صحبت با مردگان است.

هارتزمن می گوید: گذشته از شاهکار تغییر دهنده زندگی در شکستن پرده، من معتقدم علاقه او به معنویت صرفاً نشان دادن این بود که علم، نه رسانه ها و تابلوهای اویجا، راهی برای انجام آن بود.

در واقع، در سال ۱۹۲۰، ادیسون به مجله آمریکایی گفت که «روش‌ها و دستگاه‌هایی که معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرند و مورد بحث قرار می‌گیرند، فقط بسیاری از مزخرفات غیرعلمی هستند».

لینک مفید : طالع بینی چینی و نحوه یادگیری اصولی طالع بینی چینی

برخی معتقدند باور فرضی ادیسون در برقراری ارتباط با مردگان یک شوخی یا فرصتی برای سرفصل اخبار و استفاده از محبوبیت معنویت بود، به گفته هارتزمن، که اضافه می کند که مطمئناً ممکن است.

ارتباط با ارواح : اما در همان زمان، ادیسون یک فرضیه غیرمعمول در مورد آنچه پس از مرگ انسان اتفاق می افتد داشت.

هارتزمن توضیح می دهد: «مخترع از اعتقاد خود به ایده واحدهای زندگی صحبت کرد. “به طور خلاصه، صد تریلیون از آنها یک انسان را تشکیل می دهند و ما را به کار می اندازند. وقتی ما می میریم، واحدهای زندگی به سمت شخص دیگری حرکت می کنند.”

لینک مفید : راهنمایی دقیق خارج کردن جن از منزل و آشنایی با جن

پس از تجربه دردهای شدید شکم در حین اجرا در شیکاگو در سال ۱۹۲۹، نویسنده، فعال و ستاره صحنه وودویل و صفحه نمایش نقره ای مای وست که در آن زمان ۳۶ سال داشت، بر این باور بود که تسکین او سرانجام به دست یک شفادهنده معنوی به نام سری دوا رام سوکو رسید.

ارتباط با ارواح : مجموعه‌ای از مقالات وست از سال ۱۹۲۸ تا ۱۹۸۴ که در کتابخانه شلزینگر دانشگاه هاروارد نگهداری می‌شود، شامل بریده‌ها، مکاتبات و جزوه‌های مربوط به مشارکت او با معنویت‌گرایی است، از جمله توماس جان «جک» کلی، رسانه‌ای معروف که مشاور معنوی و دوست وست شد.

این آرشیو همچنین دارای اسنادی است که سفرهای متعدد وست را به لیلی دیل، یک اردوگاه معنویت‌گرایان در خارج از بوفالو، نیویورک، نشان می‌دهد، جایی که او برای مطالعه و شفا از کلی دیدن می‌کرد.

ارتباط با ارواح : این شامل اقامت در تابستان ۱۹۵۵ بود، زمانی که وست برای وقف یک معبد شفابخش جدید در جامعه در ۳ ژوئیه آماده بود.

۳. ملکه ویکتوریا

جواهرات عزاداری ملکه ویکتوریا، شاهزاده آلبرت
ملکه ویکتوریا، در تصویر با جواهرات عزا، از جمله دستبندی که تصویری از شاهزاده آلبرت را به تصویر می‌کشد. ۱۸۹۵.

لینک مفید : باطل کردن سحر و نشانه حال بد بعد از باطل کردن سحر

گرچه معنویت گرایی مدرن از دهه ۱۸۴۰ وجود داشت، اما زمانی که ملکه ویکتوریا به این عمل علاقه مند شد، در انگلستان مورد توجه قرار گرفت.

ارتباط با ارواح : ویکتوریا که از مرگ همسرش شاهزاده آلبرت در سال ۱۸۶۱ مضطرب شده بود، وارد “دوره عزاداری” خود شد که تا پایان عمرش در سال ۱۹۰۱ ادامه داشت و شامل پوشیدن جواهرات کاملا مشکی و همچنین عزاداری بود که حاوی عکس های آلبرت و قفل بود.

از موهایش همچنین شامل تلاش هایی برای برقراری ارتباط با آلبرت در زندگی پس از مرگ بود.

مدت کوتاهی پس از مرگ آلبرت، یک رسانه ۱۳ ساله به نام رابرت جیمز لیز ادعا کرد که شاهزاده در یکی از جلسات خود با او تماس گرفته و گفته است که پیامی برای ملکه دارد.

ارتباط با ارواح : با شنیدن این موضوع، ویکتوریا جلسه ای با لی ترتیب داد که در طی آن او به اطلاعاتی اشاره کرد که هیچ کس دیگری نمی دانست. به گفته هارتزمن، مهم‌تر از همه، نام حیوان خانگی او برای او بود.

لینک مفید : بخش سالمندان

او توضیح می دهد: «این نوجوان قبل از اینکه وظایف مدیومیستی خود را به رسانه دیگری واگذار کند، جلسات متعددی را برای ملکه در کاخ باکینگهام اجرا کرد. ویکتوریا به برگزاری جلسات در کاخ ادامه داد و مشهور بود که از شوهر مرده‌اش در مسائل سیاسی مشاوره می‌گرفت.

۴. آرتور کانن دویل

آرتور کانن دویل
سر آرتور کانن دویل، نویسنده و پزشک بریتانیایی، در باغ خود، ج. ۱۹۲۵.

ارتباط با ارواح : اگرچه سر آرتور کانن دویل امروزه بیشتر به عنوان خالق شرلوک هولمز شناخته می شود، در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم او یکی از مشهورترین روحانیون نیز بود.

هارتزمن می‌گوید: «نویسنده زودباور به قدرت بسیاری از رسانه‌ها اعتقاد راسخ داشت و حتی پس از جعل عکس‌های چند دختر نوجوان به وجود پری‌ها متقاعد شد.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : ۸ Famous Figures Who Believed in Communicating with the Dead

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *