حس ششم همراه با آموزش اصولی و نحوه کنترل حس ششم

همه چیز درباره حس ششم و آموزش اصولی کنترل آن | حس ششم شما یک حس درونی راهنمایی است. بنابراین از آن انگیزه‌های شهودی استفاده کنید که شما را ترغیب می‌کنند تا گام‌های خاصی در زندگی بردارید که شما را در مسیری «درست و واقعی» برایتان هدایت می‌کند.

? همه چیز درباره حس ششم | بخش متافیزیک PDF :

? ۱- نظریه دانشمندان روی حس ششم

? ۲- نتیجه گیری هاقیمت : ۱۸.۰۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


همه چیز درباره حس ششم | ما در این مقاله چندین آزمایش را برایتان داریم که روی حس ششم انسان انجام شده و نتیجه گیری های بسیار جالبی هم حاصل شده است
برخی عقیده دارند که این یک حسی هست که حیوانات هم دارند

برخی دیگر میگویند حسی هست که انسان ناخودآگاه در شرایط بد نشان میدهد اما نتیجه گیری کامل و توضیحات بیشتر را در مقاله بخوانید


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

حس ششم شما می تواند به شما کمک کند راه خود را در زندگی بپیمایید – به سمت روابط بهتر، بهبود سلامت و رفاه و حتی موفقیت در حرفه خود.

این می تواند به شما کمک کند تا پتانسیل کامل خود را بشناسید و زندگی ای را داشته باشید که همیشه قرار بود زندگی کنید.


حس ششم چیست؟

این یک نیروی تجمعی از تمام حواس دیگر شما است – بینایی، صدا، چشایی، لامسه، بویایی. در واقع، این حواس به اوج خود می رسند تا حس قوی تری از شناخت درونی را شکل دهند.

لینک مفید : خواب بینی

همه ما با تمایلات ذاتی متولد شده ایم. درجه ای که ما آنها را توسعه می دهیم تأثیری بر زندگی ما و اطرافیانمان خواهد گذاشت زیرا ما به دنبال ایجاد این دانسته های درونی هستیم که اغلب ما را به سمت چیزهای بزرگتر و بهتر سوق می دهد.

همه چیز درباره حس ششم : زمانی سطوح بالاتری از شهود را تجربه می کنیم که بینش دقیق، تلنگرهای ناخودآگاه و حواس ما را به نتیجه ای می رساند که در غیر این صورت با استفاده از حواس پنج گانه به آن نمی رسید.

هنگام تلاش برای درک حس اضافی خود، ضروری است به خاطر داشته باشید که همه آن را دارند، اساس آن در علم است و نباید از آن ترسید.

شما به احتمال زیاد قبلاً از این حس برای حرکت در مسیر زندگی خود استفاده کرده اید. به اندازه بقیه حواس شما قدرتمند و مفید است، اگر نه بیشتر!

همه چیز درباره حس ششم : اگر اجازه دهید قدرت درونتان از طریق شما بیان شود، شهودتان شما را به مکان‌های جادویی هدایت می‌کند، و این مکان‌ها قطعاً می‌توانند هیجان‌انگیزتر از زمانی باشند که بخواهید از طریق لنز حواس پنج‌گانه خود به دنیا نزدیک شوید.

همانطور که قدرت شهود خود را توسعه می دهید، آنها بعد کاملاً جدیدی به زندگی و زندگی می بخشند و ما را با اعتماد به نفس نیرو می بخشند و شور و اشتیاق را به ما القا می کنند.


آیا می توانید حس ششم خود را توسعه دهید؟

این توانایی روانی نه تنها ذاتی است. می توان آن را توسعه داد. در واقع، احتمالاً در حال حاضر از مهارت های طبیعی خود برای پیش بینی نتایج خاص در زندگی خود استفاده می کنید.

داستان‌های زیادی درباره افرادی وجود دارد که در مورد یک پرواز “احساس بد” دارند، بنابراین سفر خود را لغو می‌کنند. بعداً فرد متوجه می شود که هواپیمایی که قرار بود سوار آن شود سقوط کرده است.

همه چیز درباره حس ششم : دیگران یک تلنگر دارند که باید با آن تماس بگیرند تا همسایه یا یکی از عزیزانشان را بررسی کنند. به محض ورود، متوجه می‌شوند که فردی که برای تماس با آنها تماس گرفته شده، دچار بیماری یا آسیب شده است و نیاز به مراقبت دارد.

هرچه بیشتر با این «قدرت» کار کنید تا آن را توسعه دهید، بیشتر به آن دسته از تجربیاتی هدایت می‌شوید که ایمان شما را به توانایی‌هایتان افزایش می‌دهند.

برداشتن چند قدم “طبیعی” برای اعمال قدرت های “ماورای طبیعی” خود می تواند شما را به چیزهای جادویی در زندگی تان سوق دهد.

این راه‌ها را برای کار با حس ششم و تقویت آن در نظر بگیرید:


وقت بگذارید

ما در دنیای شلوغ و پر سر و صدا زندگی می کنیم. هر چه بیشتر بتوانید حکمت سکوت را در درون خود تنظیم کنید، به احتمال زیاد صدای درونی خود را خواهید شنید که با شما صحبت می کند.

همه چیز درباره حس ششم : این ممکن است در کلمات نباشد، اما تصاویر، قوزها، و احساسات. شروع کنید به اطلاعاتی که به شما داده می شود عمل کنید و خود را در برابر فرآیند اعتماد به شهود خود باز کنید.


به قلب خود گوش دهید

ما بیهوده نمی گوییم “احساسات درونی” – همه ما آن احساساتی را داشته ایم که به ما می گویند از خطر دوری کنیم یا به سمت یک نتیجه خاص حرکت کنیم.

لینک مفید : راز خود هیپنوتیزم

ممکن است در ابتدا غیرمنطقی به نظر برسد، اما هرچه بیشتر این احساس درونی را دنبال کنید، احتمال اینکه شما را به سمتی واقعی برای موقعیتتان هدایت کند، بیشتر می‌شود.


علائم را دنبال کنید

هر چه بیشتر خود را به روی امکان حس ششم در خود و دیگران باز کنید، همزمانی های بیشتری در زندگی شما ظاهر می شود.

آیا یک آهنگ را بارها و بارها می شنوید؟ آیا حیوان یا نماد خاصی توجه شما را جلب می کند؟ به سیگنال هایی که کیهان به شما می دهد توجه کنید. ممکن است معنای پنهانی در این سرنخ های قابل مشاهده وجود داشته باشد.


توجه داشته باشید که چه زمانی حس ششم خود را تجربه می کنید

گاهی اوقات، حس ششم شما ممکن است لحظه ای نورانی را به شما نشان دهد. این اتفاق ممکن است جرقه ای از الهام، پاسخی به یک مشکل یا انفجاری از آگاهی باشد که شما را به سطح جدیدی از درک هدایت می کند.

لینک مفید : علایم و دفع جن عاشق

به وقایع توجه داشته باشید و در حین وقوع آنها را جشن بگیرید. هر چه بیشتر خرد درونی خود را تصدیق و قدردانی کنید، احتمال اینکه چنین لحظاتی را مرتباً مشاهده کنید، بیشتر می شود.


حدس بزنید!

توانایی روانی خود را خیلی جدی نگیرید. با قدرت های درونی خود بازی کنید و از حدس زدن هر چند وقت یک بار نترسید – چه کسی می داند؟ شما ممکن است به علامت ضربه بزنید.

سعی کنید پیش‌بینی کنید چه کسی با شما تماس می‌گیرد یا ببینید هنگام باز کردن حساب خود با چند ایمیل مواجه خواهید شد.

همه چیز درباره حس ششم : بازی با نتایج بی‌اهمیت مانند اینها، ایمان شما را افزایش می‌دهد، زیرا متوجه می‌شوید که می‌توانید حق با شما باشد – بیشتر اوقات.


به رویاها و رویاهای خود توجه کنید

چه آن را تصدیق کنید یا نه، همه ما رویاها و بینش های درونی داریم که ما را به یک مسیر خاص هدایت می کند. به اطلاعاتی که به دست می آورید توجه کنید و بپرسید که هدف از این اطلاعات چیست و چگونه قرار است در زندگی به شما خدمت کند.

پرسیدن دنیای کاملا جدیدی از پاسخ ها را باز می کند و سواری هیجان انگیز است.


آن را یادداشت کنید!

وقتی برای اولین بار شروع به باز شدن به دنیای آگاهی شهودی می کنید، می تواند بسیار طاقت فرسا و کمی ترسناک به نظر برسد. با مرور تجربیات روزانه خود، شروع به نوشتن آن «داستان‌هایی» کنید که عجیب یا غیرقابل باور به نظر می‌رسند.

همه چیز درباره حس ششم : اگر هیچ چیز دیگری نباشد، با شروع به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، آنها قطعات مکالمه خوبی خواهند بود.

بررسی مجدد روند خود در حالی که به یادداشت های روزانه خود نگاه می کنید به شما اطمینان می دهد که انتخاب کرده اید از چیزی معتبر پیروی کنید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *