فنگشویی و آموزش اصولی فنگشویی با سال تولد

فنگشویی و آموزش اصولی فنگشویی با سال تولد | فنگ شویی به ما می آموزد که چگونه با محیط خود هماهنگ شویم. کلمات “فنگ شویی” چینی هستند و به “باد” و “آب” ترجمه می شوند.

? آموزش فنگشویی با سال تولد | بخش متافیزیک PDF :

? ۱- عدد شانس دکوراسیون شما کدام است؟

? ۲- مرحله اول

? ۳- مرحله دوم

? ۴- آشنایی با عنصر هاقیمت : ۹.۰۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


باد نفس ماست و انسان ها تقریباً ۶۰ درصد آب هستند. باد و آب مانند فنگ شویی عناصر حیاتی برای زندگی هستند!

از نظر تاریخی، فنگ شویی ریشه در تائوئیسم و بودیسم دارد. با این حال، عناصر آن در هر فرهنگی در طول زمان قابل لمس است.

به عنوان مثال، این روزها همه ما می توانیم تفاوت بین یک آپارتمان در شهر نیویورک و یک کلبه مخفی آرام در جنگل را احساس کنیم، و می دانیم که محیط اطراف ما به شدت بر انرژی ما تأثیر می گذارد.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


فنگشویی | آموزش فنگشویی با سال تولد | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی


تخت، میز و اجاق گاز خود را در موقعیت فرمان قرار دهید.

یکی از مؤثرترین و اساسی ترین اصول در فنگ شویی «موقعیت فرماندهی» نام دارد و اساساً به این معنی است که اشیاء خاصی باید رو به درب ورودی باشند.

مهم ترین اشیایی که باید در موقعیت فرمان قرار دهید تخت، میز و اجاق گاز هستند (در مورد نحوه به حداکثر رساندن فنگ شویی در آشپزخانه خود در اینجا بیشتر بخوانید).

فنگشویی | آموزش فنگشویی با سال تولد : درب اصلی اتاق یا فضا “دهان چی” نامیده می شود و تصور می شود دریچه ای باشد که از طریق آن انرژی وارد خانه و زندگی شما می شود.

لینک مفید : آموزش طی الارض

وقتی پشت اجاق غذا درست می‌کنید (یا در رختخواب می‌خوابید یا پشت میز کارتان می‌نشینید)، بهتر است در را ببینید اما مستقیماً در یک راستا نباشید. بهتر است از در مورب باشید، در حالی که همچنان رو به آن هستید.

قابل درک است که این همیشه امکان پذیر نیست، بنابراین می توانید تنظیماتی مانند قرار دادن یک آینه به گونه ای انجام دهید که بتوانید در را در انعکاس در حین پخت و پز در اجاق گاز ببینید (یا در رختخواب بخوابید یا پشت میز خود بنشینید).

لینک مفید : خود هیپنوتیزم

در اینجا یک پرایمر عمیق تر در مورد نحوه قرار دادن تخت خود بر اساس فنگ شویی آورده شده است.


به ورودی خود توجه ویژه ای داشته باشید.

ورودی و درب ورودی شما نمایانگر نحوه مواجهه شما با بیرون است. دنیا شما را اینگونه می بیند، مانند اولین برداشت، بنابراین مطمئن شوید که منطقه را تمیز و عاری از درهم و برهم نگه دارید.

فنگشویی | آموزش فنگشویی با سال تولد : این بدان معنا نیست که ورودی باید کاملاً خالی باشد. بلکه فقط در مورد نگه داشتن چیزهایی است که در آنجا نیاز دارید. بنابراین اگر زمستان است، منطقی است که شال، کلاه و کت خود را آویزان کنید.

لینک مفید : صحبت با فرشتگان

ورودی داخلی و خارجی نیز باید به خوبی روشن باشد (چند لامپ روشن روی یک دیمر تهیه کنید!) و شماره در باید تمیز، صاف آویزان شده و به راحتی قابل مشاهده باشد. فرصت های فرخنده برای یافتن شما نیاز به علائم واضح دارند!

علاوه بر این، من اغلب توصیه می‌کنم یک تشک خوش‌آمدگویی مستطیلی مشکی خوب را برای جذب انرژی خوب روی زمین بگذارید. و در حالی که در آن هستید، این نکات فنگ شویی را برای باغ خود نیز بررسی کنید.


درب ورودی خود را “فعال کنید”.

درب ورودی به معنای واقعی کلمه و به طور استعاری جایی است که انرژی وارد خانه شما می شود و می تواند یک منطقه فرخنده باورنکردنی باشد.

فنگشویی | آموزش فنگشویی با سال تولد : برای فعال کردن انرژی شانس خود، منتظر یک روز مبارک مانند تولد یا ماه نو باشید. بین ساعت ۱۱ صبح تا ۱ بعد از ظهر (بیشترین یانگ ساعات روز)،

لینک مفید : احضار روح اصولی

با استفاده از یک خودکار سیاه که به تازگی خریداری کرده اید، لیستی از ۹ آرزو برای خود بنویسید.

لیست خود را با صدای بلند بخوانید و سپس با احترام، با دقت لیست را امضا کنید. ورق را با احتیاط تا کنید و آن را در یک پاکت قرمز قرار دهید. اهداف و آرزوهای خود را به طور ایمن بالای درب ورودی، در داخل خانه خود قرار دهید.

اکنون، هر بار که از در ورودی خود عبور می کنید، انرژی این آرزوها را فرا می خوانید تا در زندگی شما ظاهر شوند. (توجه: اگر با هم اتاقی ها زندگی می کنید، می توانید از این برای درب اتاق خواب خود نیز استفاده کنید!)


اتاق خواب خود را متعادل کنید.

فنگشویی | آموزش فنگشویی با سال تولد : ما ساعت های زیادی را در تخت خواب خود می گذرانیم، بنابراین فنگ شویی اتاق خواب ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

لینک مفید : آموزش خلسه

هنگامی که تخت را در موقعیت فرمان قرار می دهید و رنگ آرامش بخشی را برای اتاق انتخاب می کنید، داشتن فضایی در دو طرف تخت نیز مهم است. این بدان معناست که شما فضایی را برای شریک زندگی خود (یا شریک آینده) ایجاد کرده اید.

باور کنید: هیچکس دوست ندارد روی دیوار بخوابد! این همچنین باعث می شود که یک پاتختی در هر طرف تخت وجود داشته باشد. لازم نیست میزهای خواب با هم مطابقت داشته باشند. با این حال، اگر اندازه آنها مشابه باشد، بهتر است.

فنگشویی | آموزش فنگشویی با سال تولد : در صورت امکان، باید حداقل ۲ فوت فضای پیاده روی در سمت چپ و راست تخت وجود داشته باشد و تخته سر به دیوار باشد.

بله، شما به یک تخته سر نیاز دارید! یک تخته سر محکم بدون میله یا سوراخ که به طور ایمن به تخت بسته شده است، ثبات و هماهنگی ایجاد می کند.

در نهایت، هر روز صبح کمی برای مرتب کردن رختخواب خود اختصاص دهید و از اینکه هر شب از شما حمایت می کند تشکر کنید.

لینک مفید : آموزش اصولی فعال کردن چشم سوم

این یک راه زیبا برای شروع روزتان با کمی نظم و آرامش است. این انرژی می تواند در کل روز طنین انداز شود تا زمانی که تخت خواب شما را به خواب شبانه بازگرداند.


مراقب انتخاب رنگ باشید.

استفاده از رنگ در فنگ شویی به پنج عنصر زمین، فلز، آب، چوب و آتش مربوط می شود. این پنج عنصر در طبیعت یافت می شوند و برای آوردن انرژی برای ایجاد تعادل استفاده می شوند.

فنگشویی | آموزش فنگشویی با سال تولد : بنابراین اگر انرژی عنصری وجود دارد که کمی بیشتر به آن نیاز دارید، می توانید آن رنگ را با رنگ، لوازم جانبی یا حتی لباس به فضای خود اضافه کنید.

لینک مفید : چشم سوم

عنصر زمین: اگر مراقبت از خود و ثبات ندارید، عنصر زمین را بیشتر اضافه کنید. رنگ های زمین شامل رنگ های خاکی زرد، نارنجی و قهوه ای است. یک تخته سر چوبی قهوه ای تیره می تواند برای ایجاد رابطه بین شما استفاده شود.

عنصر فلزی: عنصر فلزی (خاکستری، سفید، مایل به سفید و رنگ های متالیک) می تواند وضوح و دقت بیشتری را ارائه دهد و یک قاب فلزی نقره ای برای تخته بینایی شما می تواند به هدایت و تسریع اهداف شما کمک کند.

فنگشویی | آموزش فنگشویی با سال تولد : عنصر آب: اگر می خواهید جریان یا خرد بیشتری را به فضاهای خود دعوت کنید، لهجه های رنگ سیاه عنصر آب را صدا می کنند. سعی کنید هنگام مطالعه روی صندلی مشکی یا آبی تیره بنشینید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *