طالع بینی چینی و نحوه یادگیری اصولی طالع بینی چینی

یادگیری آسان طالع بینی چینی | خوب حالا که تصمیم گرفته اید بله را بگویید، لابد می خواھید بدانید که او به عنوان یک پدر چه جور آدمی است. قلب او، در این مورد، بر غم مرد بودنش، مادرانه است .

? یادگیری آسان طالع بینی چینی | بخش متافیزیک PDF :

? ۱- چگونه میتوانم طالع بینی چینی انجام دهم؟

? ۲- آموزش طالع بینی چینیقیمت : ۲۰.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


حقیقت این است که طبیعت مراقبت کننده، ملایم، دلسوز، و درک کننده اش وی را پدر بسیار خوبی می کند. صبر و تحملش در مقابل بچه ھا نامحدود است و در صورت لزوم می تواند پا به پای ایشان انواع بازی ھا را انجام دھد.

او در روز تولد بچه اش کلاه کاغذی به سر می گذارد و کاری می کند که به ھمه خوش بگذرد . اصولا رفتارش با کودکان چنان است که تمام دوستان و آشنایان بچه ھایش نیز او را دوست خواھند داشت زیرا می تواند ساعت ھای متوالی با ایشان بازی و گفت و گو کند. پدر متولد تیر به پسرش افتخار کند و دخترش را شدیدا تحت حمایت خودنگاه می دارد.

وقتی این بچه ھا خیلی کوچک ھستند، شما گاھی این توھم برایتان به وجود می آید که نکند او مادر بچه ھست نه شما؟ می گویند گل بی خار وجود ندارد، پدر به این خوبی بی عیب نیست، مثلا او دلش می خواھد که بچه ھایش تا ابد به وی متکی باشند و به این جھت وقتی اولین آثار استقلال طلبی را در بچه ھا مشاھده می کند، فورا حالت تھاجمی به خود می گیرد و ت مدتی حاضر نمی شود که به حقیقت تن در بدھد .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


یادگیری آسان طالع بینی چینی | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش متافیزیک

آیا علامت زودیاک چینی خود را می شناسید؟ طالع بینی چینی به هزاران سال پیش برمی گردد و از علائم زودیاک متفاوتی نسبت به طالع بینی غربی استفاده می کند.

برخلاف علائم زودیاک غربی که به روز تولد شما بستگی دارد و ماهانه تغییر می کند، علائم زودیاک چینی به سال تولد شما بستگی دارد و هر سال تغییر می کند.

لینک مفید : علایم و دفع جن عاشق

در سال ۲۰۲۲، سال نو قمری – که از اول فوریه آغاز می شود – سال ببر را آغاز می کند، پس از سال گاو در سال ۲۰۲۱ و سال موش در سال ۲۰۲۰.

FYI: تاریخ سال نو قمری هر سال تغییر می کند، اما همیشه از ۲۱ ژانویه تا ۲۰ فوریه شروع می شود. دلیل آن این است که این تاریخ بر اساس تقویم قمری است و نه تقویم میلادی.

یادگیری آسان طالع بینی چینی : برای دقیق تر شدن، در دومین ماه جدید پس از انقلاب زمستانی می افتد (تاریخ آن نیز از سالی به سال دیگر کمی متفاوت است، اما معمولاً ۲۱ یا ۲۲ دسامبر است – ۲۱ دسامبر ۲۰۲۱ بود).

اوه، و بله، این بدان معناست که اگر در ژانویه یا فوریه به دنیا آمده‌اید، دوباره بررسی کنید که آیا تولد شما قبل از سال نو قمری در سالی که متولد شده‌اید بوده است یا بعد از آن، زیرا این روی علامت زودیاک چینی شما تأثیر خواهد گذاشت.


اساطیر پشت زودیاک چینی

زودیاک چینی از ۱۲ حیوان تشکیل شده است. افسانه چگونگی پیوستن حیوانات به زودیاک برگرفته از افسانه ای درباره ترک زمین بودا است.

با انتشار خبر خروج او، حیوانات برای وداع با او جمع شدند. اول موش بود، سپس گاو، بعد ببر، خرگوش، اژدها، مار، اسب، میمون، گوسفند، خروس، سگ و در نهایت گراز آمد.

به افتخار این ژست، هر سال در چرخه ۱۲ ساله قمری به نام یکی از حیوانات نامگذاری می شود. سال تولد شما با یکی از این نشانه ها مطابقت دارد و ویژگی های علامت شخصیت و مسیر زندگی شما را رنگ می کند.

یادگیری آسان طالع بینی چینی : ۱۲ سال طول می کشد تا در زودیاک چینی بچرخید و هر چرخه زودیاک جدید با موش صحرایی آغاز می شود.


علائم زودیاک چینی و معانی آنها

موش صحرایی

سال تولد: ۱۹۳۶، ۱۹۴۸، ۱۹۶۰، ۱۹۷۲، ۱۹۸۴، ۱۹۹۶، ۲۰۰۸، ۲۰۲۰

ویژگی های شخصیتی: موش صحرایی به جذابیت و خلاقیت معروف است. سرراست و بسیار کنجکاو، آنها همیشه در جریان هستند.

لینک مفید : همه چیز درباره طالع بینی چینی

چگونه؟ آنها چنان راه خلع سلاح صادقانه ای برای پرسیدن سوال دارند که ما نمی توانیم اسرار خود را افشا نکنیم.

یادگیری آسان طالع بینی چینی : موش‌های صحرایی سرگرم‌کننده، قابل اعتماد و کاملاً معامله‌گر، سخاوتمندانه فقط نسبت به کسانی که به ویژه به آنها نزدیک هستند، خواهند بود.


گاو نر

سال تولد: ۱۹۳۷، ۱۹۴۹، ۱۹۶۱، ۱۹۷۳، ۱۹۸۵، ۱۹۹۷، ۲۰۰۹، ۲۰۲۱

ویژگی های شخصیتی: گاو نماد خوشبختی از طریق سخت کوشی و ظرافت خالص است.

لینک مفید : سحر شدن

گاو صبور و خستگی ناپذیر از مراسم خود لذت می برد و عاشق کارهای روزمره است. اگرچه گاوها شنوندگان خوبی هستند، تغییر نظر آنها دشوار است.

یادگیری آسان طالع بینی چینی : وقتی اوضاع آشفته می شود، این نشانه ای است که برای کمک به بازگرداندن نظم در کنار خود نیاز دارید.


ببر

سال تولد: ۱۹۳۸، ۱۹۵۰، ۱۹۶۲، ۱۹۷۴، ۱۹۸۶، ۱۹۹۸، ۲۰۱۰، ۲۰۲۲

ویژگی های شخصیتی: سرکش، رنگارنگ و غیرقابل پیش بینی، ببر به هیبت و احترام می پردازد.

این جنگنده بی باک و آتشین به عنوان نشانه یک مدافع مورد احترام است. ببر همیشه آماده عمل است، اما آنها می توانند با بلاتکلیفی مبارزه کنند.

یادگیری آسان طالع بینی چینی : تماس های تلفنی آخر شب؟ ماجراجویی لحظه آخری در انبوهی از متون؟ این کرایه استاندارد برای Tiger همیشه جالب و همیشه به برق است.


خرگوش

سال تولد: ۱۹۳۹، ۱۹۵۱، ۱۹۶۳، ۱۹۷۵، ۱۹۸۷، ۱۹۹۹، ۲۰۱۱، ۲۰۲۳

ویژگی های شخصیتی: خرگوش روح فضل و نصیحت است. افرادی که تحت این علامت متولد شده اند، زندگی آرامی خواهند داشت، زیرا تا حد امکان از نمایش و نمایش اجتناب می کنند.

یادگیری آسان طالع بینی چینی : در عوض، آنها دوست دارند خود را با زیبایی احاطه کنند.

آنها که تمایل به خلق و خوی دارند، می توانند نسبت به افرادی که بخشی از حلقه درونی آنها نیستند، جدا شوند.


اژدها

سال تولد: ۱۹۴۰، ۱۹۵۲، ۱۹۶۴، ۱۹۷۶، ۱۹۸۸، ۲۰۰۰، ۲۰۱۲، ۲۰۲۴

ویژگی های شخصیتی: اژدهای قدرتمند و باشکوه اسطوره های باستانی هرگز از جادو کردن ما باز نمی مانند. مردم اژدها سرشار از انرژی و قدرت هستند. زندگی شعله ای از رنگ هاست و آنها دائما مشغول هستند.

عجیب و غریب و خواستار، آنها هرگز دوستان و یا تحسین کنندگان کم ندارند. ضروری است که آنها هدف یا مأموریت خاصی در زندگی پیدا کنند.

یادگیری آسان طالع بینی چینی : آنها به دلیلی برای مبارزه، هدفی برای رسیدن یا حقی برای نادرست نیاز دارند.


مار

سال تولد: ۱۹۴۱، ۱۹۵۳، ۱۹۶۵، ۱۹۷۷، ۱۹۸۹، ۲۰۰۱، ۲۰۱۳، ۲۰۲۵

ویژگی های شخصیتی: مار درون نگر است و می تواند در ابتدا کمی رمز و راز باشد. برخی از مارها ممکن است در دنیای خود جدا شده یا گم شده به نظر برسند، اما این نحوه عملکرد آنهاست.

آنها بسیار شهودی هستند و دوست ندارند هنگام تجزیه و تحلیل یک موقعیت عجله کنند. مارهایی که برازنده و نرم زبان هستند، به طور طبیعی به سمت همه چیزهای ظریف زندگی جذب می شوند.

یادگیری آسان طالع بینی چینی : شما به همه چیز نجومی وسواس دارید. یکسان. با Cosmo Unlocked تمام اطلاعات مربوط به کیهان را دریافت کنید.


اسب

سال تولد: ۱۹۴۲، ۱۹۵۴، ۱۹۶۶، ۱۹۷۸، ۱۹۹۰، ۲۰۰۲، ۲۰۱۴، ۲۰۲۶

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *