قانون جذب ثروت و نحوه آشنایی اصولی با قانون جذب

? قانون جذب ثروت | بخش انگیزشی PDF :

? ۱- داستان شما وقانون جذب

? ۲- پول مظهر بدی و یا شادی نیست

? ۳- من با خواسته هایم همسو هستم؟

? ۴- چه چیزی میخواهم و چرا ؟

? ۵- به راه حل توجه کنید نه مشکلقیمت : ۱۹.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


با این فرصت، همه دوست دارند ثروت بیشتری جمع کنند، پول بیشتری به دست آورند و زندگی فراوانی داشته باشند. با این حال، بسیاری از مردم رابطه ضعیفی با پول دارند. آنها در تجلی پول و ثروت در زندگی خود مشکل دارند و در نتیجه هرگز به موفقیت مالی مورد نظر خود نمی رسند.

حقیقت این است که موفقیت مالی از ذهن شروع می شود و اولین چیزی که بسیاری از مردم را عقب نگه می دارد، سیستم اعتقادی آنها در مورد ثروت و پول است.

با در نظر گرفتن این موضوع، استفاده از قانون جذب یکی از مؤثرترین راه‌ها برای تغییر باورهایتان در مورد پول به یک سیستم اعتقادی است که شما را به روی رفاهی که در اطرافتان است باز می‌کند. اما ابتدا باید چند قدم بردارید تا ببینید واقعاً برای تغییر زندگی شما کار می کند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش انگیزشی

قانون جذب ثروت : آیا این فکر که می توانید پول جذب کنید یکی از اصلی ترین چیزهایی بود که شما را به قانون جذب کشاند؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید.

لینک مفید : میلیاردر شدن 

تقریباً همه می خواهند بدانند چگونه با استفاده از تکنیک های قانون جذب پول بیشتری جذب کنند. با این حال، شاید از آن زمان متوجه شده باشید که تکنیک های جذب پول گیج کننده تر از آن چیزی است که انتظار داشتید

از طرف دیگر، شاید فکر می‌کنید که همه کارها را درست انجام داده‌اید، اما هنوز کاملاً متوجه نشده‌اید که چگونه از قانون جذب برای به دست آوردن پول استفاده کنید.

قانون جذب ثروت : اگر می خواهید بدانید چگونه سریع ثروتمند شوید، ابتدا باید بر شش تمرین آسان تسلط داشته باشید. ما این تمرین‌ها را در زیر شرح می‌دهیم، و همچنین چگونگی آشکارسازی سریع و آسان پول را با استفاده از مراقبه‌های هدفمند برای جذب ثروت، بررسی می‌کنیم.

لینک مفید : عظمت خدای درون

در نهایت، بهترین جملات تاکیدی برای پول را بررسی خواهیم کرد. قبل از اینکه متوجه شوید، آماده خواهید بود که هر چیزی را در یک چشم به هم زدن آشکار کنید!

متخصصان گاهی اوقات می گویند شما می توانید هر چیزی را در ۷ روز آشکار کنید. اگر این روند برای شما به این سادگی نبوده است، ممکن است وسوسه شوید که قانون جذب خود را رها کنید.

قانون جذب ثروت : با این حال، آشکار کردن ثروت کاملاً ممکن است! شما فقط باید تکنیک های مناسب را کسب کنید. علاوه بر این، حتی اگر فراوانی هدف اصلی شما نباشد، مطمئناً بدون توجه به جذب پول بیشتر به زندگی خود سود خواهید برد.

لینک مفید : چگونه پول در بیاوریم ؟

چه بخواهید شراب بنوشید و شریک رویایی خود را بخورید، یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید، به دنیا سفر کنید یا اعتماد به نفس خود را تقویت کنید، مطمئناً مقداری پول اضافی ضرری ندارد.

در بسیاری از بهترین داستان های پولی قانون جذب، موفقیت مالی دروازه ای برای تعداد زیادی از اشکال دیگر موفقیت است. بنابراین، چرا یک هفته آینده را صرف تقویت این شش تکنیک ضد احمق نکنید؟


تمرکز بر فراوانی

این تمرین اغلب در بالای لیست نکات پولی قانون جذب است، این تمرین بر اساس فرض اصلی قانون جذب است که شما بیشتر چیزی را که روی آن تمرکز می کنید جذب می کنید.

لینک مفید : ۳۰ کار به جای رفتن به دانشگاه یا مسافرکشی

بنابراین، اگر زمان بیشتری را صرف تمرکز بر فراوانی خود کنید، ممکن است زمان بیشتری برای شما پیش بیاید. خیلی راه ها برای انجام دادن این وجود دارد. مثلا:

قانون جذب ثروت : یک دفتر خاطرات داشته باشید و عادت روزانه خود را در یادداشت کردن ۱ تا ۵ چیز ایجاد کنید که از داشتن آنها سپاسگزار هستید.

چشمان خود را به مدت ۳ تا ۵ دقیقه ببندید و تمام وقت خود را صرف عمیق ترین احساسات قدردانی خود برای فراوانی در زندگی خود کنید.

لینک مفید : بخش فینگر فود

وقتی سعی می کنید فراوانی را جذب کنید، منتقد درونی شما اغلب به شما می گوید که نمی توانید. حتی گاهی اوقات به شما می گوید که لیاقت ثروتمند شدن را ندارید.

هر زمان که چنین فکر منفی به وجود آمد، بلافاصله آن را برگردانید و بر عکس آن تمرکز کنید. برای مثال، وقتی نگران هستید که «فکر نمی‌کنم هرگز آنقدر موفق باشم که بتوانم پول دربیاورم»، قاطعانه به خود بگویید «همه می‌توانند آنقدر موفق باشند که پول زیادی به دست آورند».

قانون جذب ثروت : در صورت لزوم، از یک تکنیک توقف فکر مانند گفتن کلمه “ایست” با صدای بلند یا تصویر کردن یک علامت توقف قرمز استفاده کنید.


در راستای ارزش های خود خرج کنید

یکی دیگر از بهترین راه‌ها برای جذب پول این است که مطمئن شوید ثروتی را که دارید صرف چیزهایی می‌کنید که واقعاً مهم هستند.

لینک مفید : بخش خدمات مشاوره

وقتی به گونه‌ای زندگی می‌کنید که با ارزش‌هایتان همسو باشد، از خرج کردن لذت مالی زیادی می‌برید و رابطه مثبت‌تری با پول ایجاد می‌کنید. و وقتی پول را با دیدی مثبت و عاشقانه می بینید، فوراً پول بیشتری جذب خواهید کرد!

قانون جذب ثروت : و اگر مطمئن نیستید برای چه چیزی ارزش قائل هستید، موارد زیر را انجام دهید:

  • پنج تجربه مهم زندگی خود را بنویسید.
  • ۵ کلمه بنویسید که هر کدام را توصیف کند.

از خود بپرسید: چه موضوعات مشترکی ظاهر می شوند؟ اینها ارزش های کلیدی شما هستند.


حقایق چهره

تجلی ثروت فقط به این معنا نیست که پول را با خوشبختی مرتبط کنیم. این همچنین در مورد نگاه کردن به واقعیت وضعیت مالی شما و اقدام بر اساس آن است.

بنابراین، با خودتان صادق باشید. به تمام امور مالی خود از جمله بدهی ها نگاه کنید. در صورت نیاز از کمک گرفتن نترسید. دوستان، خانواده و مشاوران مالی همگی می توانند به شما کمک کنند تا برنامه ای برای بهبود وضعیت ترسیم کنید.

لینک مفید : انرژی پول چیست ؟

اگر امروز فراوانی ندارید، اشکالی ندارد. به خود یادآوری کنید که رسیدن به جایی که می‌خواهید امکان‌پذیر نیست مگر اینکه با حقیقت جایی که در حال حاضر هستید درگیر شوید.


بوی پول

اگرچه ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد، اما اگر با بوی پول ارتباط برقرار کنید، در استفاده از قانون جذب برای پول و ثروت بهتر خواهید بود.

قانون جذب ثروت : وقتی این کار را انجام می دهید، ارتعاش خود را با ثروت و فراوانی هماهنگ می کنید. در حین انجام این کار، تصور کنید که تمام ثروت مورد نیاز خود را دارید.

به این فکر نکنید که چرا پول می خواهید یا چگونه آرزو می کنید که پول بیشتری داشته باشید. بگذارید مغزتان باور کند که در حال حاضر کاملاً فراوان هستید.

لینک مفید : اندیشه های یک مغز بزرگ

این یک تمرین سریع و آسان است. با این حال، این کار اغلب انجام می شود، می تواند باورهای منفی قدیمی در مورد پول را بازیابی کند، باورهایی که مانع شما می شوند.


ترس از موفقیت را از بین ببرید

قانون جذب ثروت : بسیاری از مردم به طور تصادفی خود خرابکاری می کنند. بنابراین، ممکن است تا حدی از این بترسید که اگر پول جذب کنید چه اتفاقی خواهد افتاد!

تمام دلایلی که ممکن است از فراوانی آن می ترسید را بنویسید. به عنوان مثال، ممکن است بنویسید “اگر مردم فقط از من برای ثروتم استفاده کنند چه؟” یا “اگر خوشحال نباشم، حتی وقتی ثروتمند هستم، چه؟”

لنیک مفید : بخش درمانی

برای هر ترس، به این فکر کنید که از کجا می آید. آیا کسی از گذشته شما این پیام را به شما داده است؟ آیا از محیط اجتماعی شما می آید؟ به منبع توجه کنید

قانون جذب ثروت : در نهایت برای هر نگرانی یک پاسخ بنویسید. به عنوان مثال، “هرچقدر هم که ثروتمند باشم، دوستان واقعی را از دوستان دروغین می شناسم”.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : How To Attract Money And Wealth With The Law Of Attraction

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *