دوره ذهن ثروت ساز و نحوه آشنایی با ذهنیت ثروتمند

? دوره ذهن ثروت ساز و نحوه آشنایی با ذهنیت ثروتمند | بخش انگیزشی PDF :

? ۱- ذهن ثروت ساز چیست؟

? ۲- چگونه میتوان یک ذهن ثروت ساز داشت؟

? ۳- راهکارهایی برای تحول

? ۴- الگوها و تمرین ها

? ۵- باورها و اعتقادات

? ۶- چند فایل ثروتقیمت : ۲۳.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


مثلاً یک اینفلوئنسر اینستاگرام به شما گفته است که تنها مانع بین شما و ثروت مالی بی پایان، طرز فکر منفی شماست؟

آیا از شما نیز خواسته شده است که اگر امروز فقط در دوره آموزشی اینفلوئنسر نام‌نویسی کنید، می‌توانید از حکمت کیهانی بهره ببرید، «جهش کنید» و دیگر نیازی به نگرانی در مورد مسائل مالی نباشید؟

مردم در دام نیفتید. مطمئناً، پرورش ثروت نیاز به تفکر انتقادی نسبتاً مناسبی دارد، اما (بدیهی است) چیزی بیشتر از اینها وجود دارد.

برخی از کوچ‌های معروف به اصطلاح پولی (البته، نه همه) تغییرات بزرگ و سریع را وعده می‌دهند. چه کسی مجذوب ترک شغل روزانه خود و پیروی از یک مسیر غیرقابل شکست به معنای موفقیت مالی و آزادی نخواهد شد؟


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش انگیزشی

اما بیایید یک قدم به سمت واقعیت برگردیم. بر اساس تجزیه و تحلیل مرکز ملی حقوق زنان، ۲.۴ میلیون زن آمریکایی از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ مجبور به ترک نیروی کار شدند. بنابراین یک دوره مالی با رفع سریع برای کسانی که به دنبال پناهگاه مالی واقعی و ضروری هستند، کمی متفاوت است. مطمئناً جذاب به نظر می رسد، اما یک طرز فکر واقعاً چه چیزی می تواند به دست آورد؟

هیچ اشکالی ندارد که بخواهیم در مورد روابطمان با پول بیشتر بدانیم – و جستجوی یک مشاور مالی (معتبر) اولین قدم فوق العاده برای انجام این کار است.

لینک مفید : پول و بشناس

اما دانستن اینکه چه چیزی را به طور واقع بینانه باید انتظار داشت نیز مهم است، بنابراین بیایید چند اصطلاح را به کار ببریم و دریابیم که طرز فکر ثروت دقیقاً چیست – و چگونه در واقعیت به آنجا برسیم.


ذهن ثروت چیست؟

طرز فکر ثروت – یا تفکر فراوان – کمتر به آنچه داریم و بیشتر به آنچه معتقدیم در دسترس ماست مربوط می شود.

کریستن یورتیگ، CFP، بنیانگذار و مدیر عامل Brooklyn Plans، LLC، طرز فکر ثروت را به عنوان این ایده توضیح می دهد که جهان فراوان است و پتانسیل ما نامحدود است.

لینک مفید : تاب آوری چیست ؟

یورتیگ می گوید: “این شامل شکست دادن باورهای خود محدود کننده است که در مورد پول یا اهداف زندگی به طور کلی برای شکستن موانع خود تحمیلی برای راه بهتر زندگی ایجاد می شود.”


ذهن کمبود چیست؟

طرز فکر کمبود به ما می گوید که هرگز به اندازه کافی وجود نخواهد داشت – حتی اگر حساب بانکی ما ثابت باشد و صورت حساب های ما پرداخت شده باشد. این احساس «کافی نبودن» می تواند منجر به عادات پولی سمی یا خرج کردن برای احساس خوب شود.

لینک مفید : یک میلیون ایده کسب و کار

جولی پرینس، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت خدمات مالی پرنس، توضیح می دهد که “ذهنیت کمبود، همانطور که به امور مالی شخصی مربوط می شود، این ایده است که یک معامله فقط برای مدت زمان محدودی انجام می شود یا یک مورد فقط قرار است انجام شود.

با قیمت مشخصی برای مدت کوتاهی در دسترس است. فروش جمعه سیاه یا یک فروشگاه خرده فروشی آنلاین را در نظر بگیرید که به شما اطلاع می دهد که فقط دو مورد از یک کالا در اندازه شما باقی مانده است.

این اغلب به عنوان یک تاکتیک فروش استفاده می شود تا فکر کنید این تنها شانس شماست. باید محصول خود را با این قیمت فوق العاده با تخفیف خریداری کنند.”

لینک مفید : رهایی از افکار وسواسی

قطعا نادرست است. بخشی از مربیان زندگی در واقع از ترس های بافته شده در ذهنیت کمبود به عنوان یک تکنیک بازاریابی برای فروش دوره های ذهنیت ثروت خود استفاده می کنند. با وادار کردن مردم به این باور که مطالب درسی آنها یک نوع موقعیت “حالا یا هرگز” است، این احساس را تشدید می کند که آنها بدون آن کافی نیستند.

مربی علی بومن توضیح می‌دهد که وقتی «قطعیت» و «فوریت» ایجاد می‌کنید، اغلب به مردم می‌گویید چه چیزی در زندگی‌شان اشتباه است – و این چیزی نیست که تفکر فراوان باید برجسته کند.

“در افرادی که از ثروت/پول برای جذب مشتری استفاده می کنند، تفاوت های ظریف زیادی وجود دارد، در حالی که کار واقعاً بر روی عشق به خود، شادی و اعتماد به نفس است.

لینک مفید : ذهن ثروت ساز و آشنایی اصولی ثروت ساختن با ذهن

چیزی که من [در محافل مربیگری] می شنوم این است که اگر تغییر ایجاد کند، بگویید چه چیزی لازم است. بومن توضیح می‌دهد که مراقب این نوع بازاریابی باشید… این از ترس شما تغذیه می‌کند.

نه همیشه. یورتیگ می‌گوید یکی از مسائل مهم فرهنگ اینفلوئنسر/کوچینگ پیرامون این موضوع، عدم شفافیت است. گاهی اوقات اینفلوئنسرها اصلاً به سبک زندگی ای که در رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنند، نمی پردازند.

یورتیگ می‌گوید: «من این فرصت را داشتم که پشت پرده یک تأثیرگذار که این نوع محتوا را تولید می‌کرد و عمیقاً بدهکار بود، بدون برنامه‌ای روشن برای رسیدگی به آن، نگاه کنم. “بین طرز فکر و عدم ارتباط با واقعیت مالی تفاوت وجود دارد.

لینک مفید : ترک سیگار اصولی

بهبود وضعیت مالی شما کار سختی است – از نظر احساسی و غیره. این کار به سخت کوشی و دانش فنی نیز نیاز دارد. طرز فکر قطعا مهم است، اما همینطور است. دانش، مهارت و اقدامات مشخص».

برای اکثر مردم، این درست نیست. حاشیه های ثروتی که چندین مربی در اینستاگرام به اشتراک می گذارند اغلب اغراق آمیز است و نمی توانند امتیازات خاصی را که دارند به رسمیت بشناسند.

جوسلین هاروی، نویسنده و مربی سابق، می‌گوید زمانی که مربیان در دوره‌های خود به این سرعت قول می‌دهند ممکن است گمراه‌کننده باشد. او تاکید می‌کند که یک مربی واقعاً نباید قولی بدهد، و یکی از غیرواقعی‌ترین نکات بازاریابی که برخی «تضمین می‌کنند» زمان‌بندی است.

لینک مفید : پخش تراکت

هاروی به عنوان مثال می‌گوید: «در عرض شش ماه می‌توانید ____»، توضیح می‌دهد که اگرچه «صد در صد غیرممکن نیست که درآمد خود را دو یا سه برابر کنید» به این سرعت، «این برای بسیاری از افراد اتفاق نمی‌افتد.

من فکر می‌کنم که می‌تواند وقتی مشتریان مراحل را دنبال می‌کنند احساس ناامیدی می‌کنند و زندگی همان‌طور باقی می‌ماند. این ادعاها تمام کارهایی را که یک فرد قبلا انجام داده و از سر گذرانده برای رسیدن به جایگاه فعلی در نظر نمی‌گیرد.”

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : Everything You Need to Know About Cultivating a ‘Wealth Mindset’

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *