چگونه کار پیدا کنیم در ایران و نحوه پیدا کردن کار

? چگونه کار پیدا کنیم در ایران و نحوه پیدا کردن کار | بخش استخدام PDF :

? ۱- چگونه کار پیدا کنیم در ایران

? ۲- ۱۲ نکته مهم برای اینکه زود استخدام شوید

? ۳- برای مشاغلی درخواست بفرستید که مناسبتان است

? ۴- چکیده رزومه خود را بررسی کنید

? ۵- رزومه خود را ویرایش کنید

? ۶- همه تجربه های خود را داخل رزومه ننویسید.قیمت : ۷.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


یک مصاحبه کننده ممکن است بپرسد که موقعیت شرکتش در صنعتش را چگونه درک می کنید، رقبای شرکت چه کسانی هستند، مزیت های رقابتی آن چیست و چگونه باید به بهترین نحو پیش برود.

به همین دلیل، از تلاش برای تحقیق کامل در مورد یک دوجین صنعت مختلف اجتناب کنید. به جای آن جستجوی شغلی خود را فقط بر چند صنعت متمرکز کنید.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش استخدام


چگونه کار پیدا کنیم در ایران

برای شرکت در هر مصاحبه با سه تا پنج نکته کلیدی فروش در ذهن خود آماده شوید، مانند آنچه شما را به بهترین نامزد برای این موقعیت تبدیل می کند.

یک مثال از هر نقطه فروش آماده کنید (“من مهارت های ارتباطی خوبی دارم. به عنوان مثال، من کل گروه را متقاعد کردم تا …”).

چگونه کار پیدا کنیم در ایران : و آماده باشید که به مصاحبه‌گر بگویید چرا آن شغل را می‌خواهید – از جمله اینکه چه چیزهایی در مورد آن به شما علاقه دارد، چه پاداش‌هایی ارائه می‌دهد که ارزشمند می‌دانید، و چه توانایی‌هایی لازم است که شما داشته باشید.

لینک مفید : تکنیک مصاحبه استخدامی و آشنایی با اصول مصاحبه

اگر مصاحبه‌کننده فکر نمی‌کند که شما واقعاً، واقعاً به این شغل علاقه‌مندید، او به شما پیشنهادی نمی‌دهد – مهم نیست چقدر خوب هستید!


نگرانی ها و ملاحظات مصاحبه کننده را پیش بینی کنید.

همیشه تعداد کاندیداها برای موقعیت ها بیشتر از تعداد فرصت های شغلی است. بنابراین، مصاحبه‌کنندگان به دنبال راه‌هایی هستند تا افراد را از بین ببرند.

چگونه کار پیدا کنیم در ایران : خود را جای آنها بگذارید و از خود بپرسید که چرا ممکن است نخواهند شما را استخدام کنند (“من این را ندارم”، “من آن نیستم” و غیره).

لینک مفید : راهنمای استخدام ایران خودرو

سپس دفاع خود را آماده کنید: «می دانم که ممکن است به این فکر می کنید که ممکن است من برای این موقعیت مناسب نباشم زیرا [رزرو آنها]. اما باید بدانید که [دلیل اینکه مصاحبه کننده نباید بیش از حد نگران باشد].”


برای سوالات متداول مصاحبه آماده شوید.

هر کتاب «چگونه مصاحبه کنیم» فهرستی از صدها یا بیشتر «سوال مصاحبه رایج» دارد. (ممکن است تعجب کنید که این مصاحبه ها چقدر طول می کشد اگر این تعداد سوالات رایج وجود داشته باشد!) پس چگونه آماده می شوید؟

چگونه کار پیدا کنیم در ایران : هر لیستی را انتخاب کنید و با توجه به سن و وضعیت خود (در مورد فارغ التحصیلی، به دنبال یک دوره کارآموزی تابستانی) در مورد سؤالاتی که بیشتر با آن مواجه خواهید شد، فکر کنید.

لینک مفید : استخدام در کار پاره وقت

سپس پاسخ های خود را آماده کنید تا مجبور نباشید در طول مصاحبه واقعی به دنبال آنها باشید.


سؤالات خود را برای مصاحبه کننده ردیف کنید.

با چند سوال هوشمندانه برای مصاحبه کننده که دانش شما از شرکت و همچنین قصد جدی شما را نشان می دهد، به مصاحبه بیایید.

چگونه کار پیدا کنیم در ایران : مصاحبه‌کننده‌ها همیشه می‌پرسند که آیا سؤالی دارید، و مهم نیست که هر چه باشد، باید یک یا دو سؤال آماده داشته باشید.

لینک مفید : ٣٠ شغل تضمینی پر درآمد در آینده | تضمینی

اگر بگویید “نه، نه واقعا”، او ممکن است به این نتیجه برسد که شما آنقدرها هم به شغل یا شرکت علاقه مند نیستید. یک سوال همه منظوره خوب این است که “اگر بتوانید کاندیدای ایده آل برای این موقعیت را از پایه طراحی کنید، او چگونه خواهد بود؟”

چگونه کار پیدا کنیم در ایران : اگر در حال انجام یک سری مصاحبه با همان شرکت هستید، می توانید از برخی از سوالات آماده شده خود با هر فردی که ملاقات می کنید استفاده کنید (به عنوان مثال، “به نظر شما بهترین چیز در مورد کار در اینجا چیست؟

لینک مفید : شرکت های موفق چگونه استخدام میکنند ؟

و چه نوع دوست دارید فردی را پر کند؟) سپس سعی کنید در طول هر مصاحبه به یک یا دو نفر دیگر فکر کنید.


تمرین، تمرین، تمرین.

این یک چیز است که با یک پاسخ ذهنی به سؤالی مانند “چرا باید شما را استخدام کنیم؟” این یک چالش دیگر است که آن را با صدای بلند به روشی مطمئن و قانع کننده بیان کنید.

چگونه کار پیدا کنیم در ایران : اولین باری که آن را امتحان می کنید، مهم نیست که افکار شما چقدر در ذهن شما واضح باشد، گیج و گیج به نظر می رسد! این کار را ۱۰ بار دیگر انجام دهید، و صدای شما بسیار نرم تر و واضح تر خواهد بود.

لینک مفید : بخش روانشناسی

اما زمانی که با یک استخدام کننده “روی صحنه” هستید، نباید تمرین خود را انجام دهید.

قبل از رفتن به مصاحبه تمرین کنید بهترین راه برای تمرین؟ دو دوست پیدا کنید و مصاحبه کردن با یکدیگر را به صورت “دور دور” تمرین کنید: یک نفر به عنوان ناظر عمل می کند و “مصاحبه شونده” هم از ناظر و هم از “مصاحبه کننده” بازخورد دریافت می کند.

چگونه کار پیدا کنیم در ایران : چهار یا پنج دور بروید و در حین حرکت نقش‌ها را عوض کنید. ایده دیگر (اما قطعاً دومین ایده) این است که پاسخ خود را با نوار ضبط کنید و سپس آن را پخش کنید تا ببینید کجا باید پیشرفت کنید.

لینک مفید : بخش کنکور

هر کاری که انجام می دهید، مطمئن شوید که تمرین شما شامل صحبت با صدای بلند است. تکرار پاسخ خود در ذهن شما آن را قطع نمی کند.


در پنج دقیقه اول یک موفقیت کسب کنید.

برخی از مطالعات نشان می دهد که مصاحبه کنندگان در پنج دقیقه اول مصاحبه تصمیم خود را در مورد نامزدها می گیرند – و سپس بقیه مصاحبه را به دنبال چیزهایی برای تأیید آن تصمیم می گذرانند!

چگونه کار پیدا کنیم در ایران : پس در این پنج دقیقه چه کاری می توانید انجام دهید تا از دروازه عبور کنید؟ با انرژی و اشتیاق وارد شوید و قدردانی خود را از وقت مصاحبه کننده ابراز کنید.

لینک مفید : بخش جنسی

(به یاد داشته باشید: او ممکن است در آن روز نامزدهای زیادی را ببیند و ممکن است از پرواز به داخل خسته شده باشد. پس این انرژی را وارد کنید!)

همچنین، با یک نظر مثبت در مورد شرکت شروع کنید – چیزی مانند، “من واقعا مشتاقانه منتظر این جلسه بودم [نه “مصاحبه”].

چگونه کار پیدا کنیم در ایران : فکر می کنم [شرکت] در [یک زمینه یا پروژه خاص] کار عالی انجام می دهد. ]، و من از این احتمال که بتوانم کمک کنم واقعا هیجان زده هستم.”


در کنار مصاحبه کننده قرار بگیرید.

بسیاری از مصاحبه‌کننده‌ها مصاحبه‌های شغلی را به‌عنوان خصمانه می‌بینند: نامزدها سعی می‌کنند پیشنهادی را از مصاحبه‌گر خارج کنند، و وظیفه مصاحبه‌گر حفظ آن است.

چگونه کار پیدا کنیم در ایران : وظیفه شما این است که این “طناب کشی” را به رابطه ای تبدیل کنید که در آن هر دو در یک طرف هستید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : Great Job Interviews

‫۵ دیدگاه ها

  1. viagra is aleve better than advil Why a figure of MillsГў stature would make time for someone who calls himself the Гў Junkyard DogГў is a question that speaks to WilliamsГў growing influence in high school, college and professional basketball circles priligy review youtube

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *