ازدواج همراه با طالع بینی آسان ازدواج

ازدواج همراه با طالع بینی آسان ازدواج | بخش زناشویی PDF :

? ۱- فال ماه تولد

? ۲- ازدواج هر ماه با چه ماهی خوب است؟

? ۳- خصوصیات اخلاقی ماه های مختلفقیمت : ۱۹.۰۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


بسیاری از مردم نگران این هستند که چه زمانی ازدواج خواهند کرد؟ آیا به موقع ازدواج می کنند یا به تعویق می افتد؟ با چه کسی ازدواج خواهند کرد؟ آیا این یک عشق خواهد بود یا ازدواج ترتیب داده شده؟

و زندگی زناشویی آنها چگونه خواهد بود؟ آیا موفق خواهد شد یا خیر؟ برخی از افرادی که ازدواج اولشان به نتیجه نمی رسد در نهایت برای بار دوم ازدواج می کنند و می خواهند بدانند که آیا ازدواج دوم آنها بهتر از ازدواج اول خواهد بود یا خیر.

آنها می گویند ازدواج در بهشت ​​انجام می شود و منجمان نمی توانند سرنوشت فرد را تغییر دهند. به همین دلیل است که امروزه بسیاری از افراد به سراغ پیش بینی ازدواج می روند.

ازدواج همراه با طالع بینی آسان ازدواج : با این حال، اخترشناسان می توانند راهنمایی کنند و به شما کمک کنند که جفت روح خود را با نگاه کردن به ترتیب سیارات و ستارگان در نمودار تولد و همچنین نمودار تولد نیمه بهتر خود پیدا کنید.

برای طالع بینی ازدواج، اخترشناسان به تاریخ و زمان مناسب برای ازدواج نیز توجه می کنند، زیرا ازدواج در زمان ها و روزهای بد خاص می تواند زندگی زناشویی را ویران کند. پیش بینی ازدواج و طالع بینی ازدواج امروزه به یک روند تبدیل شده است.

ازدواج همراه با طالع بینی آسان ازدواج : دانستن اینکه چقدر با شریک زندگی خود سازگار هستید می تواند به شما کمک کند روی زندگی عاشقانه خود کار کنید تا آن را بهتر کنید. برنامه ماشین حساب عشق ما فقط برای شما انجام می دهد!

با یک کلیک سازگاری بین خود و شریک زندگی آینده خود را بیابید. برنامه ماشین حساب عشق ما رایگان و با استفاده آسان است تا بفهمید تطابق بین شما و شخص خاص شما چقدر خوب است.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش زناشویی


کمی آشنایی با ازدواج

به طور معمول، در طالع بینی، هر یک از دوازده خانه، جنبه خاصی از زندگی ما را نشان می دهد. خانه هفتم نمودار تولد نشان دهنده ازدواج و هر نوع شراکت است. ازدواج نوعی مشارکت با همسرتان است.

همین خانه برای شراکت تجاری نیز دیده می شود. خانه های دیگری مانند خانه دوم، خانه چهارم، خانه پنجم و خانه هشتم نیز تا حدی برای ازدواج دیده می شود.

ازدواج همراه با طالع بینی آسان ازدواج : خانه دوم خانه انباشته یا ثروت است، طالع بین می بیند که آیا ازدواج باعث افزایش ثروت می شود و فرزندانی به دنیا می آورد که برای زوجین نیز ثروت محسوب می شود.

لینک مفید : درمان زود انزالی با روشی شگفت انگیز

خانه چهارم خانه زندگی خانوادگی یا خانه ماست. یک ستاره شناس می بیند که آیا زندگی زناشویی منجر به خوشبختی و آرامش در خانه می شود یا این دو جنبه از زندگی فرد را خراب می کند.

خانه پنجم برای ازدواج عاشقانه، عاشقانه و غیره دیده می‌شود. این نشان می‌دهد که آیا شخص کسی را دوست خواهد داشت و ازدواج می‌کند یا ازدواج او توسط بزرگان خانواده تنظیم می‌شود.

ازدواج همراه با طالع بینی آسان ازدواج : پیوند بین ارباب خانه پنجم و ارباب خانه هفتم و سیارات قرار گرفته در آن، دامنه ازدواج عاشقانه را در نمودار زایمان نشان می دهد. همچنین پیوند مریخ و زهره برای ازدواج عاشقانه مهم است.

لینک مفید : آموزش مشاوره ازدواج تخصصی

خانه هشتم خانه زندگی جنسی زن و شوهر، شوهر و هر نوع روابط پنهانی زندگی روابط غیر زناشویی است. این نشان می دهد که آیا فردی با همسر و همسر خود رابطه هماهنگ خواهد داشت و آیا چیزی را از همسر خود پنهان می کند مانند روابط خارج از ازدواج و غیره.

مربوط به این خانه ها برای پیش بینی ازدواج با توجه به سن، تاریخ و زمان مناسب ازدواج شما نیاز به مطالعه دقیق دارد. این تکنیک را پیش بینی ازدواج بر اساس تاریخ تولد می نامند.

ازدواج همراه با طالع بینی آسان ازدواج : صف بندی سیاره ای خاص که از ازدواج در طالع بینی حمایت می کند و چیزهایی که باید مراقب آنها بود تا آنجا که طالع بینی ودایی و طالع بینی ازدواج پیش می رود، زهره و مشتری نقش مهمی در ازدواج دارند.

زیرا هر دو به عنوان دلالت های طبیعی ازدواج تلقی می شوند. مریخ همچنین مهم است زیرا بیشتر شاخه های طالع بینی به عنوان مثال. نادی می گوید که مریخ شوهر یک زن است.

لینک مفید : فرم مصاحبه قبل از ازدواج

در حالی که طبق طالع بینی خالص ودایی، گفته می شود که زهره همسر در نمودار بومی مرد است و مشتری به عنوان شوهر در نمودار یک بومی زن.

ازدواج همراه با طالع بینی آسان ازدواج : عمدتاً بررسی قدرت خانه هفتم، ارباب و نشانگر آن، زهره، مهم است. معمولاً، ازدواج به احتمال زیاد زمانی اتفاق می‌افتد که دوره داشا (دوره اصلی سیاره‌ای) یا آنتارداشا (دوره فرعی) سیاراتی که با خانه هفتم رابطه برقرار می‌کنند در نمودار یک بومی عمل کنند، مشروط بر اینکه هیچ تأثیر سوء روی خانه یا خانه وجود نداشته باشد.

ارباب خانه گذر مطلوب زهره یا مشتری نیز مژده ازدواج را به همراه دارد. پیوند بین خانه هفتم و خانه دوازدهم گاهی اوقات یک همسر خارجی را به همراه دارد و پیوند بین هفتم و نهم می تواند همسری از طبقه یا مذهب دیگری نیز به همراه داشته باشد. این را می توان با پیش بینی ازدواج بر اساس تاریخ تولد ارزیابی کرد.


ازدواج همراه با طالع بینی آسان ازدواج

گاهی اوقات ما یک انرژی زهره بسیار قوی پیدا می کنیم و این می تواند چیزی به نام کالاترا دوشام را تحریک کند، به عنوان مثال اگر زهره در هفتمین باوا، باوای ازدواج قرار گیرد.

ازدواج همراه با طالع بینی آسان ازدواج : زیرا، این باعث ایجاد عشق و اشتیاق بیش از حد در یک بومی می شود و اثر نامطلوبی دارد. در این صورت برای ازدواج به موقع باید چند پوزه و درمان انجام داد.

لینک مفید : ازدواج همراه با طالع بینی دقیق ازدواج

سیاراتی مانند راهو یا زحل در خانه هفتم می توانند مشکلاتی را در ازدواج ایجاد کنند.

سوء تفاهم با همسر کتو در خانه هفتم می تواند منجر به جدایی از همسر یا لذت های زناشویی شود. همچنین یوگاهای زاهدان و افراد معنوی مانند پراوراجیا یوگا (تأثیر قوی زحل بر ماه) می تواند منجر به بی علاقگی به زندگی مادی و زناشویی شود.

ازدواج همراه با طالع بینی آسان ازدواج : این نوع یوگا در راهبان و حکیمان رایج است. از این رو، این قبیل افراد بومی باید قبل از ازدواج و حتی بعد از ازدواج تمام دعاها و درمان ها را انجام دهند تا زندگی زناشویی عادی داشته باشند.

لینک مفید : چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟

هر گونه گرفتاری در خانه هفتم می تواند باعث تاخیر یا انکار ازدواج و یا منجر به طلاق یا جدایی شود. تمام جزئیات باید در نمودار راسی و ناومسا زن و شوهر یا پسر یا دختری که در شرف ازدواج هستند بررسی شود.

ازدواج همراه با طالع بینی آسان ازدواج : اگر لرد خانه هفتم یا نهم Vargottama باشد (قدرت جهت گیری به دست آورده است)، ممکن است احتمال ازدواج مجدد وجود داشته باشد، مشروط بر اینکه داشا/آنتارداشا نیز قول ازدواج دوم را بدهند.

لینک مفید : چگونه دوست دختر پیدا کنیم ؟

اگر لرد خانه هفتم در علامت دوگانه قرار گیرد، ازدواج دوم نیز محتمل می شود. مجدداً باید پیش بینی ازدواج را بر اساس تاریخ تولد انجام داد تا این موضوع در نمودار تولد ارزیابی شود.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : marriage-prediction-by-date-of-birth

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *