جزوه آموزش مقدماتی icdl و آشنایی اصولی با icdl

جزوه آموزش مقدماتی icdl و آشنایی اصولی با icdl | بخش تکنولوژی | PDF شامل : ۱- icdl چیست ؟ ۲- IT آموزش ۳- آموزش Windows اصولی ۴- آموزش word اصولی ۵- آموزش excel و…قیمت : ۳۷.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


هدف از این مطالعه بررسی چگونگی آموزش دوره های ICDL می تواند مهارت های فناوری اطلاعات جوانان را بهبود بخشد.

نمونه ای متشکل از ۲۷ شرکت کننده جوان از شهر موصل انتخاب شد. ابزار گردآوری داده ها پرسشنامه و مصاحبه در زمینه مهارت و دانش دیجیتال بود.

سپس داده ها برای تعیین سطح فعلی شرکت کنندگان و برای تحقق هدف این مطالعه تجزیه و تحلیل شد. در پایان دوره آموزشی، دانشجویان برای تجزیه و تحلیل نتایج یادگیری دوره مورد ارزیابی قرار گرفتند.

جزوه آموزش مقدماتی icdl : بر اساس یافته‌های این مطالعه، اکثر شرکت‌کنندگان مهارت‌های آنلاین و صفحات گسترده خود را با افزایش ۹۰ درصدی نسبت به نتایج ثبت‌شده قبلی و حدود ۵۰ درصد افزایش برای رایانه و موارد ضروری پردازش کلمه، بهبود دادند.

شکاف جنسیتی در آزمون انجام شده کاملاً مشهود نبود، زیرا میزان مشارکت زنان بالا بود و در مجموع به حدود ۵۰ درصد رسید، با این حال، همتایان زن و مرد هر دو گروه سنی، در طول آزمون ها صلاحیت خود را به اثبات رساندند و مردان نیز اثبات کردند.

جزوه آموزش مقدماتی icdl : تا در هر دو گروه سنی موفق تر باشند. این منجر به این نتیجه می شود که تلاش های بیشتری برای جلب مشارکت زنان در دنیای کامپیوتر و به چالش کشیدن همتایان مرد خود در سواد رایانه و در پیش گرفتن مسیر آینده خود در رشته های علوم کامپیوتر مورد نیاز است.

همچنین توصیه می‌شود که آموزش‌های اضافی ICDL به آوارگان داخلی و مناطق جنگ‌زده داده شود که در آن درصد زیادی از جوانان فاقد مهارت‌های اولیه فناوری اطلاعات هستند.

جزوه آموزش مقدماتی icdl : زیرا برای بهبود جامعه مفید تلقی می‌شود و به نوبه خود آینده مناسبی برای شکل‌دهی به جامعه فراهم می‌کند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش تکنولوژی


جزوه آموزش مقدماتی icdl

کارفرمایان می دانند که افراد با مهارت های کامپیوتری بهره وری بیشتری دارند. آنها در انجام وظایفی که در غیر این صورت ممکن است وقت گیر باشند، کارآمدتر هستند.

جزوه آموزش مقدماتی icdl : آنها از فناوری برای برقراری ارتباط موثرتر استفاده می کنند و زمان کمتری را برای عیب یابی مشکلات فناوری اطلاعات تلف می کنند.

کارفرمایان کارکنانی را می خواهند که ماهر باشند و در دستیابی به اهداف کسب و کار به کارآمدترین، مؤثرترین و مولدترین شیوه سهیم باشند.


مهارت های خود را ثابت کنید

گواهینامه های بنیاد ECDL به کارفرما یا کارفرمای بالقوه شما ثابت می کند که شما مهارت های مورد نیاز برای محل کار امروزی را دارید و نشان می دهد که به یک استاندارد با کیفیت بالا و شناخته شده بین المللی دست یافته اید.

جزوه آموزش مقدماتی icdl : گواهینامه های بنیاد ECDL، با برنامه های درسی برتر که به طور منحصر به فرد برای اطمینان از مرتبط بودن، به روز بودن و معنی دار بودن آنها معتبر هستند.

لینک مفید : نفشه های راه های برنامه نویسی و هک و امنیت

از طریق برنامه ECDL / ICDL و همچنین برنامه ECDL / ICDL Advanced، تاکنون به بیش از ۱۱ میلیون نفر کمک کرده است. مهارت های خود را نشان دهند و مزیت رقابتی در بازار کار به دست آورند.


نرم افزارهای مورد نظر خود را انتخاب کنید

از آنجایی که برنامه های صدور گواهینامه ECDL Foundation خنثی از فروشنده هستند، می توانید با استفاده از برنامه های کاربردی نرم افزاری دلخواه خود آموزش و آزمایش دهید.

جزوه آموزش مقدماتی icdl : طیف وسیعی از برنامه‌های ارائه شده تضمین می‌کند که می‌توانید برنامه مهارت‌های مناسبی را برای استخدام انجام دهید، چه مبتدی کامل باشید، چه از قبل دانش اولیه داشته باشید، اما بخواهید به یک کاربر کاملاً ماهر از رایانه‌ها و برنامه‌های کاربردی استاندارد تبدیل شوید، یا یک کاربر پیشرفته‌تر.

لینک مفید : لینوکس و آشنایی با فهرست دستورات کاربردی لینوکس

ECDL / ICDL به استاندارد واقعی سواد دیجیتال در بسیاری از سیستم های آموزشی در سراسر جهان تبدیل شده است و به طور گسترده توسط وزارتخانه های آموزشی، هم برای دانش آموزان و هم برای معلمان، پذیرفته شده است.

گواهی ECDL یک برنامه مهارت شناخته شده است که در MICT Seta ثبت شده است.

با افزایش استفاده از رایانه در تمام جنبه های زندگی ما، علاقه فزاینده ای به تفکر محاسباتی و کدنویسی وجود دارد.

جزوه آموزش مقدماتی icdl : تقاضا برای چنین مهارت هایی نیز سر به فلک کشیده است که نشان دهنده اهمیت و ارزش آن در عصر دیجیتال ۴.۰ ما است.

لینک مفید : خودآموز فتوشاپ و آموزش اصولی و دقیق فتوشاپ

محاسبات ICDL مفاهیم و مهارت های اساسی مربوط به استفاده از تفکر محاسباتی، پوشش تجزیه مسئله، تشخیص الگو، انتزاع و الگوریتم ها و همچنین حل مسئله مربوط به کدگذاری را ارائه می کند.

مفهوم کلیدی مربوط به محاسبات و فعالیت های معمولی در ایجاد یک برنامه را درک کنید.

جزوه آموزش مقدماتی icdl : درک و استفاده از تکنیک های تفکر محاسباتی مانند تجزیه مسئله، تشخیص الگو، انتزاع و الگوریتم ها برای تجزیه و تحلیل یک مسئله و ایجاد راه حل.

لینک مفید : نرم افزار لاتکس چیست ؟ آشنایی اصولی با لاتکس

الگوریتم های یک برنامه را با استفاده از فلوچارت و شبه کد بنویسید، آزمایش کنید و اصلاح کنید

اصول و اصطلاحات کلیدی مرتبط با کدنویسی و اهمیت کدهای با ساختار و مستند را درک کنید

جزوه آموزش مقدماتی icdl : درک و استفاده از ساختارهای برنامه نویسی مانند متغیرها، انواع داده ها و منطق در یک برنامه.

لینک مفید : پخش تراکت

با استفاده از تکرار، عبارات شرطی، رویه ها و توابع، و همچنین رویدادها و دستورات در یک برنامه، کارایی و عملکرد را بهبود بخشید.

یک برنامه را تست و اشکال زدایی کنید و اطمینان حاصل کنید که قبل از انتشار الزامات آن را برآورده می کند.

جزوه آموزش مقدماتی icdl : پایگاه داده از نظر جداول، رکوردها و فیلدها چیست. نحوه تعیین فیلدهایی با انواع داده و تنظیمات ویژگی فیلد.

لینک مفید : بخش دانشگاهی

نحوه تنظیم یک فیلد به عنوان کلید اصلی، جابجایی بین حالت‌های مشاهده و پیمایش بین رکوردها در یک جدول، پرس و جو یا فرم.

چگونه رکوردها را به ترتیب صعودی یا نزولی مرتب کنیم و چگونه رکوردها را در جدول اضافه یا حذف کنیم.

جزوه آموزش مقدماتی icdl : نحوه اعمال یا حذف فیلتر در جدول یا فرم، همراه با نحوه ایجاد و ویرایش پرس و جوها و گزارش ها نیز پوشش داده خواهد شد.

لینک مفید : بخش خودرو

این قسمت ۲ از یک دوره ۲ قسمتی است که ممکن است به کارکنان کمک کند برای ماژول پایگاه داده ICDL آماده شوند.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : Introduction to Database

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *