ترفند جدید مخفی کردن آنلاین بودن در تلگرام

? ترفند جدید مخفی کردن آنلاین بودن در تلگرام | بخش تکنولوژی PDF :

? ۱- مراحل انجام مخفی کردن آخرین زمان آنلاین بودن

? ۲- نکات مهمقیمت : ۳.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


تلگرام به شما کمک می کند تا عکس ها و ویدیوهای زیادی را به اشتراک بگذارید (تا ۱ گیگابایت)، این یک برنامه پیام رسانی با تمرکز بیشتر بر روی امنیت و سرعت است که به شما کمک می کند تا چت های گروهی حاوی حداکثر ۵۰۰۰ عضو تشکیل دهید و با همه در تماس باشید و به شما کمک می کند تا تعداد بیشماری را به اشتراک بگذارید. عکس ها و فیلم ها (حداکثر ۱ گیگابایت).


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش تکنولوژی


ترفند جدید مخفی کردن آنلاین بودن در تلگرام

این برنامه دارای امنیت بالایی است زیرا امنیت بیشتری نسبت به سایر برنامه های پیام رسان ارائه می دهد، و چت مخفی با استفاده از تکنیک رمزگذاری نمونه ای برای امنیت و حفظ حریم خصوصی است، سریع است و گیرنده شما به همان سرعتی که روی دکمه ارسال کلیک می کنید، داده ها را دریافت می کند.

ترفند جدید مخفی کردن آنلاین بودن در تلگرام : شما می توانید فایل های ویدئویی تا ۱۰۲۴ مگابایت ارسال و دریافت کنید و می توانید چندین تصویر و عکس را به اشتراک بگذارید.

لینک مفید : LED چیست ؟

تلگرام سرویس پیام رسانی بسیار سریع را ارائه می دهد، دارای پشتیبانی آنی است زیرا پشتیبانی بلادرنگ در تلگرام در دسترس است تا کاربران بتوانند برای هر نوع سوالی با شرکت تماس بگیرند و در زیر تنظیمات گزینه Ask a question وجود دارد تا سوالات مربوطه را انجام دهند. به برنامه

ترفند جدید مخفی کردن آنلاین بودن در تلگرام : کاربران اکنون می‌توانند تصاویر، صدا و ویدئو را به عنوان بخشی از پیام‌های خود ارسال کنند، بسیار قابل اعتماد است و تا زمانی که فایل‌های بزرگ‌تری را آپلود یا دانلود نکنید، حجم زیادی از داده‌ها را از دست نخواهید داد، زیرا چت تنها به بایت داده نیاز دارد. ، پس زمینه ها و صداها راه های خوبی برای شخصی سازی برنامه ارائه می دهند.

لینک مفید : خودآموز فتوشاپ

هیچ تبلیغاتی ندارد و کاملا رایگان است، هیچ هزینه استفاده ای از شرکت درخواست نمی کند، در یک زمان راحت تر و سریعتر از سایر روش های ارتباطی بود، داده ها را در فضای ابری ذخیره می کند.

ترفند جدید مخفی کردن آنلاین بودن در تلگرام : فضای ذخیره سازی ابری نامحدود دارد، شما هرگز داده هایی را که به اشتراک گذاشته اید از دست نخواهید داد و می توانید از بیش از یک دستگاه به آن دسترسی داشته باشید.

این برنامه حاوی تبلیغات یا محتوای ممتاز اضافی نیست، هیچ هزینه اشتراکی ندارد، این یک برنامه پیام رسانی است که به شما کمک می کند از هر دستگاه Android یا iOS به آنها دسترسی داشته باشید زیرا همه پیام های چت شما در یک ابر ذخیره می شوند، و می توان از آن در چندین دستگاه استفاده کرد. .

لینک مفید : فهرست دستورات کاربردی لینوکس

این سرویس رمزگذاری سرتاسری را برای تماس‌های صوتی و چت‌های مخفی رمزگذاری شده سرتاسر اختیاری بین دو کاربر آنلاین ارائه می‌دهد، اما نه برای گروه‌ها یا کانال‌ها، دارای حالت خود تخریبی است که همه چت‌ها را قادر می‌سازد بدون نقص کار کنند.

ترفند جدید مخفی کردن آنلاین بودن در تلگرام : این برنامه با عملکرد بسیار پایدار و قابل اعتماد اجرا می شود و پیام ها بدون تاخیر تحویل داده می شوند، بنابراین، یکی از سریع ترین برنامه های پیام رسان موجود است.

لینک مفید : ریپورت تلگرام

این پیام‌های شما را از حملات هکرها ایمن نگه می‌دارد، می‌توانید از اکثر مکان‌های راه دور متصل شوید، می‌توانید گروه‌هایی را با حداکثر ۵۰۰۰ عضو هماهنگ کنید، و می‌توانید چت‌های خود را در همه دستگاه‌های خود همگام‌سازی کنید.

ترفند جدید مخفی کردن آنلاین بودن در تلگرام : چت های معمولی و چت های مخفی در تلگرام هستند، چت های معمولی با استفاده از رمزگذاری سرویس گیرنده-سرور است که در آن پیام ها برای دسترسی آینده از چندین دستگاه در یک ابر ذخیره می شوند.

و چت های مخفی با استفاده از رمزگذاری سرتاسر با گزینه self-destruct که در آن فقط دو طرف درگیر می توانند پیام را ببینند.

لینک مفید : دریافت شناسه ارکید (orcid)

تلگرام می‌تواند از امنیت داده‌های شما مراقبت کند، همانطور که همه آخرین رویدادها نشان می‌دهند، آی‌پی یا شماره تلفن شما را نمی‌دهد، تلگرام همچنان می‌تواند اطلاعات شما را در صورت وجود تصمیم رسمی دادگاه و فقط در کشورهای اروپایی ارائه دهد.

ترفند جدید مخفی کردن آنلاین بودن در تلگرام : چت های مخفی وجود دارد، آنها محرمانه بودن کامل پیام ها را تضمین می کنند زیرا اطلاعات در جایی ذخیره نمی شود، راه های زیادی برای نامرئی کردن پیام های شما تا حد امکان وجود دارد.

هر دو نسخه موبایل و دسکتاپ وجود دارد، اتاق های چت فوق العاده ای وجود دارد که می توانند تا حد امکان جمع آوری شوند. ۵۰۰۰ نفر

لینک مفید : بخش کنکور

تلگرام دارای کانال هایی است که فرد می تواند بدون حضور در چت گروهی به اطلاعات متصل شود، این ویژگی در واتس اپ موجود نیست، این ویژگی بسیار مهمی است که تلگرام را متفاوت و متمایز می کند، کانال ها می توانند بدون هیچ نظر یا تحلیلی اطلاعات ارسال کنند.

ترفند جدید مخفی کردن آنلاین بودن در تلگرام : تلگرام اجازه می دهد تا فایل های سنگین بر روی پلتفرم خود منتقل شوند، این باعث می شود تلگرام مکان خوبی برای اشتراک گذاری فایل باشد.

لینک مفید : بخش روانشناسی

به دلیل چت های گروهی شانس بیشتری برای ملاقات با افراد جدید با تلگرام دارید، چت های گروهی بر خلاف چت گروهی Whatsapp هستند زیرا می توانید به آن بپیوندید. فقط با دنبال کردن یک لینک وارد شوید.


معایب تلگرام

ما نمی توانیم وضعیت مخاطبین را بدانیم و نمی توانیم به راحتی بفهمیم که شخص مقابل آنلاین یا آفلاین است، گاهی اوقات لازم است برنامه را برای دریافت پیام باز کنید که باعث می شود “برنامه پیام فوری” بی معنی باشد و هیچ پیام صوتی ندارد

ترفند جدید مخفی کردن آنلاین بودن در تلگرام : وقتی می خواهید بیش از یک فایل بفرستید چندین انتخاب ندارد، امکان انتخاب چند فایل و ارسال همزمان وجود ندارد و باید فایل اول را ارسال کنید و بعد از آن فایل دوم را ارسال کنید و ما می توانیم عکس ها را در برخی از موبایل ها آپلود نکنید.

لینک مفید : بخش مذهبی

وقتی به یک شماره تلفن متصل می‌شوید، این فرصتی را برای یافتن تمام اطلاعات مخاطبین خود و ارسال آنها به سرور ارائه می‌دهد، اشکال اصلی فقط نشان دادن مخاطبین شما نیست.

ترفند جدید مخفی کردن آنلاین بودن در تلگرام : تقریباً هر سرویس امنیتی دولتی می‌تواند تمام شماره‌های تلفن کشور را اضافه کند. به مخاطبین آنها، بنابراین، می توانید دریابید که چه افرادی در شبکه اجتماعی ثبت نام کرده اند و آخرین بار چه زمانی از آن بازدید کرده اند.

لینک مفید : بخش اجتماعی

هنگامی که پیام ها از طریق یک چت معمولی و نه مخفی ارسال می شوند، سپس به طور رسمی، رمزگذاری نمی شوند، نباید فکر کنید که ارائه دهنده شما می تواند هر یک از پیام های شما را به راحتی بخواند.

زیرا همه دیالوگ ها دارای یک پروتکل بسته هستند، اگرچه، همه پیام ها روی یک سرور ویژه تلگرام هستند، وقتی دوباره وارد حساب خود می شوید، به آنجا می روند.

لینک مفید : تهرانی

ترفند جدید مخفی کردن آنلاین بودن در تلگرام : لیست مخاطبین بر اساس شماره تلفن است و نیاز به مجوزهای تماس در دستگاه های تلفن همراه دارد، نسخه تلگرام برای رایانه شخصی یا هنوز به طور کامل توسعه نیافته است یا توسعه آن متوقف شده است.

لینک مفید : بخش ورزشی

زیرا چت مخفی در آن وجود ندارد، این ویژگی منحصراً در دسترس است. دستگاه های تلفن همراه، هنگامی که یک عکس نمایه جدید آپلود می کنید، عکس قبلی نیز در آنجا باقی می ماند، بنابراین، باید آن را به صورت دستی حذف کنید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : What are the advantages and disadvantages of Telegram?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *