آموزش ساده تله پاتی


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 آموزش ساده تله پاتی | فهرست PDF :
🌟 ۱- مراحل آموزش تله پاتی
🌟 ۲- تمرینات بسیار ساده


قیمت : ۲۱.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – بخش متافیزیکآموزش ساده تله پاتی
آموزش ساده تله پاتی

آموزش ساده تله پاتی

آموزش ساده تله پاتی یک روش هست و در نتیجه شرطی نماید که در فاصله طولانی بر قراری تله پاتی مشکل تر است این تصور یا شرطی شدن نادرست و مضر است هرگز به فاصله موجود بین گیرنده و فرستنده اهمیتی ندهید.

تجسم و تصویر سازی سابلیمینال تقویت تله پاتی برای دانلود سابلیمینال تقویت تله پاتی روی متن کلیک کنید قبل از شروع انتقال، مهم است که مراحل قبلی به خوبی دنبال شده باشند. آنها اساس موفقیت شما خواهند بود.

آموزش ساده تله پاتی شما به همان میزان از ظرفیت و قابلیتی را که در فاصله نزدیک کسب کرده اید می توانید در فواصل طولانی هم دریافت کنید.

میزان فاصله در نحوه و نتیجه ارتباط تله پاتی کمترین تاثیری ندارد. این تلقین ذهنی بر روی رفتار شما تاثیر گذاشته و در عمل نیز در فواصل نزدیک تر نتیجه بهتری کسب می کنید.

اگر شما فکر خود را به این امر معطوف که می توان از چند سانتیمتر تا چند هزار کیلو متر متفاوت باشد.

آموزش ساده تله پاتی تجسم و تصویر سازی سابلیمینال تقویت تله پاتی برای دانلود سابلیمینال تقویت تله پاتی روی متن کلیک کنید قبل از شروع انتقال، مهم است که مراحل قبلی به خوبی دنبال شده باشند. آنها اساس موفقیت شما خواهند بود.


آرامش ذهنی

لطفا توجه داشته باشید که تجسم لوله یک قانون حتمی نیست؛ فقط یک کمک خیلی مؤثر است که به شما کمک می کند تمرکز کرده و یک جهت تعریف شده به افکارتان بدهید. به جای لوله می توانید تصور کنید که پشت تلفن با دوست تان حرف می زنید.

آموزش ساده تله پاتی ذهتان را از افکار ناخواسته پاک کنید. ذهن‌تان را آرام کنید. بگذارید افکار بیایند و بروند اما به آنها وصل نشوید. روی هدف تان تمرکز کنید.

و مثل چاقو می باشد یکی برای جراحی و یکی برای از بین بردن می تواند استفاده کند. در هر تمرین یا برنامه تله پاتیک بین دو فرد فرستنده و گیرنده فاصله ای وجود دارد

اگر بخواهید می توانید به عکس رنگی‌ای از او قبل از انجام آزمایش هم نگاه کنید. این به شما کمک می کند که به درستی او را تجسم کنید. حال تصور کنید که لوله ای نقره‌ای ذهن شما را به ذهن او متصل می کند.


تله پاتی

آموزش ساده تله پاتی از آنجایی که شما فرستنده هستید، تمرکزتان باید روی فرستادن افکار باشد و گیرنده هم باید روی دریافت تمرکز کند. حواستان باشد که هردو چیزی برای حواس پرتی اطرافتان نباشد. یک محیط آرام و راحت حداکثر نتایج را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

این لوله کانالی خواهد بود که ذهن‌تان از طریقش با ذهن او ارتباط برقرار می کند. تجسم کنید که لوله پر از انرژی است. باور داشته باشید که لوله خیلی مؤثر است و کار را به خوبی انجام می دهد.

آموزش ساده تله پاتی همچنین تجسم یکی از مهم ترین قسمت های این آموزش هست. با چشمانی بسته تصویری واضح از دریافت کننده را تصور کنید. تصور کنید که او قدری آن طرف تر از شماست. او را رنگی و درست تصور کنید. احساس کنید که او واقعا آنجاست.


تمرین باز شدن راه تله پاتی شما

آموزش ساده تله پاتی در طول تمرین عضلات دست باید در وضعیتی راحت و رها شده باشند و هنگام حرکت به سمت جلو و یا عقب نباید فشارو زوری به دستها وارد کرد و باید حالتی شبیه به شنا کردن و یا پروازدست در هوا را داشته باشند بعد از کمی تمرین دستها به راحتی و بدون هیچ فشاری حرکت می کنند

آموزش ساده تله پاتی توجه داشته باشید که کمرو ستون فقرات باید صاف ولی در عین حال عضلات بدن شل و راحت باشند مخصوصا دستها باید در وضعیت ارام و راحتی باشند و هیچگونه فشاری نباید به انها وارد شود کف دست و انگشتان در وضعیتی رها شده به سمت پایین باشد


تمرین آسان و عملی

برای شروع برروی یک صندلی بنشینِد سپس دستان خود راهم عرض شانه ها به سمت جلو بکشید آموزش ساده تله پاتی دستها باید بصورت موازی یکدیگرو در امتداد سطح زمین باشدو نوک انگشتان دست باید به سوی زمین اشاره کنند ( بدین صورت که بازوها و ارنج موازی سطح زمین ولی مچ دست شکسته و انگشتان به سمت پایین نشانه رفته باشند)

آموزش ساده تله پاتی حرکت دستها باید با عمل تنفس هماهنگ شود بدین صورت که در ابتدا وقتیکه دستها را به سمت داخل بدن می اوریم عمل دم را به ارامی شروع می کنیم و با رسیدن دستها به سینه عمل دم تمام و کامل میشود وسپس مکثی کوتاه ودوباره همین حالت برای بردن دستها به جلو و عمل بازدم تکرار می شود.

حالا همزمان با تنفسی آرام و عمیق دستان خود را به سمت بدن عقب بکشید و پس از یک مکث کوتاه و حبس نفس خیلی آرام دستها را به سمت جلو و وضعیت قبلی ببرید و نفس خود را آرام بیرون دهید


تمرین دوم سریع و آسان تله پاتی 

آموزش ساده تله پاتی در حالی که در کاملا ریلکس هستید چشمان خود را آرام ببندید وفردی را که میخواهید با او تله پاتی داشته باشید در نظر بگیرید

تقریبا چیزی شبیه یک فیلم با همه جزییات آن. حالا از او بخواهید که کاری را انجام دهد همانطور که گفتم در ابتدا با چیزهای ساده شروع کنید مثلا از او بخواهید که به شما تلفن کند بعد از این که در این کار موفق شدید سعی کنید

کنید تمام حالات روحی و فیزیکی شخص مورد نظر از قبیل شکل وحالت صورت – طرز صحبت کردن – چیزهای مورد علاقه آن شخص و … را دقیقا در ذهن خود تجسم کنید

آموزش ساده تله پاتی در تمرین بعدی با استفاده همین روش از او بخواهید همین عمل را در یک زمان مشخص انجام دهد و به همین شکل می توانید تمرینات را گسترده تر ومتنوع تر کنید .

به شکلی که هم اکنون آن شخص درروبروی شما قرار گرفته و شما دارید با او صحبت کرده و به چهره او نگاه میکنید اکنون تصویر ذهنی خود را بزرگتروشفافتر کنید و دقیق ترین جزییات را به شکلی واضح وشفاف در تصویر ذهنی خود ترسیم کنید.


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه