عزیمت شطب و آیا شما هم اسرار عزیمت شطب را …

عزیمت شطب و آیا شما هم اسرار عزیمت شطب را … | ریاضت اغلب با فقر، انکار خود اشتباه گرفته می شود. این هیچکدام نیست. ریاضت از بلوغ بیرون می آید. نشانه سلامت اجتماعی است. اغلب افرادی که ریاضت می کشند از غنا رنجیده اند.

? اسرار عزیمت شطب | بخش متافیزیک PDF :

? ۱- عزیمت شطب

? ۲- دستور ریاضتقیمت : ۷۳.۰۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


این یک حالت بسیار رقت انگیز است. چنین ریاضتی نه از روی بلوغ بلکه از روی اجبار به وجود می آید. ریاضت واقعی برای غنا تحمل می کند و هرگز کینه توز نیست.

عزیمت شطب | آیا شما هم اسرار عزیمت شطب : در واقع، کسی که بالغ است، برای کسی که ریاضت ندارد، ترحم خواهد کرد. ریاضت مخالف جشن نیست و صرف بطالت جشن نیست. جشن در روح طلوع می کند. تنها کسی که از نظر روحی غنی باشد می تواند ریاضت را انجام دهد.

ممکن است کسی از نظر مادی ثروتمند باشد، اما اگر از نظر روحی فقیر باشد، نه می‌تواند جشن بگیرد و نه می‌تواند تکامل یابد. فقر روح باطل است. ریاضت از غرور غرور رهایی می آورد. اما افتخار کردن به ریاضت دوباره یک بیهوده است!

ریاضت از فراوانی بیرون می آید و ریاضت فراوانی می آورد. اگر در هر زمینه ای از زندگی احساس کمبود می کنید، بلافاصله ریاضت را شروع کنید. ریاضت نه تنها آزادی را به ارمغان می آورد، بلکه به اشتراک گذاری و مراقبت را نیز می پروراند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *