کد جذب ثروت و نحوه آشنایی اصولی با جذب ثروت

? کد جذب ثروت و نحوه آشنایی اصولی با جذب ثروت | بخش انگیزشی PDF :

? ۱- جذب پول و تجلی و تجربه فراوانی

? ۲- حفظ سلامتی فیزیکی خود

? ۳- مشاغل

? ۴- کارگاه جذب ثروت

? ۵- چگونه با ذهن پول را جذب کنیم؟قیمت : ۲۰.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


قانون جذب این باور است که می‌توانیم هر چیزی را که روی آن تمرکز می‌کنیم، از ثروت گرفته تا عشق و شادی، جذب کنیم.

این ایده زندگی من را تغییر داد، اما برای همه کار نمی کند. این به این دلیل است که بسیاری از مردم نیمه دیگر معادله را فراموش می کنند: جذب آنچه می خواهید کافی نیست. شما نیز باید اقدام کنید


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش انگیزشی


با ترس های خود روبرو شوید.

برای موفقیت، باید بر ترس های خود غلبه کنید. برخی از افراد از شکست می ترسند. دیگران از موفقیت می ترسند خیلی ها از گرفتن تصمیم اشتباه می ترسند و اصلا تصمیم نمی گیرند.

کد جذب ثروت : این وسوسه انگیز است که فکر کنید همیشه می توانید از فردا شروع کنید – اما شکست واقعی این است که هرگز تلاش نکنید.

لینک مفید : چگونه موفق شوم ؟

به جای ترس از چالش های اجتناب ناپذیر، اگر بپذیرید که آنها بخشی از زندگی هستند، چه؟ مشکلات صرفا موقعیت هایی هستند که مقدم بر راه حل ها و فرصت ها هستند.

در یکی از شرکت‌هایم، از هر کارمندی می‌خواهم که چتربازی کند، که در طول مصاحبه به آنها می‌گویم. به صراحت می توانم بگویم که موفق ترین شرکت های من آنهایی هستند که اکثر کارمندان آنها از هواپیما بیرون پریده اند.


ایجاد یادآوری در همه جا

قانون جذب بر بیان جملات تاکیدی و تجسم خود در حال انجام اهدافتان تاکید دارد. وقتی شروع به کار در املاک و مستغلات کردم، در طول روز چند نامه روی دستم می نوشتم تا در طول روز حرف های تاکیدی ام را یادآوری کنم.

کد جذب ثروت : به عنوان مثال، من یک “b” برای “بهترین فروشنده” می نویسم. وقتی به سر کار می‌رفتم این را می‌دیدم و فریاد می‌زدم: «من بهترین فروشنده کشور هستم! همه می خواهند از من خرید کنند! من ثروتمند خواهم شد!»

لینک مفید : تکنیک جذب ثروت با برگ بو

استفاده از کلمات “من هستم” مستقیماً با ناخودآگاه شما صحبت می کند. اهداف و گفته های خود را بنویسید؛ تصاویری از آنچه که برای آن تلاش می کنید چاپ کنید و آنها را در اطراف خانه و محل کار خود قرار دهید. وقتی اغلب آنها را می بینید، بیشتر در ذهن شما نقش می بندد.

کد جذب ثروت : تجسم زمانی قوی تر است که با احساسات قوی و مثبت پشتیبانی شود. تصور کنید برای رسیدن به اهدافتان چه احساسی خواهید داشت. این چیزی است که شما را الهام می بخشد.


ایده های بزرگ را اجرا کنید

اقدام به این معنی است که کار را انجام دهید و ایده های خود را شروع کنید. وقتی ایده بزرگی دارید، آن را یادداشت کنید تا زمانی که الهام گرفته اید.

لینک مفید : یک میلیون ایده کسب و کار

سپس مراحل فوری را که می توانید برای واقعی کردن آن بردارید فهرست کنید. ممکن است انجام تحقیق برای دیدن امکان پذیر بودن آن یا گفتن به یک دوست باشد تا کمی مسئولیت پذیر باشید.


از دیگران تقلید کنید

برای اینکه در کاری که انجام می دهید بهترین باشید، به سادگی آنچه را که رقبایتان انجام می دهند تطبیق دهید – سپس آن را بهتر یا متفاوت انجام دهید.

کد جذب ثروت : وب سایت ها و مواد بازاریابی آنها را مطالعه کنید. سعی کنید شرکتی باشید که بهترین افراد آنها می خواهند در آن کار کنند. من استراتژی های زیادی را با استخدام کارمندان از رقبا آموخته ام.

لینک مفید : قانون جذب ثروت

مربیان نیز مهم هستند، اما لازم نیست مربیان رهبری گران قیمت باشند. یک مربی می‌تواند نویسنده‌ای باشد که نقل قول‌هایش به شما الهام می‌دهد یا یک تأثیرگذار با ویدیوهای انگیزشی YouTube.


ورزش کنید

سلامت جسمانی شما بر تمام زمینه های زندگی شما تأثیر می گذارد. احتمالاً می‌دانید که باید ورزش کنید – اما آیا به خودتان اجازه می‌دهید که آن را با شرایط خودتان انجام دهید؟

کد جذب ثروت : برای مثال، اگر اهل صبح نیستید، صبح ها ورزش نکنید. اگر از باشگاه متنفرید، یک ورزش گروهی انجام دهید یا از محل کار به خانه بروید.

لینک مفید : رهایی از افکار وسواسی

برای صرفه جویی در زمان در طول روز به راحتی می توان ورزش را قطع کرد، اما این کار را نکنید. ۱۵ دقیقه پیاده روی خیلی بهتر از انجام ندادن هیچ کاری است.

از ورزش به عنوان راهی برای رسیدن به اهداف دیگر استفاده کنید، مانند گذراندن وقت به تنهایی، که برای موفقیت بسیار مهم است. مهم ترین پیشرفت ها از تنهایی حاصل می شود، بنابراین هر روز برای خود وقت بگذارید.

کد جذب ثروت : اگر می خواهید بدست آورید، باید بدهید. این فقط در مورد پول صدق نمی کند. یک لایه دیگر وجود دارد من آن را ارتعاشی می نامم.

روی احساساتی که در حین دادن احساس می کنید تمرکز کنید. وقتی پول می دهید و نسبت به آن احساس خوبی می کنید، در ازای آن چیزی دریافت خواهید کرد که احساس خوبی دارد.

لینک مفید : پولدار شدن

ممکن است پول باشد، اما ممکن است نباشد. وقتی به کسی می گویید روز خوبی داشته باشد، آن را بی خیال نگویید. معنیش کن در پشت این آرزو عشق را احساس کنید و در عوض آن را دریافت خواهید کرد.

کد جذب ثروت : این دلیل دیگری است که قانون جذب برای همه کار نمی کند. فقط برای گرفتن چیزی در ازای آن چیزی ندهید. به کسی که نیاز دارد پول ندهید و از او انتظار داشته باشید که به روش خاصی از آن استفاده کند. به آنها کمک کنید زیرا می دانید شادی به آنها خواهد داد.


روی تیم خود سرمایه گذاری کنید

برای اینکه بهترین باشید، باید با بهترین ها کار کنید – و به ارزش آنها بپردازید. این درس را زمانی که با فروشنده ای در مورد نرخ های پایین تر مذاکره کردم، به سختی یاد گرفتم.

این امر باعث شد که آنها به دلیل نداشتن بودجه کافی برای انجام بهترین کار ممکن دست به کار شوند. وقتی کارمندان و فروشندگان نگران پول نباشند، روی جزئیات تمرکز می کنند و مشتریان متوجه می شوند.

کد جذب ثروت : این سرمایه گذاری نباید پول باشد. یک فرهنگ “یک بار در زندگی” بسازید. مزایایی مانند برنامه های آموزشی یا سلامتی را ارائه دهید.

لنیک مفید : موفقیت با الویت بندی کارها | اصول موفقیت در کار

با سفارش یک ناهار ویژه برای تیم خود یا بستن دفتر در اوایل جمعه، لحظات کوچک شادی را ایجاد کنید. به کارمندان مالکیت و اعتماد بدهید. با داشتن یک تیم قوی پشت سرتان، موفقیت بسیار آسان تر است.

پیروزی های کوچک و بزرگ را به عنوان یک تیم جشن بگیرید. دوپامین، که به ما احساس رضایت می دهد، همچنین ما را وادار می کند تا به هر چیزی که باعث آزاد شدن آن می شود، عمل کنیم. با جشن گرفتن موفقیت، می توانید به آن اعتیاد ایجاد کنید.


از آن لذت ببرید – و آن را ادامه دهید.

ثروت فقط پول نیست همچنین در مورد داشتن وقت آزاد برای لذت بردن از آن و جدا شدن از کار است. بیاموزید که از تجربیات با عزیزان خود لذت ببرید بدون اینکه از نظر ذهنی به تجارت خود لنگر بیاندازید.

کد جذب ثروت : برای ثروت درازمدت، باید اقداماتی را که در وهله اول شما را ثروتمند کرده است، ادامه دهید، حتی زمانی که شرایط سخت می شود.

لینک مفید : بخش فینگر فود

زمانی که در اولین کسب و کارم همه چیز بد شد، اجازه دادم نگرانی بهترین حالت را داشته باشد.

می ترسیدم اگر همه چیزهایی را که برای آن زحمت کشیده بودم از دست بدهم چه اتفاقی می افتد. ذهن من به جای فراوانی به جای کمبود رفت.

کد جذب ثروت : من از وقت گذاشتن برای تعیین اهداف، تجسم و فعال ماندن دست کشیدم، و آن کسب و کار در نهایت شکست خورد. وقتی همه این عادت ها را دوباره شروع کردم، طولی نکشید که موفقیتم را بازیابی کردم.

لینک مفید : بخش خدمات مشاوره

مثبت بمانید و از احاطه منفی خودداری کنید. اگر خودم را در وسط یک گفتگوی مملو از شایعات یا منفی ببینم، خودم را به دستشویی معذور می کنم یا وانمود می کنم که یک تماس تلفنی دارم.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : How To Attract Wealth (And Keep It)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *