روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟


امتیاز دهید نظرات شما

زمان انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ , آخرین بروز رسانی: 6 روز گذشته

🔷 روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟ فهرست :
🌟 ۱. آشنایی با روغن خراطین اصل !!
🌟 ۲. نحوه استفاده صحیح از این روغن
🌟 ۳. آشنایی با خواص و فواید روغن خراطین اصل
🌟 ۴. مدت زمان اثر بخشی !!


⬅️ سوالات پاسخ داده شده :
🔹 روغن خراطین چیست ؟
🔸 چند سانت به قطر و طول افزایش میدهد ؟
🔹 بهترین روش استفاده برای آلت تناسلی چیست ؟
🔸 روغن خراطین روی کدام قسمت اثر می گذارد ؟
🔹 چند دوره باید مصرف کنیم تا جواب بگیریم ؟
🔸 چطور بفهمیم روغن خراطین اصل است ؟


قیمت : ۵.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟ روغن خراطین یک روغن طبیعی است که از کرم خاکی گرفته میشود،این روغن برای حجم دهی و‌بزرگ کردن قسمت های مختلف بدن استفاده میشود

اندام هایی که بافت چربی دارن را میتوان با این روغن افزایش حجم داد که در بانوان و آقایان بسیار رایج شده است

اما مهمترین نکته در استفاده از روغن نحوه درست استفاده از روغن خراطین و همچنین انتخاب یک روغن خراطین اصل و با غلظت است .

برای هر کدام از نقاط بدن دستور مصرف مربوطه و مدت زمانی که گفته میشود باید استفاده شود تا شما به بهترین نتیجه برسید.

روغن خراطین علاوه بر حجم‌دهی و‌افزایش قد آلت تناسلی آقایان در مواردی دیگر نیز استفاده میشود که در این مقاله به آن پرداخته شده است.

روغن خراطین در علم طب سنتی اعتبار خود را خیلی وقت است که به دست آورده و امروزه هر کسی که از محصول خوب و نحوه استفاده درسته آن مطلع است با رضایت و‌بازدهی بالا از روغن خراطین استفاده میکند.

روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟ امیدوارم با مطالبی که گفته شده است شما نیز به جمع کسانی که پاسخ خوبی از روغن خراطین گرفتند بپیوندید.


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – زناشوییروغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟ کانون خرد ماندگار ایران
روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟ کانون خرد ماندگار ایران

استفاده روغن خراطین برای آقایان : عضله سازی (بدنسازان) ، طول و قطر آلت تناسلی قابل استفاده میباشد


خواص روغن خراطین برای افزایش حجم عضلانی ورزشکاران

افرادی که به سراغ ورزش بدنسازی می روند، می خواهند روی عضلات خود کار کرده و به فرمی ایده آل از اندام خود دست یابند. طبق ژنتیک و یا تنظیمات هورمونی بدن بعضی افراد، ممکن است برخی عضلات به حجم ایده آل نرسند.

روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟ : با این روش، دیگر لزومی به استفاده از پودرهای شیمیایی و مکمل های ورزشی برای عضله سازی نیست.

به همین دلیل آسیبی به بدن نرسیده و از بروز مشکلات برای کبد و دستگاه گوارشی جلوگیری می شود.

خاصیت گلیکو لیپوپروتئینی و آنتی اکسیدانی موجود در ترکیبات روغن خراطین، موجب تحریک رشد سلول ها می شود. خواص روغن خراطین به عنوان یک روغن عضله ساز، بسیار موثر برای ورزشکاران است.

روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟

بعد از ورزش و به کارگیری عضلات مورد نظر برای افزایش حجم، دوش گرفته و آن قسمت را با روغن خراطین ماساژ دهید. ماساژ قسمت مورد نظر را تا زمانی که روغن جذب پوست شود ادامه دهید.


روغن خراطین چند سانت بزرگ میکند ؟

روغن خراطین برای چاقی صورت روشی مفید ،آسان ،کم هزینه و در دسترس می باشد که فاقد عوارض جانبی بوده و مورد تایید پزشکان می باشد.

روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟ : روغن خراطین به سبب خاصیت احتقان آوری، باعث افزایش گردش خون می شود روغن خراطین باعث تجمیع خون بیشتر در رگ ها و مویرگ ها شده و با این کار مواد مغذی و ریز مغذی بیشتری را به بافت مربوطه می رساند این کار باعث تغذیه بهتر بافت ها و در ادامه رشد و چاق تر شدن بافت مورد نظرمی شود.

استفاده از روغن خراطین برای چاقی صورت به عنوان یک ماده افزایش دهنده جریان خون و چاق کننده در طب سنتی سابقه بسیار طولانی دارد باید توجه داشته باشید که روغن خراطین، عمل شاق و پیچیده ای را انجام نمی دهد بلکه کار روغن خراطین این است که باعث می شود خون بیشتری در رگ ها و مویرگ های بافت مورد نظر جریان پیدا کند.

این خاصیت جالب روغن خراطین از نظر علمی کاملا اثبات شده و مورد تایید می باشد.

روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟ : ماساژ دادن صورت و گونه ها، باعث افزایش خون رسانی و افزایش سوخت و ساز در این نواحی می شود.

خون رسانی و سوخت و ساز بیشتر نیز رشد اندام ها را در پی دارد در صورتی که ماساژ دادن صورت به شیوه ای صحیح صورت گیرد، بدون شک در دراز مدت می تواند باعث چاق تر شدن صورت و گونه ها شود البته ماساژ دادن صورت و گونه در صورتی که با استفاده از یک روغن خراطین خوب و با کیفیت نیز همراه باشد، باعث نتیجه گیری به مراتب بهتر و سریع تری خواد بود.

روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟

البته متاسفانه این روزها پیدا کردن یک روغن خراطین و باکیفیت نیز کار بسیار دشواری شده است چرا که هر فروشگاهی با ارائه روغن های مختلف که مشخص نیست از چه روشی تحصیل و جمع آوری شده اند .

چاق کردن صورت و گونه ها با روغن خراطین ، برای بسیاری از خانم ها یکی از مهمترین دغده هایشان محسوب می شود بسیاری از خانم ها دارای صورت هایی استخوانی و لاغر هستند و برای اینکه صورت خود را چاق تر و تپل تر کنند، روش های مختلفی را آزمایش کرده اند مطمئنا یکی از بهترین روش های چاق تر کردن صورت و گونه ها، ماساژ صورت با روغن خراطین خوب و با کیفیت می باشد.


تاثیر روغن خراطین برای گونه

روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟ : گونه ها نقش بسیار موثری بر زیبایی افراد بخصوص خانم ها دارد. بدلیل حرکت ژل ها در زیر پوست و بوجود آمدن عوارضی مثل تورم ،کبودی و التهاب سلولی ، این نوع عمل در نزد بسیاری از متخصصان جراحی رد شده است.

روغن خراطین چند سانت بزرگ میکند : با استفاده از روغن طبیعی خراطین میتوانید حداکثر بعد از یک دوره یک ماهه و حداکثر چهل روزه به اندازه متناسب دلخواه و زیبایی مورد نظر دست یابید. امروزه با تزریق ژل به زیر گونه و یا گذاشتن پروتز گونه ،عمل زیبایی گونه را انجام میدهند.


بزرگ کردن آلت | روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟

هر چند سایز نرمال و طبیعی آلت جنسی مردان حدود ۱۲ سانتیمتر است ،اما خیلی از آقایان و بخصوص جوانان تمایل دارند طول آلتی بیش از ۲۰ سانتیمتر داشته باشند. در حالت کلی برای افزایش طول آلت از روش های جراحی،کاهش وزن و دستگاه لارجرباکس و …استفاده میشود.

روغن طبیعی خراطین راهی بسیار مطمئن ،کم خرج و با بیشترین بازدهی در بین روش های ذکر شده میتواند باعث افزایش طولی در حدود ۲تا ۵ سانتیمتر را در یک دوره ۶۰ تا ۹۰ روزه شود.

روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟

افزایش طول و قطر آلت میتواند فوایدی داشته باشد که میتوان به این موارد اشاره کرد:

افزایش مدت زمان رابطه ی جنسی ، رابطه لذت بخش تر برای خود و شریک جنیسیتان ، ارضای قوی تر و لذت بخش تر ، آرامش روحی و روانی بیشتر ، افزایش اعتماد بنفس ، کاهش خمیدگی آلت ، افزایش قابلیت چندبار ارضا شدن پشت سر هم ، افزایش قدرت و شدت جهش منی هنگام ارضا شدن


به این مطلب امتیاز دهید :

4.5/5 - (36 امتیاز)

نظـــر خود را بنویسید !!

‫۲ نظرها

 1. سلام ضمن عرض تشکر از شما که به افرادی که مشکل دارند کمک میکنید برای خرید و دریافت ان چه اقدامی باید انجام داد و محرمانه بماند و شما مثل یک پزشک امین افراد باشید چون فضای مجازی خیلی امن نیست. موفق باشید.

  1. سلام ، روزتون بخیر

   جهت استفاده از روغن خراطین شخصا نتایج برند آرترینا دیده ام

   پیشنهاد میکنیم از روغن خراطین برند آرترینا استفاده کنید

   نکته : روغن خراطین هیچ گونه مکملی ندارد ( کرم – پماد و … ندارد احتیاط کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه