چگونه طول رابطه جنسی خود را افزایش دهیم ؟


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 چگونه طول رابطه جنسی خود را افزایش دهیم ؟ فهرست :
🌟 ۱. نکاتی در مورد زود انزالی و عدم نعوظ
🌟 ۲. تفاوت زود انزالی با عدم نعوظ در مردان
🌟 ۳. عوامل ایجاد کننده زود انزالی در مردان
🌟 ۴. تاثیر سیگار و ‌قلیان در زود انزالی
🌟 ۵. ارتباط زود انزالی و ‌بیماری دیابت
🌟 ۶. راه های درمان زود انزالی
🌟 ۷. درمان های متداول زود انزالی و‌ عدم نعوظ
🌟 ۸. سوالات رایج در این زمینه
🌟 ۹. ۱۳ عملکرد اشتباه بانوان در طول رابطه جنسی
🌟 ۱۰. نکاتی که باعث‌ تفویت رابطه جنسی میشود

محبت و جلب قوی همسر
بخوانید

⬅️ سوالات پاسخ داده شده :
🔹 چگونه زمان رابطه جنسی خود را افزایش دهیم ؟
🔸 آیا احساس میکنید روابط جنسی شما و‌هسرتان به مشکل برخورده است ؟
🔹 آیا از زودانزالی خجالت زده هستید ؟

با نکاتی که داخل مقاله وجود دارد نه تنها زود انزالی خود را درمان کنید بلکه یاد بگیرید که چگونه یک‌رابطه جنسی فوق العاده را بسازید.


قیمت : ۹.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


چگونه طول رابطه جنسی خود را افزایش دهیم ؟ از اهمیت رابطه جنسی بین زن و شوهر نمیتوان چشم پوشی کرد.

البته که تمام زندگی زناشویی روابط جنسی آن نیست اما به حتم روابط جنسی لازمه و محرک در تمامی مسائل زندگی است .

بخت گشایی مردان
بخوانید

به هر میزان که دو‌طرف از روابط جنسی بینشون بذت ببرند همان انرژی رو صرف مسائل دیگری که در زندگی وجود دارد میکنند.

رابطه جنسی سالم و با محبت و عشق باعث ایجاد حس جوانی و‌سر زندگی میشود و روحیه ی زندگی را بالا میبرد.

نکته مهم این هست که آیا تعریف شما از رابطه جنسی درست هست؟

چگونه طول رابطه جنسی خود را افزایش دهیم ؟ در این مقاله مقدار زمان مناسب و رفتارهایی که منجربه یک رابطه سالم و لذت بخش میشود را با شما در میان میگذاریم.


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – زناشویی

دعای محبت شدید
بخوانید


چگونه طول رابطه جنسی خود را افزایش دهیم؟
چگونه طول رابطه جنسی خود را افزایش دهیم؟

چگونه طول رابطه جنسی خود را افزایش دهیم ؟

کنترل ماهیچه های کجل (ماهیچه های پوبوکسیک ،عضله ی عانه ای دنبالچه، ماهیچه های جنسی) هیچ اثری بر روی کنترل خروج منی ندارند.

پیرو این شماره گذاری شما همیشه باید میزان تحریک فردی خود را روی عددی نگه دارید که پایین تر از مرحله ی غیر قابل کنترل باشد. با بکار بستن این تکنیک ساده هیچ گاه در حین رابطه دچار انزال اجباری نخواهید شد.

چگونه طول رابطه جنسی خود را افزایش دهیم ؟ اگر بیش از اندازه به این موضوع اهمیت بدهید، مزیت لذت بردن از ارتباط جنسی را از دست خواهید داد؛ اما گاهگاه می توانید به میزان نعوذ و انگیختگی خود توجه کنید. با یک تمرین ساده می توایند کنترل بیشتری بر روی رفتارهای جنسی خود بدست آورید.

چگونه در خانه ژل تاخیری درست کنیم ؟
بخوانید

به این منظور می توانید میزان تحریک فردی خود را به عنوان مثال در یک محدودۀ ۱ تا ۱۰ تعریف کنید. به این ترتیب که عدد ۱ نشانگر پایین ترین میزان برانگیختگی و عدد ۱۰ بیانگر مرحله ی انزال باشد.

تقریباً غیر ممکن است که بتوانید به طور ارادی برروی ماهیچه های پوبوکسیک (عضله ی عانه ای دنبالچه) خود کنترل داشته و به هنگام انگیختگی اجازه ندهید که منی از آن خارج شود. حتی تلاش برای انجان دادن یک چنین کاری هم کل ارتباط جنسی را خراب میکند.


مدت زمان یک رابطه جنسی ایده آل

چگونه طول رابطه جنسی خود را افزایش دهیم ؟ کمیت در رابطه جنسی مهم است. رابطه جنسی یا آمیزشی که کمتر از بیست دقیقه الی نیم ساعت طول بکشد، رضایت بخش نیست. یک رابطه جنسی ایده آل حداقل نیم ساعت وقت می خواهد.

اندام تناسلی تا چه سنی رشد میکند ؟
بخوانید

اگر همسران از هم آغوشی با هم مسرور و خرسند باشند، چشمشان را به روی بسیاری از خطاهای یکدیگر خواهند بست. یک رابطه جنسی ایده آل در زمان کوتاه اتفاق نمی افتد.

در بسیاری از اوقات ممکن است حوصله ی یک رابطه جنسی طولانی را نداشته باشید اما بعد از نوازشها و تحریکات اولیه این حوصله و میل جنسی هم ایجاد خواهد شد.

چگونه طول رابطه جنسی خود را افزایش دهیم ؟ لذت جنسی یک لذت بسیار تاثیر گذار و مفرح است نباید کوتاه و در حد رفع نیاز باشد.

روغن خراطین چند سانت بزرگ میکند ؟ در واقع طولانی و مسرت بخش بودن نزدیکی از نشانه های رضایت جنسی است. متنوع کردن فعالیتهای جنسی موجب طولانی تر شدن رابطه خواهد شد.

رفع اختلاف زن و‌ شوهر
بخوانید

انزال چیست ؟

پس از انزال فرد لذت بسیار شدیدی را تجربه خواهد کرد و پس از آن بی‌حال می‌گردد. زودانزالی یکی از مشکلات شایع جنسی است که باید درمان شود. برای کسب اطلاع بیشتر در زمینه زود انزالی کلیک کنید.

روغن خراطین انزال به معنی خروج مایع منی از آلت تناسلی است که در اثر تحریک شدید اعصاب آلت تناسلی اتفاق می‌افتد. انزال در اثر رابطه جنسی و خودارضایی رخ می‌دهد، همچنین در خواب نیز ممکن است آقایان انزال را تجربه کنند که البته در آن شرایط به آن احتلام گفته می‌شود.

چگونه طول رابطه جنسی خود را افزایش دهیم ؟

گاهی هر چه زمان تحریک و نوازشهای مثلا الکی بیشتر باشد، رابطه ی بهتری شکل خواهد گرفت پس برای شروع رابطه جنسی عجله نداشته باشید.

روغن خراطین چند سانت افزایش میدهد ؟
بخوانید

در واقع لازم است، طوری با گشاده رویی و علاقه تمایلتان را نشان دهید تا همسرتان هم با خیال راحت همه ی خواسته هایش در حین رابطه جنسی را مطرح کند.

اما اگر آدم کم حوصله ای باشید و همسر شما بداند که صبر شما کم است یا تندخویی و رفتاری عصبی دارید به طول مدت رابطه جنسی امید نداشته باشید.

چگونه طول رابطه جنسی خود را افزایش دهیم ؟ این ارضای کافی و کامل، هم اخلاق تان را به لحاظ فیزیولوژیستی بهتر می کند و هم مهر و محبت تان را نسبت به هم افزایش می دهد.

باید بتوانید بخشهای مختلف و متنوعی از بازی و نوازش و ارتباط جنسی را با هم تجربه کنید. وقتی حوصله می کنید و در فرصت مناسب با هم یک رابطه ی جنسی زمان بر را تجربه می کنید به خوبی از لذتهای هم آغوشی لبریز و به بهترین شکل ارضا خواهید شد.

اگر مورد تجاوز قرار گرفتیم چیکار کنیم ؟
بخوانید

انتخاب پوزیشن ‌های مناسب

پوزیشن‌های مختلف با سطوح متفاوت برانگیختگی همراه هستند.

چرا که در این پوزیشن‌ها فرد سطوح قابل کنترل برانگیختگی را تجربه می‌کند. همچنین حالت قرار گرفتن آلت تناسلی روی میزان برانگیختگی و زمان انزال تاثیر گذار است.

عموما برقراری رابطه جنسی در هنگامی که طرفین به پهلو خوابیده‌اند، یا هنگامی که آقا به صورت طاق باز می‌خوابد و خانم روی آلت می‌نشیند می‌تواند سبب طولانی‌تر شدن رابطه شود.

راه کارهای ذهنی برای افزایش زمان انزال در مردان

چگونه طول رابطه جنسی خود را افزایش دهیم ؟ در ادامه به بررسی روش‌های ذهنی که در افزایش زمان انزال در مردان موثر است اشاره می‌کنیم:

چگونه دوست دختر پیدا کنیم ؟
بخوانید

بر روی سطح برانگیختگی تمرکز کنید: میزان برانگیختگی بین یک تا ده نمره گذاری شود. نمره یک کمترین میزان و نمره ده بیشترین میزان برانگیختگی است. توجه به میزان برانگیختگی کمک می‌کند افراد پیش از ارضا بتوانند خود را کنترل کنند و برای طولانی‌تر شدن رابطه سطح برانگیختگی را به دور از ارضا نگه دارند. برای کسب اطلاعات در زمینه رابطه جنسی کلیک کنید.

رابطه جنسی کامل داشته باشید: همانطور که اشاره شد رابطه جنسی فقط آمیزش نیست. توجه به تحریک مناسب پیش از آمیزش و نوازش‌های پیش و پس از آمیزش باعث می‌شود رابطه طولانی‌تر و کامل‌تر شود.

به صمیمیت بپردازید: ابراز صمیمیت می‌تواند به صورت کلامی یا فیزیکی باشد. استفاده از الفاظ و جملات مناسب در حین رابطه جنسی و نوازش و تحریک مناسب از جمله عواملی هستند که باعث لذت بیشتر می‌شوند.

اگر مورد تجاوز قرار گرفتیم چیکار کنیم ؟
بخوانید

به زمان فکر نکنید: توجه بیش از حد به زمان رابطه می‌تواند باعث استرس و اضطراب شود. استرس از عوامل تاثیر گذار بر روی ارضای جنسی زودهنگام است.


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.