اسرار عزیمت شطب


امتیاز دهید نظرات شما

🔷 اسرار عزیمت شطب | فهرست PDF :
🌟 ۱- عزیمت شطب
🌟 ۲- دستور ریاضت


قیمت : ۷۳.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


منابع

کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایران انواع PDF و فایل صوتی – بخش متافیزیکاسرار عزیمت شطب
اسرار عزیمت شطب

اسرار عزیمت شطب

از این رو، چنانچه مکلف با تحمل زیان ، آن را انجام دهد، عمل انجام گرفته صحیح و کافی نخواهد بود، مانند روزه که اگر برای مکلف زیان داشته باشد

اسرار عزیمت شطب این عمل باعث میشود که قلب ما در مقابل موکلین (یا همان ارواح) و انس قوی و جسور شود و ترس از آن زائل شود.

بنابر این، در موارد رخصت، عمل به مقتضای رخصت الزامی ندارد و ترک آن جایز است؛ لیکن در موارد عزیمت، عمل به مقتضای عزیمت واجب، و ترک آن ممنوع است.

اسرار عزیمت شطب همچون آیه ۱۱۴ سوره هود که به بیان اوقات نماز می پردازد وآن را ۳ نوبت بیان می کند و روایات بسیاری نیز نشان میدهد که پیامبر اکرم (ص) بارها میان دونماز را جمع می کرد بی آنکه در سفر باشند یا عذری دیگری داشته باشند و این امر را رخصتیبرای مسلمین شمردند تا به زحمت نیفتند .

موارد بسیاری از این دو درفقه وجود دارد که علما در عزیمت یا رخصت بودن آن حکم اختلاف نظر دارند . علت اختلافمذاهب در این موارد اسرار عزیمت شطب به این علت است که آیه ای که حکم را بیان نموده به طور صریح رخصت یاعزیمت بودن را بیان نکرده است .

جایز و صحیح است؛ لیکن تکلیفی که بر اثر زیان بار بودن برداشته شده، مشروعیت آن نیز برداشته می‌شود.

گرفتن آن صحیح نیست و اگر با اسرار عزیمت شطب وجود ضرر روزه بگیرد، قضای آن واجب است؛ اما اگر مشقت داشته باشد و نه ضرر، روزه‌اش صحیح است.


عزیمت شطب

دین اسلام دین آسانی است که در روایات بسیار به آن اشاره شده است . گرچه خواندن نماز در پنج وقت فضیلت استولی اصرار بر این فضیلت و جلوگیری از رخصت ، سبب می شود که بسیاری از مردم – به خصوصنسل جوان – از نماز چشم بپوشد و این مسئولیت سنگینی بر دوش مخالفان رخصت می افکند.

اسرار عزیمت شطب از جمله می توان به شکسته شدن نماز در سفر اشاره کرد که از آن با عنوان رخصت یاد شده .رخصت به معنای آسان گرفتن و عزیمت که در مقابل رخصت قرار دارد به معنای واجب بودن است .

عزیمت به معنای نخست مقابل رخصت قرار دارد و در لغت به معنای قصد مؤکّد آمده است؛ لیکن در اصطلاح عبارت است از الزام شرعی به انجام دادن کاری یا ترک آن.

عزیمت از احکاماولیه و رخصت از احکام ثانویه می باشد . البته باید به این نکته توجه کرد که هرگاه مولا به سبباضطرار بنده اش به او در مخالفت اسرار عزیمت شطب برخی از احکام الزامی خود ، رخصت داد ، این ترخیص تا وقتیاست که عذر باقی باشد و با ارتفاع عذر ، رخصت نیز برداشته می شود.

در واقع طریق عمل آن بدین صورت است که بعد از هر نماز ۶۶ مرتبه این اسم را تکرار میکنیم و سپس اذکار دیگر.

این نشان می دهد که علمای اهل سنت بر اشتباه خوداسرار می ورزند و باید دست ازاشتباه خود بردارند .


اسرار شطب

چگونه بر ترس ناشی از تظاهرات و ظهور وحشتناک موکلین در زمان تسخیر (زمانی که برای اولین بار می آیند همانگونه که گفتم برای کشتن ما آمده اند و بسیار هم وحشتناک هستند) غلبه کنیم.

همانطور که قبلا هم ذکر شد علم و عمل تسخیر موکل یا جن(از نوع دیندار یا بی دین یا شیاطین) بدون قید و شرط در تمام اقسام اسرار عزیمت شطب خود نیاز به اذن استاد دارد (توجه فرمائید که بدون وجود استاد عامل و اذن ایشان نباید دست به هیچ عمل تسخیری زد)مگر در برخی از اقسام تسخیرات سلیمانی.

ببینید، بهتر است که ما قبل از انجام عمل برای تسخیر موکل (جن در نوع با دین و بی دین) ترس را از خود دور کنیم. همان ترسی را که در زمان احضار آنها در قالب هر انسانی بروز میکند.

اما بهترین عمل برای این منظور، ذکر اسم جلاله خداوند باری تعالی است که عبارت است از: (الله) عدد ذکر و تکرار آن اسرار عزیمت شطب هم ۶۶ مرتبه است به همراه چند ذکر از اسماء جلاله دیگر خداوند

برخی گفته‌اند: نفی حرج در شریعت از باب رخصت و نفی ضرر از باب عزیمت است؛ بدین معنا که تکلیفی که به سبب حرجی بودن از مکلّف برداشته می‌شود، مشروعیتش باقی است؛ از این رو، در صورتی که مکلف با تحمل مشقت تکلیف حرجی را به جا آورد

در واقع قبلا گفتم که در زمانی که موکلین یا جنها حضور می یابند ما باید سر خود را پائین بگیریم و به اطراف توجه نکنیم و به خواندن عزائم تسخیری خود ادامه دهیم و البته بسیار هم مصمم.

اسرار عزیمت شطب اما لازم دیدم نکاتی کلیدی از تجربیاتم را ذکر کنم.


اسرار عزیمت

این احضار از نوع ملکی است و فاقد ایرادات شرعی. سید هبائیط از پادشاهان علوی و شیعی مذهب است که شما را از اسرار غیب آگاه ساخته و در شفای بیماری‌ها نیز مدد می‌رساند.

اسرار عزیمت شطب کشف اموال مسروقه و احضار افراد و سایر امور نیز در حیطه توانایی‌های این موکل ملکی است. نکته جالب آن که این ملک پس از احضار توسط اطرافیان و حاضرین نیز قابل رویت است.

کشف اموال مسروقه و احضار افراد و سایر امور نیز در حیطه توانایی‌های این موکل ملکی است. از آن‌جا که راز و رمز منتشر کننده این دستور است، اذن انجام آن را برای اعمال و نیات حرام و مکروه نمی‌دهد.

لازم به ذکر است، چنانچه افراد عادی اقدام به انجام این دستور نمایند، تبعات و عوارض بسیار خطرناک آن متوجه خود ایشان است. راز و رمز مسئولیتی درباره عوارض این دستور ندارد.

اسرار عزیمت شطب اخطار بسیار مهم : این ختم تنها برای افرادی مجاز است که اهل فن بوده و زیر نظر علمآء، تزکیه نفس نموده‌اند.

این احضار از نوع ملکی است و فاقد ایرادات شرعی. سید هبائیط از پادشاهان علوی و شیعی مذهب است که شما را از اسرار غیب آگاه ساخته و در شفای بیماری‌ها نیز مدد می‌رساند.


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه