نمونه سوالات استخدامی بهداشت حرفه ای

? نمونه سوالات استخدامی بهداشت حرفه ای | بخش استخدام PDF :

? ۱- قوانین و مقررات استخدامی بهداشت

? ۲- اعداد مهم

? ۳- نکات کلیدی آزمون استخدام بهداشتقیمت : ۱۱.۰۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


برخی از مشاغل توسط آژانس تنظیم مقررات پزشکان سلامت استرالیا (AHPRA) یا از طریق سایر سازمان های دولتی به رسمیت شناخته شده ثبت و تنظیم می شوند. دیگران نیستند.

دانستن اینکه پزشک شما در رشته خود آموزش دیده و واجد شرایط است، هنگام انتخاب نوع پزشک برای نیازهای مراقبت های بهداشتی خاص خود مهم است.

مراقبت پزشکی دیگر فقط به معالجه بیماری یا آسیب نیست. این شامل پیشگیری از بیماری، مدیریت بیماری مزمن و تأثیر پیری است. این حوزه های بهداشتی نه تنها به مهارت های پزشکان و پرستاران، بلکه سایر متخصصان سلامت مانند فیزیوتراپیست ها، کاردرمانگران، متخصصان تغذیه و مددکاران اجتماعی نیاز دارند.

ترکیبی از متخصصان بهداشتی که به نیازهای مراقبت های بهداشتی شما رسیدگی می کنند، تیم مراقبت های بهداشتی شما را تشکیل می دهد که هر کدام نقش خاص خود را دارند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش استخدام


نمونه سوالات استخدامی بهداشت حرفه ای

بسیاری از مردم یک پزشک محلی یا “GP” (پزشک عمومی) دارند که اولین نقطه تماس آنها برای نگرانی های سلامتی است.

نمونه سوالات استخدامی بهداشت حرفه ای : برخی از افراد در طول زمان با پزشک عمومی خود رابطه برقرار کرده اند، که می تواند مفید باشد زیرا پزشک نیازهای خاص و تاریخچه پزشکی آن فرد را درک می کند.

لینک مفید : تکنیک مصاحبه استخدامی و آشنایی با اصول مصاحبه

پزشکان عمومی در بسیاری از انواع خدمات بهداشتی از جمله مراکز پزشکی خصوصی و کلینیک های بهداشتی، خدمات بهداشتی محلی، و خدمات بهداشتی بومیان و جزایر تنگه تورس کار می کنند.

نمونه سوالات استخدامی بهداشت حرفه ای : پزشک عمومی شما در رشته پزشکی آموزش دیده و سپس در زمینه “عمومی” تخصص خواهد داشت. آنها واجد شرایط درمان مشکلات عمومی سلامتی، مانند بیماری ها یا آسیب هایی هستند که با داروهای بدون نسخه قابل درمان نیستند.

لینک مفید : مصاحبه شغلی موفق و آشنایی با روش مصاحبه موفق

آنها می توانند بیماری، درد و سایر شرایط را تشخیص داده و درمان کنند. آنها همچنین می توانند با واکسیناسیون و توصیه های بهداشت روانی کمک کنند. برخی در زمینه های خاصی مانند تمرینات خانوادگی یا سلامت کودکان تخصص دارند.

نمونه سوالات استخدامی بهداشت حرفه ای : پزشک عمومی شما معمولاً بهترین فرد برای هماهنگی مراقبت های بهداشتی کلی شما از جمله سفارش آزمایش خون یا اسکن و ارجاع به سایر متخصصان پزشکی است.


متخصصین پزشکی

اگر مشکل سلامتی شما خاص تر است، ممکن است لازم باشد به یک پزشک متخصص در زمینه خاصی از سلامت مراجعه کنید. پزشک عمومی شما معمولاً معرفی نامه ای به نام ارجاع می نویسد.

نمونه سوالات استخدامی بهداشت حرفه ای : این نامه مشکل سلامتی شما را برای متخصص توضیح می دهد. اگر یک مشکل پزشکی مزمن یا مداوم دارید، یک متخصص پزشکی ممکن است بخشی از تیم مراقبت های بهداشتی مداوم شما شود.

لینک مفید : شرکت های موفق چگونه استخدام میکنند ؟

بسیاری از حوزه های تخصصی پزشکی یا “رشته های” در ویکتوریا به رسمیت شناخته شده است. برخی از این موارد عبارتند از طب عمومی، بیهوشی، جراحی، پوست، اورژانس، زنان، اطفال، آسیب شناسی، روانپزشکی، پزشکی بهداشت عمومی، رادیولوژی و پزشکی توانبخشی.

نمونه سوالات استخدامی بهداشت حرفه ای : برخی از متخصصان پزشکی پس از آن آموزش های بیشتری می گیرند تا بتوانند در رشته انتخابی خود حتی تخصصی تر شوند.


دندانپزشکان یا متخصصان بهداشت دهان و دندان

دندانپزشکان اولین نقطه تماس شما برای تمام نیازهای بهداشت دهان و دندان هستند. دندانپزشکان و سایر متخصصان بهداشت دهان و دندان به درمان و پیشگیری از مشکلات سلامت دهان کمک می کنند که شایع ترین آنها حفره دندان و بیماری لثه است.

نمونه سوالات استخدامی بهداشت حرفه ای : اکثر دندانپزشکان معاینه را هر شش تا ۱۲ ماه توصیه می کنند. با این حال، اگر در خانه به خوبی از دندان‌ها و لثه‌های خود مراقبت می‌کنید و هیچ مشکل مداومی ندارید، ممکن است دندانپزشک شما فاصله زمانی بیشتری بین ویزیت‌ها توصیه کند.

لینک مفید : راهنمای استخدام ایران خودرو

دندانپزشکان و سایر متخصصان بهداشت دهان و دندان می توانند مشکلاتی را در دهان تشخیص دهند که ممکن است نشان دهنده مشکلاتی در سایر نقاط بدن مانند بیماری قلبی باشد.

اکثر دندانپزشکان در مطب خصوصی کار می کنند. تعداد کمی در دندانپزشکی دولتی، بیمارستان های دندانپزشکی یا در خدمات مسلح کار می کنند.

نمونه سوالات استخدامی بهداشت حرفه ای : دندانپزشکانی که صلاحیت کار در ویکتوریا را دارند مدرک دندانپزشکی، علوم دندانپزشکی یا جراحی دندان را در دانشگاه به پایان رسانده اند.


متخصصان بهداشت متفقین

متخصصان بهداشت متفقین، پزشکان آموزش دیده در دانشگاه هستند که به عنوان بخشی از تیم مراقبت های بهداشتی شما کار می کنند و اغلب به بهبودی شما پس از بیماری یا آسیب، مدیریت شرایط مزمن یا حفظ سلامتی شما کمک می کنند.

نمونه سوالات استخدامی بهداشت حرفه ای : برخی از انواع متخصصان سلامت متفقین شامل متخصصین تغذیه، فیزیوتراپیست، متخصص پا، آسیب شناس گفتار و روانشناس هستند. نقش آنها اغلب در مورد بهبود کیفیت زندگی و کمک به مردم برای مراقبت از خود است.

لینک مفید : ٣٠ ایده شغلی پر درآمد | ایده راحت پولساز

بسته به نوع عمل، متخصصان بهداشتی متحد در بیمارستان ها، مراکز بهداشتی اجتماعی و مطب خصوصی کار می کنند. برخی در مدارس و خانه های مردم کار می کنند.


پزشکان طب مکمل

طب مکمل با نام‌های درمان جایگزین، طب جایگزین، درمان جامع و طب سنتی نیز شناخته می‌شود. اصطلاح “طب مکمل” همچنین شامل داروهای مکمل مانند ویتامین ها، مواد معدنی، طب چینی، محصولات گیاهی و هومیوپاتی و درمان های مکمل مانند طب سوزنی می شود.

نمونه سوالات استخدامی بهداشت حرفه ای : برخی از افراد از طب مکمل و همچنین مراقبت های پزشکی مرسوم استفاده می کنند. مهم است که پزشک خود را در مورد محصولات دارویی مکمل و روش‌های درمانی که استفاده می‌کنید مطلع کنید، تا بتواند این درمان‌ها را در برنامه مراقبت کلی شما بگنجاند.

گاهی اوقات، اگر خطر تداخل آن با داروهای دیگری که مصرف می کنید وجود داشته باشد، ممکن است از استفاده از داروی مکمل خودداری کنند.

خطوط بین طب متعارف و مکمل در برخی از حوزه‌هایی که طب مکمل به طور گسترده‌تری مورد استفاده قرار می‌گیرد، محو شده است.

نمونه سوالات استخدامی بهداشت حرفه ای : با این حال، یافتن شواهد قابل اعتماد در مورد تأثیر درمان های طب مکمل می تواند دشوار باشد، و برخی از درمان ها شواهد علمی برای حمایت از آنها ندارند.

پزشکان طب مکمل بیشتر در مطب خصوصی کار می کنند. برخی از پزشکان مانند پزشکان چینی، استئوپات ها و کایروپراکتیک ها تحت پوشش یک طرح ثبت نام و اعتبار ملی هستند.

نمونه سوالات استخدامی بهداشت حرفه ای : این بدان معناست که آنها باید کیفیت و استانداردهای مراقبتی مورد توافق را رعایت کنند. با این حال، برخی از پزشکان مکمل خود تنظیم می‌شوند و استانداردهای مراقبتی مورد توافق که توسط انجمن حرفه‌ای تعیین می‌شود، دارای تعهدات قانونی نیستند.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : Types of doctors and health professionals

‫۹ دیدگاه ها

  1. این سایت مخصوص دزدی طراحی شده مواظب باشیدهرگزپول واریزنکنیداین بی شرفهای دزدازمریضهای سرطانی دزدی میکنن.وپول داروبیماران نیازمندرامیدزدندمواظب باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *