مهاجرت به دانمارک و آشنایی با قوانین مهاجرت

? مهاجرت به دانمارک | بخش گردشگری PDF :

? ۱- نحوه مهاجرت به دانمارک

? ۲- قوانین مهمی که مهاجران باید بدانند

? ۳- دانمارک و قوانین آنقیمت : ۹.۰۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


مهاجرت به دانمارک به عنوان یک آمریکایی اخیراً به یک موضوع داغ تبدیل شده است. من از آمریکایی های علاقه مند به مهاجرت به دانمارک زیاد می شنوم.

از آنجایی که من کتاب‌هایی به نام‌های چگونه در دانمارک زندگی کنیم و چگونه در دانمارک کار کنیم می‌فروشم، فکر می‌کنید تا آنجا که ممکن است آمریکایی‌ها را تشویق کنم که به مهاجرت به دانمارک توجه کنند.

اما مهاجرت به دانمارک با پاسپورت ایالات متحده به آسانی خرید بلیط هواپیما و تعداد زیادی پلیور نیست.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش گردشگری


کمی آشنایی با مهاجرت

در حالی که یک شهروند آمریکایی حق قابل توجهی برای سفر بدون ویزا ارائه می دهد، اما اسکان مجدد بدون ویزا را فراهم نمی کند.

آمریکایی‌ها به‌عنوان شهروندان یک کشور غیر اتحادیه اروپا، از نظر قانونی با افرادی از چین، هند یا ساحل عاج در هنگام نقل مکان به دانمارک برابر هستند.

لینک مفید : لیست کشورهای بدون ویزا

(اگر پاسپورت اتحادیه اروپا دارید، یا می توانید از طریق شغل یا یکی از بستگان گذرنامه دریافت کنید، بسیاری از مواردی که می خواهم بگویم در مورد شما صدق نمی کند.)

اساساً سه راه برای مهاجرت آمریکایی ها به دانمارک وجود دارد: به عنوان یک دانشجو، به عنوان کارگر یا به عنوان شریک یک دانمارکی.

لینک مفید : کشور های بدون ویزا برای ایرانیان

درخواست پناهندگی به عنوان پناهنده، روش دیگر اسکان مجدد شهروندان غیر اتحادیه اروپا در دانمارک، برای آمریکایی ها در دسترس نیست – صرف نظر از اینکه شما در مورد وضعیت سیاسی فعلی چه فکر می کنید.

مهاجرت به دانمارک به عنوان دانشجو

مهاجرت به دانمارک به عنوان دانشجو توصیه همیشگی من برای آمریکایی ها در هر سنی است.

دریافت ویزای دانشجویی راحت‌تر از هر نوع ویزا دیگری است، و زندگی برای یک یا دو ترم در دانمارک این فرصت را به شما می‌دهد تا ببینید آیا سبک زندگی را دوست دارید و می‌توانید هوای زمستانی زشت و ساعات طولانی تاریکی را تحمل کنید.

لینک مفید : شرط قبولی آیلتس در دانشگاه کانادا

همچنین راه خوبی برای ایجاد نوع شبکه ای است که برای جستجوی شغل به آن نیاز دارید، و زمانی را برای مبارزه با چالش های زبان دانمارکی فراهم می کند.

گفتنی است، کالج “رایگان” وعده داده شده در سخنرانی های برنی سندرز برای شما به عنوان یک شهروند غیر اتحادیه اروپا “رایگان” نیست – شما باید شهریه حدود ۲۰۰۰ دلار برای هر دوره بپردازید، به اضافه هزینه های زندگی خود که در دانمارک قابل توجه است. .

در واقع، دانشگاه در دانمارک برای هیچ‌کس «رایگان» نیست – این دانشگاه از طریق مجازات مالیات تأمین می‌شود و نه فقط مالیات افراد ثروتمند.

لینک مفید : مدارس طبیعت ایران بر اساس الفبا

نرخ مالیات بر درآمد شخصی که سالانه ۳۰۰۰۰ دلار می گیرد، در دانمارک ۳۲ درصد است، در حالی که این نرخ در ایالات متحده حدود ۱۵ درصد است. همچنین ۲۵ درصد مالیات بر فروش تقریباً برای هر چیزی که خریداری می کنید.

به اضافه ۸۵ درصد مالیات بر خودروهای جدید وجود دارد. (تا چند سال پیش، ۱۵۰٪ بود و هنوز در وسایل نقلیه سطح بالا وجود دارد.)

خبر خوب این است که با ویزای دانشجویی، شما این حق را خواهید داشت که برای کمک به تامین هزینه های خود در دانمارک ساعات مشخصی کار کنید – و بلافاصله پرداخت مالیات دانمارک را شروع کنید.

لینک مفید : دستورالعمل بهداشتی هتل ها در کرونا

توجه داشته باشید: تا زمانی که شهروندی آمریکایی خود را حفظ کنید، باید مالیات آمریکایی را نیز ثبت کنید.

مهاجرت به دانمارک به عنوان کارگر

مهاجرت به دانمارک با طرح شغلی کمی پیچیده تر است.

هر شرکتی که یک شهروند غیر اتحادیه اروپا را استخدام می کند، باید یک آهنگ طولانی و رقص با Udlændingstyrelsen معروف به نام بیزانس دانمارکی یا «اداره خارجی ها» را بگذراند.

گاهی اوقات شرکت ها مایلند این کار را برای افرادی انجام دهند که مهارت هایی دارند که در دانمارک تقاضای زیادی دارند، معمولاً در زمینه های فناوری، مهندسی یا پزشکی. و شرکت های بسیار بزرگی مانند Maersk و Novo دارای بخش های منابع انسانی هستند که می توانند به راحتی درخواست های ویزا را انجام دهند.

لینک مفید : کشور های بدون ویزا برای ایرانیان

با این حال، شرکت‌های کوچک‌تر احتمالاً از استخدام فردی که برای گرفتن ویزای کاری به کمک نیاز دارد، چشم پوشی می‌کنند، به‌ویژه که به نظر می‌رسد قوانین این کار دائماً تغییر می‌کند.

در واقع، آنها همیشه سخت تر می شوند، عمدتاً به این دلیل که به نظر می رسد اکثریت رأی دهندگان دانمارکی آن را می خواهند. سیاست‌های ضد مهاجرتی که در ابتدا توسط جناح راست ترویج می‌شد، اکنون توسط احزاب چپ پیشرو، از جمله سوسیال دموکرات‌ها، خانه نخست‌وزیر فعلی مت فردریکسن، اتخاذ شده است.

لینک مفید : مدارس طبیعت ایران بر اساس الفبا

بسیاری از دانمارکی‌ها معتقدند که محدود کردن مهاجرت به کاهش عرضه نیروی کار و حفظ دستمزدهای معروف و مزایای اجتماعی این کشور کمک می‌کند.

زبان دانمارکی فرصت های شغلی شما را محدود می کند

بلد نبودن دانمارکی یک مشکل بزرگ برای اشتغال در دانمارک است. برای هر نوع شغل دولتی، که ۴۰ درصد از تمام مشاغل تمام وقت در دانمارک را تشکیل می دهد، تقریباً شما را به حساب می آورد.

دولت برای هر کسی که ویزای اقامت تایید شده دارد دوره های رایگان دانمارکی ارائه می کند، اما حتی با تحصیل تمام وقت حداقل چند سال طول می کشد تا احساس راحتی کنید دانمارکی صحبت کنید.

لینک مفید : شرط قبولی تافل در دانشگاه کانادا

اگرچه انگلیسی عملاً زبان دوم دانمارک است، فقط صحبت کردن به زبان انگلیسی برای یافتن شغل کافی نیست. دانمارکی ها انگلیسی عالی صحبت می کنند.

شاید اگر در زبان شناسی متخصص هستید، ممکن است نقشی برای شما در دانشگاه دانمارک وجود داشته باشد، یا شغلی برای شما در تبلیغات باشد، اگر بتوانید یک حرفه طولانی به عنوان یک کپی رایتر نشان دهید. حتی در این صورت، باید با رقابت ساکنان اتحادیه اروپا که مشکل ویزا ندارند، روبرو شوید.

خط پایانی: مهاجرت به دانمارک با یافتن شغل در دانمارک دشوار خواهد بود، اگرچه اگر مهارت‌های خاصی داشته باشید که دارندگان پاسپورت اتحادیه اروپا ندارند، به شما کمک می‌کند.

لینک مفید : راهنمای درخواست روادید جهت ازدواج کشور آلمان

مهندسان و جادوگران فناوری اطلاعات بهترین شانس را برای ویزای کاری دانمارک دارند.


مهاجرت به دانمارک با ازدواج با یک دانمارکی

آیا به این دلیل که عاشق یک دانمارکی شده اید به دانمارک نقل مکان کردید؟ هنوز از من این سوال پرسیده می شود

به نظر می رسد بسیاری از خارجی ها در دانمارک هستند زیرا آنها در تعطیلات در جایی از دنیا با یک دانمارکی جذاب آشنا شدند و تصمیم گرفتند خانواده تشکیل دهند و فرزندان خود را در دانمارک بزرگ کنند. دانمارک یک جامعه دوستدار کودک است که مکانی عالی برای رشد کودکان است.

لینک مفید : نقشه جاده های کشور با ذکر فواصل و ‌زوم بی نهایت

خبر خوب این است که وقتی صحبت از آوردن شریک به دانمارک می شود، قوانین دانمارکی کور رنگ و کور جنسیتی است. فرقی نمی کند که عاشق چه تیپ فردی باشید، قوانین یکسان است.

خبر بد این است که قوانین سخت‌گیرانه‌تر و سخت‌تر می‌شوند. در حال حاضر، هم شما و هم همسرتان باید حداقل ۲۴ سال سن داشته باشید. شریک زندگی شما باید خانه خود را به اندازه کافی بزرگ داشته باشد که هر دوی شما در آن زندگی کنید.

او همچنین باید بتواند مبلغی در حدود ۸۰۰۰ دلار آمریکا را نزد دولت واریز کند تا ثابت کند که می تواند از شما حمایت کند.

همچنین باید ظرف ۶ ماه پس از ورود به دانمارک، آزمون زبان دانمارکی را بگذرانید.

قوانین حضانت در دانمارک سخت است

اگر قصد دارید برای تشکیل خانواده به دانمارک مهاجرت کنید، به خاطر داشته باشید که قوانین حضانت محلی، خروج فرزندانتان از دانمارک را بدون اجازه همسرتان عملا غیرممکن می کند.

لینک مفید : همه چیز درباره روستای فیلبند

(من با بسیاری از پدران مطلقه دل شکسته ملاقات می کنم که به دلیل حضور فرزندانشان در دانمارک به ۱۸ سال یا بیشتر سابقه کار در دانمارک محکوم شده اند.)

بعلاوه، داشتن فرزندان دانمارکی حق زندگی و کار در اینجا را تضمین نمی کند – بنابراین ممکن است در حالی که فرزندانتان با والدین دیگر خود باقی می مانند، از دانمارک بیرون رانده شوید.

انتقال به دانمارک می تواند یک انتقال دشوار باشد

حتی زمانی که مجوزهای رسمی در جای خود قرار می گیرند، انتقال به دانمارک به عنوان یک آمریکایی همیشه یک انتقال آسان نیست.

پس‌اندازهای دلاری شما به اندازه سایر نقاط جهان پیش نمی‌رود، و در حالی که واجد شرایط دریافت خدمات دولتی دانمارک با تأمین مالی مالیاتی مانند مراقبت‌های بهداشتی «رایگان» و دانشگاه «رایگان» هستید، ممکن است مجبور شوید استاندارد زندگی کمی کمتر شیک را بپذیرید.

لینک مفید : لیست کلیه خدمات کنسولی و هزینه آن

مردم معمولاً در اینجا فضای کمتری نسبت به کشوری مانند ایالات متحده دارند. بسته به محل اقامت شما در دانمارک، ممکن است مجبور شوید از یک خانه به یک آپارتمان یا از یک آپارتمان به یک اتاق در یک آپارتمان کوچک کنید.

خانواده ای که ممکن است ۲ یا ۳ ماشین در ایالات متحده داشته باشد، احتمالاً یک یا هیچ یک در دانمارک نخواهد داشت. در کپنهاگ، بسیاری از خانواده ها به دوچرخه و اتوبوس متکی هستند. بسیاری از مردم محلی برای گرفتن گواهینامه رانندگی به خود زحمت نمی دهند.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : moving-to-denmark-americans-us-passport-denmark-immigration-donald-trump

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *