لیست کلیه خدمات کنسولی و هزینه آن

? خدمات کنسولی | لیست کلیه خدمات کنسولی و هزینه آن | بخش گردشگری PDF :

? ۱- خدمات امور گذرنامه

? ۲- خدمات امور سجلی

? ۳- خدمات امور تابعیتقیمت : ۹.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


علاوه بر قانون پیشنهادی وزارت امور خارجه برای اصلاح جدول هزینه های خدمات کنسولی (برنامه هزینه ها)، وزارت امور خارجه در حال تعدیل تعدادی از هزینه ها با توجه به یافته های مطالعه مستقل هزینه خدمات است که دولت ایالات متحده به طور کامل آن را پوشش نمی دهد.

لیست کلیه خدمات کنسولی و هزینه آن : هزینه های ارائه این خدمات تحت ساختار هزینه فعلی. هدف اصلی از تعدیل‌های جدول هزینه‌ها این است که اطمینان حاصل شود که هزینه‌های خدمات کنسولی منعکس کننده هزینه‌های ایالات متحده برای ارائه خدمات تا حد امکان است.

هفدهصد و نود و هفت نظر در طول دوره برای اظهار نظر عمومی دریافت شد. این قانون به نظراتی که تا کنون دریافت کرده‌اند می‌پردازد، و دوره نظر در مورد این هزینه‌ها را برای ۶۰ روز دیگر باز می‌کند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش گردشگری


کمی آشنایی با قوانین ها

تاریخ لازم‌الاجرا شدن: این قانون نهایی موقت در ۱۳ ژوئیه ۲۰۱۰ لازم‌الاجرا می‌شود. تاریخ نظر: نظرات کتبی باید در تاریخ ۲۷ اوت ۲۰۱۰ یا قبل از آن دریافت شوند.

آدرس ها:

لیست کلیه خدمات کنسولی و هزینه آن : نظرات را به دفتر مدیر اجرایی، دفتر امور کنسولی، وزارت امور خارجه، سوئیت H1004، خیابان ۲۴۰۱ E، NW.، واشنگتن، دی سی ۲۰۵۲۰ ارسال کنید.

لینک مفید : نقشه جاده های کشور با ذکر فواصل و ‌زوم بی نهایت

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:

آدریل بوش، دفتر بازرسی، دفتر امور کنسولی، وزارت امور خارجه؛ تلفن: ۲۰۲-۶۶۳-۲۵۹۶، تلفکس: ۲۰۲-۶۶۳-۲۴۹۹; پست الکترونیکی: fees@state.gov.

اطلاعات تکمیلی:

این وزارتخانه در تاریخ ۹ فوریه ۲۰۱۰ (اطلاعیه عمومی ۶۸۸۷) یک قانون پیشنهادی را در رجیستر فدرال به شماره ۷۵ FR 6321 منتشر کرد که در آن اصلاح بخش‌های ۲۲ CFR 22 را پیشنهاد کرد.

لیست کلیه خدمات کنسولی و هزینه آن : به طور خاص، این قانون تغییراتی را در جدول هزینه‌های خدمات کنسولی و ۳۰ روز برای نظرات مردم در نظر گرفته شده است.

لینک مفید : گزارش تصویری قله حوض دال

در پاسخ به درخواست‌های عموم برای اطلاعات بیشتر و فرصتی بیشتر برای ارائه نظرات، وزارت متعاقباً اعلامیه تکمیلی را در ۲۴ مارس ۲۰۱۰ در رجیستر فدرال به شماره ۷۵ FR 14111 منتشر کرد (اطلاعیه عمومی ۶۹۲۸).

اخطار تکمیلی توضیح مفصل تری در مورد مطالعه هزینه خدمات (CoSS)، مدل هزینه یابی مبتنی بر فعالیت که وزارتخانه برای تعیین هزینه های پیشنهادی برای خدمات کنسولی استفاده کرد، ارائه کرد و دوره اظهار نظر را برای ۱۵ روز دیگر بازگشایی کرد.

لیست کلیه خدمات کنسولی و هزینه آن : اخطار فعلی پاسخ‌های وزارت را به نظرات دریافت‌شده در ۴۵ روزی که دوره نظر برای این قانون پیشنهادی باز بود، منعکس می‌کند.

لینک مفید : مهاجرت به دانمارک

هزینه‌های ویزای غیرمهاجرتی، از جمله هزینه‌های ویزاهای قابل خواندن با ماشین (MRV) و کارت‌های عبور مرزی (BCC)، بر اساس قانون جداگانه‌ای که در ۲۰ مه ۲۰۱۰ در ۷۵ FR 28188 منتشر شده است، اصلاح شده است.

لیست کلیه خدمات کنسولی و هزینه آن : این هزینه‌های تغییر یافته در مورد ۲۱ منعکس شده است. جدول هزینه ها در زیر همراه با هزینه های اصلاح شده در اطلاعیه حاضر.

صلاحیت این اقدام چیست؟

همانطور که توضیح داده شد زمانی که جدول بازنگری شده هزینه ها به عنوان یک قانون پیشنهادی منتشر شد، وزارت امور خارجه اختیار قانونی برای تعیین میزان هزینه برای خدمات کنسولی ارائه شده، و اخذ آن هزینه ها را از قانون هزینه های عمومی کاربر، ۳۱ دریافت می کند.

لینک مفید : کیت کمک های اولیه یا کیست بقا

همانطور که از طریق دستور اجرایی ۱۰۷۱۸ در ۲۷ ژوئن ۱۹۵۷ (۲۲ FR 4632)، ۲۲ U.S.C. 4219 علاوه بر این به وزارتخانه اجازه می دهد تا هزینه هایی را برای خدمات رسمی ارائه شده توسط سفارتخانه ها و کنسولگری های ایالات متحده تعیین کند.

لیست کلیه خدمات کنسولی و هزینه آن : هنگامی که یک سرویس ارائه شده توسط دپارتمان “مزایای ویژه ای را به یک گیرنده قابل شناسایی فراتر از مزایایی که برای عموم تعلق می گیرد ارائه می دهد”، دستورالعمل صادر شده توسط دفتر مدیریت و بودجه (OMB) به شرح زیر نیاز دارد: “هزینه های کاربر برای بازیابی هزینه ها کافی خواهد بود.

سایر مقامات اجازه می دهند یا از وزارت می خواهند که برای خدمات کنسولی هزینه دریافت کند، اما میزان این هزینه ها را تعیین نمی کنند، زیرا این مبلغ طبق قانون تعیین شده است.

لینک مفید : لیست کشورهای بدون ویزا

مانند هزینه ۱۳ دلاری که در زیر مورد بحث قرار می گیرد، برای کارت های عبور مرزی قابل خواندن با ماشین (BCC).

لیست کلیه خدمات کنسولی و هزینه آن : برای برخی افراد زیر سن قانونی شهروند مکزیکی Omnibus ادغام شده و تخصیصات تکمیلی اضطراری قانون ۱۹۹۹، قانون عمومی ۱۰۵-۲۷۷، ۱۱۲ Stat. 2681-50، بخش. A, Title IV, § ۴۱۰(a) (تکثیر شده در یادداشت ۸ U.S.C. 1351).


لیست کلیه خدمات کنسولی و هزینه آن

تعدادی دیگر از قوانین مربوط به هزینه های خاص مربوط به پردازش گذرنامه، پردازش ویزای مهاجرت و غیر مهاجرت، و خدمات شهروندان خارج از کشور است.

به عنوان مثال، ۲۲ U.S.C. 214 وزارت را ملزم می کند که هزینه های درخواست و اجرای گذرنامه را دریافت کند.

لیست کلیه خدمات کنسولی و هزینه آن : قانون دیگری به وزارتخانه اجازه می‌دهد تا هزینه‌ای را برای رسیدگی به درخواست‌های «ویزاهای گوناگون» تعیین کند تا هزینه‌های برنامه «لاتاری ویزا» را که تحت بخش‌های ۲۰۳ و ۲۲۲، قانون مهاجرت و ملیت (INA) انجام می‌شود، بازیابی کند.

لیست کلیه خدمات کنسولی و هزینه آن : فقط آن دسته از متقاضیانی که در قرعه کشی ثبت نام می کنند و انتخاب می شوند می توانند برای ویزا درخواست دهند و کسانی که درخواست می کنند باید هزینه را بپردازند. این هزینه شامل هزینه های بخش مدیریت برنامه قرعه کشی می شود.

لینک مفید : مدارس طبیعت ایران بر اساس الفبا

شناسه. قانون دیگری به این وزارتخانه اجازه می دهد تا هزینه های اضافی بر روی گذرنامه ها و ویزای مهاجرت جمع آوری و نگه دارد تا به تلاش ها برای افزایش امنیت مرزی کمک کند.

در حالی که این هزینه ها در ابتدا به ترتیب ۱۲ و ۴۵ دلار به طور قانونی مسدود شده بودند، قوانین بعدی به وزارت اجازه داد تا این مبالغ را از نظر اداری اصلاح کند.

لیست کلیه خدمات کنسولی و هزینه آن : مشروط بر اینکه هزینه اضافی حاصله «به طور معقولی به هزینه های ارائه خدمات در ارتباط با فعالیت یا موردی که اضافه هزینه دریافت می شود.»

لینک مفید : شرط قبولی آیلتس در دانشگاه کانادا

قانون اداره مقامات دولتی سال ۲۰۰۶، قانون عمومی ۱۰۹-۴۷۲، ۱۲۰ Stat. 3554، § ۶(b)(1) (تکثیر شده در یادداشت ۸ U.S.C. 1714). علاوه بر این، چندین قانون با هزینه ویزای غیر مهاجرتی سروکار دارند، از جمله قانون هزینه صدور. (تعیین عمل متقابل به عنوان مبنایی برای هزینه صدور روادید غیر مهاجرتی)، و هزینه های MRV و BCC که در قانون منتشر شده در ۷۵ FR 28188 در ۲۰ مه ۲۰۱۰ اصلاح شده است.

لیست کلیه خدمات کنسولی و هزینه آن : برخی از افراد به موجب قانون یا مقررات از پرداخت هزینه های خاص معاف هستند یا صراحتاً مشمول رژیم هزینه های خاص قانون می شوند. این موارد در جدول هزینه های زیر ذکر شده است.

لینک مفید : کیت کمک های اولیه یا کیست بقا

به عنوان مثال، آنها شامل معافیت های متعددی از هزینه درخواست ویزای غیر مهاجرتی برای افراد خاصی هستند که در فعالیت های خیریه شرکت می کنند یا واجد شرایط دریافت ویزای دیپلماتیک هستند.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : schedule-of-fees-for-consular-services-department-of-state-and-overseas-embassies-and-consulates

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *