ویزا و آشنایی اصولی با کشورهای بدون ویزا

? کشورهای بدون ویزا | بخش گردشگری PDF :

? ۱- شرایط کشورهای بدون ویزا

? ۲- سفر به کشورهای بدون ویزا

? ۳- لیست کشورهایی که میتوان بدون ویزا سفر کردقیمت : ۹.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


سفر به مکان‌های جدید و کاوش در فرهنگ و غذاهای آن مکان به شما این فرصت را می‌دهد که از چند طریق زندگی را بهتر و شادتر کنید. بنابراین، ضروری است که از برنامه شلوغ خود کمی وقت بگذارید و تا جایی که می توانید به تعطیلات بروید.

وقتی از تعطیلات صحبت می کنیم، سفر به خارج از کشور اولین چیزی است که به ذهن می رسد.

کشورهای بدون ویزا : با این حال، هزینه های مربوط به آن و تشریفات طولانی ویزا باعث می شود که دوباره فکر کنید که آیا این سفر ارزش آن را دارد یا خیر.

با این حال، کشورهای خاصی در جهان وجود دارند که گردشگران را قادر می سازد بدون ویزا از آنها بازدید کنند. اگرچه این کشورها ممکن است چندان محبوب نباشند، اما فرصت های زیادی برای ماجراجویی و تفریح به گردشگران ارائه می دهند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش گردشگری


لیست کشورهای بدون ویزا با پاسپورت هندی

بوتان: این کشور که به طور رسمی به عنوان پادشاهی بوتان شناخته می شود، در شرق هیمالیا قرار دارد و کشوری محصور در خشکی است. این کشور پس از مالدیو دومین کشور کم جمعیت در جنوب آسیا است.

کشورهای بدون ویزا : شهروندان هندی می توانند به مدت ۱۴ روز بدون ویزا در این کشور اقامت داشته باشند. در طول مدت اقامت در این کشور، می توانید خود را به کوهنوردی و پیاده روی ماجراجویی در کوه بپردازید.

لینک مفید : کیت کمک های اولیه یا کیست بقا

پیاده‌روی کمپ پایه جومولهاری، پیاده‌گردی ماساگانگ، و پیاده‌گردی آدم برفی از جمله سفرهای پرطرفداری هستند که می‌توانید هنگام بازدید از این کشور انجام دهید.

جدای از اینها، بوتان دارای هشت مکان آزمایشی اعلام شده برای گنجاندن یونسکو است که می توان از آنها بازدید کرد. آنها شامل خرابه باستانی Drukgyel Dzong، مکان های ترسناک مرتبط با Phajo Drugom Zhigpo و فرزندانش، صومعه Tamzhing و غیره هستند.

لینک مفید : شرط قبولی تافل در دانشگاه کانادا

دومینیکا: کشورهای مشترک المنافع دومینیکا، کشوری جزیره ای در هند غربی نیز گردشگران هندی را قادر می سازد تا بدون ویزا از این کشور دیدن کنند.

کشورهای بدون ویزا : کسانی که از این کشور دیدن می کنند می توانند برای مدت ۱۸۰ روز یا ۶ ماه در آنجا اقامت کنند و از کوه ها، جنگل های بارانی، دریاچه های آب شیرین، آبشارها، چشمه های آب گرم، سواحل و مکان های غواصی لذت ببرند. این کشور مقصدی جذاب برای اکوتوریسم است.

اکوادور: اکوادور یکی از کشورهای بدون ویزا برای هندی هاست. مقامات به آنها اجازه می دهند تا برای مدت ۹۰ روز بدون ویزا در کشور بمانند.

این کشور که به طور رسمی به عنوان جمهوری اکوادور شناخته می شود، در شمال غربی آمریکای جنوبی قرار دارد و به گردشگران بسیاری از فعالیت ها برای تفریح ​​ارائه می دهد.

این کشور دارای دو شهر با سایت های میراث جهانی یونسکو و دو سایت طبیعی میراث جهانی یونسکو است.

کشورهای بدون ویزا : جاذبه های گردشگری اصلی در این کشور عبارتند از – جزایر گالاپاگوس، مرکز تاریخی کیتو، آتشفشان ایلینیزاس، ساحل سالیناس و غیره.

السالوادور: جمهوری السالوادور کوچکترین و پرجمعیت ترین کشور آمریکای مرکزی است. این کشور به گردشگران هندی اجازه می دهد تا بدون ویزا از این کشور دیدن کنند و به مدت ۹۰ روز در این کشور اقامت کنند.

لینک مفید : همه چیز درباره روستای فیلبند

وقتی صحبت از گردشگری به میان می آید، چشم انداز آن اندکی با سایر کشورهای آمریکای مرکزی متفاوت است.

موج سواری در یک گردشگری طبیعی در اکوادور به دلیل سواحل ساحلی معروف. از دیگر جاذبه‌های این کشور می‌توان به San Ignacio، Santa Ana، Playa Las Flores در San Miguel اشاره کرد.

فیجی: با نام رسمی جمهوری فیجی، فیجی کشوری جزیره‌ای در ملانزیا، بخشی از اقیانوسیه در اقیانوس آرام جنوبی است.

کشورهای بدون ویزا : این کشور برای شهروندان هندی فاقد ویزا است. به عنوان بخشی از این ترتیبات، می توانید برای مدت ۱۲۰ روز در این کشور بمانید. جاذبه های اصلی توریست ها در فیجی سواحل سفید شنی و جزایر زیبایی شناسی هستند.

لینک مفید : نکات بهداشتی مسافرت

غواصی یک فعالیت توریستی رایج در فیجی است و تعداد قابل توجهی از صخره های مرجانی نرم دارد.

گرانادا: گرانادا، کشور دیگری در هند غربی نیز به گردشگران هندی اجازه می دهد تا بدون ویزا از این کشور بازدید کنند. آنها می توانند تا ۹۰ روز بدون نیاز به ویزا در کشور بمانند.

کشورهای بدون ویزا : گردشگری بزرگترین درآمد ارز خارجی برای گرانادا است. گردشگری ساحلی و ورزش های آبی معمولی عمدتاً در منطقه جنوب غربی اطراف سنت جورج متمرکز شده است. اکوتوریسم نیز در این کشور رو به رشد است.

لینک مفید : بخش کنکور

این کشور دارای سواحل، آبشارها، مکان‌های طبیعی و تاریخی بسیاری است که می‌توانید در طول اقامت از آن‌ها دیدن کنید.

هائیتی: گردشگران هندی می توانند از هائیتی بدون نیاز به ویزا دیدن کنند. آنها می توانند برای مدت ۹۰ روز در کشور بمانند.

کشورهای بدون ویزا : این کشور با نام رسمی جمهوری هائیتی در جزیره هیسپانیولا در شرق کوبا در مجمع الجزایر آنتیل بزرگ در دریای کارائیب واقع شده است.

لینک مفید : بخش اجتماعی

این کشور بیشتر گردشگران خود را از کشتی های تفریحی دریافت می کند. مقاصد گردشگری در هائیتی که می توان از آنها بازدید کرد عبارتند از Ile-a-Vache، Camp-Perrin و Pic Macaya.

اندونزی: اندونزی، کشوری واقع در جنوب شرقی آسیا، بزرگترین کشور جزیره ای جهان است.

کشورهای بدون ویزا : گردشگران هندی می توانند بدون ویزا از این کشور دیدن کنند و به مدت ۳۰ روز در آنجا بمانند. وقتی صحبت از گردشگری به میان می آید، طبیعت و فرهنگ از جاذبه های اصلی این کشور هستند.

آب و هوای استوایی، مجمع الجزایر وسیع، سواحل طولانی، و میراث فرهنگی غنی، تاریخ پویا و تنوع قومی اندونزی را منعکس می کند.

لینک مفید : بخش ورزشی

این کشور جنوب آسیا دارای هشت مکان میراث جهانی یونسکو است در حالی که ۱۹ مکان دیگر در فهرست آزمایشی قرار دارند.

در اینجا لازم به ذکر است که معابد باستانی پرامبانان و بوروبودور، توراجا و بالی از مقاصد محبوب گردشگری فرهنگی در اندونزی هستند.

جامائیکا: جامائیکا یکی دیگر از کشورهای بدون ویزا برای هندی ها است. جامائیکا، سومین جزیره بزرگ آنتیل بزرگ و چهارمین کشور جزیره ای بزرگ در دریای کارائیب.

کشورهای بدون ویزا : برترین جاذبه های گردشگری این کشور شامل آبشار رودخانه دان در سنت آن، آبشار YS در سنت الیزابت و تالاب آبی در پورتلند است. آب و هوای این کشور گرمسیری است و از این رو اکوسیستم های متنوعی را پشتیبانی می کند.

لینک مفید : بخش دانشگاهی

ماکائو: این منطقه که به طور رسمی به عنوان منطقه اداری ویژه ماکائو در جمهوری خلق چین شناخته می شود، گردشگران هندی بدون نیاز به ویزا می توانند از این منطقه خودمختار بازدید کنند.

کشورهای بدون ویزا : مقامات این کشور به شهروندان هندی اجازه می دهند برای مدت ۳۰ روز بدون ویزا در این کشور بمانند. این کشور دارایی های تاریخی بسیاری را در منطقه شهری حفظ می کند که در طول اقامت در کشور می توان از آنها بازدید کرد.

موریس: یک تبعه هندی می تواند تا ۹۰ روز بدون ویزا در موریس بماند. این کشور جزیره ای در اقیانوس هند از آب و هوای استوایی با آب های گرم دریای شفاف، سواحل و جانوران و گیاهان گرمسیری برخوردار است. جمعیت چند قومیتی و فرهنگی آن را تکمیل می کند.

لینک مفید : بخش دانش آموزشی

میکرونزی: یک منطقه فرعی اقیانوسیه که از هزاران جزیره کوچک در غرب اقیانوس آرام تشکیل شده است، در صورتی که تبعه هندی باشید، می توان بدون ویزا به آن سفر کرد.

کشورهای بدون ویزا : مقامات به آنها اجازه می دهند تا برای مدت ۳۰ روز بدون ویزا در کشور بمانند. غذاهای این کشور طبیعت گرمسیری دارد در حالی که سنت هنری کشور از فرهنگ لاپیتا توسعه یافته است.

لینک مفید : بخش داستان کوتاه

نپال: نپال، کشور همسایه هند نیز برای شهروندان هندی بدون ویزا قابل بازدید است. کشوری محصور در خشکی، واقع در هیمالیا به گردشگران فرصتی برای پروازهای فشرده، پیاده روی، چتربازی، تماشای پرندگان و خرید می دهد.

کشورهای بدون ویزا : کشوری که رسماً به عنوان “جمهوری فدرال دمکراتیک نپال” شناخته می شود به خاطر صومعه هایش نیز شناخته می شود.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : List of Visa Free Countries for Indians

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *