ویزا و آشنایی با کشور های بدون ویزا برای ایرانیان

? کشور های بدون ویزا برای ایرانیان | بخش گردشگری PDF :

? ۱- آیا ایرانیان میتوانند بدون میزا سفر کنند؟

? ۲- چه کشورهایی به ایرانیان اجازه سفر بدون ویزا را میدهد؟قیمت : ۱۱.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


کشور های بدون ویزا برای ایرانیان : جمهوری اسلامی ایران که قبلاً به نام فارس شناخته می شد با کشورهای ارمنستان، آذربایجان، ترکیه، عراق، پاکستان، افغانستان و ترکمنستان هم مرز است. مساحت این کشور ۱۶۴۸۱۹۵ کیلومتر مربع است که دو برابر بزرگتر از فرانسه است.

ایران ۸۳ میلیون نفر جمعیت دارد و پایتخت این کشور تهران است. همچنین بزرگترین و مرکز اقتصادی و سیاسی جمهوری است. رایج ترین زبان ها فارسی یا فارسی، آذری، کردی، عربی و بلوچی هستند.

ایران دارای آب و هوای خشک و گرم است که با تابستان های طولانی، گرم و خشک و زمستان های کوتاه و خنک مشخص می شود.


پاسپورت ایرانی چقدر قوی است؟

گذرنامه ایرانی در حال حاضر بر اساس شاخص رتبه بندی پاسپورت راهنما در رتبه ۱۰۳ قرار دارد. دارندگان گذرنامه ایرانی با شهروندان بنگلادش آزادی سفر دارند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش گردشگری

شهروندان ایرانی در زمینه دسترسی بدون روادید بسیار محدود هستند و با چندین تحریم بین المللی اعمال شده توسط تعدادی از کشورها مواجه هستند که متأسفانه بر توانایی ایرانیان برای سفر و سرمایه گذاری در حوزه های قضایی مختلف تأثیر می گذارد.

لینک مفید : فرهنگ انعام دادن در جهان

کشور های بدون ویزا برای ایرانیان : یک دارنده گذرنامه ایرانی می تواند تنها به ۵۰ مقصد بدون ویزا دسترسی داشته باشد. این ۲۲ درصد از ۲۲۷ کشور و منطقه در سراسر جهان است.

کشورهایی که ایرانیان بدون ویزا به آنها دسترسی دارند، تنها ۱۱.۲ درصد از محبوبیت سفرهای بین المللی در جهان را به خود اختصاص می دهند.

لینک مفید : لیست کشورهای بدون ویزا

لیست بدون روادید ایران شامل کشورهایی مانند گرجستان، هائیتی، زامبیا و ترکیه است و مقصدهایی مانند اتحادیه اروپا، ایالات متحده آمریکا، چین یا انگلیس را شامل نمی شود.

کشور های بدون ویزا برای ایرانیان : واقعیت این است که وقتی «کیفیت» آن کشورهایی را که شهروندان ایرانی به آنها دسترسی دارند در نظر بگیرید، تنها با ۶.۷ درصد تولید ناخالص داخلی جهان برابری می‌کنند.


راه حل های گذرنامه دوم

از تجربه La Vida در برخورد با بسیاری از اتباع ایرانی، ما متوجه شدیم که پیوندهای تجاری و تحصیلات جهانی برخی از عوامل محرک تمایل به شهروندی دوم علاوه بر دسترسی بدون ویزا هستند.

کشور های بدون ویزا برای ایرانیان : بسیاری از ایرانیان مایلند فرزندان خود را در مدارس یا دانشگاه های برتر جهان واقع در اروپا، انگلستان یا آمریکا تحصیل کنند. داشتن پاسپورت دوم در یکی از این مناطق این هدف را بسیار دست یافتنی می کند.

لینک مفید : مدارس طبیعت ایران بر اساس الفبا

هنگام در نظر گرفتن گزینه های اقامت دوم یا شهروندی، رویکرد “یک اندازه مناسب برای همه” وجود ندارد.

همه کشورها فهرست سفرهای بدون روادید خود را دارند، اما مهم است که کیفیت آن کشورها را در نظر بگیرید، عواملی مانند تولید ناخالص داخلی و همچنین ارزش ترکیبی کشورها با پاسپورت فعلی شما را در نظر بگیرید.

کشور های بدون ویزا برای ایرانیان : گزارش ارزش پاسپورت منحصر به فرد La Vida همه اینها و موارد دیگر را انجام می دهد و می تواند ابزار ارزشمندی در چنین تصمیم گیری باشد.

لینک مفید : فرهنگ انعام دادن در جهان

در اینجا برخی از محبوب ترین انتخاب ها برای شهروندان ایرانی را تحلیل کرده و دلیل آن را توضیح داده ایم.


ایرانی با پاسپورت دوم بلغارستان

دارندگان پاسپورت ایرانی بلغارستان ترکیب پاسپورت ایرانی و بلغاری بالاترین نتایج را به همراه دارد و به دارنده آن امکان دسترسی به ۱۸۸ مقصد در مجموع را می دهد که در مقایسه با ۵۰ کشوری که یک پاسپورت ایرانی مستقل ارائه می دهد، پیشرفت بزرگی است.

کشور های بدون ویزا برای ایرانیان : این کشورها ۵۶.۲ درصد از تولید ناخالص داخلی جهان را تشکیل می دهند. هنگامی که متقاضیان تابعیت بلغارستان را به دست آورند، حق زندگی، کار و تحصیل در هر نقطه از اتحادیه اروپا را خواهند داشت.

لینک مفید : کشورهای بدون ویزا

دارندگان پاسپورت بلغارستانی از طریق سیستم صدور مجوز ویزای آنلاین ساده خود از سفر بدون ویزا به استرالیا، روسیه، سوئیس و همچنین کانادا لذت می برند.

برنامه شهروندی سریع بلغارستان پس از ۱۸ ماه اقامت و سرمایه گذاری ۱,۰۲۴,۰۰۰ یورو به سرمایه گذاران تابعیت می دهد. ایرانی ها هیچ محدودیتی ندارند

کشور های بدون ویزا برای ایرانیان : ترکیب پاسپورت ایرانی و ترکیه ای به دارنده اجازه می دهد به ۱۲۶ مقصد در سراسر جهان دسترسی داشته باشد که معادل ۲۷.۶ درصد از ثروت جهان است که با تولید ناخالص داخلی اندازه گیری می شود.

لینک مفید : همه چیز درباره روستای فیلبند

اگرچه این ارقام کمتر از برخی از گزینه های دیگر است، اما ترکیه از نظر جغرافیایی و فرهنگی به ایران نزدیک تر است، بنابراین برای کسانی که ممکن است گزینه ای را برای هدف اصلی جابجایی در نظر بگیرند، محبوب است.

کشور های بدون ویزا برای ایرانیان : یکی از جذابیت های اصلی ترکیه این است که آنها دارای معاهده ویزای E-2 با ایالات متحده هستند، بنابراین شهروندان ترکیه باید با سرمایه گذاری اضافی برای اقامت آمریکا درخواست دهند.

سرمایه گذاران می توانند پس از سرمایه گذاری ۲۵۰۰۰۰ یورویی در املاک و مستغلات به اضافه هزینه ها، ظرف ۳ تا ۶ ماه شهروندی ترکیه را دریافت کنند.

لینک مفید : مکان های توریستی قزوین

دومینیکا در حال حاضر تنها کشور کارائیب است که ایرانیان را به طور کامل از درخواست منع نمی کند.

کشور های بدون ویزا برای ایرانیان : دومینیکا سرمایه‌گذاران ایرانی را به‌صورت موردی بررسی می‌کند، مشروط بر اینکه آنها به مدت ۱۰ سال در خارج از ایران اقامت داشته باشند و وجوه آنها در خارج از ایران واقع شده باشد.

یک پاسپورت دومینیکن و ایرانی را جفت کنید و جهان شروع به باز شدن می کند. شما به ۱۵۷ مقصد در سراسر جهان دسترسی خواهید داشت که شامل بریتانیا و منطقه شنگن اتحادیه اروپا می شود.

لینک مفید : بخش رمان

اکنون شما به ۴۲.۶ درصد از تولید ناخالص داخلی جهان بدون ویزا دسترسی دارید، که نسبت به ۶.۷ درصدی که یک پاسپورت ایرانی مستقل ارائه می دهد، پیشرفت بزرگی است.

کشور های بدون ویزا برای ایرانیان : برنامه شهروندی دومینیکا با سرمایه گذاری دو مسیر اصلی را به سرمایه گذاران ارائه می دهد، یک گزینه کمک مالی دولتی که از ۱۰۰۰۰۰ دلار شروع می شود، به اضافه هزینه برای متقاضیان مجرد و یک مسیر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات از ۲۲۰،۰۰۰ دلار، به علاوه هزینه ها.

لینک مفید : بخش کودکان

برای دریافت تجزیه و تحلیل کامل ارزش پاسپورت و ارزیابی گزینه های موجود، لطفاً همین امروز با مشاوران متخصص ما تماس بگیرید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : IRAN’S LOW RANKING PASSPORT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *