مشاوره تلفنی خیانت


امتیاز دهید نظرات شما

زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ , آخرین بروز رسانی: 6 روز گذشته

مشاوره تلفنی خیانت در ۲۴ ساعت شبانه روز | خیانت در ازدواج یا رابطه است. می تواند رابطه و افراد درگیر را به شدت تحت فشار قرار دهد. یک رابطه عاشقانه می تواند باعث شود که طرف مقابل احساس ویران، تنهایی، خیانت و سردرگمی کند.

گاهی اوقات، یک رابطه عاشقانه به یک رابطه پایان می دهد. در مواقع دیگر، زوج ها می توانند رابطه را ترمیم کنند. آنها ممکن است این کار را به تنهایی یا با کمک یک درمانگر انجام دهند. این اغلب می تواند رابطه را قوی تر کند.

خدمات مشاوره ویژه ماندگار در مدت زمان ۶۰ دقیقه بصورت تلفنی میباشد.

پس از وارد کردن مشخصات خود ( لطفا با دقت کامل و صحیح ) در فرم زیر و سپس پرداخت هزینه حق مشاوره، جهت تعیین زمان دقیق مشاوره، اپراتورهای ما بلافاصله با شما تماس میگیرند.


» جهت تعیین زمان مشاوره همین حالا اقدام کنید «


مرحله ۱ از ۳

لطفا شماره تماس در دسترس و همیشه پاسخگو خود را وارد کنید !!


چه چیزی به عنوان خیانت به حساب می آید؟

چیزی که یک نفر آن را خیانت می داند، ممکن است شخص دیگری خیانت کند. ممکن است یک نفر تماشای پورنوگرافی توسط شریک زندگی خود را خیانت نداند.

مشاوره تلفنی خیانت : ممکن است شخص دیگری آن را تقلب بداند. افراد ممکن است احساس ناکافی کنند اگر شریک زندگی آنها رفتاری را انجام دهد که از نظر آنها خیانت است.

لینک مفید : مشاوره انگیزشی تخصصی موفقیت

برخی خیانت را رابطه جنسی خارج از رابطه می دانند. آنها ممکن است امور عاطفی را تقلب ندانند. اما روابط عاطفی نیز می تواند به یک رابطه آسیب برساند. حتی ممکن است آسیب بیشتری نسبت به یک رابطه فیزیکی داشته باشند.

یک رابطه عاطفی می تواند به این معنا باشد که شریک خیانتکار دیگر در رابطه سرمایه گذاری نمی کند. این می تواند به کسانی که در یک رابطه هستند کمک کند تا انتظارات خود را زودتر مورد بحث قرار دهند.

سپس می توانند نظرات خود را در مورد تک همسری به اشتراک بگذارند. (تک همسری به این معنی است که یک زوج خارج از رابطه خود شریک دیگری ندارند.)

مشاوره تلفنی خیانت : ممکن است درباره احساس خود درباره غیرتک همسری صحبت کنند. این می تواند به جلوگیری از فشارهای آینده در رابطه کمک کند.


چه چیزی باعث خیانت می شود؟

مطالعات نشان می دهد که بزرگسالان در ایالات متحده انتظار تک همسری جنسی را دارند. (این امر شامل کسانی می شود که در یک رابطه باز هستند.) با این حال، تا ۲۰٪ در یک مقطع زمانی وارد رابطه جنسی خارج از ازدواج می شوند.

مشاوره تلفنی خیانت : امور به دلایل بی شماری اتفاق می افتد. یکی از دلایل اصلی ممکن است عدم رضایت از رابطه باشد. یک رابطه موفق اغلب به این معنی است که هر دو نفر احساس ثبات و امنیت می کنند.

لینک مفید : مشاوره کنکور انگیزشی رشته تجربی

اغلب به صمیمیت فیزیکی و عاطفی نیز نیاز دارد. کمبود در این زمینه ها می تواند رضایت رابطه را کاهش دهد. عدم رضایت از رابطه می تواند احتمال خیانت را بیشتر کند.

زنا همیشه به دلیل عدم رضایت اتفاق نمی افتد. یک شریک ممکن است بر اساس ناراحتی شخصی وارد یک رابطه شود. آنها ممکن است این کار را برای افزایش اعتماد به نفس یا افزایش نفس انجام دهند.

مشاوره تلفنی خیانت : میل به تجربه جنسی جدید نیز می تواند منجر به رابطه جنسی شود. برخی دیگر به دنبال صمیمیت عاطفی رابطه ای را آغاز می کنند.

لینک مفید : مشاوره پیدا کردن جنس مخالف

برخی از دلایل دیگری که ممکن است یک فرد درگیر خیانت شود عبارتند از:

 • عزت نفس پایین
 • برای پایان دادن به رابطه اصلی
 • فقدان صمیمیت عاطفی
 • اعتیاد به جنسی
 • اجتناب از مشکلات شخصی یا روابط
 • افسردگی

انواع خیانت

انواع مختلفی از خیانت می تواند در یک رابطه رخ دهد.

مشاوره تلفنی خیانت : این امر غفلت از یک رابطه برای دنبال کردن یک علاقه بیرونی است. تعقیب ممکن است به نقطه ای نزدیک به وسواس برسد.

رابطه جنسی یک شریک ممکن است خارج از رابطه جنسی داشته باشد. آنها اغلب وابستگی عاطفی به آن شخص را تجربه نمی کنند. مطالعات نشان می دهد که مردان برای بخشش رابطه جنسی دشوارتر از زنان هستند.

زنان ممکن است بیشتر احتمال دارد که یک رابطه را زمانی که احساسات درگیر نیستند ببخشند.

لینک مفید : مشاوره ازدواج موفق

ماجرای سایبری این خیانت است که از طریق سکس و چت انجام می شود. ممکن است آنلاین بماند و هرگز به حد صمیمیت جنسی نرسد. این نوع روابط ممکن است شامل تماشای پورنوگرافی نیز باشد. برخی افراد خود آن عمل را نوعی خیانت می دانند.

رابطه عاطفی این زمانی اتفاق می افتد که یکی از شرکا از نظر عاطفی به شخص دیگری وابسته می شود. فرد اغلب از جنسیتی است که به آن جذب می شود.

مشاوره تلفنی خیانت : ممکن است یک فرد ساعت‌ها با شخصی غیر از شریک زندگی خود تلفنی یا آنلاین صحبت کند. یک رابطه عاطفی می تواند تأثیر منفی بر یک رابطه داشته باشد.

لینک مفید : مشاوره کنکور انگیزشی

ممکن است شخصی که در یک رابطه عاطفی قرار دارد مشکلات رابطه را با فرد خارج از رابطه در میان بگذارد. آنها همچنین ممکن است از انجام این کار با شریک زندگی خود غافل شوند. رابطه جنسی همیشه بخشی از یک رابطه عاطفی نیست.

یک رابطه جنسی ممکن است صمیمیت جنسی و عاطفی را نیز ترکیب کند. این اغلب یک رابطه ثانویه در نظر گرفته می شود. اکثر آنها این را به عنوان خیانت می دانند.


تأثیرات خیانت بر شریک غیر مشمول

خیانت می تواند تأثیر زیادی بر هر دو طرف در یک رابطه بگذارد. این اثرات ممکن است به دیگران مانند کودکان گسترش یابد.

خیانت شریک زندگی می تواند تأثیرات شدیدی داشته باشد. یک مطالعه گزارش می دهد که خیانت ممکن است بر سلامت جسمی و روانی تأثیر منفی بگذارد.

مشاوره تلفنی خیانت : ممکن است شخصی که شریک زندگی‌اش رابطه نامشروع داشته است، تجربه کند:

 • اضطراب
 • افسردگی
 • افزایش پریشانی
 • اعتماد به نفس و عزت نفس پایین
 • سرزنش خود یا شرمساری
 • خشم
 • استرس پس از سانحه (PTSD)
 • عملکرد ضعیف در محل کار

افرادی که مورد خیانت قرار می گیرند نیز ممکن است بیشتر درگیر رفتارهای پرخطر باشند. این رفتارها می تواند شامل داشتن رابطه جنسی محافظت نشده یا رابطه جنسی تحت تأثیر مواد مخدر باشد.

لینک مفید : مشاوره پیدا کردن جنس مخالف

افزایش مصرف مواد مخدر یا الکل ممکن است یکی دیگر از این رفتارها باشد. پرخوری، کم خوری و ورزش بیش از حد نیز در این دوران احتمال بیشتری دارد.

مشاوره تلفنی خیانت : اگر شریک زندگی شما رابطه نامشروع داشته است، زوج درمانی ممکن است کمک کند.

شرکایی که تصمیم می‌گیرند بعد از یک رابطه عاشقانه رابطه خود را بازسازی کنند، ممکن است از درمان برای کمک به بازسازی اعتماد در رابطه خود استفاده کنند.


چگونه خیانت می تواند بر شریکی که خیانت می کند تأثیر بگذارد

کسانی که درگیر امور می شوند نیز ممکن است تحت تأثیر خیانت قرار گیرند. گاهی اوقات افراد درگیر اموری هستند که مدت زیادی طول می کشد.

مشاوره تلفنی خیانت : برخی از امور ممکن است برای سال ها یا دهه ها بدون اینکه طرف مقابل بداند ادامه یابد. تأثیر عاطفی و روانی خیانت بر روی فرد در این نوع امور می تواند شدید باشد.

افراد در امور ممکن است افزایش اضطراب یا افسردگی را احساس کنند. ممکن است احساس گناه کنند.

لینک مفید : مشاوره ویژه رژیم های غذایی

احساس درماندگی یا گرفتار شدن در موقعیت از دیگر احساسات رایج است. تغییر وضعیت آنها ممکن است دشوار یا غیرممکن به نظر برسد. این می تواند رابطه را طولانی تر کند.

مشاوره تلفنی خیانت : هر چه یک رابطه بیشتر طول بکشد، تأثیر آن بیشتر خواهد بود. اکثر امور مخفی نمی ماند.

این بدان معنی است که ترس یا مقاومت در برابر صحبت کردن در مورد یک رابطه ممکن است در دراز مدت به هر دو طرف آسیب برساند.


عوامل خطر برای خیانت

داده ها نشان می دهد که برخی از عوامل با افزایش خیانت مرتبط است. برخی از عوامل خطر خیانت عبارتند از:

مرد بودن مردان تقریباً ۸۰ درصد بیشتر از زنان درگیر یک رابطه جنسی هستند.
زندگی در یک شهر بزرگ. این ممکن است احتمال خیانت را تا ۵۰ درصد افزایش دهد.
جوان بودن.

لینک مفید : مشاوره و برنامه ریزی درسی

مشاوره تلفنی خیانت : دو برابر بیشتر موارد خیانت در بین افراد ۱۸ تا ۳۰ ساله رخ می دهد. موارد کمتری برای افراد بالای ۵۰ سال گزارش شده است.

مهم است که در نظر داشته باشید که این عوامل نتایج مطالعات هستند. فقط به این دلیل که فردی در یکی از این دسته بندی ها قرار دارد به این معنی نیست که تقلب می کند.

اگر نگران هستید که شریک زندگی تان خیانت می کند، او را شخص خودش بدانید. هرکسی ممکن است دست به خیانت بزند یا به او خیانت شود.


برگرفته از : Infidelity


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.