مشاوره تلفنی خیانت همسر


امتیاز دهید نظرات شما

زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ , آخرین بروز رسانی: 6 روز گذشته

مشاوره تلفنی خیانت همسر | بهبودی از خیانت می تواند به پیشینه فرهنگی بستگی داشته باشد. ممکن است به دیدگاه شخصی یا مذهبی یک زوج بستگی داشته باشد.

بسیاری از زوج ها به دنبال درمان هستند تا تصمیم بگیرند که آیا باید پس از این رابطه در یک رابطه باقی بمانند یا خیر. درمان ممکن است به آنها کمک کند تا احساسات خود را در مورد آن پردازش کنند.

خدمات مشاوره ویژه ماندگار در مدت زمان ۶۰ دقیقه بصورت تلفنی میباشد.

پس از وارد کردن مشخصات خود ( لطفا با دقت کامل و صحیح ) در فرم زیر و سپس پرداخت هزینه حق مشاوره، جهت تعیین زمان دقیق مشاوره، اپراتورهای ما بلافاصله با شما تماس میگیرند.


» جهت تعیین زمان مشاوره همین حالا اقدام کنید «


مرحله ۱ از ۳

لطفا شماره تماس در دسترس و همیشه پاسخگو خود را وارد کنید !!


یک درمانگر می تواند یک شنونده حمایت کننده باشد. آن‌ها می‌توانند وقتی هر دو طرف احساس خود را در مورد خیانت به اشتراک می‌گذارند گوش کنند.

یک درمانگر می تواند به زوج کمک کند تا در مورد نیازها و اهداف رابطه خود بیاموزند. پس از آن زوج ممکن است تصمیم بگیرند که رابطه خود را حفظ کنند یا پایان دهند.

مشاوره تلفنی خیانت همسر : اگر زوجین بخواهند رابطه را حفظ کنند، یک درمانگر می تواند کمک کند. آنها ممکن است به زوج کمک کنند تا بفهمند که چقدر به رابطه متعهد هستند. ممکن است شرکا یاد بگیرند که اعتماد را ترمیم کنند و روند بهبودی را طی کنند.

لینک مفید : مشاوره رفتاری کودکان

یک درمانگر می تواند یک شنونده حمایت کننده باشد. آن‌ها می‌توانند وقتی هر دو طرف احساس خود را در مورد خیانت به اشتراک می‌گذارند گوش کنند. یک درمانگر می تواند به زوج کمک کند تا در مورد نیازها و اهداف رابطه خود بیاموزند. پس از آن زوج ممکن است تصمیم بگیرند که رابطه خود را حفظ کنند یا پایان دهند.

اگر زوجین بخواهند رابطه را حفظ کنند، یک درمانگر می تواند کمک کند. آنها ممکن است به زوج کمک کنند تا بفهمند که چقدر به رابطه متعهد هستند. ممکن است شرکا یاد بگیرند که اعتماد را ترمیم کنند و روند بهبودی را طی کنند.

مشاوره تلفنی خیانت همسر : یک درمانگر همچنین می تواند به روشن شدن رابطه کمک کند. آنها ممکن است بحث باز در مورد نقاط قوت و ضعف رابطه را تشویق کنند. درمانگر ممکن است الگوهای روابط ناسالم را زیر سوال ببرد.

لینک مفید : مشاوره کنکور انگیزشی رشته ریاضی

اینها می تواند شامل هم وابستگی، سوء استفاده عاطفی، یا امور مکرر باشد. درمانگران می توانند با احساس سرزنش خود به افرادی که فریب خورده اند کمک کنند.


به بهبودی از خیانت شریک زندگی کمک کنید

کشف خیانت شریک زندگی می تواند ضربه بزرگی باشد. طبیعی است که احساسات شدید یا گیج کننده را احساس کنید. برخی از افراد تصمیم می گیرند در مورد این احساسات با یک درمانگر صحبت کنند.

درمان فردی می تواند به فردی که تحت تأثیر خیانت قرار گرفته است کمک کند. درمان ممکن است به توضیح پاسخ فرد به رابطه شریک زندگی خود کمک کند. ممکن است بر بخشش، رها کردن یا ادامه دادن تمرکز کند.

مشاوره تلفنی خیانت همسر : راه های زیادی برای کنترل احساساتی که با خیانت به وجود می آیند وجود دارد. یک درمانگر می تواند به شما در بررسی گزینه های خود کمک کند. ممکن است تصمیم بگیرید که با شریک زندگی خود آشتی کنید یا از او جدا شوید.

درمان می تواند برای زوج هایی که تحت تاثیر خیانت قرار گرفته اند مفید باشد. زوج درمانی می تواند به رفع نیازهای هر دو طرف کمک کند. یک زوج می توانند تصمیم بگیرند که رابطه خود را نجات دهند.

لینک مفید : مشاوره کنکور انگیزشی

درمان ممکن است به آنها کمک کند تا روی پیوند خود کار کنند. یک زوج ممکن است تصمیم بگیرند که در نتیجه خیانت از هم جدا شوند. آنها ممکن است درمان را برای جدایی بیشتر مدنی دنبال کنند.

مشاوره تلفنی خیانت همسر : زوج هایی که تحت تأثیر خیانت قرار گرفته اند ممکن است به مشاوره تشخیص مراجعه کنند. در این نوع درمان، رابطه روی میز است.

هر دو طرف تصمیم می گیرند که آیا می خواهند در رابطه باقی بمانند یا خیر. هنگام شروع مشاوره تشخیص، شرکا اغلب خواسته های مخالفی دارند. درمانگر می تواند به آنها کمک کند تا به توافق برسند. آنها به هر دو طرف کمک می کنند تا تصمیم نهایی را بپذیرند.


درمانی برای جلوگیری از خیانت

برخی افراد عدم رضایت را دلیل تقلب می دانند. همچنین ممکن است اعتیاد جنسی، اعتماد به نفس پایین، انتقام یا چیز دیگری باشد. درمان می تواند به بسیاری از این مسائل کمک کند.

اگر دوست دارید به شریک زندگی خود خیانت کنید، در نظر بگیرید که چه چیزی باعث این میل می شود. ممکن است بتوانید در درمان آن را برطرف کنید. این می تواند به شما در جلوگیری از خیانت کمک کند.

مشاوره تلفنی خیانت همسر : درمان انفرادی یا زوج درمانی می تواند به شما در رفع نارضایتی در رابطه کمک کند. همچنین ممکن است احساسات منفی را که ممکن است سرکوب شوند، برطرف کند. درمان شناختی رفتاری (CBT) می تواند به شما کمک کند تا از طریق اعتیاد به جنسی کار کنید.

لینک مفید : مشاوره انگیزشی برای پشت کنکوری ها

اگر وسوسه می شوید که درگیر خیانت شوید، ممکن است در مورد آن صادق باشید. تصدیق مشکل و کار کردن از طریق آن با شریک زندگی خود ممکن است مفید باشد. صداقت ممکن است منجر به تقویت رابطه شود.


فرآیند بازیابی

بهبودی پس از یک رابطه می تواند یک روند طولانی باشد. مخصوصاً برای زوج هایی که مایل به آشتی هستند ممکن است طولانی باشد.

مشاوره تلفنی خیانت همسر : هیچ راهی برای تشخیص اینکه آیا یک زن و شوهر پس از یک رابطه خوب بهبود می یابند وجود ندارد. نمی توان گفت که بهبودی چقدر طول می کشد. اما کارشناسان توافق دارند که بهبودی اغلب در عرض ۲ سال اتفاق می افتد.

برخی از زوج ها ممکن است بهبودی بیشتری طول بکشد. دیگران می توانند زودتر رابطه خود را اصلاح کنند. باز هم، هیچ جدول زمانی مشخصی برای بهبودی وجود ندارد. جدول زمانی بهبودی ممکن است به واکنش زوجین پس از کشف رابطه بستگی داشته باشد.

عوامل دیگری می توانند بر روند بهبودی تأثیر بگذارند. این شامل:

  • مهارت های ارتباطی
  • تحمل درگیری
  • ظرفیت صداقت
  • پذیرش مسئولیت شخصی
  • سبک دلبستگی

هر رابطه ای منحصر به فرد است. روند بهبودی از خیانت نیز متفاوت است. بهبودی معمولاً در مراحل زیر پیشرفت می کند:

فاز تروما این مرحله پس از کشف ماجرا به وجود می آید. شریکی که به او خیانت کرده است ممکن است وقتی از این رابطه مطلع شود، شوک یا ضربه روحی داشته باشد. آنها ممکن است احساس خشم، انتقام جویی و ناامیدی کنند. این مرحله اغلب یک ترن هوایی از احساسات است.

مشاوره تلفنی خیانت همسر : اینها می توانند از فقدان و غم گرفته تا خشم و ناامیدی متغیر باشند. آنها می توانند با گریه یا درگیری همراه شوند. هر دو شریک در این مرحله با تفکر واضح مشکل دارند. آنها ممکن است علائم فیزیکی مانند کاهش اشتها و کاهش وزن را تجربه کنند.

لینک مفید : مشاوره پیدا کردن جنس مخالف

شفاف سازی مسائل در طول این مدت، زوج ها شروع به بررسی آنچه منجر به این رابطه شده است. ممکن است هنوز بی ثباتی عاطفی زیادی وجود داشته باشد. اما شرکا اکنون می خواهند بفهمند که چرا این رابطه اتفاق افتاده است. این فرآیند می تواند منجر به بسته شدن شود.

هر چه زوج‌ها زودتر شروع کنند، زودتر می‌توانند پاداش بسته شدن را درو کنند. کمک گرفتن از یک درمانگر ممکن است در این زمان مفید باشد. این مرحله ممکن است برای یک یا هر دو شریک استرس زا باشد.

پرداختن به مشکل این زمانی است که کار واقعی شروع می شود. احساسات قابل کنترل تر می شوند. سپس شرکا می توانند روی مسائلی که منجر به این رابطه شده است شروع به کار کنند.

مشاوره تلفنی خیانت همسر : در این فرآیند بالا و پایین هایی وجود خواهد داشت. احساس گناه و خشم می تواند با اشتیاق برای رابطه مانند گذشته مخلوط شود. اما زوج ها می توانند از استقامت در این مرحله سود ببرند. آنها اغلب قادرند به مسائل ریشه نارضایتی خود بپردازند.

لینک مفید : مشاوره برنامه ریزی مالی و مشاوره هوش مالی

در مرحله بعد، زوج ها می توانند رابطه جدیدی را که ایجاد کرده اند بپذیرند. درمان خیانت می تواند به زوج ها این امکان را بدهد که پیوند قوی تر و واقعی تری ایجاد کنند. اما هنوز ممکن است برای شریک خیانت شده اعتماد به دیگری دشوار باشد.

هر دو شریک ممکن است هنوز در درک دلیل وقوع این رابطه مشکل داشته باشند. آنها ممکن است در پذیرش اینکه زندگی ای که می دانستند مثل قبل نخواهد بود مشکل داشته باشند.

مشاوره تلفنی خیانت همسر : تکنیک‌هایی که در درمان آموزش داده می‌شوند می‌توانند به زوج‌ها کمک کنند تا یاد بگیرند که چگونه بر این رابطه غلبه کنند. آنها می توانند به ایجاد یک رابطه باز، صادقانه و جدید ادامه دهند. این رابطه عاری از احساسات منفی رابطه خواهد بود.


برگرفته از : Infidelity Affair Recovery


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.