سنگ درمانی آشنایی با خواص انواع سنگ های درمانی

? سنگ درمانی | بخش درمانی PDF :

? ۱- انواع سنگ ها ی درمانی

? ۲- خصوصیت سنگ ها

? ۳- طریقه ی درمان با سنگ های درمانی



قیمت : ۳.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


در واقع، احتمالاً شنیده‌اید که مردم در مورد این سنگ‌های زیبا صحبت می‌کنند و آنها را به رخ می‌کشند. اما ممکن است ندانید که چه چیزی می توانند به شما پیشنهاد دهند.

انواع مختلفی از کریستال ها وجود دارد که برخی افراد معتقدند که با توانایی های شفابخش خود برای ذهن، بدن و روح پر شده اند. تصور می شود که آنها جریان انرژی خوب را تقویت می کنند و به خلاص شدن از بدن و ذهن از انرژی منفی برای مزایای فیزیکی و عاطفی کمک می کنند.

از نظر تاریخی، کریستال ها به عنوان اشکال باستانی پزشکی با فلسفه های وام گرفته شده از هندوئیسم و ​​بودیسم تبلیغ می شوند. با این حال، مهم است بدانید که هیچ مدرک علمی برای حمایت از استفاده از کریستال ها وجود ندارد. با وجود این، مردم همچنان به رنگ و زیبایی خود جذب می شوند.

کلید افراط در این تجربه مراقبت از خود، ذهن آگاهی، تأمل و پذیرش است. به عنوان مثال، محققان منبع معتبر دریافتند که ذهن یک فرد ممکن است قدرت شفابخشی بسیار بیشتری نسبت به اعتباری که به آن داده شده است داشته باشد.

با وجود اینکه هیچ پشتیبانی علمی از کریستال ها وجود ندارد، تعدادی از افراد به قدرت آنها سوگند یاد می کنند. بنابراین، اگر کنجکاو هستید که به آنها کمک کنید، مطمئن شوید که ذهن خود را باز نگه دارید و بررسی کنید که هر سنگ چه کاری می تواند برای شما انجام دهد.

برای کمک به شما در شروع کار، جمع بندی جامعی از برخی از محبوب ترین کریستال ها را گردآوری کردیم.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش درمانی


انواع مختلف کریستال های شفابخش

این کریستال سفید به عنوان یک “شفا دهنده اصلی” در نظر گرفته می شود. گفته می شود که انرژی را با جذب، ذخیره، آزاد کردن و تنظیم آن تقویت می کند. همچنین گفته می شود که به تمرکز و حافظه کمک می کند.

سنگ درمانی : از نظر فیزیکی، کریستال‌های شفاف به تحریک سیستم ایمنی کمک می‌کنند و کل بدن را متعادل می‌کنند. این سنگ اغلب با سنگ های دیگری مانند رز کوارتز برای کمک و افزایش توانایی های آنها جفت می شود.


رز کوارتز

همانطور که رنگ ممکن است نشان دهد، این سنگ صورتی تماماً در مورد عشق است. گفته می شود که به بازگرداندن اعتماد و هماهنگی در انواع مختلف روابط کمک می کند و در عین حال ارتباطات نزدیک آنها را بهبود می بخشد. همچنین ادعا می شود که در هنگام غم و اندوه به ایجاد آسایش و آرامش کمک می کند.

سنگ درمانی : اگرچه همه چیز مربوط به افراد دیگر نیست. گفته می شود که کوارتز رز همچنین عشق، احترام، اعتماد و ارزش را در درون خود تشویق می کند – چیزی که همه ما می توانیم در این روزگار از آن استفاده کنیم.


جاسپر

این کریستال صاف به عنوان “پرورنده برتر” شناخته می شود. گفته می شود که با آماده کردن شما برای “نمایش کامل” روحیه را تقویت می کند و در مواقع استرس از شما حمایت می کند.

لینک مفید : شفا بخشی سنگ ها

ادعا می‌شود که از شما در برابر و جذب احساسات منفی محافظت می‌کند و در عین حال شجاعت، تفکر سریع و اعتماد به نفس را تقویت می‌کند. اینها ویژگی هایی هستند که هنگام مقابله با مسائل مهم بسیار مفید هستند – دقیقاً همان چیزی است که این سنگ ممکن است برای آن خوب باشد.


آبسیدین

گفته می شود ابسیدین، سنگی به شدت محافظ است که به شکل گیری سپری در برابر منفی های فیزیکی و احساسی کمک می کند.

سنگ درمانی : همچنین گفته می‌شود که به خلاص شدن از انسداد عاطفی کمک می‌کند و ویژگی‌های قدرت، وضوح و شفقت را ارتقا می‌دهد تا به شما کمک کند تا حس واقعی خود را پیدا کنید.

لینک مفید : درمان بیماری ها با یوگا (کامل)

برای بدن فیزیکی شما، ممکن است به هضم و سم زدایی کمک کند و در عین حال به کاهش درد و گرفتگی عضلات کمک کند.


سیترین

با سیترین شادی، شگفتی و اشتیاق را به هر بخش از زندگی خود بیاورید. گفته می شود که به شما کمک می کند تا ویژگی های منفی مانند ترس را از زندگی خود رها کنید و به نوبه خود به تشویق خوش بینی، گرما، انگیزه و وضوح کمک می کند.

همچنین ادعا می شود که ویژگی های ذهنی مانند خلاقیت و تمرکز را افزایش می دهد.


فیروزه

این کریستال آبی دارای قدرت هایی است که گفته می شود به شفای ذهن، بدن و روح کمک می کند.

سنگ درمانی : به طور کلی، به عنوان یک طلسم خوش شانسی در نظر گرفته می شود که می تواند به تعادل احساسات شما کمک کند و در عین حال زمینه های معنوی خود را پیدا کنید.

لینک مفید : نکات ناگفته درمان انواع بیماری ها با ادویه

وقتی صحبت از بدن می شود، گفته می شود که برای سیستم تنفسی، اسکلتی و ایمنی مفید است.


چشم ببر

اگر به تقویت نیرو یا انگیزه نیاز دارید، این سنگ طلایی ممکن است برای شما مناسب باشد. گفته می شود که به شما کمک می کند تا ذهن و بدن شما را از شر ترس، اضطراب و شک و تردید خلاص کنید.

سنگ درمانی : این می تواند برای آرزوهای شغلی یا حتی مسائل قلبی مفید باشد. همچنین گفته می شود که چشم ببر به شما کمک می کند تا به هماهنگی و تعادل کمک کنید تا به شما در تصمیم گیری های واضح و آگاهانه کمک کند.


آمیتیست

گفته می شود که این سنگ بنفش به طور باورنکردنی محافظ، شفابخش و پاک کننده است. ادعا می شود که می تواند به خلاص شدن از ذهن از افکار منفی کمک کند و فروتنی، صداقت و خرد معنوی را به ارمغان بیاورد. همچنین گفته می شود که به تقویت هوشیاری کمک می کند.

سنگ درمانی : خواب یکی دیگر از مزایای ادعا شده این سنگ است، از کمک ظاهراً به تسکین بی خوابی تا درک رویاها. از نظر فیزیکی، گفته می شود که تولید هورمون را افزایش می دهد، خون را پاکسازی می کند و درد و استرس را تسکین می دهد.


سنگ ماه

گفته می شود سنگ ماه که به عنوان “شروع های جدید” شناخته می شود، رشد و قدرت درونی را تشویق می کند.

لینک مفید : داروهای ممنوعه فاویسم

زمانی که این سنگ را تازه شروع می کنید، ظاهراً آن احساسات ناراحت کننده استرس و بی ثباتی را نیز تسکین می دهد تا بتوانید با موفقیت به جلو حرکت کنید.

سنگ درمانی : همچنین ادعا می شود که تفکر مثبت، شهود و الهام را ترویج می کند و در عین حال موفقیت و خوش شانسی را به ارمغان می آورد.


سنگ خون

این سنگ شفابخش قدرتمند با نام خود مطابقت دارد. گفته می شود که سنگ خون با از بین بردن انرژی های بد محیطی و بهبود گردش خون به پاکسازی خون کمک می کند.

لینک مفید : عسل درمانی تخصصی

از نظر ذهنی، از خودگذشتگی، خلاقیت و ایده آل گرایی را تشویق می کند و در عین حال به شما کمک می کند در لحظه فعلی زندگی کنید.

سنگ درمانی : همچنین گفته می‌شود که می‌تواند به شما کمک کند از احساسات تحریک‌پذیری، پرخاشگری و بی‌شکیبایی خلاص شوید.


یاقوت کبود

این سنگ آبی سنگی حکمت و سلطنت است. گفته می شود که می تواند رفاه، شادی و آرامش را جذب کند و در عین حال ذهن را برای پذیرش زیبایی و شهود باز کند.

سنگ درمانی : در مورد سلامت جسمانی، ادعا می‌شود که این سنگ به درمان مشکلات چشم، سطوح سلولی و اختلالات خونی کمک می‌کند و در عین حال افسردگی، اضطراب و بی‌خوابی را نیز کاهش می‌دهد.


یاقوت سرخ

این سنگ که به رنگ قرمز برجسته است به بازیابی سطح سرزندگی و انرژی کمک می کند. این می تواند به بهبود مواردی مانند احساسات، رابطه جنسی و عقل کمک کند. همچنین گفته می شود که به آوردن خودآگاهی و درک حقیقت به ذهن فرد کمک می کند.

سنگ درمانی : یاقوت سرخ در زمان های قدیم برای کمک به حذف سموم از خون و بهبود کلی سیستم گردش خون استفاده می شد.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : Healing Crystals 101

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *