مشاوره انگیزشی درسی


امتیاز دهید نظرات شما

زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ , آخرین بروز رسانی: 6 روز گذشته

مشاوره انگیزشی درسی به صورت تلفنی در اختیار کسانیست که از لحاظ انگیزه برای کنکور به دلیل های مختلف دچار مشکل شده اند و بدنبال راهی درست ، منطقی و علمی با کمک کسانی که از لحاظ سنین و شرایط مانند شما بوده اند.

ما به شما راهکار هایی برای انتخاب هدف ارائه میکنیم تا رسیدن به زمان کنکور و حتی در جلسه کنکور کنار پیش بردن اهداف علمی با ذهنی آماده و بدون استرس و با حداکثر انرژی بتوانید موفق باشید.

چرا که کسانی بودند که با داشتن حداکثری مطالعه به دلیل کنترل نکردن استرس و نداشتن ذهنی آماده به شکل و عدم موفقیت در کنکور رسیدند.

خدمات مشاوره ویژه ماندگار در مدت زمان ۶۰ دقیقه بصورت تلفنی میباشد.

پس از وارد کردن مشخصات خود ( لطفا با دقت کامل و صحیح ) در فرم زیر و سپس پرداخت هزینه حق مشاوره، جهت تعیین زمان دقیق مشاوره، اپراتورهای ما بلافاصله با شما تماس میگیرند.


» جهت تعیین زمان مشاوره همین حالا اقدام کنید «


مرحله ۱ از ۳

لطفا شماره تماس در دسترس و همیشه پاسخگو خود را وارد کنید !!


مشاوره انگیزشی درسی : بعد از ظهر خسته کننده ای است بعد از کلاس خسته شده اید و تنها کاری که می خواهید انجام دهید این است که با نتفلیکس و یک کاسه غلات بپیچید. اما شما واقعاً باید مطالعه کنید و این را می دانید. فقط این است که شما اصلاً آن را دوست ندارید.

شاید پروژه ای داشته باشید که به زودی موعد آن است، مقاله ای برای نوشتن یا آزمایشی در راه است. یا، شاید، فقط می دانید که باید هر روز کمی مطالعه کنید.


چگونه انگیزه شروع کار را ایجاد می کنید؟

خوب، شما به جای مناسب آمده اید. این چیزی است که ما امروز در مورد آن صحبت می کنیم.

البته، برخی گام‌های بلندمدت وجود دارد که می‌توانید انجام دهید تا مطمئن شوید این سناریو کمتر اتفاق می‌افتد، مانند ایجاد نظم و انضباط بیشتر و عادات مطالعه بهتر…

… اما اگر بخواهید همین الان شروع کنید چه؟


پیاده روی کنید

به اندازه کافی خنده دار، این یکی از مؤثرترین مراحل در این فرآیند است، و معمولاً همان مرحله ای است که بیشترین مقاومت را در برابر آن احساس می کنید.

مشاوره انگیزشی درسی : وقتی یکسری کار برای انجام دادن وجود دارد، کنار گذاشتن همه آن و بیرون رفتن به نظر غیرممکن است. پس چرا باید؟

دو دلیل بزرگ:

  • پیاده روی برای مغز شما مفید است.
  • پیاده روی حرکت مولد ایجاد می کند.

بیایید ابتدا در مورد بخش مغز صحبت کنیم.

ورزش متوسط، مانند پیاده روی، چند کار را انجام می دهد:

اول، مغز شما را برای دریافت و ذخیره اطلاعات جدید در حالت اولیه قرار می دهد. تحقیقات UCLA نشان داد که ورزش تولید چندین هورمون فاکتور رشد را تحریک می کند که باعث افزایش انعطاف پذیری عصبی یا توانایی مغز شما برای ایجاد مسیرهای عصبی جدید می شود. این برای توانایی شما در یادگیری و به خاطر سپردن مطالب جدید بسیار مهم است.

مشاوره انگیزشی درسی : گویی این کافی نیست، ورزش – به ویژه ورزش در بیرون – برای سطوح انرژی و انگیزه شما عالی است. در اینجا دلیل آن است:

ورزش اندورفین تولید می کند، مواد شیمیایی که خلق و خوی شما را بهبود می بخشد و انگیزه شما را افزایش می دهد. همچنین اکسیژن بیشتری را به مغز شما منتقل می کند و به دفع مه مغزی و خستگی طولانی مدت کمک می کند.

لینک مفید : مشاوره کنکور انگیزشی رشته ریاضی

بیرون رفتن حتی برای ۳۰ دقیقه ویتامین D کافی تولید می کند تا انرژی شما را افزایش دهد و خلق و خوی شما را روشن کند.

مشاوره انگیزشی درسی : خوب، پس علم به ما می گوید ورزش برای مغز ما عالی است، اما یک کار واقعا جالب دیگر وجود دارد که پیاده روی انجام می دهد که به شروع انگیزه شما کمک می کند. شتاب ایجاد می کند.

اینگونه در مورد آن فکر کنید: بیرون رفتن برای پیاده روی باعث می شود احساس کنید کاری را انجام داده اید.

لینک مفید : مشاوره شکست عشقی

به جای اینکه پشت میز خود بنشینید، دور و بر خود را پاک کنید و احساس کنید که باید کاری را انجام دهید، در واقع دارید کاری را انجام می دهید.

مشاوره انگیزشی درسی : زمانی که در اطراف بلوک قدم بزنید و به پشت میز خود برگردید، احساس می کنید که از قبل کامل شده اید، و این شما را به سمت کتاب های درسی و یادداشت های خود سوق می دهد.

این کار به همان دلیلی کار می کند که مرتب کردن رختخواب یا شستن ظروف باعث می شود روز خوبی برای شما شروع شود. شتاب ایجاد می کند.

لینک مفید : مشاوره کنکور انگیزشی

اجسام در حال حرکت تمایل دارند در حرکت بمانند. پیاده‌روی باعث می‌شود بدون دست زدن به مطالعات خود در مسیری پربار حرکت کنید.


تعهد به یک کار واحد

بنابراین، شما از پیاده روی خود برگشته اید، و وقت آن است که بنشینید و کمی کار کنید. هنوز شروع نکنید ابتدا یک چیز را برای تمرکز روی آن انتخاب کنید.

اگر بیش از یک چیز را انتخاب کنید، خود را طوری قرار می دهید که حواس شما پرت شود.

مشاوره انگیزشی درسی : وقتی می‌خواهید چندین کار را انجام دهید، وسوسه می‌شوید که در لحظه‌ای که اولین کار خسته‌کننده یا دشوار می‌شود، به مورد بعدی فهرست کارهایتان بروید. این طبیعت انسان است

لینک مفید : مشاوره انگیزشی برای درس خواندن

در عوض، خود را برای موفقیت آماده کنید و در ابتدا یک چیز را برای تمرکز روی آن انتخاب کنید. به آن متعهد شوید. حتی آن را یادداشت کنید. اراده شما باید آهنین باشد. مانند قلم آهنی که نیکلاس کیج در گنجینه ملی به آن اشاره کرده است. حل شد.

وقتی هدفی را یادداشت می کنید، به آن متعهد هستید. چیزی برای نگاه کردن دارید که تمرکز اصلی شما را برای آن روز به شما یادآوری می کند.

این کار انجام یک کار بسیار مهم، مانند نوشتن یک مقاله تحقیقاتی یا مطالعه برای یک آزمون را بسیار آسان تر می کند.

مشاوره انگیزشی درسی : شما نگران سه هزار چیز دیگر نخواهید بود. مغز شما فقط باید روی یک کار تمرکز کند. با مغز خود خوب رفتار کنید و قبل از انجام هر کاری به یک هدف واحد متعهد باشید.


پاک کردن تا خنثی

اولین کاری که باید انجام دهید این است که فضای کاری خود را خنثی کنید.

سرآشپز آنتونی بوردین در کتاب خود به نام «آشپزخانه محرمانه» در مورد اینکه چگونه یک فضای کاری تمیز ضروری است، به ویژه در آشپزخانه صحبت می کند:

«میزان مکان دین همه آشپزهای خوب است. با غذای آشپز خطی لعنتی نکنید – یعنی چیدمان آنها، منابع با دقت چیده شده آنها از نمک دریایی، فلفل خشن، کره نرم شده، روغن پخت و پز، شراب، غذای پشتیبان و غیره…

مشاوره انگیزشی درسی : اگر اجازه دهید محل زندگی‌تان از بین برود، کثیف و بی‌نظم شوید، به سرعت متوجه خواهید شد که در فضا می‌چرخید و برای پشتیبان درخواست می‌کنید…

لینک مفید : مشاوره انگیزشی کنکور

این همان چیزی است که داخل سر شما اکنون به نظر می رسد. تمیز کار کن!»

Mise-en-place در لغت به معنای “هر چیزی در جای خود” است. همانطور که سرآشپز بوردین اشاره می کند، زمانی که فضای کاری شما تمیز نیست، تمرکز کردن سخت است.

مشاوره انگیزشی درسی : قبل از اینکه به کار خود ادامه دهید، از شر هر چیزی که به کار مورد نظر مربوط نمی شود خلاص شوید.


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه