راز سنگ های شفابخش و اشنایی اصولی با سنگ ها

? راز سنگ های شفابخش | بخش درمانی PDF :

? ۱- شفابخشی سنگ ها به چه علتی است؟

? ۲- در چه سنی میتوان از این درمان استفاده کرد؟قیمت : ۲۶.۰۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


گفته می شود که برخی از سنگ ها و کریستال ها با ۷ چاکرای ما (هنوز با من؟) هماهنگ می شوند و بیماری ها را در نواحی مرتبط بدن ما درمان می کنند.

آنها در فرکانس هایی شبیه به چاکراهای بدن ارتعاش می کنند که به تراز کردن انرژی آنها کمک می کند.

از آنجایی که کریستال ها در قلمرو پرانرژی برای تنظیم عدم تعادل و بهبودی کار می کنند، همچنین می توانند انرژی شما را افزایش دهند یا خلق و خوی بد را از بین ببرند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش درمانی

به سادگی نگه داشتن کریستال ها در محیط خود می تواند این کار را انجام دهد، اما می توانید آنها را نیز بپوشید. سعی کنید جواهرات بسازید یا آنها را روی بدن خود قرار دهید تا از قدرت درمانی آنها استفاده کنید.

سنگ های شفابخش : در اینجا متداول ترین کریستال های شفابخش به همراه معانی و کاربردهای آنها برای انواع اهداف آورده شده است.

لینک مفید : داروهای ممنوعه فاویسم

اونیکس: هوا را تمیز می کند و خانه شما را از شر انرژی منفی خلاص می کند. مرتبط با چاکرای ریشه، جایی که انرژی زمینی شما در آن قرار دارد. احساس تعلق و ثبات را تقویت می کند.

کوارتز: این کریستال شفاف که از چاکرای تاج التیام می بخشد، به تسکین استرس و ناامیدی کمک می کند، اضطراب را کاهش می دهد. کوارتز رز با چاکرای قلب هماهنگ است و برای تشویق عشق به خود و متعادل کردن انرژی در قلب استفاده می شود.

آمیتیست: انرژی حاصل از این کریستال بنفش تیره از چاکرای چشم سوم ساطع می شود. به تسکین سردرد و خستگی کمک می کند، رویاهای خوب و پوست خوب را ایجاد می کند، استخوان ها، مفاصل و سیستم تنفسی را پشتیبانی می کند.

لینک مفید : درمان خشکی واژن با رازیانه

سیترین: برای تقویت تمرکز، تقویت حافظه و جرقه زدن خلاقیت استفاده می شود. برای بیماری های گوارشی، معده و کلیه بسیار مفید است. انرژی آن با چاکرای شبکه خورشیدی، که به عنوان مرکز آتش شما نیز شناخته می شود، هماهنگ است.

لاجورد لاجورد: این سنگ آبی پررنگ، که به عنوان “سنگ حقیقت” شناخته می شود، از چاکرای گلو برای تقویت شجاعت در صحبت کردن استفاده می کند. در سطح فیزیکی، آن را به عنوان یک درمان باستانی میگرن معرفی کرده اند و همچنین از سیستم ایمنی بدن حمایت می کند.

عقیق: الهام و خلاقیت را افزایش می دهد، به PMS و سردرد کمک می کند.

لینک مفید : زوج درمانی هیجان انگیز

توپاز: برای متعادل کردن هورمون ها و مبارزه با پیری عمل می کند. توپاز آبی با انرژی ناشی از چاکرای گلو به ارتعاش در می آید و به بیان خود و وضوح در ارتباطات کمک می کند. به مشکلات مربوط به گلو، گردن و صدا کمک می کند.

آکوامارین: به رفلکس اسید و اختلالات گوارشی کمک می کند.

یشم: این سنگ انرژی خلوص و آرامش را به ارمغان می آورد. از غدد فوق کلیوی حمایت می کند و سردرد را تسکین می دهد.

گارنت: این نگین برای بهبودی چاکرای ریشه مفید است و برای کمردرد و سیاتیک مفید است. همچنین برای بازسازی بافت و متعادل کردن کمبود کلسیم شناخته شده است.

سنگ خون: به تنظیم فشار خون کمک می کند و از سیستم گردش خون حمایت می کند. برای سرماخوردگی خوبه همچنین به دردهای عمومی بدن کمک می کند.

لینک مفید : سنگ سیتیرین

عقیق: انرژی حاصل از این سنگ بی سر و صدا به تعادل افکار شما و آرامش اعصاب کمک می کند و صلح و آرامش را به محیط شما می آورد. همچنین باعث سم زدایی و کاهش اضطراب می شود.


چگونه از کریستال های خود استفاده کنید

بسیاری از مردم کریستال ها را با قرار دادن یک سنگ بر روی تشک یوگا یا نزدیک بالشتک مراقبه خود، یا با نگه داشتن آن در فنجان دست در هنگام نشستن، در تمرینات مدیتیشن خود قرار می دهند. هنگام مدیتیشن درازکش نیز می توان جواهرات را روی بدن گذاشت.

سنگ های شفابخش : کریستال ها را می توان در یک کیسه در طول روز با خود حمل کرد، در جیب خود قرار داد تا در مواقعی که نیاز به احساس آرامش یا تعادل دارید، یا به عنوان جواهرات آن را نگه دارید.

لینک مفید : شفابخشی با یوگا

یکی دیگر از روش‌های رایج، به گفته برخی از دوستان علاقه‌مند به کریستال، این است که سنگ خود را روی یک گردنبند یا در داخل سوتین خود قرار دهید – نزدیک به قلب و مرکز گردش خون. ممکن است سنگ را روی چاکرا یا ناحیه ای از بدن خود حمل کنید که برای تمرکز بر قدرت شفابخش آن نیاز به توجه دارد.

همچنین می توانید از کریستال ها برای ته نشین شدن محیط های اطراف خود استفاده کنید. نگه داشتن یک سنگ انرژی مثبت در ماشین یا پشت میز کار در محل کار می تواند به دور نگه داشتن انعکاس منفی سنگین کمک کند.

سنگ های شفابخش : و قرار دادن سنگ های بزرگتر در اطراف خانه می تواند به تقویت احساس یک فضای سالم و متعادل کمک کند. یک کریستال شفاف را در هر یک از چهار گوشه خانه خود قرار دهید تا ثبات و محافظت را تقویت کنید.


مراقبت از کریستال

هنگامی که برای اولین بار کریستال های خود را به خانه می آورید، ایده خوبی است که آنها را تمیز کنید. همچنین می‌خواهید کریستال‌هایی را که انرژی منفی را جذب می‌کنند، به طور منظم تمیز کنید.

لینک مفید : درمان بیماری های بلغمی ها

سنگ های خود را بدون گرد و غبار نگه دارید و در صورت نیاز آنها را با آب نمک بشویید. پاکسازی انرژی انباشته شده از سنگ ها را می توان با قرار دادن آنها در یک کاسه نمک خشک به مدت چند ساعت، با قرار دادن آنها در بیرون از خانه در طول شب تحت انرژی اکتان بالای ماه کامل، یا با لکه دار کردن آنها با دود مریم گلی یا پالو سانتو انجام داد. .

سنگ های شفابخش : چه این ایده را داشته باشید که کریستال‌ها این ابرقدرت‌ها را در خود نگه می‌دارند یا خیر، استفاده از سنگ‌هایی که حالت‌های عاطفی مثبت و احساس سلامتی را تشویق می‌کنند، می‌تواند بیشتر به عنوان یک تمرین ذهن‌آگاهی تلقی شود. آنها می توانند به آوردن افکار مثبت به ذهن شما و تمرکز بر عدم تعادل فکری کمک کنند که به الگوهای انرژی شما تبدیل می شود.

لینک مفید : راز صفراوی ها و نکات گفته نشده

سنگ هایی را انتخاب کنید که به مفاهیمی که روی آنها کار می کنید مربوط می شود. samin

سنگ های شفابخش : به عنوان مثال، هر زمان که دست به جیب خود می کنید و منحنی رز کوارتز خود را احساس می کنید، ممکن است به شما یادآوری شود که قلب شما در حال بهبود است و افکار خود را بر این اساس هدایت کنید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : Healing Crystals and Their Meanings

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *