درمان ترویلیسم همراه آشنایی اصولی با ترویلیسم

? درمان ترویلیسم | بخش درمانی PDF :

? ۱- اساس ترویلیسم چیست ؟

? ۲- نحوه اصولی درمان ترویلیسمقیمت : ۲۶.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


با شروع از مفهوم “جعبه” و با قرار دادن تفاوت های اساسی با “ترویلیسم”، علیرغم اشتباه اصطلاحی تقریباً همه محققانی که این دو اصطلاح را مترادف می دانند، به تجزیه و تحلیل پروفایل های بالینی، عصبی و زیست شناختی و رابطه ای پرداختیم.

سپس اشکال مرزی ترویلیسم را بررسی کنیم: زوج های باز، چند همسری و چند همسری.

با تجزیه و تحلیل علل احتمالی علت‌شناختی، که مبنای این تظاهرات هستند، به این نتیجه رسیدیم که احتمالاً چند عاملی مناسب‌ترین پاسخ با جهت‌گیری روشن به سمت علل روان‌شناختی ناشی از سازگاری با استرس پس از سانحه (به طور عمده در زمینه پارافیلیا یا خودشیفتگی با اشکال سازگار، بنابراین خود ویرانگر).


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش درمانی

رفتار تحریک داوطلبانه و آگاهانه شریک زندگی خود به انجام اعمال جنسی با افراد دیگر، برای دریافت ارضای عاطفی و جنسی، با اصطلاح انگلیسی (اما مشتق فرانسوی) نامناسب، تحقیرآمیز و نادرست “حادقه زدن” برچسب زده می شود، همچنین اگر درست باشد. اصطلاح ماتریس بالینی “ترویلیسم” است.

لینک مفید : راز درمان بیماری با میوه درمانی

خطای اصطلاحی که تقریباً در تمام بازنگری‌ها و تحقیقات منتشر شده مرتکب شده است، می‌تواند از همان فعالیت جنسی انجام شده توسط زوج در آن زمینه‌ها استنتاج شود.


در «ترویلیسم»

الف) بین دو جزء زوجین وجدان و اراده وجود دارد که تجربه جنسی را به شیوه ای کم و بیش برابری طلبانه به اشتراک بگذارند.

ب) تجربه جنسی به صورت یک زوج بازی زندگی می شود و به همین دلیل در تمام لحظات آن از شکار جزء سوم (گاو نر، در زمینه سه نفری) یا یک زوج (در زمینه چهار نفری یا چهار ضلعی) مشترک است. )

لینک مفید : میوه درمانی و نکات گفته نشده

تا تحقق خاص اعمال جنسی، تا تظاهرات عاطفی و عاطفی تجربه شده قبل، حین و بعد.

با اضافه شدن مولفه پنجم، این تجربه به عیاشی (اگر هر دو بازی کنند) یا گنگ بنگ (اگر فرد مشمول مالیات فقط یکی از اعضای زوج باشد) تبدیل می شود.

لینک مفید : درمان یبوست شدید و حاد

ج) تظاهرات عاطفی و عاطفی تجربه شده قبل، حین و بعد از تجربه جنسی بین دو شریک زوج اصلی به اشتراک گذاشته می شود و زمینه تجربی اجزای فردی و خود زوج را غنی می کند و رابطه و رابطه عشقی را تحکیم می بخشد.

د) بین شرکای زوج یک آیین نامه رفتاری دقیق، از پیش تعیین شده و با جزئیات سازماندهی شده وجود دارد که تجربه را خوشایند، آگاهانه میل و مدیریت می کند به گونه ای که پیوند رابطه را از وقار، صداقت، صداقت و صمیمیت سلب نکند. وفاداری و دوست داشتن موجود

لینک مفید : درمان افسردگی

ه) اگرچه میل به سه گانه تقریباً همیشه در یکی از دو طرف قوی تر است، اما درک، گوش دادن و احترام به طرف مقابل باعث می شود که این تجربه عاطفی و جنسی بتواند پیوندها را تقویت کند و اجزای فردی زوج را برآورده کند، تا زمانی که آگاهی از عواطف، نیازها و انتظارات شخص و سازگاری آنها با شریک زندگی در یک بازی اشتراک، نوع دوستی و کامل بودن، بدون تعصب یا پیش داوری وجود دارد.

لینک مفید : کبد چرب و نحوه اصولی تغذیه در کبد چرب

فقدان آگاهی یا تمایل یا هدف از جلب رضایت شریک زندگی بدون مشارکت واقعی در اهداف، زوجین را به سمت زندگی منفی سوق می دهد و باعث فروپاشی عاطفی غیرقابل جبران می شود.

و) عمل جنسی که توسط یکی از دو شریک زن و شوهر اصلی انجام می شود، توسط دیگری به عنوان خشونت نسبت به شخص او یا تحقیر قابل تحقیر تجربه نشود، زیرا زوج از نظر عاطفی در سطح رابطه ای قرار می گیرند و از نظر عاطفی متفاوت هستند.

لینک مفید : درمان بیماری ها با ادویه

از سوژه هایی که با آنها تعامل دارند و بنابراین آنها به عنوان ابژه های لذت تجربه می شوند، به عنوان ابزارهایی که هدفشان برانگیختن لذت است.


در “حادثه”

بین دو جزء زوجین وجدان و اراده ای برای به اشتراک گذاشتن تجربه جنسی وجود ندارد و یکی از دو سوژه به طور کامل یا جزئی از خیانت مصرف شده یا مصرف شده بی اطلاع است (احتمالاً منفعلانه آن را می پذیرد یا بخشی از یک زوج است. توافقی که در آن عمل جنسی عنصر مشترک است و نه خود تجربه عاطفی).

تجربه جنسی به‌عنوان یک بازی زن و شوهری تجربه نمی‌شود، بلکه به‌عنوان خشونتی برای فردی که به اعتماد و پیوند رابطه‌ای و محبت‌آمیز خیانت می‌کند، تجربه می‌شود (در نهایت، شریک آگاه، موقعیت را می‌پذیرد، زیرا برای حفظ رابطه زوجین راحت است، اما به عنوان یک رابطه تجربه نمی‌شود. لحظه اکتشافی از احساسات و احساسات، نیازها و نیازهای تک تک اجزا).

تظاهرات عاطفی و عاطفی تجربه شده قبل، حین و بعد از تجربه جنسی بین دو شریک زوج اصلی به اشتراک گذاشته نمی شود (یا حداکثر موضوع بحث، خود عمل نفسانی و استفاده از شریک به عنوان وسیله ای برای رسیدن به تحقق است. پارافیلیا)، و بنابراین بار تجربی اجزای فردی یا خود زوج را غنی نمی کند، پیوند رابطه را از درون متلاشی می کند و دوست داشتنی، اغلب با ناآگاهی از شریک دیگر.

لینک مفید : بخش گیاهان

به این ترتیب، وکیل تحت تأثیر احساس گناه و شرم است که می تواند به طور جبران ناپذیری بر روابط و احساسات تأثیر بگذارد.

بین شرکای زوج، هیچ کد رفتاری از پیش تعیین شده ای وجود ندارد که به تفصیل سازماندهی شده باشد (یا در صورت وجود آیین نامه رفتاری، این در بهترین حالت در قوانین کلی و اساسی بیان می شود، که گاهی اوقات تغییر می کند.

لینک مفید : بخش بو چوب

به زمان بر اساس نیازهای خاص و تقریباً همیشه توسط یکی از دو مؤلفه زوج اصلی، از آنجایی که تجربیات جنسی که توسط یکی از دو شریک زندگی می شود (یا هر دو جداگانه) مخفی بودن و پنهان بودن (یا در هر صورت) مشخص می شود.

باز و به اشتراک گذاشته نمی شود). شکل مرزی بین فاحشه کردن و تروئیلیسم دقیقاً همان “زغاله هوشیار” است: در این مورد، یکی از دو شریک یا هر دو از خیانت های مربوط به دیگری (“زوج باز”) آگاه هستند، اما هر دو تصمیم می گیرند که در آن شریک نباشند.

لینک مفید : بخش فال ابجد

تجارب و عدم صحبت در مورد آن، اگر نه گهگاهی و سازماندهی زندگی روزمره زوجین. با این حال، این فرضیه به طور کامل در رده “حادقه پرستی” قرار می گیرد، زیرا فقدان رازداری (که با آگاهی از خیانت ارائه می شود) هنوز تأثیر منفی دارد (از آنجایی که همیشه فقدان به اشتراک گذاری تجربیات و یک قانون رفتار مشترک وجود دارد، که ادامه دارد. آسیب رساندن به زوج از درون).

لینک مفید : بخش فال ارمنی

اگرچه این راه حل ممکن است برای ادامه تجربه رابطه عاشقانه مناسب به نظر برسد، شاید در شرایط بحرانی، اما در واقعیت، این شرایط رابطه را از درون تضعیف می کند و باعث می شود که به آرامی آن را منفجر کند تا زمانی که یکی از این دو یا هر دو شریک ایده آل برای آخرین را پیدا کنند. تصمیم در مورد انعقاد رابطه یا تجربه ازدواج با شریک اصلی.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : definitions, relational and clinical contexts, emotional and sexual aspects, and neurobiological profiles. A complete review and investigation into the borderline forms of the relationship: Open Couples, Polygamy, Polyamory

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *