دارو دندانپزشکی و آشنایی با دارو های دندانپزشکی

? دارو دندانپزشکی | شناخت دارو های دندانپزشکی | بخش درمانی PDF :

? ۱- درد و دارو شناسی دندان

? ۲- داروهای کاهش درد دندان

? ۳- نکات ضروری به هنگام شروع دردقیمت : ۲۱.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


نکات ضروری استفاده از آنتی بیوتیک

۱. تعیین میزان عفونت

۲. ارزیابی شرایط دفاعی میزبان

۳. تعیین درمان تخصصی یا درمان توسط دندانپزشک عمومی

۴. تعیین احتمال درمان جراحی

۵. تعیین روش تجویز

۶. انتخاب داروی آنتی بیوتیک مناسب

۷. تحت نظر گرفتن بیمار


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش درمانی

حرفه در پزشکی دندان رضایت از اینکه بتوانید سلامت و ظاهر بیماران خود را بهبود بخشید، اصلاح کنید و تغییر دهید.

دندانپزشکان اعضای ضروری تیم مراقبت های بهداشتی هستند که مسئولیت تشخیص و درمان طیف گسترده ای از مشکلات و اختلالات عملکرد دندان، لثه و دهان بیماران را بر عهده دارند.

لینک مفید : آب نمک درمانی

برنامه پزشکی دندان در دانشگاه Midwestern شما را برای تبدیل شدن به یک دندانپزشک استثنایی آماده می کند که سلامت دهان و دندان را از طریق فعالیت های علمی، مراقبت دلسوزانه و خدمات به جامعه بهبود می بخشد.

آزمایشگاه‌های شبیه‌سازی مدرن و امکانات تحقیقاتی ما این فرصت را به شما می‌دهند تا مهارت‌های خود را تقویت کنید و کلینیک‌های دندان‌پزشکی ما به شما این امکان را می‌دهند که با مربیان دلسوز دانشکده کار کنید تا طیف وسیعی از مراقبت‌های دندانی را به بیماران ارائه دهید.

لینک مفید : افسردگی دو قطبی

شما به عنوان یک دکترای دندانپزشکی (DMD) که به عنوان دندانپزشک نیز شناخته می شود، برای تشخیص و درمان بیماری ها، آسیب ها و ناهنجاری های دندان ها و بافت های دهان و مشاوره و ارائه مراقبت ها برای کمک به پیشگیری از مشکلات آینده آموزش دیده اید.

شما به بیماران کمک می کنید تا یاد بگیرند که از دندان ها و لثه های خود به عنوان بخشی از سلامت کلی خود مراقبت کنند. علاوه بر این، دندان های آسیب دیده را کشیده یا ترمیم می کنید، پوسیدگی دندان را از بین می برید و حفره ها را پر می کنید، اشعه ایکس را بررسی می کنید، جراحی اصلاحی انجام می دهید و مدل هایی برای جایگزینی دندان های از دست رفته می سازید.

لینک مفید : میوه درمانی و نکات گفته نشده

به‌طور فزاینده‌ای، به‌جای ارائه‌ی درمان‌هایی مانند پر کردن، مراقبت‌ها و دستورالعمل‌هایی را با هدف جلوگیری از از دست دادن دندان ارائه می‌دهید.

در حالی که نزدیک به ۸۰ درصد از پزشکان دندانپزشکی دندانپزشکان عمومی هستند، تجربه، آموزش و تحصیلات بیشتر فراتر از D.M.D. مدرک (یا DDS) می‌تواند به فرصت‌هایی در زمینه تدریس، تحقیق یا یکی از ۹ حوزه تخصصی شناخته‌شده منجر شود:

اندودنتیکس، آسیب‌شناسی دهان و فک و صورت، رادیولوژی دهان و فک و صورت، جراحی دهان و فک و صورت، ارتودنسی و ارتوپدی دندان و صورت، دندانپزشکی کودکان، پریودنتیک، پروتزهای دندانی و بهداشت عمومی دندان برای آماده شدن برای حرفه ای در پزشکی دندانپزشکی، آموزش پیش حرفه ای شما باید شامل دوره های زیست شناسی، شیمی آلی و معدنی، فیزیک، بهداشت و ریاضیات باشد.

لینک مفید : درمان بیماری ها با ادویه

برای پذیرش، اکثر دانشکده‌های حرفه‌ای دندانپزشکی به مدرک لیسانس، اغلب در موضوعات مرتبط با علم، و همچنین توصیه‌ها، شواهدی مبنی بر مشارکت جامعه و مصاحبه شخصی نیاز دارند.

در دو سال اول تحصیلات حرفه ای شما، آموزش های کلاس پزشکی دندانپزشکی و کارهای آزمایشگاهی شما بر آناتومی، میکروبیولوژی، بیوشیمی، فیزیولوژی، علوم بالینی و تکنیک های آزمایشگاهی تاکید دارد.

طی دو سال گذشته شما بیماران را زیر نظر دندانپزشکان دارای مجوز درمان خواهید کرد. برای عمل حرفه ای دندانپزشکی مجوز لازم است.

لینک مفید : شناخت طب سوزنی از پایه

اداره آمار کار ایالات متحده انتظار دارد فرصت هایی برای دندانپزشکان تا سال ۲۰۱۶ رشد ۹ درصدی داشته باشد، تقریباً به سرعت متوسط ​​​​برای همه مشاغل انتظار می‌رود که تقاضا برای خدمات دندان‌پزشکی با رشد کلی جمعیت افزایش یابد و تعداد بیشتری از آمریکایی‌های مسن که دندان‌های خود را طولانی‌تر از نسل‌های قبلی حفظ کرده‌اند، به مراقبت‌های دندانی بیشتر و پیچیده‌تر نیاز دارند.

بیشتر فرصت ها ناشی از نیاز به جایگزینی تعداد قابل توجهی از دندانپزشکان است که انتظار می رود بازنشسته شوند، زیرا دندانپزشکان جدید این روش های ایجاد شده را به دست می گیرند یا خودشان را شروع می کنند.

از آنجا که تقریباً همه دندانپزشکان در مطب خصوصی هستند، علاقه شما به تجارت کارآفرینی برای موفقیت مهم است. شما مسئول عملیات تجاری، تجهیزات و لوازم، ثبت سوابق و امور مالی و پتانسیل استخدام کارمندان خواهید بود.

لینک مفید : تکنیک های ماساژ شیاتسو

بسیاری از همتایان شما به عنوان متخصصان آگاه اجتماعی، خلاق، با استعداد و مدنی که کیفیت زندگی و ظاهر بیماران را بهبود می بخشند و در عین حال با رهبران جامعه و سایر متخصصان بهداشت کار می کنند تا سلامتی را برای همه ارتقا دهند، از فعالیت حرفه ای لذت می برند.

طبق گزارش انجمن دندانپزشکی آمریکا (ADA):

پیشرفت‌های فناوری دندان مانند رادیوگرافی دیجیتال، سیستم‌های لیزری و انفورماتیک به دندانپزشکان این امکان را می‌دهد تا درمان‌های مؤثرتری ارائه دهند و به طور مؤثرتری تمرین کنند.

فرصت های شغلی استثنایی برای دندانپزشکان اقلیت وجود دارد. علاوه بر مطب خصوصی، دندانپزشکان جدید در آموزش، تحقیق و دندانپزشکی بهداشت عمومی مورد نیاز خواهند بود.

لینک مفید : کبد چرب و نحوه اصولی تغذیه در کبد چرب

دندانپزشکان به جمعیت های خارج از کشور خدمات ارائه می دهند و برای آژانس هایی مانند سازمان بهداشت جهانی (WHO)، سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) و سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد (FAO) کار می کنند.

بسیاری داوطلب می شوند تا دندانپزشکی را برای کمک به مردم کشورهای در حال توسعه بیاورند.

اگر از آن دسته افرادی هستید که حافظه دیداری خوبی دارید؛ قضاوت عالی در مورد فضا، شکل و رنگ؛ درجه بالایی از مهارت دستی؛ استعداد علمی؛ حس خوب تجاری؛ خود انضباطی؛ مهارت های ارتباطی خوب؛ و از آشنایی با طیف متنوعی از افراد با پیشینه‌های مختلف لذت می‌برید، ممکن است شغلی در پزشکی دندان‌پزشکی برای شما مناسب باشد.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : A career in dental medicine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *