سنگ درمانی در ایران و آموزش اصولی سنگ درمانی

? سنگ درمانی در ایران و آموزش اصولی سنگ درمانی | بخش درمانی PDF :

? ۱- احادیث و روایات مذهبی سنگ درمانی

? ۲- سنگ های درمانی در ایران

? ۳- سنگ های قیمتی و درمانی

? ۴- نگهداری از این سنگ ها به چه صورت است

? ۵- خواص سنگ فیروزه

? ۶- خواص سنگ یاقوتقیمت : ۱۳.۰۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


ترکیبی از روغن گرم و سنگ های بازالت برای نرم کردن، رهاسازی و رفع هرگونه تنش از عضلات بدن. ماساژ سنگ داغ در هر دو سطح فیزیکی و روانی مفید است، گرمای سنگ ها به عضلات شما کمک می کند تا آرام شوند و به ماساژدرمان اجازه می دهد تا بافت های عمیق شما را به طور موثرتری دستکاری کند.

ماساژ درمانی با سنگ داغ این است که گرمای مستقیم سنگ ها عضلات را شل می کند و به درمانگر اجازه می دهد تا به لایه های عضلانی عمیق تر آنها دسترسی پیدا کند.

ترکیب پروتکل‌های سنگ داغ با ماساژ کامل بدن، تجربه‌ای بسیار شفابخش و موثر را فراهم می‌کند. سنگ های داغ همچنین رگ های خونی را گسترش می دهند که جریان خون را در سراسر بدن تشویق می کند.

سنگ های داغ اثر آرام بخشی دارند که می تواند درد مزمن را تسکین دهد، استرس را کاهش دهد و آرامش عمیق را تقویت کند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش درمانی


سنگ درمانی

درمان سنگ داغ از سنگ های گرم شده به عنوان ابزار درمانی استفاده می کند تا فواید ماساژ منظم برای بدن، صورت، دست ها و پاها را طولانی تر کند.

سنگ های داغ را می توان در آرام سازی و درمان های ترمیمی بافت عمیق برای افزایش اثرات و تجربه استفاده کرد.

سنگ درمانی در ایران : استفاده از سنگ های گرم شده بهشتی گردش خون شما را تحریک می کند و جریان خون غنی شده با اکسیژن و مواد مغذی را تشویق می کند که باعث تسریع بهبودی می شود.

لینک مفید : راهنمای جدید تشخیص و درمان کویید ۱۹

استفاده از سنگ های گرم شده روی عضلات دردناک تنش را کاهش می دهد، سفتی را کاهش می دهد و انعطاف پذیری را افزایش می دهد. سنگ های سرد نیز ممکن است برای کاهش التهاب استفاده شوند.

سنگ درمانی در ایران : وزن ملایم هر سنگ همراه با ماساژ به بیرون راندن سموم از ماهیچه ها و وارد شدن به سیستم لنفاوی کمک می کند تا به از بین بردن ضایعات متابولیک کمک کند.

لینک مفید : درمان یبوست به صورت اصولی و شناخت یبوست

قرار دادن سنگ های گرم شده یا سرد بر روی گردن، شانه ها، پشت و بازوها، نواحی را برای ماساژ عمیق تر آماده می کند.

سنگ درمانی در ایران : فواید گرم و سرد سنگ ها بر روی بدن بلافاصله عمل می کند، حتی قبل از اینکه درمانگر ماساژ را انجام دهد.

سنگ‌ها همراه با ماساژ، در واقع هر حرکت ماساژ را بزرگ‌تر می‌کنند، زیرا بافت ماهیچه‌ای توسط سنگ‌ها شل شده است. مزایا فراتر از دست درمانگر است.

درمان با سنگ داغ ترشح اندورفین را تشویق می کند. هنگامی که در یک برنامه منظم سلامت و تناسب اندام گنجانده می شود، درمان سنگ داغ یکپارچگی بافت نرم (عضلات، تاندون ها و رباط ها) را بهبود می بخشد و احتمال آسیب را کاهش می دهد.

لینک مفید : سنگ درمانی تکنیک های اصولی سنگ درمانی

درمان با سنگ داغ به افزایش خاصیت ارتجاعی فیبرهای کلاژن در تاندون ها کمک می کند و باعث انعطاف پذیری بیشتر می شود.

به آخرین باری که تنش و استرس داشتید فکر کنید – عضلات شما چه احساسی داشتند، چه چیزی در ذهن شما می گذشت و چگونه در نهایت دوباره آرام شدید.

سنگ درمانی در ایران : حالا همین سناریو را تصور کنید، اما به جای اینکه اجازه دهید زمان مسیر خود را طی کند و بدن پر استرس شما را التیام بخشد، به یک اسپا بروید و یک ماساژ سنگ داغ دریافت کنید.

لینک مفید : بادکش درمانی سریع نحوه اشنایی با بادکش

کدوم صدا بهتره؟ زمان ممکن است همه زخم‌ها را التیام بخشد، اما وقتی نوبت به تسکین استرس می‌رسد، سنگ‌های داغ می‌توانند کار را سریع‌تر و مؤثرتر انجام دهند.

ماساژ سنگ داغ عبارت است از حرارت دادن سنگ های صاف و قرار دادن آنها در نواحی مختلف بدن در حین ماساژ. آنها را می توان روی نقاط تنش رها کرد یا با دست برای کمک به گرم کردن و آرام کردن عضلات دردناک استفاده کرد، و این حس شگفت انگیزی ندارد.

سنگ درمانی در ایران : اولین استفاده از سنگ های داغ برای بهبود سلامت و آرامش در هند انجام شد. این عمل در میان هندوهای هند تقریباً ۵۰۰۰ سال پیش آغاز شد و آیورودا نام داشت.

لینک مفید : بادکش درمانی و آموزش تصویری بادکش درمانی

این شامل قرار دادن سنگ بر روی بدن برای شل کردن عضلات منقبض و تسکین درد مرتبط بود.

حدود ۳۰۰۰ سال بعد، چینی ها از سنگ های شکلی به نام Bian در هنگام سوزاندن ماگ برای درمان بیماری ها استفاده کردند. همچنین برای بهبود هضم سنگ روی شکم می گذاشتند.

سنگ درمانی در ایران : بعدها، بومیان جزایر ساندویچ – چیزی که ما اکنون به نام هاوایی می شناسیم – دریافتند که پیچیدن سنگ های گدازه گرم شده در برگ ها و قرار دادن آنها روی بدن باعث تسکین درد می شود. برگ ها توسط شمن های دارویی به نام Kahunas اداره می شد.

سپس سنگ های گرم شده راه خود را به لژهای عرق بومیان آمریکا پیدا کردند. اگرچه سنگ‌ها روی بدن اعمال نمی‌شدند، اما بومیان دریافتند که گرمای تولید شده توسط سنگ‌ها باعث کاهش تنش ماهیچه‌ها و آرامش کل بدن می‌شود.

استفاده مدرن از ماساژ سنگ داغ برای پاسخگویی به نیازهای مختلف متفاوت است. معمولاً سنگ‌ها معمولاً در آب داغ گرم می‌شوند و با سرد شدن جایگزین می‌شوند، اما ممکن است سرد شوند و با سنگ‌های گرم شده جایگزین شوند که باعث افزایش گردش خون در عضله مورد نظر می‌شود.

سنگ درمانی در ایران : اگر درمانگر از خود سنگ برای ماساژ استفاده کند، ممکن است آن را با روغن پوشانده یا روی یک ورقه استفاده شود تا لغزش صاف روی پوست تسهیل شود.

نکته ای از قدیمی ها بگیرید و بگذارید قدرت گرما ماساژ بعدی شما را به سطح بالاتری از شفا برساند. سنگ های داغ را می توان به عنوان تقویت کننده های ویژه به ماساژ در هر اسپا Burke Williams اضافه کرد. behnooshi

سنگ درمانی در ایران : آیا ماساژ سنگ داغ را امتحان کرده اید؟ در مورد تجربه خود در بخش نظرات زیر به ما بگویید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : A Brief History of Hot Stone Massage

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *