انرژی درمانی و نحوه درمان بیماری با انرژی درمانی

? درمان بیماری با انرژی درمانی | بخش درمانی PDF :

? ۱- تمرین برای خود درمانی

? ۲- شفابخشی رویاها

? ۳- قدرت شفابخشی نورآبی

? ۴- هدف از شماقیمت : ۸.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


همه می توانند از انرژی درمانی بهره مند شوند. چه مبتلا به بیماری جسمی تشخیص داده شده باشد یا ناراحتی جسمی داشته باشید، چه با مشکلات روحی یا عاطفی دست و پنجه نرم کنید و یا به دنبال هماهنگی ذهن، بدن و روح خود باشید، می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

انرژی درمانی شما را به سمت احساس عمیق تری از سهولت، رفاه و هدف باز می کند و شما را به خود واقعی خود باز می گرداند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش درمانی

انرژی هیلینگ برای بیماران در تمام مراحل مراقبت و درمان طب سنتی حمایت می کند. این به عنوان یک درمان مستقل موثر است و همچنین به عنوان یک درمان کمکی برای مراقبت های بهداشتی سنتی بسیار موفق است.


انرژی درمانی چگونه کار می کند؟

انرژی شفا بر این درک است که میدان انرژی انسان یک سیستم پویا از تأثیرات قدرتمند است که در رابطه منحصر به فردی با رفاه جسمی، عاطفی و معنوی است.

درمان بیماری با انرژی درمانی : ما به راحتی می پذیریم که بدن ما کار می کند و از انرژی تغذیه می کند. قلب ما با استفاده از پالس های انرژی می تپد.

مغز و سیستم عصبی ما از طریق مسیرهای پیچیده انرژی با کل بدن ما ارتباط برقرار می کنند. میدان انرژی انسان ما دائماً به نیازهای فیزیکی، عاطفی و معنوی بدن ما واکنش نشان می دهد.

لینک مفید : فنوباربیتال

ما شفای پیشرفته را تمرین می‌کنیم. این نوع انرژی شفا نه تنها در اولین مجموعه از هفت چاکرا، بلکه در مجموعه دوم تا هفتم چاکراها و فراتر از آن کار می کند.

درمان بیماری با انرژی درمانی : همچنین بر میدان انرژی (هاله) که بدن، اندام ها و سلول های فردی ما را احاطه کرده است، تمرکز می کند.

پزشکان شفابخش ما انسدادها را برطرف می‌کنند و کانال‌های طبیعی وجود ما را در سطح ارتعاشی بالا باز می‌کنند، بنابراین ذهن، بدن و روح با هم به طور بهینه عمل می‌کنند.

لینک مفید : درمان بیماری ها با یوگا

سپس بدن می تواند برای معکوس کردن اختلال عملکرد و بیماری از طریق توانایی طبیعی خود برای درمان خود کار کند.


چه تفاوتی با سایر انواع شفا، مانند ریکی دارد؟

متمایز از سایر انواع انرژی شفا است، زیرا پزشکان به طرز ماهرانه ای قادر به حرکت روان در سراسر میدان انرژی انسان برای پاک کردن بلوک ها و بازیابی عملکرد هستند.

درمان بیماری با انرژی درمانی : کار ما بدون تماس است و بنابراین شامل دسترسی به یک “هولوگرام” پرانرژی (نمایش ارتعاشی) بدن فیزیکی است، که جنبه منحصر به فرد و حیاتی شفابخش است.

لینک مفید : سنگ درمانی

این به عنوان یک ماتریس عمل می کند که دقیقاً انرژی های سطوح بیرونی میدان را با بدن فیزیکی در سطح سلولی به هم متصل می کند.

تمرکز مهم دیگر بر روی تأثیرات عاطفی و معنوی است که ممکن است در بیماری و بهبودی بعدی بیمار نقش داشته باشد.

درمان بیماری با انرژی درمانی : به آشکار شدن ارتباط متقابل پرانرژی همه جنبه‌های سلامت و تندرستی کمک می‌کند.


در طول یک جلسه چه اتفاقی می افتد؟

درمانگر ما با شما ملاقات خواهد کرد و در مورد نیات و انتظارات شما برای شفا صحبت خواهد کرد.

لینک مفید : میوه درمانی و نکات گفته نشده

سپس، با لباس کامل روی میز ماساژ استراحت می کنید و کار انرژی را تجربه می کنید. پزشکان شفابخش ما روی نمایشی پرانرژی و ارتعاشی از بدن، اندام‌ها و سلول‌های شما (هولوگرام) کار می‌کنند.

درمان بیماری با انرژی درمانی : این بدان معناست که این یک درمان غیر لمسی است، اما بسیاری از افراد در طول جلسه حالت های مراقبه، خواب آرام یا آگاهی از کار را تجربه می کنند.

پس از آن، در مورد آنچه در طول جلسه مطرح شد و راه‌های حفظ شفا با پزشک شفابخش صحبت خواهید کرد.

لینک مفید : درمان بیماری ها با ادویه

نوبت های انرژی درمانی ۹۰ دقیقه است. خود جلسه شفا حدود یک ساعت است، با ۱۵ دقیقه در آغاز برای بررسی تاریخچه سلامت، پاسخ به سؤالات و تعیین اهداف و ۱۵ دقیقه در پایان برای بحث در مورد تجربه.

جلسه از راه دور: شما از طریق تلفن با پزشک شفابخش خود ارتباط برقرار می کنید و سپس در یک فضای آرام برای مدت جلسه دراز می کشید.

درمان بیماری با انرژی درمانی : بسیاری از بیماران همان احساساتی را که شخصاً احساس می کنند، احساس می کنند. پس از آن، دوباره با شفا دهنده ارتباط برقرار می کنید.


آیا در صورت دریافت شفا از راه دور، باز هم همان مزیت یک جلسه در مطب را دریافت خواهم کرد؟

با توجه به ماهیت غیر لمسی کار درمانی که ما انجام می دهیم، تمام جلسات انرژی درمانی را می توان از راه دور در نظر گرفت. تنها تفاوت این است که درمانگر از نظر فیزیکی در اتاق با شما نیست.

لینک مفید : سنگ درمانی

در هر دو مورد، پزشک شفا دهنده روی یک نمایش پر انرژی و ارتعاشی کار می کند که سپس بر بدن فیزیکی شما تأثیر می گذارد.

درمان بیماری با انرژی درمانی : بسیاری از عمیق ترین و موفق ترین موارد ما از طریق جلسات شفای طولانی مدت به دست آمده اند. ما در فرانسه، ژاپن، کانادا، کالیفرنیا، کلرادو، آیووا، ویسکانسین و ایلینویز بیماران مسافت طولانی داشته ایم.


چه شرایطی به انرژی درمانی کمک کرده است؟

پزشکان در کمک به افراد برای معکوس کردن اضطراب و افسردگی، سرطان های مرحله اول تا چهارم، بیماری های خودایمنی، اختلالات تیروئید، اختلالات IBS و GI، مشکلات آدرنال و بسیاری موارد دیگر موفق بوده اند.

درمان بیماری با انرژی درمانی : ما اغلب با شرایطی کار می کنیم که گیج کننده است و تشخیص و درمان آن به روش معمولی دشوار است.


موارد قابل توجه شفا

این بیمار نارس به دنیا آمد و پنج ماه اول زندگی خود را در NICU (بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان) گذراند.

او در دوران نوزادی جراحی قلب داشت، استروئیدهای طولانی مدت مصرف می کرد و به دلیل مشکلات تنفسی طولانی مدت از دستگاه تنفسی استفاده می کرد.

لینک مفید : آب نمک درمانی

او در بیشتر عمر خود به دلیل مشکلات تغذیه و مشکلات گوارشی از طریق یک لوله NG (لوله نازوگاستریک) تغذیه می کرد.

درمان بیماری با انرژی درمانی : هنگامی که او برای اولین بار برای انرژی درمانی مراجعه کرد، ذات الریه شدید داشت و آنتی بیوتیک های IV برای رفع آن کار نمی کردند.

همچنین، رفلاکس معده او با وجود لوله NG به قدری شدید بود که پزشکان قصد داشتند پس از رفع عفونت، یک لوله تغذیه معده دائمی را جراحی کنند.

لینک مفید : آموزش روش های سنگ درمانی

اولین درمان از راه دور انجام شد و دو روز بعد از بیمارستان مرخص شد. عمل جراحی لوله معده او لغو شد و او آنقدر خوب عمل می کرد که لوله NG او برداشته شد. این بدان معنی بود که او بالاخره توانست به تنهایی غذا بخورد.

بسیاری از پزشکانی که پس از بهبودی به ریه‌های او گوش دادند، گفتند که صدای ریه‌های او بهتر از همیشه است – «انگار ریه‌های جدیدی دارد».

درمان بیماری با انرژی درمانی : مدتی بعد از بهبودی، رفلاکس معده مشکلی نداشت. انرژی و استقامت کلی او تقریباً به اندازه خواهر و برادرش بهبود یافت.

او در طول سال‌ها به دریافت شفاهای از راه دور ادامه داده است، زیرا با مسائل مختلف پزشکی و رشدی مواجه بوده است. tizboor

انرژی هیلینگ به کاهش میزان مداخلات پزشکی و جراحی مورد نیاز کمک کرده است و همچنین هر گونه درمان پزشکی و جراحی را که لازم بوده است افزایش داده است.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : Energy Healing

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *