سلامت پرستاری و طرح درس سلامت پرستاری

? طرح درس سلامت پرستاری | بخش دانشگاهی PDF :

? ۱- جدول طرح سلامت پرستاریقیمت : ۷.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


به عنوان یک پرستار، شما مدافع بیماران هستید. تو راه نجات آنها هستی ما در جهانی زندگی می کنیم که در آن بهره وری اولویت شماره یک است.

همه چیز در مورد اعداد است. پزشکان تحت فشار هستند تا تعداد «x» بیماران را در روز ببینند.

این فشار منجر به مراقبت ضعیف از بیمار و گاهی اوقات خطاهای پزشکی می شود. پرستاران فرصتی بی نظیر برای مقابله با این موضوع دارند.

وظیفه ما این است که آن کاهش فشار خون، الگوی روده کم‌فعال، افزایش تعداد تنفس را بررسی کنیم.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش دانشگاهی


طرح درس سلامت پرستاری

بیماران ما به ما نگاه می کنند تا به نگرانی های آنها گوش دهیم، شکایات آنها را ارزیابی کنیم و صدایی باشیم که کسی به آن پاسخ خواهد داد.

طرح درس سلامت پرستاری : وظیفه ما همه چیز در رابطه با رفاه بیمار است. هرگز متوجه تاثیری که می‌توانم بر زندگی یک فرد داشته باشم، نبودم تا اینکه یک روز با یک بیمار قبلی در انظار عمومی روبرو شدم.

لینک مفید : جزوه معادلات دیفرانسیل و آشنایی با اساس دیفرانسیل

او به من گفت که من را فرشته خود می داند. او از من به خاطر مراقبتی که از او کردم ستایش کرد و از اینکه چگونه از نگرانی های او دفاع کردم قدردانی کرد.

طرح درس سلامت پرستاری : او واقعاً احساس می کرد که من عامل اصلی بهبودی او هستم. بنابراین، خط پایان، راه نجات بیماران خود باشید. ما برای آنها خیلی بیشتر از “پرستار” هستیم.


بگذارید «مراقبت» در صندلی جلو بنشیند

به پرستاران پگی فلانیگان آموزش داده می شود که کارآمد کار کنند. به من آموزش داده شد که در هر مرحله از مراقبت از بیمار کارآمد باشم.

لینک مفید : منبع مفید آزمون SAT و آشنایی با آزمون SAT

برای مثال، هنگام برنامه‌ریزی مراقبت‌هایم در یک اتاق ایزوله، به من آموختند که اگر از قبل برای تمام مراقبت‌هایی که در طول یک «سفر» به داخل ارائه می‌دهم، برنامه‌ریزی کنم، کارآمدتر است.

طرح درس سلامت پرستاری : هنگامی که لباس ایزوله کامل (تجهیزات محافظ شخصی یا PPE) پوشیده بودم، مطمئناً درک اینکه چیزی را فراموش کرده‌ام و باید تمام تجهیزات حفاظت شخصی خود را درآورم تا وسایل گم شده را جمع‌آوری کنم، کارآمد نبود.

وقتی تخت بیمار را درست می‌کردم، به من یاد می‌دادند که تخت را کاملاً در یک طرف بچینم و سپس به سمت دیگر حرکت کنم تا کار را تمام کنم. این رویکرد باعث صرفه‌جویی در گام‌های روی پاهایی می‌شود که تا پایان شیفت خسته می‌شوند.

لینک مفید : کتاب پرازیتولوژی طبی و آشنایی با پرازیتولوژی

اینها چیزهایی هستند که به من آموخته اند، اما چیزی که یاد گرفتم اینجاست:

طرح درس سلامت پرستاری : کارآیی مهم است اما اگر مراقبت در صندلی عقب باشد نه. البته، برنامه ریزی از قبل هنگام مراقبت از بیماران در انزوا مهم است.

اما، همیشه بیمارم را که تحت توانبخشی اعصاب قرار گرفته بود، به یاد می‌آورم که چهار پلژی بود و ماه‌ها در انزوا بود. خانواده او خیلی دور زندگی می کردند و نمی توانستند بیشتر از آخر هفته ها به آنجا بروند.

طرح درس سلامت پرستاری : بعد از اینکه مراقبت‌های معمولی‌ام را به طور مؤثر انجام دادم، از او پرسید که آیا می‌توانم موهایش را بشویم.

لینک مفید : لغات زبان تخصصی رشته کامپیوتر it لغات زبان

فکر کردم: “واقعا؟ یعنی باید همه اینها را در بیاورم و بروم وسایل شامپوی کنار تخت را جمع کنم، دوباره لباس بپوشم و برای نیم ساعت دیگر برنامه ریزی کنم؟» سپس به من برخورد کرد: این مرد برای تمام نیازهایش به من تکیه می کرد.

طرح درس سلامت پرستاری : حداقل کاری که می توانستم بکنم این بود که موهایش را بشویم و این کار را با کمال میل انجام دهم. وقتی به اتاق برگشتم و شامپو را شروع کردم، او به من گفت که این اولین شامپوی او بعد از چند سال است.

لینک مفید : راهنمای ثبت نام دانشجویان در کلاس مجازی

او نمی‌خواست به من تکیه کند و مطمئناً جایش را با او عوض نمی‌کردم. بهره وری؟ آن روز از پنجره بیرون رفت، اما مراقبت دقیقاً روی صندلی جلو نشست، امیدوارم بماند.


تمام تلاش خود را بکنید و از اشتباهات خود درس بگیرید

ریچل بورتون از زمانی که خیلی کوچک بودم، والدینم به من آموختند که ۱۱۰ درصد برای هر کاری که در زندگی انجام می‌دهم، بدهم. مادربزرگم پرستار بود و من می‌خواستم مثل او باشم.

طرح درس سلامت پرستاری : وقتی دانشکده پرستاری را شروع کردم، به سرعت متوجه شدم که برای رسیدن به ۸۰ درصد تحصیلی ۱۱۰ درصد تعریق لازم است!

لینک مفید : جزوه مقایسه نوروپسیکولوژی آشنایی با جزوه مقایسه

وقتی به عنوان پرستار شروع به کار کردم، سعی کردم همه چیز را با ۱۱۰ درصد عالی انجام دهم. بعد از اولین اشتباهم، قلبم شکسته بود و احساس می کردم که یک شکست خورده ام.

فکر کردم باید «تلاش» خود را افزایش دهم. تا زمانی که من به عنوان یک FNP جدید کار می کردم، پزشک همکارم کمی با من صحبت کرد.

طرح درس سلامت پرستاری : او از من استقبال کرد و بلافاصله به من گفت که از او یاد خواهم گرفت و او نیز از من خواهد آموخت. هیچ کس کامل نیست؛ همه ما اشتباه می کنیم – این نحوه یادگیری شما از این اشتباهات است که تفاوت را ایجاد می کند.

و بعد فهمیدم، لازم نیست کامل باشم، فقط باید بهترین تلاشم را بکنم. من همیشه حق نخواهم داشت، و این اشکالی ندارد.

طرح درس سلامت پرستاری : چه آرامشی! برای من اشکالی ندارد که به بیمارانم بگویم که دقیقاً مطمئن نیستم چه اتفاقی دارد می‌افتد، می‌توانم پیشنهاداتی بدهم و همچنین آنها را به یک متخصص ارجاع دهم – و این نه تنها قابل قبول بود، بلکه پیش‌بینی می‌شد.


از این حرفه کامل لذت ببرید

سیندی بروبیکر وقتی پرستاری را انتخاب کردم، هرگز در بیمارستان یا هیچ بخش دیگری از مراقبت های بهداشتی کار نکرده بودم.

طرح درس سلامت پرستاری : ۱۹ ساله بودم و تصمیم گرفته بودم از مددکاری اجتماعی به پرستاری روی بیاورم. از خوشحالی مامان و پدرم شگفت زده شدم! حدس می‌زنم که آنها واقعاً می‌خواستند من از شغلی مطمئن شوم.

لینک مفید : بخش حیوانات

من یک مدرسه دیپلم را انتخاب کردم، بنابراین در سه سال تمام کردم و در یک طبقه شلوغ جراحی پزشکی به من پیشنهاد شد. لحظه “آه ها” من بلافاصله پس از شروع به کار به عنوان یک پرستار واقعی فرا رسید.

طرح درس سلامت پرستاری : یادم می‌آید که بعد از یک روز بسیار شلوغ در حالی که داشتم به تیم بعدی پرستاران گزارش می‌دادم، به من برخورد کرد. کار به نظر من شبیه “کار” نبود. در دوران دبیرستان در یک کارخانه و به عنوان پیشخدمت در ایستگاه کامیون کار کرده بودم.

لینک مفید : بخش تبلیغات

اینها کار بود پرستاری چیزی شبیه به آن مشاغل نبود. در پایان هر روز احساس موفقیت می کردم.

طرح درس سلامت پرستاری : حتی در روزهایی که فهمیدم هشت ساعت است که استراحت نکرده ام، خوشحال و راضی بودم. وای، پرستاری فقط یک شغل و دستمزد نبود، یک حرفه پرماجرا و رضایت بخش بود!


ایجاد روابط با بیماران و خانواده های آنها

جانت جکسون وقتی ۱۹ ساله بودم از یک برنامه ADN فارغ التحصیل شدم و در یک بخش مراقبت های ویژه شلوغ در یک مرکز پزشکی دانشگاه مشغول به کار شدم.

طرح درس سلامت پرستاری : آن بیماران بسیار بیمار بودند و از نظر جسمی و روحی نیازهای زیادی داشتند. همراه با آن بیماران، خانواده های پریشان آنها نیز آمدند.

لینک مفید : بخش اختراع

این یک چالش برای من به عنوان یک RN جوان و جدید بود. اما، آن بیماران و خانواده هایشان به من خیلی چیزها یاد دادند!

طرح درس سلامت پرستاری : من دوست داشتم در مورد تمام پاتوفیزیولوژی، فارماکولوژی و درمان آن بیماران یاد بگیرم و همچنان از آن جزء تمرینم لذت می برم.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : TOP LESSONS I HAVE LEARNED AS A NURSE

‫۱۱ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *