سنگ درمانی و آشنایی اصولی با انواع سنگ ها

? سنگ درمانی و آشنایی اصولی با انواع سنگ ها | بخش درمانی PDF :

? ۱- علم سنگ درمانی

? ۲- روش های نگهداری از سنگ های قیمتی

? ۳- روش درمان با سنگ ها

? ۴- چه سنگ هایی درمانی است؟قیمت : ۲۰.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


ماساژ درمانی با سنگ هنر باستانی ماساژ سنگ را با تکنیک‌های ماساژ مدرن ترکیب می‌کند تا تجربه‌ای مانند ماساژ دیگری که قبلاً روی میز ماساژ دریافت کرده‌اید، ایجاد کند.

سنگ داغ یک هنر درمانی باستانی است که اخیراً دوباره کشف شده است. سنگ های بازالت گرم می شوند و به روش های آرامش بخش و منحصر به فرد روی بدن اعمال می شوند.

درمان سنگ داغ فراتر از تجربه فیزیکی ماساژ معمولی است و وارد ابعاد عمیق تری از آرامش، سلامت و تندرستی می شود. .

سنگ ها به یکی از دو روش استفاده می شوند. اولین مورد مشابه یک پد گرمایشی است. سنگ ها زیر حوله های نرم قرار می گیرند و مشتری روی آنها می خوابد. راه دوم به عنوان ابزار گرم شده است.

درمانگر از سنگ ها به عنوان امتداد دستان خود استفاده می کند تا عمیقاً از طریق تنش عضلانی کار کند. سنگ هر دو احساس گرما و سرما را در بر می گیرد. برخی از سنگ ها به جای حرارت دادن سرد می شوند.

سنگ های سرد شده به رنگ سفید نیز چند منظوره هستند و می توانند برای تسکین التهاب، آرامش چشم های خسته یا به عنوان بخشی از تکنیکی به نام “تعقیب” که شامل هر دو دما به عنوان بخشی از درمان است، استفاده شوند.

سنگ های گرم شده در اطراف نقاط انرژی بدن از جمله دست ها، بین انگشتان پا، در امتداد پشت، معده، روی چشم ها، پیشانی و غیره قرار می گیرند. این نقاط انرژی در میدان به عنوان چاکرا نامیده می شوند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش درمانی


سنگ درمانی

آب و هوای زمستان شما را سرگردان کرد؟ سنگ درمانی روشی عالی برای گرم کردن این فصل سرد است.

سنگ درمانی : چه مستعد سردی دست ها و پاها باشید و چه فقط به دنبال یک ساعت آرامش بخش از سعادت هستید، سنگ درمانی بیش از هر زمان دیگری احساس آرامش و راحتی در شما می کند.

این نوع ماساژ از گرما و فشار سنگ های گرم و صاف برای شل شدن عضلات استفاده می کند.

لینک مفید : بادکش درمانی و آموزش تصویری بادکش درمانی

ماساژ Heights ماساژ درمانگران می‌توانند بر روی لایه‌های عمیق‌تر بافت ماهیچه‌ای تمرکز کنند که دسترسی به آن‌ها به دلیل تنش و سفتی ناشی از هوای سرد دشوارتر است.

سنگ درمانی : درمانگر از سنگ ها برای اعمال فشار ثابت به عضلات گرم، تاندون ها و رباط ها استفاده می کند.

سپس سنگ‌های داغ در نقاط خاصی از بدن از جمله ستون فقرات، دست‌ها، پاها و حتی زیر شانه‌ها قرار می‌گیرند تا بدن را برای یک ماساژ درمانی عمیق‌تر آماده کند که منحصراً در Massage Heights موجود است. این به تسکین درد مزمن، کاهش استرس و ایجاد آرامش عمیق کمک می کند.

لینک مفید : انرژی درمانی و نحوه درمان بیماری با انرژی درمانی

این تکنیک ماساژ درمانی قرن‌هاست که در عمل انجام می‌شود و می‌توان آن را در فرهنگ‌های بومی آمریکا برای تسکین درد و آرامش جستجو کرد.

سنگ درمانی : این تکنیک اخیراً برای تسکین دردهای مزمن ناشی از بیماری‌هایی مانند آرتریت، بی‌خوابی یا افرادی که گره‌ها و تنش‌های عمیق عمیق دارند، رواج یافته است.

علاوه بر این، این درمان به کاهش شدت اسپاسم عضلانی کمک می کند، به افزایش انعطاف پذیری مفاصل و بهبود سیستم ایمنی کمک می کند.

لینک مفید : نکات ناگفته درمان انواع بیماری ها با ادویه

درمان با سنگ داغ تنش را از بین می برد، سفتی عضلات را کاهش می دهد و گردش خون و متابولیسم را افزایش می دهد. ماساژ درمانی به خودی خود باعث افزایش گردش خون به دلیل تحریک بافت می شود.

سنگ درمانی : اما با اضافه شدن گرمای سنگ های گرم، رگ های خونی منبسط می شوند و گردش خون را بیشتر بهبود می بخشند.

با افزایش جریان خون، مقدار مواد مغذی انرژی‌بخشی که قادر به گردش و تغذیه بدن هستند، افزایش می‌یابد و سلامتی و ایمنی کلی شما را بهبود می‌بخشد. ماساژ با سنگ داغ را بیشتر از همیشه بازسازی و شارژ خواهید کرد.

لینک مفید : مزاج شناسی و آشنایی اصولی با مزاج شنایی هر فرد

اثر آرام بخش درمان سنگ داغ باعث آرامش و کاهش تنش می شود. هنگامی که ذهن و بدن شما در نهایت بتواند آرام شود، می توانید در شب بسیار راحت تر چرت بزنید تا از خستگی روزانه خلاص شوید.

سنگ درمانی : شما سزاوار مراقبت و مهمتر از همه – مقداری گرما در این زمستان هستید. امروز برای یک جلسه با سنگ داغ تراپی Elevation ما رزرو کنید تا احساس آرامش و آسودگی بیشتری نسبت به همیشه داشته باشید.


ماساژ سنگ داغ

در طول ماساژ با سنگ داغ، سنگ های صاف، صاف و گرم شده روی قسمت های خاصی از بدن شما قرار می گیرد.

سنگ ها معمولاً از بازالت، نوعی سنگ آتشفشانی که گرما را در خود نگه می دارد، ساخته می شوند. سنگ ها ممکن است در امتداد ستون فقرات، روی شکم، سینه، صورت، کف دست ها و پاها قرار بگیرند.

سنگ درمانی : ماساژ درمانگران ممکن است سنگ های گرم شده را نگه دارند، زیرا بدن شما را با استفاده از تکنیک های ماساژ مانند ضربات طولانی و حرکات دایره ای، لرزش، ضربه زدن و ورز دادن ماساژ می دهند.

در مجموع این تکنیک ماساژ همراه با سنگ های داغ باعث می شود که شما احساس آرامش و آرامش کنید.


ماساژورهای حرفه ای آموزش دیده

ماساژدرمانگران در اسپا زیبایی آتنا به صورت حرفه ای آموزش دیده اند و در اصطلاحات پزشکی، مکانیک بدن، اخلاق ماساژ، آناتومی و فیزیولوژی به خوبی مسلط هستند.

سنگ درمانی : هنگامی که در آبگرم هستید، مشکلات خود را با درمانگر خود در میان بگذارید تا او دقیقاً مناطقی را که نیاز به توجه ویژه دارند بداند.

لینک مفید : درمان ترویلیسم همراه آشنایی اصولی با ترویلیسم

ماساژی که به روش اشتباه انجام شود در نهایت می تواند آسیب و درد بیشتری ایجاد کند. در اسپا زیبایی آتنا می توانید مطمئن باشید، کارکنان حرفه ای هستند و سلامتی شما از اهمیت بالایی برخوردار است.

سنگ درمانی : تمامی محصولات مورد استفاده در اسپا زیبایی آتنا ۱۰۰% ارگانیک هستند. محصولات مراقبت از پوست ارگانیک با مواد ارگانیک تولید شده و با استفاده از روش های پایدار تولید می شوند.

از آنجایی که هیچ ماده شیمیایی خشن در این محصولات وجود ندارد، زباله و سموم کمتری به زمین باز می گردد. آنها همچنین برای پوست خوب هستند و عوارض جانبی منفی ندارند. gostaran

سنگ درمانی : محصولات ارگانیک راهی برای تضمین تغذیه خوب برای پوست و کاهش ضایعات بد روی زمین هستند.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : Hot Stone Therapy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *