تکنیک استفاده از سنگ های شفابخش

? تکنیک استفاده از سنگ های شفابخش | بخش درمانی PDF :

? ۱- در چه کشورهایی از سنگ درمانی استفاده میشود؟

? ۲- سنگ های شفا بخش کدام اند ؟

? ۳- اثرات سنگ های مختلفقیمت : ۲۲.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


تکامل صنعت کریستال کمتر ساده بوده است. میلیون‌ها سال پیش، سنگ‌های مایع درون زمین سرد و سفت شدند و به این ترتیب کریستال‌ها در مرکز چشمک زن زمین شکل گرفتند.

قطعه قطعه آنها استخراج شده اند تا به مرکز صنعت بین المللی تبدیل شوند که به خواص درمانی متافیزیکی شایعه شده آنها وابسته است.

اما اخیراً چیز دیگری از صخره ها بیرون آمده است – حقیقتی تاریک تر. کسانی که کریستال می خرند به جای اتصال به زمین، به طور مرگبار به آن آسیب می رسانند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش درمانی

در سه سال کوتاه، کریستال‌ها از جذابیت عصر جدید به یک سرگرمی معتبر تبدیل شده‌اند که کاملاً در آگاهی جریان اصلی جا افتاده است.

در سال ۲۰۱۷، کریستال‌ها به تکه‌ای چند میلیارد دلاری از صنعت سلامتی جهانی ۴.۲ تریلیون دلاری تبدیل شدند، شمن‌ها از آنها برای توصیه به کارآفرینان در مورد فرصت‌های سرمایه‌گذاری استفاده می‌کردند، و گوئینت پالترو برای تشویق آرامش و «تصفیه» آب، آنها را می‌فروشد. وضعیت سرمایه گذاری آنها با هنرهای زیبا مقایسه می شود.

سنگ های شفابخش : زنان متقاعد شده اند که از حضور خود در محصولات زیبایی و لوازم جانبی مد استقبال کنند، نه توسط درمانگران معنوی، بلکه افراد مشهور در یک سخنرانی در هفته مد نیویورک، مری کیت و اشلی اولسن به مهمانان هدیه دادند “تورمالین سیاه برای دور نگه داشتن انرژی های منفی” و “کوارتز شفاف سفید برای ارتقای هارمونی و تعادل”.

لینک مفید : درمان افسردگی

کیت هادسون با ذخیره کردن آن در کنار کریستال ها، کمی انرژی به مرطوب کننده خود می افزاید. ادل اجرای بد در مراسم گرمی را دلیل این واقعیت از دست دادن عملکرد خود دانست. و کیم کارداشیان از آنها برای رهایی از استرس ناشی از سرقت استفاده کرد.

سنگ های شفابخش : وقتی جنیفر لارنس به خانه جدیدش نقل مکان کرد، کریستال هایی در دیوارها تعبیه شده بود. او به ووگ گفت: «خانه متبلور شده بود، اما او نمی‌خواست بازدیدکنندگان فکر کنند که او یک «شخص بلورین» است.

لینک مفید : راز سنگ های شفابخش

به او توصیه شده بود که با آنها رفتار غیر عادی نداشته باشد، “بانوی کریستالی” رسمی را که آنها را نصب کرده بود برای حذف آنها نیز استخدام کند، اما او البته به تمسخر گرفت و سازنده ای را برای پاره کردن آنها انتخاب کرد. “من فقط تمام کریستال ها را جدا کردم. آنها را فروخت.

امروزه، حتی کسانی که به عنوان «مردم بلورین» شناخته نمی شوند، به قدرت خود متقاعد شده اند.

اما در حالی که ادعا می شود کریستال ها به مردم کمک می کنند تا انرژی زمین را مهار کنند، هرچه بیشتر استخراج شوند، زمین بیشتر رنج می برد. در اینجا حقیقت کثیف کریستال ها وجود دارد، و این به سادگی این نیست که کارایی آنها به عنوان اشیاء شفابخش اثبات نشده است.

سنگ های شفابخش : همانطور که امیلی اتکین در New Republic در سال گذشته گزارش داد، منشأ آنها مبهم است و تأثیرات زیست محیطی آنها نگران کننده است. مانند الماس، استخراج کریستال صنعتی است که در تضاد مدفون است.

لینک مفید : قرص کلونازپام

مسائلی پیرامون پایداری وجود دارد: کریستال ها یک منبع تجدید ناپذیر هستند. مسائلی در مورد نیروی کار وجود دارد: بیشتر مشاغل با دستمزد کم، ناایمن و گاهی اوقات توسط کارگران زیر سن قانونی انجام می شود. و یک مسئله در مورد مسئولیت پذیری وجود دارد: صنعت غیرقانونی است و اجازه می دهد تا بهره برداری کنترل نشود.

کریستال‌ها در هر قاره‌ای یافت می‌شوند، اما یافتن کریستال‌فروشی که منشأ تک تک سنگ‌ها را مشخص کند دشوار است و حتی سخت‌تر می‌توان کسی را پیدا کرد که بخواهد صادقانه درباره اثرات معدن صحبت کند.

سنگ های شفابخش : هیچ نهاد حاکمیتی وجود ندارد که آنها را ملزم به انجام این کار کند، هیچ تنظیم کننده ای برای صنعت غرق در استثمار و پنهان کاری وجود ندارد.

لینک مفید : راز درمان بیماری با میوه درمانی

استیون ولز در کاچا استونز یکی از معدود فروشندگانی است که به عملکردهای اخلاقی خود افتخار می کند. او از هند ایمیل می‌فرستد که در آنجا سنگ ماه، تورمالین و کیانیت را علیرغم نادر بودن آنها و کانال ریشه‌اش آلوده می‌کند.

او می نویسد: «اگر چیزی ارزان باشد و در مقادیر زیاد در دسترس باشد، احتمالاً نتیجه یک شرکت تجاری بزرگ است که اغلب محصول فرعی استخراج کاملاً بی ارتباط با کریستال است.»

سنگ های شفابخش : برای ولز، اهمیت استخراج اخلاقی کریستال صرفاً به تأثیر آن بر روی سیاره نیست، بلکه به خود کریستال نیز مربوط می شود – او معتقد است استخراج یک سنگ بر خواص درمانی آن تأثیر می گذارد.

لینک مفید : داروهای ممنوعه فاویسم

«گرفتن چیزی به زور، مخرب، بر هر موجود زنده ای تأثیر می گذارد. کریستال ها فرکانس های خالص کهن الگویی هستند، چنگال های تنظیم هندسی کامل طبیعت. آیا کسی می تواند تصور کند که امواج شوک انفجارها هیچ تاثیری نداشته باشد؟»

او در خانه، با استفاده از یک چنگال باغچه و ماله، کوارتز ولز را حفاری می کند. “من بی رویه حفاری نمی کنم من سوراخ های کوچکی را که ایجاد می کنم پر می کنم و سعی می کنم در این فرآیند از خودم سوء استفاده نکنم.

سنگ های شفابخش : این به همان اندازه که استخراج معدن دوستدار محیط زیست است، اما تأثیر زیادی بر تجارت جهانی نخواهد داشت.»

هر چه بیشتر صحبت می کنیم، شگفت آورتر به نظر می رسد که مصرف کنندگان کریستال، آن دسته از افرادی که تخم مرغ های پرورش یافته با باتری را نمی خورند، چه رسد به گوشتی که نمی توانند ردیابی کنند، هنوز منشا کریستال های خود را زیر سوال نمی برند.

لینک مفید : راز کاهش وزن با دارو درمانی

یک پارک صنعتی در واتفورد، و باران روی سقف پلاستیکی انباری می‌کوبد که کریستال ژئود، یک تامین‌کننده عمده‌فروشی کریستال، لامپ‌های نمک، آمتیست‌ها و پری‌های پیچیده خود را در آن ذخیره می‌کند.

سنگ های شفابخش : نیل اشکرافت، مدیر کسب و کار خانوادگی، ابتدا گسترش شرکت و سپس گسترش ذهن خود را توضیح می دهد.

اشکرافت در سال ۱۹۸۶، زمانی که در اواخر ۲۰ سالگی خود بود و برای پلیس کار می کرد، در یک تصادف موتوری بود که او را به مدت دو سال در بیمارستان بستری کرد. سه بار او را از نظر فنی کشته و پای چپش را از دست داد.

سنگ های شفابخش : او “تجارب خارج از بدن” داشت. وقتی بالاخره به خانه برگشت، حالش متفاوت بود. یکی از افراد سابق او را با کریستال ها آشنا کرد که به او کمک کرد احساس “زمینه” بیشتری داشته باشد.

لینک مفید : راز سنگ های شفابخش

او هرگز قصد نداشت از فروش آنها پول زیادی به دست بیاورد و هنوز هم، امروزه بیشتر وقت خود را صرف مشاوره به مشتریان می کند، «مثلاً کدام سنگ برای اضطراب بهتر است یا کدام سنگ برای اختلالات خونی بهتر است.

اشکرافت می‌گوید، اما وقتی افراد مشهور شروع به پخش علاقه‌شان کردند، شاهد انفجار صنعت بود.

در حالی که فروش افزایش می یابد، فشار برای کاهش قیمت های آنلاین نیز افزایش می یابد، که اصرار اشکرافت را بر روی کریستال های با کیفیت بالا که از نظر اخلاقی استخراج شده اند، سخت تر می کند.

سنگ های شفابخش : و در حالی که او تلاش می کند فقط با تامین کنندگان مورد اعتماد خود کار کند، اما واضح است که چیزهای زیادی وجود دارد که هرگز نمی داند: کریستال ها به ندرت محصول اولیه ای هستند که معدنچیان به دنبال آن هستند

لینک مفید : قرص لورازپام

بلکه محصولات جانبی درخشانی هستند که در کنار عناصر ارزشمندتری که در تلفن ها و تلویزیون های ما استفاده می شوند، یافت می شوند. بنابراین زنجیره های تامین معدن پیچیده هستند و اغلب در هاله ای از رمز و راز پنهان می شوند.

اشکرافت یک آه شکست خورده را منتشر می کند: «تمام کاری که می توانم انجام دهم این است که اطمینان حاصل کنم که حداقل کریستال های با کیفیت و اصیل وارد بازار می شوند. ما از بهترین منابع ممکن خرید می کنیم.

سنگ های شفابخش : اما گاهی معادن غیراخلاقی تنها منابع کریستال هایی هستند که مردم می خواهند. من سعی می‌کنم تا حد امکان از منشأ آنها آگاه باشم، اما می‌توانم نگران آن باشم و در عین حال احساس ناتوانی کنم؟» سرش را تکان می دهد.

“بیشتر خرده فروشان احساس می کنند که می خواهند [اخلاقی] باشند، اما نمی توانند آن را اجرا کنند.” همانطور که از دفتر به راهروهایی با جعبه‌های مقوایی حاوی فرشته‌های حکاکی شده و سنگ‌های جید فرود می‌آییم، او سعی می‌کند توضیح دهد – بازار بسیار بزرگ است، تقاضا بسیار زیاد است، اینترنت بسیار گسترده است… اما حرف‌های او ادامه دارد.

حقیقت این است که بسیاری از خرده فروشان نمی دانند کریستال هایشان از کجا آمده است.

سنگ های شفابخش : بسیاری از آنها مانند تورمالین، آمتیست، کوارتز و سیترین (که برای «تجلی فراوانی و رفاه» استفاده می‌شود) در معادن طلا، مس یا کبالت یافت می‌شوند، اما حتی معادن صنعتی که به صورت عمومی معامله می‌شوند ملزم به افشای سود حاصل از محصولات جانبی نیستند.

لینک مفید : شفابخشی با یوگا (کامل)

خرده فروشانی مانند کریستال ژئود به جای مستقیماً از معادن یا حتی کارخانه‌هایی که سنگ ها در آن‌ها برش داده می‌شوند و صیقل داده می‌شوند، از معامله‌گران مستقلی که در نمایشگاه‌های تور می‌فروشند، خرید می‌کنند، حتی اگر مدارکی برای اثبات زنجیره تامین خود داشته باشند. jckds833

سنگ های شفابخش : تمایلی به به اشتراک گذاشتن آن ندارند، تا حدی به دلیل ترس از اینکه خودشان را بیکار کنند.

و …


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : Are crystals the new blood diamonds?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *