آموزش زبان بدن و آشنایی اصولی با زبان بدن

? آموزش زبان بدن و آشنایی اصولی با زبان بدن | بخش روانشناسی PDF :

? ۱- آموزش زبان بدن

? ۲- تاثیر زبان بدن در مشاغل

? ۳- چهارچوب کلی

? ۴- قلمروها و حریم ها

? ۵- زبان بدن چیست؟قیمت : ۲۰.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


آیا می خواهید موفقیت بیشتری در کسب و کار داشته باشید؟ تسلط بر زبان بدن عنصر گمشده بسیاری از صاحبان مشاغل است.

ارتباطات غیرکلامی نه تنها می تواند به شما کمک کند تا در معاملات تجاری خود موثرتر باشید، بلکه می تواند برتری بیشتری نسبت به رقبا به شما بدهد.

تحقیقات نشان می‌دهد که وقتی سیگنال‌های کلامی و غیرکلامی شما در یک راستا نیستند، افراد مجبور می‌شوند بین آنچه می‌شنوند و آنچه می‌بینند یکی را انتخاب کنند. و ناخودآگاه زبان بدن شما را باور خواهند کرد.

زبان بدن داشتن زبان بدن قوی و مهارت های غیرکلامی در تجارت هرگز مهم نبوده است. برای موفقیت در دنیای کسب و کار امروزی، مهم است که نه تنها قسمت را بشناسید و نقش را انجام دهید.

بلکه باید به آن قسمت نگاه کنید و آن را نیز جابه جا کنید. چه بخواهیم چه نخواهیم، همه ما (آگاهانه و ناخودآگاه) در دنیای تجارت بر اساس نحوه نشستن، ایستادن، حرکت، صحبت کردن و درگیر شدنمان مورد قضاوت قرار می گیریم.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش روانشناسی


آموزش زبان بدن

آیا می دانستید که تقریباً نود و سه درصد ارتباطی که ما داریم غیرکلامی است؟ این ارتباط غیرکلامی شامل حالات چهره، وضعیت بدن، حرکات بدن، حرکات دست، تماس چشمی و تن صدا است. این نشانه‌های غیرکلامی می‌تواند به شما کمک کند دیگران را راحت کنید یا آنها را کاملاً گیج یا عصبی کنید.

گاهی اوقات، زبان بدن منفی به عنوان یک عامل بازدارنده در ارتباط با افکار شما عمل می کند. اما، از سوی دیگر، زبان بدن مثبت شما را قادر می سازد اعتماد ایجاد کنید و شما را به آهنربای مردم تبدیل می کند.

با خواندن همه اینها، آیا فکر می کنید برای درک تفاوت های ظریف زبان بدن به دست یاری نیاز دارید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، باید خود را در برخی از دوره های آموزش زبان بدن به صورت آنلاین ثبت نام کنید.

یادگیری از حرفه ای ها با انتخاب هر یک از دوره های آموزش زبان بدن در لیست زیر می تواند به شما کمک کند تا نشانه های غیرکلامی خود را که برای کمک به برقراری ارتباط موثر حیاتی هستند، بهتر کنید.

برای اینکه بتوانید زبان بدن را به صورت آنلاین یاد بگیرید و از این مهارت ها نهایت استفاده را ببرید، ما در TangoLearn با مشورت پنجاه و سه کارشناس دیگر زبان بدن، فهرستی از برترین کلاس های زبان بدن در اینترنت را گردآوری کرده ایم.

بنابراین به خواندن ادامه دهید تا بدانید برخی از بهترین دوره های آموزش زبان بدن در اینترنت برای شما چیست.


این دوره در مورد چیست؟

در بالای لیست دوره های آموزش زبان بدن ما، یکی از پرفروش ترین کلاس های زبان بدن در Udemy قرار دارد.

همانطور که ما روزانه با چندین نفر در ارتباط هستیم، داشتن دانش کافی از این نشانه های ظریف می تواند ما را قادر سازد تا افراد را بهتر درک کنیم.

هر زمان که بخواهید با کسی در خیابان مذاکره یا چانه زنی کنید، درک زبان بدن می تواند مکالمات شما را شکل دهد تا همیشه نتیجه مثبتی داشته باشید.

این در واقع یکی از برترین دوره های آموزش زبان بدن است زیرا متخصص تدریس این دوره سرگرم کننده و درگیر در سخنرانی های ویدیویی او است.

یکی دیگر از چیزهای دوست داشتنی در مورد مدرس دوره این است که بیشتر محتوای او بر اساس تحقیقات علمی فشرده طراحی شده است. این همچنین آن را به یکی از معتبرترین دوره های آموزش زبان بدن در اینترنت تبدیل می کند.

لینک مفید : چرا عاشق میشویم ؟ دلیل عاشق شدن

این دوره آموزشی برای یادگیری زبان بدن به صورت آنلاین تهیه شده است تا روش صحیح درک زبان بدن طرف مقابل را به شما آموزش دهد و همچنین زبان بدن خود را برای برقراری ارتباط بهتر بهبود بخشد.

مربی در اینجا از نکات عملی و مثال‌های واقعی استفاده می‌کند که می‌تواند به شما در رمزگشایی اسرار زبان بدن در کوتاه‌مدت کمک کند و آن را به یکی از بهترین دوره‌های زبان بدن در دسترس تبدیل کند.

لینک مفید : چگونه ترس از ارتفاع را از بین ببریم ؟

این یک دوره دو ساعته زبان بدن است که به شش بخش تقسیم شده است. علاوه بر این، در مجموع بیست و دو کلاس ویدیویی در این دوره وجود دارد.

سوالی که ممکن است در ذهن شما نقش داشته باشد این است که چه چیزی این دوره را به بهترین دوره زبان بدن تبدیل می کند؟ در این دوره، مربی در هر بخش یک آزمون تعبیه کرده است تا آموخته های شما را پیگیری کند.

علاوه بر این، چهار منبع قابل دانلود برای تکمیل یادگیری خود نیز دریافت می کنید. مدرس شما برای این دوره ونسا ون ادواردز است.

لینک مفید : استرس چیست ؟ چگونه با استرس زندگی کنیم؟

شما نیز می توانید با پرداخت یک بار هزینه از این دوره آنلاین زبان بدن بهره مند شوید. دیگه چی؟ این دوره دارای سیاست بازپرداخت ۳۰ روزه است.

پس از اتمام این دوره برای یادگیری زبان بدن به صورت آنلاین، با یک گواهی دیجیتال از شما قدردانی می شود.


چه چیزی یاد خواهید گرفت؟

البته، شما می خواهید زبان بدن را به صورت آنلاین یاد بگیرید و به همین دلیل است که می خواهید در این بهترین دوره زبان بدن شرکت کنید. اما این دوره به شما چه می دهد؟ با گذراندن این دوره مهارت های زیر را کسب خواهید کرد.

 • چگونه احساسات پنهان را تشخیص دهیم
 • حالت های میکرو و حالات چهره
 • نحوه خواندن زبان بدن و افراد
 • رفتار چشم و سر
 • زبان بدن برای مردان و زنان
 • Proxemics و Haptics
 • علائم زبان بدن عصبی
 • چگونه تشخیص دهیم که کسی دروغ می گوید
 • چرخه احساسات و زبان بدن
 • نشانه های زبان بدن که به عنوان نمادها و نشانه ها شناخته می شوند
 • نشانه های مثبت زبان بدن
 • ایجاد ارتباط با زبان بدن برای دنیای اجتماعی و تجارت
 • زبان بدن اعتماد به نفس، قدرت و آلفا

چه کسی باید دوره را بگذراند؟

این دوره آنلاین زبان بدن برای مبتدیانی که می خواهند زبان بدن را رمزگشایی کنند عالی است. برخی از شرکت کنندگان معمولی این دوره عبارتند از:

 • والدین
 • پزشکان
 • کارمندان
 • کارفرمایان
 • سخنرانان عمومی
 • وکلا
 • دوستداران
 • صاحبان تجارت
 • کارآفرینان
 • بازیکنان پوکر

این دوره در مورد چیست؟

اگر هنر درک زبان بدن را بلد باشید، می توانید یک سری چیزها را درک کرده و پیش بینی کنید. این می تواند به شما در کاهش تلفات کمک کند.

در این دوره آموزشی زبان بدن، راهنمای گام به گامی را یاد می گیرید که به شما راه درست دریافت حقیقت را بدون مشکوک شدن از دیگران می آموزد.

در واقع یکی از یادگیری زبان بدن آنلاین است که به شما مهارت تشخیص دروغ را می آموزد.

لینک مفید : غلبه بر افسردگی و تکنیک های غلبه بر افسردگی

این دوره توسط دکتر دیوید لیبرمن تهیه شده است، که کلاس‌هایی را برای مصاحبه/بازجویی برای ارتش ایالات متحده، NSA، و نمایه‌گران FBI برگزار می‌کند و آموزش‌هایی را در مورد تشخیص دروغ ارائه می‌دهد. بنابراین، با یادگیری از دکتر دیوید لیبرمن، چیزی برای نگرانی ندارید.

او یکی از بهترین مربیان برای یادگیری زبان بدن به صورت آنلاین است. دکتر دیویس همچنین برنامه ای را تهیه کرده است که برای هر فارغ التحصیل عملیات روانی در نیروی هوایی ایالات متحده اجباری است.

این دوره آموزشی زبان بدن شامل یازده درس ویدیویی است که تقریباً یک ساعت طول می کشد تا شما تمام کنید.

لینک مفید : چگونه به خواب شخص مورد نظر برویم ؟

برای ثبت نام، باید برای اشتراک سالانه یا ماهانه آنها خرید کنید. با این حال، لطفاً بدانید که تکمیل این کلاس‌های زبان بدن شما را با گواهی پایان دوره تحسین نمی‌کند.


این دوره در مورد چیست؟

آیا اولین روز مصاحبه شغلی است یا یک کار جدید؟ خوب، اکنون می دانیم که ایجاد یک برداشت اولیه قدرتمند چقدر مهم است.

بنابراین، اگر این همان چیزی است که به دنبال آن هستید، این دوره آنلاین زبان بدن می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

این دوره آنلاین زبان بدن به شما آموزش مناسبی را برای استفاده از ابزارهای غیرکلامی ارائه می دهد که می تواند به شما کمک کند تصویری مثبت ایجاد کنید و مطلوب ترین فرد در اتاق باشید.

این کلاس های زبان بدن شامل بیست و هفت درس ویدیویی است. برای تکمیل این دوره باید پانزده ساعت و سی و یک دقیقه وقت بگذارید. همچنین محتوای جایزه‌ای وجود دارد که می‌تواند به عنوان یک متن حمایتی عمل کند در حالی که از کلاس‌های زبان بدن خود لذت می‌برید.

برای مشاهده دوره، می توانید از طریق یک پرداخت برای آن خرید کنید یا اشتراک ماهانه را، هر کدام که مناسب می دانید، استفاده کنید.

پس از دریافت اشتراک، به چندین کلاس Creative Live دیگر دسترسی خواهید داشت. علاوه بر این، اشتراک به شما امکان می دهد به کلاس های زبان بدن خود به صورت آفلاین در تلفن همراه یا دسکتاپ دسترسی داشته باشید.

شما حتی می توانید به صورت آفلاین در iPad یا iPhone از طریق برنامه آنها همگام سازی کنید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : ۷ Best Body Language Courses With Online Training

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *