زبان بدن همراه با عکس و آموزش اصولی زبان بدن

? زبان بدن همراه با عکس و آموزش اصولی زبان بدن | بخش روانشناسی PDF :

? ۱- زبان بدن و روانشناسی رفتار

? ۲- علائم دست

? ۳- علائم دست به صورت

? ۴- موانع دست

? ۵- موانع پا

? ۶- روش های دست دادن

? ۷- نحوه نشستن در جاهای مختلف

? ۸- ترکیب علائمقیمت : ۲۳.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


گاهی اوقات حتی یک کلمه هم برای ارسال یک پیام با صدای بلند و واضح لازم نیست. آیا زبان بدن شما دیدگاه دیگران را نسبت به شما منحرف می کند؟

آیا عبارات، حرکات، و موقعیت‌های شما احساساتی را آشکار می‌کند که ترجیح می‌دهید پنهان نگه دارید – یا حتی از آن‌ها آگاه نیستید؟


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش روانشناسی


زبان بدن

شاید شما فقط در مورد ناهار خیال پردازی می کنید، اما برای یک شریک گفتگو، لیسیدن لب هایتان می تواند به عنوان جذابیت جنسی تلقی شود.

همچنین ممکن است هنگام صحبت در مورد یک شریک عاشقانه آنها را خیس کنید – که می تواند نشانه ای باشد که از نظر جنسی راضی هستید و عمیقاً عاشق هستید.


دست دادن

دست دادن و اولین برداشت ها، خوب، دست به دست هم می دهند. یک گرفتن خوب و محکم همراه با یک تکان دلچسب (اما نه خیلی دلچسب) می تواند به این معنی باشد که شما اهل رفتار و اعتماد به نفس هستید.

زبان بدن همراه با عکس : یک فشار ضعیف و ضعیف، شما را به‌عنوان نامطمئن می‌سازد. مدت زمانی که دست شیکر خود را می گیرید نیز مهم است: اگر خیلی سریع ترک تحصیل کنید، می تواند نشان دهنده خجالتی بودن باشد.


سر تکان دادن

بالا و پایین کشیدن سر در حین مکالمه می تواند باعث شود که شما موافق و علاقه مند به نظر برسید.

تکان دادن سر جالب است، بنابراین اگر در حین صحبت سر تکان دهید، ممکن است دیگران را متقاعد کنید که با آنچه شما می گویید همراهی کنند.


وضعیت بدن

دلیلی وجود دارد که مردم می گویند در شرایطی که همه چیز طبق خواسته آنها پیش نمی رود “در رکود” هستند. علم می‌گوید خم کردن شانه‌هایتان می‌تواند باعث شود استرس را تحمل کنید و احساس غمگینی کنید.

زبان بدن همراه با عکس : صاف ایستادن می‌تواند به شما کمک کند احساس مثبتی داشته باشید و اعتماد به نفس و تمرکز داشته باشید.

لینک مفید : اعتماد به نفس و آشنایی با راز و رمز تقویت اعتماد به نفس

آیا در قد بلند شدن مشکل دارید؟ با پزشک خود مشورت کنید تا ببینید آیا علت پزشکی زمینه ای مانند پوکی استخوان وجود دارد یا خیر.


دست زدن به صورت و موهای شما

چرخاندن قفل، برس کشیدن چتری‌هایتان یا نزدیک کردن دست‌هایتان به صورت می‌تواند به‌عنوان عشوه‌گری به نظر برسد.

زبان بدن همراه با عکس : رفتارهای “خودآرایی” مانند این ممکن است به نظر برسد که شما امیدوار به توجه کسی هستید که دوست دارید.


قفل کردن چشم

یک نگاه ثابت مجموعه ای از احساسات را ایجاد می کند. اگر فردی که با او صحبت می کنید با شما راحت باشد، اگر ارتباط چشمی داشته باشید به احتمال زیاد شما را قابل اعتماد می یابند.

زبان بدن همراه با عکس : اگر آنها در مورد شما مطمئن نیستند، یک نگاه طولانی باعث می شود که شما را تهدیدآمیزتر نشان دهد.

لینک مفید : چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟

و مهم نیست که کسی در مورد شما چه فکری می کند، هر کس آستانه تماس چشمی دارد که در آن همه چیز شروع به احساس ناخوشایندی می کند.


خندان

یک پوزخند با احساس خوب مسری است. وقتی به کسی لبخند می‌زنید، سیگنالی به ماهیچه‌های دهان او می‌فرستد تا همین کار را انجام دهند.

زبان بدن همراه با عکس : لبخند آن‌ها بخش‌هایی از مغزشان را تحریک می‌کند که با شادی سروکار دارند و احساس ارتباط بیشتری با شما دارند.


حالت

گشاد ایستادن با پاها یا بازوهای غیرصلیب شده باعث ایجاد حالتی “باز و در دسترس” می شود.

لینک مفید : جزوه روانشناسی سالمندی و آشنایی با جزوه سالمندی

زبان بدن همراه با عکس : خیره شدن به زمین یا نگه داشتن بازوها روی قفسه سینه احتمال بیشتری دارد که این سیگنال را ارسال کند که دور از دسترس هستید.


حرکات دست

می خواهید خاطره انگیز باشید؟ با دستان خود صحبت کنید هنگامی که در حین گپ زدن با ژست حرکت می کنید، به احتمال زیاد کلمات شما در ذهن کسی باقی می ماند.

اما زیاده روی نکنید. حرکات بزرگ ممکن است شما را خارج از کنترل و هیجان‌انگیز جلوه دهد.


مردمک های گشاد شده

ممکن است بخواهید دفعه بعد که در اطراف دوست خود هستید، کمی رنگ و لغزش کنید تا “پنجره های روح شما” اشتیاق پنهانی شما را از بین نبرند.

زبان بدن همراه با عکس : وقتی به کسی علاقه مند می شوید یا توسط کسی برانگیخته می شوید، مردمک چشم شما گشاد می شود.

لینک مفید : اعتماد به نفس و آموزش اصولی و ناگفته تقویت اعتماد به نفس

این چیزی نیست که بتوانید آن را کنترل کنید، اما ممکن است در مورد هدف مورد علاقه تان به شما کمک کند: داشتن مردمک بزرگتر باعث جذابیت بیشتر شما برای دیگران می شود.


لب های تنش

اگر تمایل دارید لب های خود را به هم فشار دهید، باید بدانید: دروغگوها بیشتر از افرادی که حقیقت را می گویند، این عادت را دارند.

لینک مفید : افسردگی کودکان و آیا افسردگی سراغ کودکان هم میاید ؟

سفت بودن (به معنای واقعی کلمه) می تواند شما را غیرقابل اعتماد کند.


فاصله

احترام گذاشتن به فضای شخصی خوب است، اما زمانی که از کسی متمایل می شوید، احتمالاً به انگیزه های شما مشکوک می شود.

زبان بدن همراه با عکس : همین امر در مورد بی قراری یا ضربدری بازوها نیز صدق می کند. خم شدن به جلو نشان دهنده مشارکت است و اینکه آنها می توانند به شما تکیه کنند.


ریز بیان ها

مهم نیست چقدر سعی می کنید “صورت خود را اصلاح کنید”، باز هم ممکن است شما را از بین ببرد — و فقط کسری از ثانیه طول می کشد. فقط یک تکان در صورت، گریمس یا ابروهای برآمده اثری بر جای می گذارد که تکان دادن آن سخت است.

زبان بدن همراه با عکس : بنابراین اگر واکنش بی‌احتیاط شما نسبت به چیزی انزجار باشد، به احتمال زیاد یک ناظر ممکن است آن را در درون خود احساس کند، حتی اگر نتواند دلیل آن را بگوید.


آینه کاری

کپی کردن طرز ایستادن، عبارات یا حتی لهجه یک نفر اغلب باعث ایجاد اعتماد و تفاهم بین شما می شود. اما این همیشه کار نمی کند.

زبان بدن همراه با عکس : اگر شما در موقعیتی قرار دارید که بر شخصی که آینه آن هستید، قدرت دارید، می تواند او را عجیب و غریب کند.

مانع دیگر: بوتاکس. به عنوان مثال، وقتی نمی توانید پیشانی خود را در کنار شخص دیگری خم کنید، نمی توانید با احساسات او عمیقاً ارتباط برقرار کنید – و بالعکس.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : What Does Your Body Language Say?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *