چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟

چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟ عشق اتفاق مقدسی است که وقتی بین دو‌نفر اتفاق میوفتد انرژی و‌احساس زیبایی را تجربه میکنند.

اما علاقه یک‌طرفه برعکس انرژی و‌احساس شخص عاشق را از بین میبرد و احساس سرخوردگی و دوست داشتنی نبودن میکند.

? چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟ بخش روانشناسی PDF :

? ۱. عشق چیست ؟

? ۲. عشق یک طرفه یا دو طرفه ؟

? ۳. معمولا کدام جنس عاشق میشود ؟

? ۴. نکاتی که در مورد دخترها باید بدانید

? ۵. کارهایی که باید انجام دهید تا دختر مورد نظر شما عاشق شود.قیمت : ۷.۵۰۰ تومان ? سفارش / دریافت سریع ?


معمولا دختر ها کمی سخت تر ابراز علاقه میکنند و نمیتوان دقیقا متوجه شد که چه زمانی عاشق شما شده اند.

همیشه عشق و‌علاقه یک‌طرفه نیست در بعضی موارد شما نمیدانید که طرف مقابل عاشق شده یا نه و ما میخواهیم به شما کمک‌ کنیم که با نکاتی که گفته میشود دختر مورد نظر خود را عاشق کنید که حتی اگر به سختی نشان داد خودتان مطمئن باشید که با کارهایی که کردید عشق را در دل او کاشته اید


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟ کانون آموزشی و فرهنگی خرد ماندگار ایرانانواع PDF و فایل صوتی – روانشناسی


نحوه عملکرد جاذبه فیزیکی را بیاموزید

زیربنای تمام احساسات، افکار و امیدها در مورد عشق، بیوشیمی اولیه ما است. ما سخت به عشق ورزیده ایم! جاذبه مبتنی بر شیمی مغز است. گروهی از انتقال دهنده های عصبی به نام مونوآمین ها (دوپامین، نوراپی نفرین و سروتونین) احساسی را ایجاد می کنند که ما به عنوان جاذبه تجربه می کنیم.

چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟ دوپامین یکی از مواد شیمیایی “احساس خوب” مغز شما است (از آنجا اصطلاح “دوپ” آمده است). همچنین در انگیزش و سیستم های پاداش مغز شما نقش دارد. وقتی با کسی ملاقات می‌کنید که جذب او می‌شوید، دوپامین شروع به ارسال «پاداش‌های» شیمیایی حس خوب به سیستم شما می‌کند.

لینک مفید : مدیتیشن سکوت ذهن

نوراپی نفرین، که گاهی به عنوان نورآدرنالین شناخته می شود (اما نه همان آدرنالین)، پیام هایی را به سیستم عصبی مرکزی شما می رساند.

چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟نوراپی نفرین مسئول توانایی شما در “مسدود کردن” اطلاعاتی است که به اندازه شریک هوشمند مقابل شما جالب نیست.

سروتونین بسیاری از عملکردها را در بدن شما تنظیم می کند، از جمله رفتار جنسی و دمای بدن. هنگامی که شما بسیار جذب کسی می شوید، سروتونین دمای بدن شما را کاهش می دهد، که باعث می شود پوست شما کمی بیشتر بتواند جریان الکتریکی را هدایت کند. این دلیلی است که عشق می تواند به معنای واقعی کلمه پوست شما را گزگز کند.

لینک مفید : تست استنفورد بینه

در واقع، کارشناسان می گویند که جذابیت همان مواد شیمیایی مانند دوپامین و اکسی توسین را در مغز تحریک می کند که اعتیاد انجام می دهد

اگر دختری جذب شما نمی شود، به شما ربطی ندارد: همه چیز به مواد شیمیایی در مغز هر فرد بستگی دارد.

محققی در دانشگاه راتگرز پیشنهاد می کند که کمتر از یک ثانیه طول می کشد تا مغز تصمیم بگیرد که آیا فردی را جذاب می داند یا خیر

چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟ ممکن است بتوانید بر این برداشت اول در کسری از ثانیه غلبه کنید یا با آن کنار بیایید، یا ممکن است نتوانید.

اگر نه، آن را شخصی نگیرید: مردم قادر به مدیریت تکانه های خود به خود نیستند و ممکن است چیزی که مورد قضاوت قرار می گیرد ارتباط منفی با شما نداشته باشد. به عنوان مثال، برخی از زنان جذب مردانی می‌شوند که ریسک‌پذیر هستند، برخی بیشتر جذب افرادی می‌شوند که محتاط‌تر به نظر می‌رسند. بودن هم اشکالی ندارد.

به نظر می رسد درک نحوه عملکرد جاذبه ممکن است بخشی از رمز و راز و جادو را از این احساسات انسانی گرفته باشد. با این حال، آنچه که مشخص می کند این است که عشق و جذابیت بخش اساسی از نحوه ارتباط ما است. و در سطحی است که به شدت عقلانی نیست. و گاهی اوقات شیمی به معنای واقعی کلمه درست یا غلط است.


مراقب خودت باش

زنان عموماً جذب افرادی می شوند که نشان می دهند قادر به مراقبت از خود هستند. این شامل نظافت خوب و ظاهری کلی سالم است. حفظ احساس بدن و قوی و سالم به نظر رسیدن، یک نشانه تکاملی بزرگ از “تناسب باروری” شما است – اساساً، نشانه ای است که ژن های شما نیز قوی و سالم هستند.

لینک مفید : ترک تنبلی و راهکار هایی برای ترک تنبلی

چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟ آراسته و سالم نگه داشتن خود نشان دهنده اعتماد به نفس و احترام سالم برای خود است که بیشتر مردم آن را جذاب می دانند.

این بدان معنا نیست که شما باید از حد مجاز عبور کنید و یک ماراتن یا یک بدنساز شوید. با این حال، ممکن است بخواهید به یک باشگاه ورزشی یا یک تیم نهایی فریزبی بپیوندید تا احساس سلامتی و اعتماد به نفس بیشتری نسبت به خود داشته باشید و بنابراین جذاب‌تر شوید. بهترین نسخه از خود باشید و با خود صادق باشید و به یاد داشته باشید که برای خوش تیپ شدن لازم نیست بهترین باشید


برای موفقیت خود را اصلاح کنید.

ظاهر و حضور فیزیکی شما بزرگترین تاثیر اولیه است. همچنین معمولا قوی ترین است. شما می توانید یک پروفایل آنلاین و تعامل عالی داشته باشید، اما اگر در نهایت دختر را در زندگی واقعی ملاقات کنید و بوی بدنتان به مشام برسد و لباس های نامطلوب بپوشید، تاثیر قوی تری نسبت به هر چت روم آنلاین ایجاد می کند.

چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟ کنترل بوها عموما خانم ها با بوهای شدید و نامطبوع بدن خود را خسته می کنند. کسی که مرتب حمام نمی‌کند، از ضد تعریق استفاده نمی‌کند یا لباس‌های بدبو می‌پوشد، موفق نخواهد بود.


مراقب بدن خود باشید.

یافتن عشق کاملاً ممکن است اگر فردی ناقص باشد: چاق، اگزما، طاسی… هر چه باشد. با این حال، تمام تلاش خود را برای به حداکثر رساندن ظاهر خود انجام دهید، هم مستقیماً جذاب تر به نظر می رسد و هم باعث می شود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.


لباس جذاب بپوشید

چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟ هر جامعه ای احساس می کند که چه نوع لباسی جذاب است و علائم اجتماعی مردانگی، اعتماد به نفس و مردانگی را به نمایش می گذارد. اگر لباس شما غیرجذاب، نامناسب یا واقعاً عجیب و غریب است، این سیگنالی را می فرستد که ممکن است مشکلی برای پوشنده وجود داشته باشد.


سیگنال های زبان بدن را در نظر بگیرید.

چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟ زبان بدن می تواند آگاهانه باشد (مثل چشمک زدن به کسی) یا ناخودآگاه (مثل قرمز شدن لب ها یا گشاد شدن مردمک ها). افراد از طریق زبان بدن پیام های مختلفی از جمله زبان جذب را منتقل می کنند.

لینک مفید : چگونه به خواب شخص مورد نظر برویم ؟

بیشتر نشانه های زبان بدن مربوط به جاذبه فیزیکی، چند پیام اساسی را منتقل می کنند:

  • من در دسترس هستم: فقدان یک شریک احتمالی و اعتماد به نفس و از نظر عاطفی متعادل به نظر می رسد.
  • من علاقه مند هستم: وقتی شخصی سلام می کند، یک گفتگوی دوستانه و احتمالاً معاشقه آغاز می شود.
  • من بی ضرر هستم: هیچ رفتار تهاجمی یا “عجیب” وجود ندارد.
  • من بارور هستم: ظاهری سالم، جوان و پرانرژی.
  • من قابل برخورد هستم: به نظر می رسد زبان بدن باز و آرام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *